خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

برنامه تابستان قلمچی

سلام
      توی برنامه تابستان رشته ریاضی برای فارغ التحصیل ها ، دروس سال دوم اجباری و دروس سال سوم اختیاری هستند ... دومی ها که اجباریه و هیچی ... قصد دارم 2 درس از اختصاصیا و 2 درس از عمومی های سال سوم رو که اختیاری هست رو مطالعه کنم ... بنظرتون کدوم درسای سال سوم کع اختیاری هستن رو در تابستون مطالعه کنم ؟؟؟
      و اینکه 4 درس اختیاری زیاده یا مناسبه ؟ وقت کافی واسه مطالعه سال دوم میارم یا نه ؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farhan44 نمایش پست ها
      سلام
      توی برنامه تابستان رشته ریاضی برای فارغ التحصیل ها ، دروس سال دوم اجباری و دروس سال سوم اختیاری هستند ... دومی ها که اجباریه و هیچی ... قصد دارم 2 درس از اختصاصیا و 2 درس از عمومی های سال سوم رو که اختیاری هست رو مطالعه کنم ... بنظرتون کدوم درسای سال سوم کع اختیاری هستن رو در تابستون مطالعه کنم ؟؟؟
      و اینکه 4 درس اختیاری زیاده یا مناسبه ؟ وقت کافی واسه مطالعه سال دوم میارم یا نه ؟
      بستگي به خودتون داره
      برا اختصاصي درسايي كه ضعيف تر هستين رو تابستون ببندين
      ولي عموميا به نظرم عربي و زبان يا عربي و ادبيات بهتره تابستون خونده بشن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      بستگي به خودتون داره
      برا اختصاصي درسايي كه ضعيف تر هستين رو تابستون ببندين
      ولي عموميا به نظرم عربي و زبان يا عربي و ادبيات بهتره تابستون خونده بشن
      ممنون از پاسختون
      من فارغ التحصیل تجربیم ولی میخوام امسال کنکور ریاضی بدم ... زیاد از اختصاصی های رشته ریاضی اطلاعات ندارم مثل حسابان ، جبر و احتمال ، هندسه 2 و .... که اینارو توی رشته تجربی نداشتیم ..
      واسه عمومی ها که بهتره همون عربی و ادبیات سوم رو هم بخونم
      از اختصاصی های سوم هم شاید شیمی 3 رو فقط بخونم چون نمیخوام توی تابستون زیاد فشار بیارم به خودم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از پاسختون
      من فارغ التحصیل تجربیم ولی میخوام امسال کنکور ریاضی بدم ... زیاد از اختصاصی های رشته ریاضی اطلاعات ندارم مثل حسابان ، جبر و احتمال ، هندسه 2 و .... که اینارو توی رشته تجربی نداشتیم ..
      از اختصاصی های سوم هم شاید شیمی 3 رو فقط بخونم چون نمیخوام توی تابستون زیاد فشار بیارم به خودم
      شماچرا تو کاری که چهار سال مهارت داری نمیری چرا حالا ریاضی البته ببخشید فضولی نباشه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shirin.sa نمایش پست ها
      شماچرا تو کاری که چهار سال مهارت داری نمیری چرا حالا ریاضی البته ببخشید فضولی نباشه
      من قبلا به کامپیوتر و مباحثش علاقمند بودم ولی خب علایق دیگه ای هم داشتم نهایتا تصمیم گرفتم برم تجربی ولی حالا میخوام برای مهندسی کامپیوتر که علاقه دارم کنکور ریاضی بدم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از پاسختون
      درود بر شما، ببينيد همين تابستان هندسه يك و نيمي از هندسه دو رو ببنديد بخصوص استدلال و دايره كه كمي تو هندسه تحليلي بهشون نياز داريد، مباحث پايه اي رياضي مانند مثلثات، تابع، معادلات و نامعادلات، سهمي ها و درجه دو، دستگاه اعداد، توابع نمايي و لگاريتمي، تصاعد حسابي و هندسي، ب م م و ك م م، قدرمطلق و جزء صحيح، تجزيه و اتحاد ها، توان و ريشه، معادلات گويا و گنگ اينا رو تماما نياز داريد.
      از گسسته و جبرواحتمال هم همون خيلي سبز رسول محسني منش رو بگيريد، تابستون تركيبيات، استدلال و نظريه مجموعه هارو با گراف ببنديد.
      شيمي دو و فيزيك ٣ كافيه.
      ادبيات موضوعي بخصىوص آرايه، زبان فارسي
      و پايه عربي بخصوص ١ و ٢ رو ببنديد
      من به شما قول ميدم كارتون از مهر خيلي راحت تر ميشه.
      Mathematics, rightly viewed, possesses not only truth, but supreme beauty—a beauty cold and austere, like that of sculpture, without appeal to any part of our weaker nature, without the gorgeous trappings of painting or music, yet sublimely pure, and capable of a stern perfection such as only the greatest art can show. The true spirit of delight, the exaltation, the sense of being more than Man, which is the touchstone of the highest excellence, is to be found in mathematics as surely as poetry

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من قبلا به کامپیوتر و مباحثش علاقمند بودم ولی خب علایق دیگه ای هم داشتم نهایتا تصمیم گرفتم برم تجربی ولی حالا میخوام برای مهندسی کامپیوتر که علاقه دارم کنکور ریاضی بدم
      يك موضوع رو هم بگم، فقط و فقط يك منبع.
      هندسه خيلي سبز يا محوري محمد طاهر شعاعي گاج
      گسسته فقط خيلي سبز، تكميلي موج آزمون نشر الگو
      تحليلي سه بعدي الگو
      ديفرانسيل به شدت ديف توپ و پايه خيلي سبز رو توصيه مي كنم ولي كمي حجميمه و بايد از همين الان بخونيدش.

ساير دروس بيشتر سليقه اي هستن اما رياضي تركيب بالا بهترين تركيبه كه همگي منابع خودمم هستن.
      Mathematics, rightly viewed, possesses not only truth, but supreme beauty—a beauty cold and austere, like that of sculpture, without appeal to any part of our weaker nature, without the gorgeous trappings of painting or music, yet sublimely pure, and capable of a stern perfection such as only the greatest art can show. The true spirit of delight, the exaltation, the sense of being more than Man, which is the touchstone of the highest excellence, is to be found in mathematics as surely as poetry

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MyDestiny نمایش پست ها
      درود بر شما، ببينيد همين تابستان هندسه يك و نيمي از هندسه دو رو ببنديد بخصوص استدلال و دايره كه كمي تو هندسه تحليلي بهشون نياز داريد، مباحث پايه اي رياضي مانند مثلثات، تابع، معادلات و نامعادلات، سهمي ها و درجه دو، دستگاه اعداد، توابع نمايي و لگاريتمي، تصاعد حسابي و هندسي، ب م م و ك م م، قدرمطلق و جزء صحيح، تجزيه و اتحاد ها، توان و ريشه، معادلات گويا و گنگ اينا رو تماما نياز داريد.
      از گسسته و جبرواحتمال هم همون خيلي سبز رسول محسني منش رو بگيريد، تابستون تركيبيات، استدلال و نظريه مجموعه هارو با گراف ببنديد.
      شيمي دو و فيزيك ٣ كافيه.
      ادبيات موضوعي بخصىوص آرايه، زبان فارسي
      و پايه عربي بخصوص ١ و ٢ رو ببنديد
      من به شما قول ميدم كارتون از مهر خيلي راحت تر ميشه.
      پس بنظر شما طبق برنامه تابستان قلمچی پیش نرم و مبحثی کار کنم ؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلیکار خوبی میکنید یادم میاد اقای کتر کاملی میگفت نرید دنبال رشته ایی که رو بورس برید دنبال رشته ایی که وقتی از صبح بیدار میشید خوشحال باشید وباخوشحالی انجامش بدید نه رشته ایی که هروز بگید اه بازم یه روز دیگه اگه اینطوری که من میگم باشه موفق باشی امیدوارم بهش برسید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن