خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

شـعور و منطق بعضیا در حد شـعور و منطق طفل شیرخوارس یعنی!
      متاسفانه بعضیا فک میکنن به خاطر سلبریتی و این ایکس شرا میخوان فیلتر کنن ... !!
      نمیدونن اون پشت چ خبره ...

2. Top | #17
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا فیلتر میکنن
      تلگرام رو فیلتر کردن مردم رفتم سراغ قندشکن
      این رو هم فیلتر کنن باز هم همون جریان هستش فقط خودشون رو ضایع میکنن
      تازه یه نکته مثبتی که داره اینه که دیگه لازم نیس قند شکن رو هی ببندی هی باز کنی دیگه میزاری همیشه باز باشه
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

3. Top | #18
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بله البته
      دریای خزر رو دادیم روسیه
      عوضش امنیت داریم
      ارتش رو دادیم سوریه
      عوضش امنیت داریم
      خاک رو دادیم بنگلادش
      عوضش امنیت داریم
      برق رو دایم به افغانستان پاکستان سوریه و بخشهایی از عراق
      عوضش امنیت داریم
      اب رو دادیم امارات و عراق و سوریه
      عوضش امنیت داریم
      پول و ثروت رو دادیم به مفاسد اقتصادی
      عوضش امنیت داریم
      خیلی هم عالی عالی !
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      عوضش امنیت داریم!

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmr نمایش پست ها
      بله البته
      دریای خزر رو دادیم روسیه
      عوضش امنیت داریم
      ارتش رو دادیم سوریه
      عوضش امنیت داریم
      خاک رو دادیم بنگلادش
      عوضش امنیت داریم
      عوضش امنیت داریم
      عوضش امنیت داریم
      عوضش امنیت داریم
      خیلی هم عالی عالی !
      بازم عوضش امنیت داریم!

5. Top | #20
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      وقتی انسانی از بیرون بترسد هیچوقت برای عوض کردن درونش اقدام نخواهد کرد !
      سیاستی که خیلی خوب تو کشور ما جاسازی شده

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بله البته
      دریای خزر رو دادیم روسیه
      عوضش امنیت داریم
      ارتش رو دادیم سوریه
      عوضش امنیت داریم
      خاک رو دادیم بنگلادش
      عوضش امنیت داریم
      عوضش امنیت داریم
      عوضش امنیت داریم
      عوضش امنیت داریم
      خیلی هم عالی عالی !
      همم. جالبه. نمیدونستم. چقد بد. میشه توضیح بیشتر بدید در مورد اینا؟؟

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

7. Top | #22
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      طبق اخرین قرار داد امضا شده بین ایران و روسیه سهم ایران از دریای خزر (که یک زمانی 100 درصد بود و بعد از تشکیل شوروی به 50 درصد رسید!) از 50 درصد به 11 تا 13 درصد رسید!
      فعالیتهای ارتش و سپاه (علی الخصوص سپاه) هم که در سوریه معرف حضور همه هست!
      طبق یک گزارش تصویری رسمی که میتونید اونو توی اینترنت پیدا کنید از طریق یکسری کشتی های مخصوص که به عنوان واردات و صادرات کالا وارد میشوند به صورت مخفیانه با یک سری اختیارات قانونی که دولت بهشون داده خاک رو برمیدارن و به طرف بنگلادش میبرند . جالبه توی مصاحبه اش کاپیتان بنگلادشی کشتی می گفت از این خاک مرغوبتر و قابل کشت تر توی دنیا نداریم!
      صادرات برق ایران به کشورهای همسایه درصورتیکه خودمون برق نداریم . جالبه بدونید که کاهش ناگهانی برق ایران تعدا زیادی از مزارع پرورش گاو و گوسفند و طیور در پاکستان و افغانستان صدمه جدی وارد شد به طوریکه چندین مرغداری تمام مرغهایشان مردند ! و این کشور از ایران شکایت کرده است که گویا مختومه شد.
      صادرات قاچاقی اب به امرات و بصره عراق به طوریکه مردم لوله های انتقال دهنده اب رو پیدا کردن و شکستند و دیده شد که چه حجم عظیمی از اب داره از ایران خارج میشه !
      مفاسد اقتصادی رو هم که همه باهاشون اشنایی دارند ! مثل اقایان ب.ز ش.ج اقای خاوری و پدیده شاندیز و کاسپین و ثامن الحجج و ........... !
      ویرایش توسط mmr : 06 مهر 1397 در ساعت 15:00

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فیلتر کردن اشتباهه.
      مردم بازم هم میرن.
      کلا باید فیلتر رو از سایت ها بردارن.
      اینم میشه مثل تلگرام

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      طبق اخرین قرار داد امضا شده بین ایران و روسیه سهم ایران از دریای خزر (که یک زمانی 100 درصد بود و بعد از تشکیل شوروی به 50 درصد رسید!) از 50 درصد به 11 تا 13 درصد رسید!
      فعالیتهای ارتش و سپاه (علی الخصوص سپاه) هم که در سوریه معرف حضور همه هست!
      1-چه زمانی طبق چه معاهده ای حق ایران از خزر 100 درصد بوده؟
      2-طبق چه قراردادی بعد از تشکیل شوروی سهم ایران از خزر به 50 درصد رسیده؟
      3-طبق چه قراردادی سهم دریای خزر رسیده به 11 تا 13 درصد؟
      طبق یک گزارش تصویری رسمی که میتونید اونو توی اینترنت پیدا کنید از طریق یکسری کشتی های مخصوص که به عنوان واردات و صادرات کالا وارد میشوند به صورت مخفیانه با یک سری اختیارات قانونی که دولت بهشون داده خاک رو برمیدارن و به طرف بنگلادش میبرند . جالبه توی مصاحبه اش کاپیتان بنگلادشی کشتی می گفت از این خاک مرغوبتر و قابل کشت تر توی دنیا نداریم!
      اها.فکر کردم منظورتون اینه ک یه تیکه کشور رو دادن بنگلادش! مگه اواخر سال قبل صادرات خاک که قبل از اون قانونی بود ممنوع نشد؟
      صادرات برق ایران به کشورهای همسایه درصورتیکه خودمون برق نداریم . جالبه بدونید که کاهش ناگهانی برق ایران تعدا زیادی از مزارع پرورش گاو و گوسفند و طیور در پاکستان و افغانستان صدمه جدی وارد شد به طوریکه چندین مرغداری تمام مرغهایشان مردند ! و این کشور از ایران شکایت کرده است که گویا مختومه شد.
      اینطور که من شنیدم دلیل کمبود برق این بود که یکی از این دولتیا خود سر معاهده پاریس رو امضا کرده و ایران بعد از اون نمیتونه برق فسیلی تولید کنه.نه؟
      صادرات قاچاقی اب به امرات و بصره عراق به طوریکه مردم لوله های انتقال دهنده اب رو پیدا کردن و شکستند و دیده شد که چه حجم عظیمی از اب داره از ایران خارج میشه !
      مفاسد اقتصادی رو هم که همه باهاشون اشنایی دارند ! مثل اقایان ب.ز ش.ج اقای خاوری و پدیده شاندیز و کاسپین و ثامن الحجج و ........... !
      صادرات قاچاقی دقیقا ینی چی؟

راستی اون لوله اب رو که توی خوزستان شکستند باعص شد اب خود خوزستان قطع بشه که! چطوری نتیجه گرفتید اون لوله داشته میرفته بصره؟

There is enough light
      for one who wants to see

ویرایش توسط 0M0HamMad0 : 06 مهر 1397 در ساعت 15:40

10. Top | #25
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز من یک تاریخ دان یا سیاست مدار نیستم که بخوام دقیق و با ارائه توضیحات و مدارک کامل بهتون بگم که چی کی کجا اتفاق افتاده و یا حرفی رو تایید یا تکذیب کنم اما وقتی که ما توی کشوری هستیم که رسانه های اون تمام سعیشونو میکنن که به ما القا کنند که ما خوبیم و بقیه بد پس یک ادم عادی مثل من یا خیلیای دیگه دست به دامن رسانه های اینترنتی و خارجی میشند . بله من نمیتونم به طور کامل به شما اثبات کنم که چنین اتفاقاتی افتاده چون سیاستمدار یا همانطور که گفنتم تاریخ دان نیستم اما با چیزای که توی کشور دیدیم همه اینا اتفاق میافتند .برای مثال چرا طبق اخرین سخنرانیهای یکی از نمایندگان مجلس سپاه نزدیک به 2000 تا اسکله داره که فقط 13 تاش بازرسی میشن که از این 13 تا 7 تاش در زمان اقای روحانی وارد لیست بازرسی ها شده ؟؟ یا اینکه چطور ماهیگیرای هرزگان میگند که ما دیدیم که کشتیهای چینی دارن ماهی میگیرن و کل دریا رو خالی میکنند اما هنوز مسئولین میگند که نه همچین چیزی نیست و به صورت رسمی اعلام نمی کنند یا اگه میدونند چرا مقابله نمی کنند ؟؟ چرا امثال کسانی مثل بابک زنجانی هیچوقت معلوم نمیشه که چطور تبدیل به چنین اشخاصی پر نفوذی شدند ؟؟ چرا رییس قوه قضاییه 63 تا حساب داره ؟؟ چرا اقا زاده های اکثر مسئولین اونور اب دارن تحصیل میکنند در صورتیکه ما اینجا باید پشت کنکور بمونیم ؟؟ از این جرا ها زیاد وجود داره . خوب وقتی که توی همچین فضای مسمومی داریم زندگی می کنیم معلومه هر چی که غربیا بگند رو ادم بهتر قبول میکنه . پس بهتری به جای اینکه این سوالا رو از من که یک ادم عادی ام بپرسی بری از اونایی بپرسی که باعث شدن ما به مسئلین شک کنیم تا حدی که اونا رو دشمن خودمون بدونیم . بله قبول دارم که بدون مدرک حرف زدن کار اشتباهیه اما بهتره دنبال اونایی باشید که باعث شدن ما جنین شکهایی به مملکت و مسئولین داشته باشیم .

11. Top | #26
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خال از لطف نیست اینم ببینید
      https://www.youtube.com/watch?v=yTtHbmUelgk
      از تو اپارت گویا حذف کردن این فیلم رو . خواهشا ببینید .

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز من یک تاریخ دان یا سیاست مدار نیستم که بخوام دقیق و با ارائه توضیحات و مدارک کامل بهتون بگم که چی کی کجا اتفاق افتاده و یا حرفی رو تایید یا تکذیب کنم اما وقتی که ما توی کشوری هستیم که رسانه های اون تمام سعیشونو میکنن که به ما القا کنند که ما خوبیم و بقیه بد پس یک ادم عادی مثل من یا خیلیای دیگه دست به دامن رسانه های اینترنتی و خارجی میشند . بله من نمیتونم به طور کامل به شما اثبات کنم که چنین اتفاقاتی افتاده چون سیاستمدار یا همانطور که گفنتم تاریخ دان نیستم اما با چیزای که توی کشور دیدیم همه اینا اتفاق میافتند .برای مثال چرا طبق اخرین سخنرانیهای یکی از نمایندگان مجلس سپاه نزدیک به 2000 تا اسکله داره که فقط 13 تاش بازرسی میشن که از این 13 تا 7 تاش در زمان اقای روحانی وارد لیست بازرسی ها شده ؟؟ یا اینکه چطور ماهیگیرای هرزگان میگند که ما دیدیم که کشتیهای چینی دارن ماهی میگیرن و کل دریا رو خالی میکنند اما هنوز مسئولین میگند که نه همچین چیزی نیست و به صورت رسمی اعلام نمی کنند یا اگه میدونند چرا مقابله نمی کنند ؟؟ چرا امثال کسانی مثل بابک زنجانی هیچوقت معلوم نمیشه که چطور تبدیل به چنین اشخاصی پر نفوذی شدند ؟؟ چرا رییس قوه قضاییه 63 تا حساب داره ؟؟ چرا اقا زاده های اکثر مسئولین اونور اب دارن تحصیل میکنند در صورتیکه ما اینجا باید پشت کنکور بمونیم ؟؟ از این جرا ها زیاد وجود داره . خوب وقتی که توی همچین فضای مسمومی داریم زندگی می کنیم معلومه هر چی که غربیا بگند رو ادم بهتر قبول میکنه . پس بهتری به جای اینکه این سوالا رو از من که یک ادم عادی ام بپرسی بری از اونایی بپرسی که باعث شدن ما به مسئلین شک کنیم تا حدی که اونا رو دشمن خودمون بدونیم . بله قبول دارم که بدون مدرک حرف زدن کار اشتباهیه اما بهتره دنبال اونایی باشید که باعث شدن ما جنین شکهایی به مملکت و مسئولین داشته باشیم .
      تاریخ ندان و سیاست ندان بودن عوام در طول تاریخ پدر این ایران رو در اورده! برید حداقل اون برهه های زمانی که بخشی از کشور جدا شده رو مطالعه کنید تا متوجه بشید چی میگم!

هرجا ملت دست به دامن خارجی شدن بلا استثنا کمرشون شکست. میدونی چیش جالبه؟ سلسله اتفاقاتی که توی اون عاملی که بدبختی ایران رو میخواد تبدیل میشه به منجی! میدونن یه چیزی غلطه ولی نمیتونن خودشون رو قانع کنن انجامش ندن!

مثال بزنم؟ همون رسانه ای که داره ترامپ رو التماس میکنه که ایران رو تحریم اقتصادی کنید تا پدرشون دراد. میشه ملجع و مرجع خبری مردمی که به خاطر تحریمها پدرشون در اومده!

شما چن ساعت رسانه داخلی رو نگاه کردی که میگی سعیش اینه که بگه ما خوبیم؟ همین چن دیقه پیش تلویزیون روشن بود داشت ی مستند اقتصادی پخش میکرد و مشکلات رو توضیح میداد.

رسانه خیلی مشکل داره. ولی مشکل اصلی عوام سادگیشونه.اونا دنبال واقعیت نمیگردن.دنبال جواب نمیگردن! دنبال یکی میگردن همه چی رو بندارن گردنش تا شاید التیام پیدا کنن.

وقتی یکی بهشون "چرا" های ذهنیشون رو توضیح میده، به جای استدلال و تفکر ، یه "چرا"ی دیگه به ذهنشون میرسه.چون همونجور ک گفتم دنبال جواب نمیگردن!

بازم مثال میزنم برات عزیز. ببین گلم. توی کل ایران چیزی حدود 200 تا اسکله وجود داره. چجوری سپاه 2000 تا اسکله داره؟؟؟؟؟؟

There is enough light
      for one who wants to see

13. Top | #28
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      این که دوزارتا یا دویست هست رو من نمیدونم و مطمئا شمت هم نمیدونید و اینم بگم که من به شخصه اکثر برنامه های ایرانیرو دیدم حرف من این که دلیل گردش مردم از حکومت خودشون به سمت حکومت های دیگه فساد داخلیه . اگر میگید که الان داره درباره مفاسد اقتصادی صحبت میکنه خوب چرا قبلا نمی کدر ؟؟ الان داره این حرفا رو میزنند چون نمی خوان اوضاع از دستشون خارج بشه و یه جورایی دارن جو سیاسی مو جود در کشور رو تلطیف می کنند بله عدم مطالعه و ندانسته ها و اعتماد بیجای عوام به کشور ها و رسانه های خارجی عامل نابودی یک کشوره درست اما الان مشکلات جامعه مشکلات مطالعه و درس و بحث نیست بلکه مشکلات اساسی بسیاری وجود داره که مردم رو خشمگین نگه داشته . برای مثال پوشاک بچه 50 هزار تومنی کار رسانه های غربی ست ؟؟ نابودی اقلیم محیط زیست و وابستگی بش از حد به نفت و نداشتن صنایع و خریت خیلی از مسئولین کار رسانه های غربی است ؟؟ بله نه تنها من بلکه خیلیای دیگه هم میدنند که دست به دامن رسانه های خارجی و یا کشورهای غربی شدن کاری غیر منطقی و بیهوده است اما مشکل خود کشور ما چیست که نوابغ ما اونرو ترک میکنند ؟؟ ایا مشکلی مثل کم ابی تقصیر امریکاست یا به خاطر سیاستهای غلط ابی و مدیریت نادرست مکنابع کشوریست ؟؟ ایا سیستم اموزشی مدرک گرا تقصیر رسانه های غربی ست ؟؟ چرا تعداد زیادی از مسئولین کشور ما فقط به فکر خودشونند ؟؟ چرا نمی خواهید ببینید که ایران از هر لحاظ رو به نابودی است ؟؟ چرا نمیخواهید تعادل نامتوازن در جامعه را ببینید ؟؟ وقتی که تند و تند پول چاپ کردن و مثل ریگ در دستان مردم پول ریختند ایا فکر امروز شده بود ؟؟ بابا به پیر به پیغمبر قسم مشکل ما خودمونیم کشورمونه ما فقط عادت کردیم به سیاستهای پوپولیستی و دروغ گرایی در کشور خوب همین دروغ گرایی و فساد گسترده دستگاه های اجرایی مملکته که ما رو به اینجا رسوند نه دشمنهای غربی . تا کی میخوایم بندازیم گردن غرب و کشورهای دیگه ؟؟ تا کی میخواهیم به اسم دین و خدا و پیغمبر به هر شرایطی در کشور تن دهیم ؟؟ اینم بگم بله من میدونم که بزرگترین اشتباه یک ملت دست به دامن شدن به کشورهای دیگه است (مثل روسیه البته) و به شدت مخالف اینم که بقیه بیان مشکلات ما رو حل کنند اما ایا ما خودمون میخواهیم مشکلاتمون رو حل کنیم ؟؟در نهایت برای اینکه تاپیک به انحراف کشیده نشه بهتره که بحث رو کنار بذاریم شاید عقاید من اشتباه اس و شاید یک روزی هدایت شدم .
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

تاریخ ندان و سیاست ندان بودن عوام در طول تاریخ پدر این ایران رو در اورده! برید حداقل اون برهه های زمانی که بخشی از کشور جدا شده رو مطالعه کنید تا متوجه بشید چی میگم!

هرجا ملت دست به دامن خارجی شدن بلا استثنا کمرشون شکست. میدونی چیش جالبه؟ سلسله اتفاقاتی که توی اون عاملی که بدبختی ایران رو میخواد تبدیل میشه به منجی! میدونن یه چیزی غلطه ولی نمیتونن خودشون رو قانع کنن انجامش ندن!

مثال بزنم؟ همون رسانه ای که داره ترامپ رو التماس میکنه که ایران رو تحریم اقتصادی کنید تا پدرشون دراد. میشه ملجع و مرجع خبری مردمی که به خاطر تحریمها پدرشون در اومده!

شما چن ساعت رسانه داخلی رو نگاه کردی که میگی سعیش اینه که بگه ما خوبیم؟ همین چن دیقه پیش تلویزیون روشن بود داشت ی مستند اقتصادی پخش میکرد و مشکلات رو توضیح میداد.

رسانه خیلی مشکل داره. ولی مشکل اصلی عوام سادگیشونه.اونا دنبال واقعیت نمیگردن.دنبال جواب نمیگردن! دنبال یکی میگردن همه چی رو بندارن گردنش تا شاید التیام پیدا کنن.

وقتی یکی بهشون "چرا" های ذهنیشون رو توضیح میده، به جای استدلال و تفکر ، یه "چرا"ی دیگه به ذهنشون میرسه.چون همونجور ک گفتم دنبال جواب نمیگردن!

بازم مثال میزنم برات عزیز. ببین گلم. توی کل ایران چیزی حدود 200 تا اسکله وجود داره. چجوری سپاه 2000 تا اسکله داره؟؟؟؟؟؟
      ویرایش توسط mmr : 06 مهر 1397 در ساعت 17:54

14. Top | #29
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نه به فیلترینگ رسانه ها

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن