خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 93
    1. Top | #31
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_nobody1994 نمایش پست ها
      اگه کسی عمومیو بگیره بعدا برای تخصص اقدام کنه میشه رفت امریکا یا کانادا؟یا مثلا کارشناسی فیزیو رو بگیره بعدش برای ادامش برای کانادا اقدام کنه.شرایطش چجوریه؟
      بین رو کاغذ اماکن رفتن هست میدونی مثل چیه مثه اینه من بگم من 6 ماه بخونم میتونم رتبه دو رقمی بیارم با سطح صفر؟
      خوب شدن که میشه ولی تاحالا کسی نتونسته
      یه سری موسسه مهاجرتی هستن که کارشون مثه این موسسات کنکوری کلاهبرداریه
      کساییم که رفتن واسه تخصص کلا هر کشوری چه کانادا و امریکا چه المان و اتریش تخصص های درجه 3 رو نشستن خوندن خیلی به ندرت کسی تونسته عمومی از ایران بگیره و تخصص مثلا قلب از اونور بگیره مگر اینکه تو دانشگاه از شب تا صبح رفرنس خونده باشه زبانشم فول باشه باباش خرپول باشه یا بورس دولتی داشته باشه و همچنین کلی امتحان معادل سازی داده باشه
      میگم اگه تو سایت اپلای بورد ملاحضه کنید از سال 2016 هیچ کس نتونسته تو پزشکی اپلای کنه واسه کشورای خوب!
      در ضمن رشته های علوم پزشکی فاند ندارن

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      حالا بنظرت تو کدوم کشور دنبال این نیمه گمشده بگردم؟امریکا.سوئیس.کانادا المان.کشورای مثل ایسلند و نیوزلند و سوئد.بریتانیا.

آخه اینم سواله جانم؟! والا بستگی به خودت داره عزیز کلا
      اگر با زبان آلمانی مشکلی نداری به نظر من سوئیس و اتریش گزینه های مناسبی هستن وهمچنین آلمانم خوبه ولی شرایط خاص خودشون رو هم دارن
      اول درست رو اینجا خوب بخون و اوکی کن
      همینطور که درست رو میخونی برای یادگیری زبان کشوری که میخوای بری همینجا تو ایران اقدام کن به یادگیری
      در این حین باید در مورد اون کشور و مردمش کلی تحقیق و کسب اطلاعات کنی، در مورد فرهنگ و ...

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

آخه اینم سواله جانم؟! والا بستگی به خودت داره عزیز کلا
      اگر با زبان آلمانی مشکلی نداری به نظر من سوئیس و اتریش گزینه های مناسبی هستن وهمچنین آلمانم خوبه ولی شرایط خاص خودشون رو هم دارن
      اول درست رو اینجا خوب بخون و اوکی کن
      همینطور که درست رو میخونی برای یادگیری زبان کشوری که میخوای بری همینجا تو ایران اقدام کن به یادگیری
      در این حین باید در مورد اون کشور و مردمش کلی تحقیق و کسب اطلاعات کنی، در مورد فرهنگ و ...
      فعلا قبل هرچیزی ی بییست کیلو اضافه وزن دارم اینو درست کنم وگرنه دختر بهم نمیدن خب اگه با عشق برم که اینجا درس خوندن نمیخواد میرم اون کشور میخونم دیگهشاعر میگه ارزو بر جوانان عیب نیست

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      بین رو کاغذ اماکن رفتن هست میدونی مثل چیه مثه اینه من بگم من 6 ماه بخونم میتونم رتبه دو رقمی بیارم با سطح صفر؟
      خوب شدن که میشه ولی تاحالا کسی نتونسته
      یه سری موسسه مهاجرتی هستن که کارشون مثه این موسسات کنکوری کلاهبرداریه
      کساییم که رفتن واسه تخصص کلا هر کشوری چه کانادا و امریکا چه المان و اتریش تخصص های درجه 3 رو نشستن خوندن خیلی به ندرت کسی تونسته عمومی از ایران بگیره و تخصص مثلا قلب از اونور بگیره مگر اینکه تو دانشگاه از شب تا صبح رفرنس خونده باشه زبانشم فول باشه باباش خرپول باشه یا بورس دولتی داشته باشه و همچنین کلی امتحان معادل سازی داده باشه
      میگم اگه تو سایت اپلای بورد ملاحضه کنید از سال 2016 هیچ کس نتونسته تو پزشکی اپلای کنه واسه کشورای خوب!
      در ضمن رشته های علوم پزشکی فاند ندارن
      حرفات رو تا حدودی قبول دارم دوست عزیز
      شعار نمیدم، واقعا مراحلش خیلی سخته ولی شدنیه بدون اغراق
      کسی رو میشناسم که دو سه سال پیش اینا اگر استباه نکنم پزشکی عمومی رو دانشگاه تبریز تموم کرد الان برای تخصص داره آلمان میخونه البته سختی های خودش رو هم داره منکر نیستم
      کشورهای اتریش و خصوصا آلمان با توجه به اینکه نیروی پزشک اش کمه خیلی در گرفتن دانشجو و نیروی کار داره سخت میگیره جدیدا
      از اون طرف درآمد یک پزشک فوق تخصص قلب در آلمان ساعتی میانگین 80 یورو هستش در صورتی که طبق گفته دوستان در سوئیس این میزان به بیش از دو برابره و به 180 یورو میرسه تازه با سطح سواد کمتر!
      الان خود پزشک های آلمانی ترجیحا برای طبابت آلمان نمیمونن میرن سوئیس یا امریکا سر مسئله حقوق کم و مالیات بسیار زیاد!
      کسی که میخواد مهاجرت کنه باید خیلی تحقیق کنه و پارامترهای متعددی رو بررسی کنه و بسنجه بعد تصمیم بگیره و اقدام کنه

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حرفات رو تا حدودی قبول دارم دوست عزیز
      شعار نمیدم، واقعا مراحلش خیلی سخته ولی شدنیه بدون اغراق
      کسی رو میشناسم که دو سه سال پیش اینا اگر استباه نکنم پزشکی عمومی رو دانشگاه تبریز تموم کرد الان برای تخصص داره آلمان میخونه البته سختی های خودش رو هم داره منکر نیستم
      کشورهای اتریش و خصوصا آلمان با توجه به اینکه نیروی پزشک اش کمه خیلی در گرفتن دانشجو و نیروی کار داره سخت میگیره جدیدا
      از اون طرف درآمد یک پزشک فوق تخصص قلب در آلمان ساعتی میانگین 80 یورو هستش در صورتی که طبق گفته دوستان در سوئیس این میزان به بیش از دو برابره و به 180 یورو میرسه تازه با سطح سواد کمتر!
      الان خود پزشک های آلمانی ترجیحا برای طبابت آلمان نمیمونن میرن سوئیس یا امریکا سر مسئله حقوق کم و مالیات بسیار زیاد!
      کسی که میخواد مهاجرت کنه باید خیلی تحقیق کنه و پارامترهای متعددی رو بررسی کنه و بسنجه بعد تصمیم بگیره و اقدام کنه
      یعنی نمیشه مثلا ایران عمومیو بگیری بعد بری اتریش تخصصو بگیری بعد اونا بری سوییس یا امریکا کار کنی.اقامت گرفتنم خیلی مهمه

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      یعنی نمیشه مثلا ایران عمومیو بگیری بعد بری اتریش تخصصو بگیری بعد اونا بری سوییس یا امریکا کار کنی.اقامت گرفتنم خیلی مهمه
      میشه ولی به سختی
      بعدش هم مگه پاره آجر تو سرت خورده که میخوای همچنین مسیری رو طی کنی!

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میشه ولی به سختی
      بعدش هم مگه پاره آجر تو سرت خورده که میخوای همچنین مسیری رو طی کنی!
      خب دوست دارم برم کالیفرنیا از اونجا پیام بدم بگم همراهان عزیز صدای منو میشنوید از کالیفرنیا آمریکااز شوخی بگذریم الان خیلی سخته امریکا یا کانادا رفت اقامت گرفتنش سخته.قبلش باید از یجای راحت تر شروع کرد دیگه.هدف فقط خارج شدن از این زندانه بزرگ.باید یراهی باشه که هم پول نداشته باشی و هم بشه فرار کرد

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      گول تبلیغات موسسات اعزام دانشجورو نخورین پذیرش پزشکی تو خارج از کشور چند برابر قبولی تو کنکور ایران سخت تره مثلا یه عده فک می کنن کنکور ترکیه راحته، پیش خودشون می گن یه زبانه، یه ریاضی، چن تا هم تست هوش، اولا این که همه ی سوالاش به این راحتی که شما فک می کنین نیست ثانیا پذیرش بسیار کم و رقابت به شدت زیاده، سالی کم تر از 20 نفر از ایران تو کنکور ترکیه پذیرفته می شن، حالا شرکت کننده چه قده، پارسال فقط از ایران 3000 نفر تو کنکور ترکیه شرکت کردن، دیده شده افرادی حتی به 100 درصد سوالات پاسخ دادن ولی پذیرفته نشدن، چرا؟ چون وقتی تعداد 100 ها زیاده پارامترای دیگه مث معدلو بررسی می کنن! نمی گم غیرممکنه ولی زحمت داره عزیزان، زحمت بسیار، لقمه ی آماده نیست که خوردنش انقد راحت باشه الان با این وضع ارزش پول ملی به نظر من هیچ جا جز ایران برا خوندن پزشکی و دندون و دارو نمی صرفه، از لحاظ توجیه اقتصادی و بازگشت هزینه اینو می گم، کسی که پولدار نیست 6-7 سال زندگی فلاکت بار تو خارج از کشور و در عین حال خوندن درسای سخت پزشکی، اونم به زبونی غیر از زبون مادری مریضش می کنه ...
      بی گدار به آب نزنین، همه ی جوانبو بسنجین
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست screenshot_2019-06-10-%D8%AF%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%DB%8C%DA%A9-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C-%D8%AF%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%86%E2%80%8C%D9%BE%D8%B2%D8.png   screenshot_2019-06-10-%D8%AF%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%DB%8C%DA%A9-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C-%D8%AF%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%86%E2%80%8C%D9%BE%D8%B2%D8.jpg  

ویرایش توسط It is POSSIBLE : 28 خرداد 1398 در ساعت 17:01

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      خب دوست دارم برم کالیفرنیا از اونجا پیام بدم بگم همراهان عزیز صدای منو میشنوید از کالیفرنیا آمریکااز شوخی بگذریم الان خیلی سخته امریکا یا کانادا رفت اقامت گرفتنش سخته.قبلش باید از یجای راحت تر شروع کرد دیگه.هدف فقط خارج شدن از این زندانه بزرگ.باید یراهی باشه که هم پول نداشته باشی و هم بشه فرار کرد
      آهان هم پول نداشته باشی و هم بشه فرار کرد! خب لازمه من با اجازه این نوید و بشارت شدیدا شیرین و متشعشعانه رو بهت ابلاغ کنم عزیز جان که بزک نمیر بهار میاد!
      همه بچه ها الان تنها راهی که دارن اینه که عمومی رو تو همین ایران بخونن تا بعد اگر فرصتی چیزی پیش اومد یه خاکی بر ملاج مبارکشون بریزن
      تو یه گروهی یکی از بچه ها نوشته بود شرایط عمان و امارات چطوریه برم برای طبابت؟!
      اگر دنبال پول و رفاه و شرایط خوب هستی یا باید بری آمریکا یا هلند ، تامام

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      گول تبلیغات موسسات اعزام دانشجورو نخورین پذیرش پزشکی تو خارج از کشور چند برابر قبولی تو کنکور ایران سخت تره مثلا یه عده فک می کنن کنکور ترکیه راحته، پیش خودشون می گن یه زبانه، یه ریاضی، چن تا هم تست هوش، اولا این که همه ی سوالاش به این راحتی که شما فک می کنین نیست ثانیا پذیرش بسیار کم و رقابت به شدت زیاده، سالی کم تر از 20 نفر از ایران تو کنکور ترکیه پذیرفته می شن، حالا شرکت کننده چه قده، پارسال فقط از ایران 3000 نفر تو کنکور ترکیه شرکت کردن، دیده شده افرادی حتی به 100 درصد سوالات پاسخ دادن ولی پذیرفته نشدن، چرا؟ چون وقتی تعداد 100 ها زیاده پارامترای دیگه مث معدلو بررسی می کنن! نمی گم غیرممکنه ولی زحمت داره عزیزان، زحمت بسیار، لقمه ی آماده نیست که خوردنش انقد راحت باشه الان با این وضع ارزش پول ملی به نظر من هیچ جا جز ایران برا خوندن پزشکی و دندون و دارو نمی صرفه، از لحاظ توجیه اقتصادی و بازگشت هزینه اینو می گم، کسی که پولدار نیست 6-7 سال زندگی فلاکت بار تو خارج از کشور و در عین حال خوندن درسای سخت پزشکی، اونم به زبونی غیر از زبون مادری مریضش می کنه ...
      این موسسات اعزام و پذیرش دانشجو که واقعا دزد و بی سواد هستن اکثرا
      ترکیه که چندان مالی نیست داداش، حالا درسته از ایران یه همچنین بگی نگی آب شسته تره ولی ارزش نداره به نظرم
      دقیقا، مهاجرت کردن مزایا و معایب خودش رو داره
      نکته مهم در پروسه مهاجرت اینه که باید سنجیده، عقلانی، منطقی و با دقت و با تحقیق و اطلاعات جامع و کامل اقدام کرد براش
      اگر بر اساس حرف و نظر سطحی دیگران و خلاصه جوگیر شدن بخواید اقدام کنید که آره همین که از ایران بزنید بیرون همچی اوکی میشه براتون سخت در اشتباه هستید و در نهایت باعث پشیمونیتون میشه

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کسیکه پول داشته باشه برای روسیه راحت میشه اقدام کرد.سال اولش زیست وشیمی وزبان روسی میخونن.بعدش ی ازمون میگیرن که میگن خیلی سادس من یکی از دوستام پیگیرش شده که بره فکر کنم هر ترمش 3هزار دلار هزینه داره

12. Top | #42
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تاپیکوباید میزدی اموزش فرار از ایران
      اینجور که میگی باید ۷ ۸ سال دیگه ایران بمونه ادم....اصلا تا اون موقع شاید خیلی چیزا عوض شه...
      من اشنا دارم خواستین بیاین از مرز ردتون کنه
      آنکه ثروت خود را باخت ، زیاد باخته است ولی آنکه شهامت خود را باخت پاک باخته است " . (سروانتس)

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آهان هم پول نداشته باشی و هم بشه فرار کرد! خب لازمه من با اجازه این نوید و بشارت شدیدا شیرین و متشعشعانه رو بهت ابلاغ کنم عزیز جان که بزک نمیر بهار میاد!
      همه بچه ها الان تنها راهی که دارن اینه که عمومی رو تو همین ایران بخونن تا بعد اگر فرصتی چیزی پیش اومد یه خاکی بر ملاج مبارکشون بریزن
      تو یه گروهی یکی از بچه ها نوشته بود شرایط عمان و امارات چطوریه برم برای طبابت؟!
      اگر دنبال پول و رفاه و شرایط خوب هستی یا باید بری آمریکا یا هلند ، تامام

با شنا نمیشه رفت عمان و امارات؟آی ناو امریکاییم نمیاد بریم دزدکی سوار شیم.والا اینجا یسال باید بخونم برای پزشکی.بعد 8سال بخونیم تا عمومی بگیریم.بعد تازه بریم دنبال مهاجرت ینی دیگه عمرمون تموم شده.

جدی اگه همون یکی دوسال اول انگلیسی رو یاد بگیرمو بعد رو فیسبوک و اینستا گرام کار کنم احتمالا بشه با عشق و عاشقی رفت ولی نمیدونم شرایطش چجوریه؟مثلا بعنوان پناهندگیه ی میشه اقامت گرفت و از حقوق شهروندیشون استفاده کرد؟

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کسیکه پول داشته باشه برای روسیه راحت میشه اقدام کرد.سال اولش زیست وشیمی وزبان روسی میخونن.بعدش ی ازمون میگیرن که میگن خیلی سادس من یکی از دوستام پیگیرش شده که بره فکر کنم هر ترمش 3هزار دلار هزینه داره
      هر ترمش 3 هزار دلار، می شه سالی 6 هزار دلار هزینه ی شهریه
      فلاکت بار هم بخوای زندگی کنی ماهی 1000 دلار هم هزینه ی زندگیته
      جمعا شد 18000 دلار، ضرب در 13500 تومن می شه 243 میلیون تومن، ضرب در 6 سال می شه یک میلیارد و 458 میلیون تومن پول ناقابل، همین پولو الان بذاری بانک ماهی 22 تومن سود می گیری که خیلی از متخصصا الان همین قد درآمد دارن، حالا من راحت ترین روش سرمایه گذاری رو گفتم، زرنگ باشی این پولو تو 6 سال می تونی 6 برابر هم کنی : )
      وقتی می گم توجیه اقتصادی نداره یعنی این
      دلیلی نداره به قیمت از دست دادن بخش کلانی از سرمایه ی زندگیت پزشک شی
      مگه اونایی که پزشک نیستن از گشنگی مردن
      بیل گیتس پولدارترین فرد دنیا یه دیپلم ساده داره فقط : )

ویرایش توسط It is POSSIBLE : 28 خرداد 1398 در ساعت 18:17

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هر ترمش 3 هزار دلار، می شه سالی 6 هزار دلار هزینه ی شهریه
      فلاکت بار هم بخوای زندگی کنی ماهی 1000 دلار هم هزینه ی زندگیته
      جمعا شد 18000 دلار، ضرب در 13500 تومن می شه 243 میلیون تومن، ضرب در 6 سال می شه یک میلیارد و 458 میلیون تومن پول ناقابل، همین پولو الان بذاری بانک ماهی 22 تومن سود می گیری که خیلی از متخصصا الان همین قد درآمد دارن، حالا من راحت ترین روش سرمایه گذاری رو گفتم، زرنگ باشی این پولو تو 6 سال می تونی 6 برابر هم کنی : )
      وقتی می گم توجیه اقتصادی نداره یعنی این
      دلیلی نداره به قیمت از دست دادن بخش کلانی از سرمایه ی زندگیت پزشک شی
      مگه اونایی که پزشک نیستن از گشنگی مردن
      بیل گیتس پولدارترین فرد دنیا یه دیپلم ساده داره فقط : )
      میدونم توجیه اقتصادی نداره ولی خیلیا برا پز دادنش میرن نه علم و درامدش

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)