خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

منابعی برای تکمیل کار ذهن در ۱۰۰ زدن تمام دروس در کنکور ۹۸(فارغ التحصیلا)

سلام خدمت دوستان گل که یا امسال کنکور دادنو به خواستشون نرسیدن (البته هنوز معلوم نیست. زیاده روی کردم!!) یا امسال کنکور ندادن ولی اهداف بزرگی تو سرشونه وکلن کسایی که از الان هدفشونو کنکور ۹۸ قرار دادن این تاپیکو زدم که بیاید از الان بهترین منابع موجود واسه تحلیل کتابهای درسی و تیلیت کردن(از آبگوشت گرفته شده) تمام متن کتابو (چه با تست چه با درسنامه چه با خلاصه های جدولی) بیان بداریم. آقا بسم الله. بهترین منابع من واسه یادگیری صد در صد هر درس اینان ادبیات:موضوعی گاج.آزمون خیلی سبز. عربی:فیلمای آلا ناصح زاده و جزوه ایشون.گاج جامع. دینی:سفیر خرد(حتی به کتاب درسیم نیازی نیست وصرفا تستای کنکورشو می‌زنم). زبان:مبتکران. اما بریم سروقت اختصاصیا. ریاضی:درسنامه: جمع بندی خیلی سبزو حل تمرینای کتاب درسی. تست:iq و آزمون خیلی سبز زیست(یا خدا بعد کنکور شرمنده ی ذهنم نشم که نتونستم منابعی واسش انتخاب کنم که نتونن اونو به سمت مطالعه ی هدفمند سوق بدن):کتاب(مثل ریاضی) جزوه ی ماز (مخصوصن جدولاشو به صورت مقایسه ای چن بار می‌خونم) iq. موج آزمون الگو.آزمون خیلی سبز.تستای آزمونهای ماز.تستای آزمونهای قلمچی(۳دوره آخر). اینم اضافه کنم که برای تحلیل هر تست وبیرون کشیدن تحلیل خودم از بخشای دیگه کتاب درسی با اون تست ۵ دقیقه زمان خرج میکنم پس هر تست مخصوصن تستای آزمونهای ماز و پاسخ تشریحی سوالات ۵دیقه وقت می‌بره. ⁦⁦ فیزیک:جزوه کامران.کتاب درسی.پایه خیلی سبز.پیش الگو. ⚽⚾⚾⚾ شیمی:کتاب.تمام کتابای آموزش(نه تست) مبتکران. iq.فار پایه(اینو خیلی دوس دارم ).مبتکران پیشرفته چهارم مجموعن عمومیا:۹۰۰۰تست. اختصاصیا:۲۱۰۰۰تست
      ویرایش توسط Sarbaz khasre : 12 تیر 1397 در ساعت 09:19

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مهم اینه که این همه کتابو بخونی نندازی یه گوشه ای که خاک بخوره

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راست میگه

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بقول یکی از مشاورای بزرگ کنکور
      هیچ منبعی کامل نیست
      کامل کردن منابع برعهده شماست چه با مطالعه روی کتاب دیگه چه با تست زدن ولی به هر حال هرکی با یه منبعی خوشه
      چه نگارش چه فونت و چه ....
      مثلا همه میگن برای زیست ایکیو بزن من نزدم دیدم خارج کتابه خیلی ولی تانک آرامفر زدم زیستمو تو 97 هفتاد و شش درصد زدم
      البته میتونستم 92 درصد بزنم ولی یسری اشتباهات احمقانه نذاشت

من واقعا برای شیمی فار رو توصیه میکنم چون واقعا نتیجه دیدم تو شیمی های سنجش که خیلی سخت بود حداقل 80 درصد میزدم ولی تو کنکور استرس گرفت و زمان رو نتونستم جمع کنم و کلا رفتم تو فاز غرور زدم 30 درحالیکه شبش وقتی سوالا رو دادن دوباره زدم بدون وقت شدم 84 درصد
      خیلی میسوزونه منو
      برای زمین واقعا زمین چلاجور نشر دریافت عالیه
      ریاضی و فیزیک رو بیخیال چون خودمم کم زدم
      در مورد عمومیا
      سلطان ادبیات ایران استاد عبدله واقعا تک تکه همه تستاش نظر کنکوره و هیچگونه نظر شخصی اعمال نکرده ( نشر الگو )
      دینی سفیر خرد با دی وی دی یوسفیان پور میترکونه
      در مورد عربی من واقعا دیدن عربی فلاح موسسه آفبا رو به همه پیشنهاد میکنم درصد 88 عربی ( با احتساب سوال 31 که سنجش غلط گرفته ) رو مدیون ایشونم و کتاب سیر تا پیاز عربی مهر و ماه
      زبانم کلا نخونده بودم هفته آخر خط ویژه گاج خریدم خوندم و 26 زدم

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ادبیات جای خیلی سبز، جامع مهروماه بهتره

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بنده یه چیزی بگم فرار کنم!
      من تازه با کتاب درسی ها آشنا شدم!!
      چقدر خوبن. تو همه درس ها. متن روون و خوب حتی بهتر از برخی کتاب های کمک آموزشی.
      زیست شیمی ریاضی فیزیک زبان فارسی! آدم لذت میبره خود کتاب درسی رو میخونه.
      از دست ندید این ها رو توی شلوغی منابع...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آفرین!! واسه زبان فارسی کتاب عالیه در کنارش می‌ شه با زدن تست های ادبیات موضوعی هم سایر مفاهیمو یاد گرفت هم تست زده باشی واسه تست سرعتیم می‌ شه تستای ۳سال اخیر ادبیات قلم چی رو دان کنی بزنی بعدم تحلیلشون کنی
      من تا آخرش می‌جنگم شروعی برای فردا نیس چه خوب چه بد خیلی وقته که شروع کردم ادامه میدم و به مردم اجازه ی سخنرانی در مورد خودم نمی‌دم ادامه میدم و تحلیل میکنم می‌فهمم و بهش سرعت میدم و و فنی سرعتی شد تثبیتش میکنم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ی چیزیو یادم رفت تاکید کنم.همون‌طور که از عنوان تاپیک برمی آد. این تفکر و اطلاعات ذهنه که مارو به درصدی که راضیمون می‌کنه می‌رسونه ن منابع و ما صرفن از منابع برای ۱-پیشرفته تر کردن ذهن و۲- استفاده از تفکر و تجربه دیگران (مولف اون منبع) بهره می بریم
      من تا آخرش می‌جنگم شروعی برای فردا نیس چه خوب چه بد خیلی وقته که شروع کردم ادامه میدم و به مردم اجازه ی سخنرانی در مورد خودم نمی‌دم ادامه میدم و تحلیل میکنم می‌فهمم و بهش سرعت میدم و و فنی سرعتی شد تثبیتش میکنم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن