خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بچه ها نظرتون راجع به منابعم چیه

کتابایی که میخام واسه ۹۸ کار کنم اینان نظرتون چیه
      عمومیا
      ادبیات⚾️⚾️لقمه تاریخ ادبیات مهروماه⚾️⚾️لقمه لغت و املا مهروماه⚾️⚾️لقمه زبان فارسی⚾️⚾️موضوعی گاج⚾️⚾️
      عربی⚽️⚽️عربی کامل گاج⚽️⚽️فیلمای استاد ناصح زاده از آلا⚽️⚽️
      دینیسفیرخرد
      زبانمبتکران با کتابچه ی لغاتش
      اختصاصیا
      ریاضیiqآزمون خیلی سبز
      زیستiqموج آزمون الگوتست های آزمون های مازو لیوترش
      فیزیکگاج نقره ایموج آزمون الگو
      شیمیiqفار پایهمبتکران پیشرفته چهارم
      اگه میشه منابعی که خودتون فک میکنید واستون بهترینه نام ببرید
      با تشکر
      من تا آخرش می‌جنگم شروعی برای فردا نیس چه خوب چه بد خیلی وقته که شروع کردم ادامه میدم و به مردم اجازه ی سخنرانی در مورد خودم نمی‌دم ادامه میدم و تحلیل میکنم می‌فهمم و بهش سرعت میدم و و فنی سرعتی شد تثبیتش میکنم
      ویرایش توسط Sarbaz khasre : 14 تیر 1397 در ساعت 01:49

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sarbaz khasre نمایش پست ها
      کتابایی که میخام واسه ۹۸ کار کنم اینان نظرتون چیه
      عمومیا������������ �����������
      ادبیات⚾️⚾️لقمه تاریخ ادبیات مهروماه⚾️⚾️لقمه لغت و املا مهروماه⚾️⚾️لقمه زبان فارسی⚾️⚾️موضوعی گاج⚾️⚾️
      عربی⚽️⚽️عربی کامل گاج⚽️⚽️فیلمای استاد ناصح زاده از آلا⚽️⚽️
      دینی������������سفی رخرد������������
      زبان������������مبت کران با کتابچه ی لغاتش������������
      اختصاصیا����������� ���������������� ��������
      ریاضی������������iq �����������آزمون خیلی سبز������������
      زیست������������iq� ����������موج آزمون الگو������������تست های آزمون های مازو لیوترش������������
      فیزیک������������گا ج نقره ای������������موج آزمون الگو������������
      شیمی������������iq� ����������فار پایه������������مبت کران پیشرفته چهارم������������
      اگه میشه منابعی که خودتون فک میکنید واستون بهترینه نام ببرید
      با تشکر
      سلام دوست عزیز.

من نمیدونم سطح علمی شما در چه حده
      اما چند تا نکته هست که بهتون گوشزد میکنم
      راجب دروس عمومی منابع خوبی تهیه کردید و نیازی به تغییر نیست اما راجب درس زیست شناسی سطح زیست شما اگر ضعیفه آی کیو واسه شما انتخاب خوبی نخواهد بود.
      واسه درس ریاضی آی کیو گاج بیشتر تست محوره و فرض رو بر این گذاشته که شما در سطح خوبی از ریاضی هستین و الان واسه درصد های بالاتر این کتاب رو تهیه کردین پس اگر ریاضیتون صفره به نظرم بهتره با این کتاب شروع نکنید.
      راجب درس شیمی هم دقیقا آی کیو شیمی همینطوره و درسنامه با توضیح کامل و مفصل ندارن و اول کتاب هم با صراحت گفته که اگر سطح شیمی خوبه و کتاب جامعشون رو قبلا کار کردین الان این کتاب میتونه واسه افزایش درصد کمک کنه

بخوام خلاصه بگم حرفمو اینه که کلا کتاب های آی کیو واسه اونایی خوبه که یه سطح درسی خوبی دارن و میخوان افزایش درصد داشته باشن نه اینکه بخوان از صفر تا صد رو با این کتاب ها جلو بیان
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از نظرت دوست عزیز به نظرم کتابای تست فقط باید واسه تست باشن نه آموزش
      مرجعم واسه آموزش****
      ریاضی: خط ویژه(حجمش کمه اما بهترین درسنامه ریاضی تجربیه و بجای آخر سال، میخام از الان اینو کار کنم) #### زیست: خود کتاب درسی#####فیزیک:جزوه های استاد کامران###شیمی: فیلمای شیروانی حرف آخر###
      ولی باز نظرم رو همین کتاب تستاس چون واقعن اگه بشه تست تک تکشونو تحلیل کرد (فقط تستا با درسنامه هاشون اصلن کاری ندارم)میشه کاملن مفهومی هر چهار تا اختصاصیو یاد گرفت برا کار سرعتیم میخام تستای پارسال قلم چیو تو کم ترین زمان ممکن بزنم در نهایت بازم ممکنه جاهایی اشتباه کرده باشم ولی فعلن به نظرم سبک ترین(از نظر تعداد تست منظورمه نه بار علمی)و پر مغزترین منابع رو انتخاب کردم
      من تا آخرش می‌جنگم شروعی برای فردا نیس چه خوب چه بد خیلی وقته که شروع کردم ادامه میدم و به مردم اجازه ی سخنرانی در مورد خودم نمی‌دم ادامه میدم و تحلیل میکنم می‌فهمم و بهش سرعت میدم و و فنی سرعتی شد تثبیتش میکنم

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان چند تا نکته بی ربط بگم
      1.خیلی زود نرید سراغ تست زیست درس رو چند بار بخونین بعد
      2.اونایی که توی ریاضی و فیزیک ضعیف هستند یه ذره باس حوصله خرج کنن این درس ها کمی دیر نتیجه میدن
      3.عمومی ها رو از الان کار کنین نذارین بعد عید
      4.سعی کنین روش خوندن مخصوص خودتون رو پیدا کنین
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظرم برعکس روش مطالعم تو زیست اینه :اول ی دور سطحی کتابو میخونم بعد کتابو جلوم باز میکنم و نصف تستای هر مبحثو از iq یا هر کتاب دیگه ای واسه اون مبحث میزنم البته به این شکل که تمام جملات هر تستو به متن کتاب ربط میدم و طرز فکر طراح تست و مفهومی که خودش از اون جمله کتاب استنباط کرده رو تو ی دفتر جدا می نویسم برای هر تستم ۵ دیقه با تحلیلش وقت میزارم بعداز تموم کردن نصف تستای فصل با ی دید بازتر سراغ مطالعه ی استنباطی کتاب میرم و مفاهیمی که خودم از جملات برداشت میکنمو باز تو همون دفتر نکات می نویسم این جوری واسه هر زیر مبحث،مجموعه ای از تفکراتو دارم بعد فرداش ۰/۲ بقیه تستا و هفته ی بعدشم باز ۰/۲ تستا رو میزنم(بازم اوپن بوک چون تستای iq مفاهیم زیادیو تو خودشون دارن ) واسه مرورای بعدیم فقط همون نکاتی که تو دفتر نوشتمو مرور میکنم به این شکل که هر مفهومو به اون جمله کتاب درسی که ازش استنباط شده ربط میدم و سعی میکنم اون مفهومی که دارمو بسط بدم تا باز توی مرورام به نکات عمیق تری برسم ازتستای پارسال قلم چیم واسه تست سرعتی و بعد تحلیل و نوشتن مفهومای تستا تو همون دفتر نکاتم استفاده میکنم نکات تستای امسال قلمم تو همون دفتر مینویسمو ی هفته مونده به کنکور تمام نکاتو با ربط دادن به جمله ای از کتاب که اون نکته ازش استنباط شده مرور میکنم در ضمن اینجوری دیگه هیچ تستیو تو زیست واسه مرور دوباره نشان دار نمیکنم چون مفهومشو دارم البته این روش منه و قطعن هر کسی با ی روش بهتر مطالبو درک میکنه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sarbaz khasre نمایش پست ها
      ممنون از نظرت دوست عزیز به نظرم کتابای تست فقط باید واسه تست باشن نه آموزش
      مرجعم واسه آموزش****
      ریاضی: خط ویژه(حجمش کمه اما بهترین درسنامه ریاضی تجربیه و بجای آخر سال، میخام از الان اینو کار کنم) #### زیست: خود کتاب درسی#####فیزیک:جزوه های استاد کامران###شیمی: فیلمای شیروانی حرف آخر###
      ولی باز نظرم رو همین کتاب تستاس چون واقعن اگه بشه تست تک تکشونو تحلیل کرد (فقط تستا با درسنامه هاشون اصلن کاری ندارم)میشه کاملن مفهومی هر چهار تا اختصاصیو یاد گرفت برا کار سرعتیم میخام تستای پارسال قلم چیو تو کم ترین زمان ممکن بزنم در نهایت بازم ممکنه جاهایی اشتباه کرده باشم ولی فعلن به نظرم سبک ترین(از نظر تعداد تست منظورمه نه بار علمی)و پر مغزترین منابع رو انتخاب کردم
      به نظرم صرفا کتاب تست اسمی باشه و سنگین ملاک نیستا
      تو همین فروم داشتیم خانوم ندا مهدی زاده اگه اشتب نکنم با کتابایه مبتکران شیمی که خیلیا میگن تستاش خوب نیس و بدونه هیچ آیکیو و فار آزمونو و موج آزمون الگو، شیمیه کنکورو ۹۰ زدن یا علیرضا آروین زیستو ۹۲ زده اصلا آی کیو رو قبول نداشته

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer1 نمایش پست ها
      به نظرم صرفا کتاب تست اسمی باشه و سنگین ملاک نیستا
      تو همین فروم داشتیم خانوم ندا مهدی زاده اگه اشتب نکنم با کتابایه مبتکران شیمی که خیلیا میگن تستاش خوب نیس و بدونه هیچ آیکیو و فار آزمونو و موج آزمون الگو، شیمیه کنکورو ۹۰ زدن یا علیرضا آروین زیستو ۹۲ زده اصلا آی کیو رو قبول نداشته
      با اقای اروین هم عقیده ام
      ایکیو بیش از حد خارج کتابه
      من خودم طبق کلیدا 76 درصد زدم البته 92 درصد بود ولی با چند تا اشتباه بچگانه رسید به اینجا و از تانک آرامفر استفاده کردم
      تانک جوریه که تو رو تو تک تک مفاهیم موجود در هر سطر کتاب مسلط میکنه و مثل ایکیو خارج کتاب نیست

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها
      با اقای اروین هم عقیده ام
      ایکیو بیش از حد خارج کتابه
      من خودم طبق کلیدا 76 درصد زدم البته 92 درصد بود ولی با چند تا اشتباه بچگانه رسید به اینجا و از تانک آرامفر استفاده کردم
      تانک جوریه که تو رو تو تک تک مفاهیم موجود در هر سطر کتاب مسلط میکنه و مثل ایکیو خارج کتاب نیست
      بالاخره آدم از تجاربه اینجور افراد باید استفاده کنه مثلا من خودم بعده مصاحبه ایشون ترجیح دادم به الگو اعتماد کنم برا زیست و زیاد سمته میکرو گاج نرم که از تستایه آی کیو استفاده کرده

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خانوم مهدی زاده رو در جریان هستم اما اگه دقت کنی ایشون تستای مبتکرانای تکمیلی و پیشرفتم حل کردن و واقعن با تحلیل تستای قلم چی که سخت شدن میشه جای منابع سختی مث iq رو پر کرد اما مبتکران تستاش خیلی زیادن (تکمیلی و واجب باهم فک کنم بالای ۶۰۰۰ تست دارن) در حالیکه iq کلن ۳۰۰۰ تست داره و اگه واقعن روی هر تستی وقت بذاری و خوب تحلیلش کنی شک نکن همین ۳۰۰۰ تا تست براحتی درصد بالایی رو رقم میزنن خود آقای آروین به شدت روی iq شیمی تاکید کردن ( تو بخش پاسخ به نظرات در مصاحبشون) اما درمورد iq زیست که تالیف گروه مازه باید بگم آقای آروین طراح سوالات شیمی لیمو ترشه، لیموترشی که رقیب مازه واصلن مازو قبول نداره حتی میگفتن سوالای ۹۶ ماز اصلن هیچ تشابهی با کنکور نداشته و بازم میگم اینا منابعی هستن که به نظرم واسه من جواب میدن البته تو آزمونای آزمایشی معلوم میکنه (اصلن از رو نتایج این آزمونا میشه در مورد راهی که با اون منبع داری میری تصمیم گرفت) بازم تشکر از فکرت

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن