خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سوالی درمورد زمان معلولین در کنکور برای پاسخ دادن به سوالات

سلام دوستان من پسری هستم 20 ساله رشتم انسانی هست دارای معلولیت جسمی حرکتی در کارت عضویت سازمان بهزیستی هم برام زده دارای معلولیت جسمی حرکتی شدید من دوسال کنکوردادم سال 96 و 97 هردوسال منشی هم داشتم
      سال اول(96) که کنکور دادم روی دفترچه رو نگاه نکردم ببینم وقت اضافه دارم یانه مسئولین حوزه هم چیزی بهم در این مورد نگفتن ووقتی وقت پاسخ گویی سوالات تموم شد (عمومی ها9:10 و اختصاصی ها 12 ) اومدن دفترچه و پاسخ نامه را گرفتن وبردن یعنی زمانم کاملا مثل بقیه بود ومنم یادم رفت روی دفترچه رو بخونم ببینم درمورد وقت اضافه چیزی نوشته یانه
      سال دوم (97) که کنکور دادم بازم روی دفترچه را نخوندم ولی وقتی توی بلند گو گفتن وقت پاسخ گویی به سوالات عمومی تموم شده یکی از مسئولین حوزه اومد گفت شما به خاطر معلولیتت تا 9:40 برای عمومی ها وقت داری وساعت 9:40 دفتر چه عمومی هارا بردن واختصاصی هارا دادند و گفتند شما برای اختصاصی هاهم تا ساعت 1:30 وقت دارید ولی ساعت 12 که شد زمانی که وقت بقیه ی بچه ها تموم شد و رفتند اومدن دفترچه ی اختصاصی رو ازم گرفتند قبل از این که بیان سوالات اختصاصی رو ازم بگیرن صدای دوتا از مسئولین حوزه روازتو سالن حوزه شنیدم که می گفتند همه رفتند وفقط این مونده برو بهش بگو وقتی تموم شده بلند شه بره تاماهم زودتر بریم.خونه و12 اومدن اختصاصی هارو گرفتن بردن

حالا سوالات من از حضور شما دوستان اینه که :
      1- آیا واقعا به معلولین وقت اضافه میدن تا 9:40 و1:30 ؟ آیا کسی از بچه های اینجا از این موضوع اطلاع دقیق داره که کم و کیفش به چه صورت هست؟
      2- شنیدم همه ی معلولین منطقه 3 حساب می شوند آیا این درسته ؟
      3- آیا به همه ی معلولین وقت اضافه میدن؟
      4- آیا درمورد این وقت اضافه دارم روی دفتر چه یا پاسخ نامم چیزی نوشته؟

ببخشید اگه متن زیاد هست وسر تون رو درد آوردم ووقتتون رو گرفتم ولی خواهش می کنم اگه کسی میدونه جواب بده نمی دونستم ازکجا ببپرسم از رو ناچاری اینجا پرسیدم

باتشکر

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      وی گفت: زمان پاسخگویی به سئوالات با توجه به نوع معلولیت داوطلب برای سئوالاتی مانند ریاضیات، فیزیک و شیمی یک و نیم برابر سایر داوطلبان و برای سایر دروس 3/1 برابر زمان سایر داوطلبان تعیین شده است.
      اینو توکلی گفته
      http://shamdani.com/find-1.83.1746.fa.html
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      وی گفت: زمان پاسخگویی به سئوالات با توجه به نوع معلولیت داوطلب برای سئوالاتی مانند ریاضیات، فیزیک و شیمی یک و نیم برابر سایر داوطلبان و برای سایر دروس 3/1 برابر زمان سایر داوطلبان تعیین شده است.
      اینو توکلی گفته
      http://shamdani.com/find-1.83.1746.fa.html
      سلام دوست عزیز این که خیلی کلی گفته معلوم نیست چه نوع معلولیتی رو گفته

4. Top | #4
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      بله به معلولین وقت اضافی میدن 1.5 برابر و منطقه سه هم حساب میشه...............دوستم سال 96 کنکور داده میگه تا ساعت 2 سر جلسه بوده..........ولی امسال بهم گفت 12 ازش گرفتند و این قانون از امسال حذف شده

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چرا حذفش کردن مرض داشتن

6. Top | #6
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      یه نابینایی پارسال شده بود ۳ کشور و اعتراض ها زیاد شد خدا وکیلی خیلیه ما تا ساعت ۱۲ باشیم اونا تا ۲ ظهر ینی دوساعت بیشتر میدونم که محدودیت دارن ولی دو ساعت خیلی زیاده من خودم حتی اگه فقط ۳ دقیقه مراقب بهم بیشتر وقت میداد فقط ۳ دقیقه نه ۱۲۰ دقیقه میتونستم رتبمو خیلی بهتر کنم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein1377 نمایش پست ها
      یه نابینایی پارسال شده بود ۳ کشور و اعتراض ها زیاد شد خدا وکیلی خیلیه ما تا ساعت ۱۲ باشیم اونا تا ۲ ظهر ینی دوساعت بیشتر میدونم که محدودیت دارن ولی دو ساعت خیلی زیاده من خودم حتی اگه فقط ۳ دقیقه مراقب بهم بیشتر وقت میداد فقط ۳ دقیقه نه ۱۲۰ دقیقه میتونستم رتبمو خیلی بهتر کنم
      شما مطمئنید که برش داشتن ؟ کی بهتون گفت

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن