خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 33
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirxray نمایش پست ها
      ریاضی که خودم شروع کردم خیلی اذیت شدم ولی کم کم دستم راه افتاد وتونستم بالاخره چنتا تست بزنم ولی خیلی طول کشید و میترسم اگه اینطوری بشه گیر کنم و نتونم کتابو تموم کنم
      منبع خوب اگه داشته باشی واقعا کارکنی وتست زیادبزنی نتیجه خیلی خوبی میگیری

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من از بابایی خوشم نمیاد کاری که میکنه رو دبیرای دیگه هم انجام میدن فقط بلده شاخ بازی دربیاره مخصوصا برای پسرا.تازه کلاسای پسرونشم خیلی طول میده هی تعطیل میکنه بعد اخر سال هی جبرانی میزاره ولی برا دخترارو زود تموم میکنه که بیان نکته تستش!!!
      مقدم نیا رو به کل فراموش کن.وقتی اریان حیدری هست مقدم میخوای چیکار گریه میکرد از دست اریان همه لفت میدادن میرفتن سرکلاس حیدری
      یحیوی دبیر محشریه.انقدر حرف برای گفتن داره که تا 10 سال هم میتونه بهت تدریس کنه.چیزایی که سرکلاس میگه رو هیچکسی بلد نیست.اینم بدون اکثر دبیرای فیزیک هدف تا یکی دوماه قبل کنکور کلاسشون تموم میشه دنبال اینکه زود تموم کنه نباش

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      بابایی کلاسو دیر تموم میکنه؟

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بابایی کلاسو دیر تموم میکنه؟
      من نکته تستشو فقط رفتم تا دوهفته قبل کنکور طولش دادبااینکه کلاس از بهمن شروع شده بودمن خودم متن کتابو دقیق میخوندم کلاسش چیز خاصی به من اضافه نکرد واقعا میگم ولی هی منت میذاشت من پولمو گرفتم الان لازم نیس اینقد حرص بخورما ادم سرخود معطلیه کلا فک میکنه خیلی شاخه من خوشم نیومد کلا ازش یک میلیاردونیم فقط برا تست ونکته ما گرفته بود

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      هزینش چقدر بود؟

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      هزینش چقدر بود؟
      یک ونیم میلیون

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      جلسه ای یا کل سال؟

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      جلسه ای یا کل سال؟
      تست ونکته فک کنم ده دوازده جلسه شد کلا

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      این کلاسای نکته و تست چه فرقی با کلاسای دیگه دارن؟
      شما دبیرای خوب دیگه ای میشناسید که زود تموم کنن؟

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      این کلاسای نکته و تست چه فرقی با کلاسای دیگه دارن؟
      شما دبیرای خوب دیگه ای میشناسید که زود تموم کنن؟
      کلاسای معمولی ازتیر تا تیر باید بری نکته وتستا ازبهمن شروع میشن تانزدیکای کنکور دیگه فشرده میگن همه چیو تقریبااااا من میگم کلا تاکید خاصی رو کلاس ندارم من فقط عربیمو بگم نمره هام همیشه بیست بود ولی حتی یه تست ترجمه م نمیتونسم بزنم توتست زدن صفر بودم بین رمضانیو بوذری مردد بودم ولی رفتم رمضانی واقعا خیلی خوب بود خیلی خودمم خیلی کارکردم درکنارش خیلیا میگن خوب نیست ولی من راضی بودم ازبوذریم خیلیا راضی بودن ولی ب درد من نمیخورد عربیمم زده بودم ۸۴ که حالا یک کلیدا ینجش مثل اینکه غلط بود شد ۷۹ اگه درستش کنن میشه ۸۴ نشه هم همون ۷۹

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      من تصمیم گرفتم تو موسسه کنکور هدف ثبت نام کنم برای ریاضی فیزیک شیمی که ریاضیش اقای مقدم نیا و اریان حیدری هستن
      فیزیک اقای یحیوی و شیمی اقای بابایی
      به نظرتون خوبه این کلاسارو شرکت کنم یا دی وی دی های حرف اخرو بگیرم وبین اقای مقدم نیا و اریان حیدری کدوم بهتره
      بابایی دبیر خوبیه جزواتشو دیدم عالیه شاگرداشم اکثرا راضین البته یسری اخلاقای خاصی داره با پسرا زیاد خوب نیست.
      مقدمم یه ادم مسخره و لوس... فقط دخترا ازش خوششون میاد از بس ک این بشر لوس و مضحکه ولی واقعا آریان فوق العادس دوست خودمم شاگردش بود پارسال حدود ۷۵ زد... تدریسش عالیه لوس و لوده هم نیست
      فیزیکم من شنیدم میرحسینی خوبه و مفهومی درس میده بیشتر ازش نمیدونم.
      این همه کلاس خیلی وقت گیره حواست باشع وقتتو تو رقت و امد و سرکلاس هدر ندی.

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      بابایی دبیر خوبیه جزواتشو دیدم عالیه شاگرداشم اکثرا راضین البته یسری اخلاقای خاصی داره با پسرا زیاد خوب نیست.
      مقدمم یه ادم مسخره و لوس... فقط دخترا ازش خوششون میاد از بس ک این بشر لوس و مضحکه ولی واقعا آریان فوق العادس دوست خودمم شاگردش بود پارسال حدود ۷۵ زد... تدریسش عالیه لوس و لوده هم نیست
      فیزیکم من شنیدم میرحسینی خوبه و مفهومی درس میده بیشتر ازش نمیدونم.
      این همه کلاس خیلی وقت گیره حواست باشع وقتتو تو رقت و امد و سرکلاس هدر ندی.
      کی گفته دختراازمقدم خوششون میاد فقط؟من ازش متنفربودم اینقد حرص میخوردم سرلودگیاش همیشه میگرنم میگرفت بعدکلاسش ادم به شدت مزخرفی که فک میکردنمکدونه میومد دودمانه چندنسلی میکشید سرکلاس بعد همه رو به هم وصل میکرد میگف خب بچه ها اینم خلاصه فیلمای جم ://فحشاوضرب المثلایی میگف بی ادبی من توزندگیم تالا نشنیده بودم بعدم میگف شماقراره دکترشین دکتر گوارش اینا عادی باید باشه.کلا کلاسش خلاصه بود تواینوچیزا تازه اینا جدای اون مسایل جنسی بود که لابه لای حرفاش میگفت.من فک نمیکنم دختری ازیه همچین مردی خوشش بیاد

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      میدونم وقت گیره اما چاره ای ندارم واسه این سه تا درس باید سختی بیشتری بکشم دیگه

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      راستی کسی نظری راجع به بابک سادات نداره؟(کلاسش)

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببین
      dvd حرف آخر بگیر با یه کتاب تست در کنارش عالیه عالی...مطمین باش dvd گرفتن خیلی خوبه (نه هر موسسه ای ) ولی حرف آخر عالیه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)