خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 106
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Negar_B نمایش پست ها
      منم کل حرفم همینه میگم وسط اینکه همه دارن میگن سوالا لو رفته واینا عوض اینکه لااقل برا دلخوشی یه بررسی چیزی بکنن به راحتی اگه چیزیم بوده تکذیب میکنن.
      خواهر گلم سالهاست واسه مسئولین این کشور نمیصرفه تو حرفم ی چیز برای دل گرم کنی ملت بدبخت بگن....در هر صورت فعلا ناموس اول این کشور کنکوره...حتی اگه نفرات اول تمام ۵ تا رشته بگن ما سوالا رو از شب قبل داشتیم بازم میگن تکذیب شد ب همین راحتی
      ویرایش توسط Heini : 12 تیر 1397 در ساعت 12:12 دلیل: غلط املایی

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramin94 نمایش پست ها
      تقلب هر سال هست منتهی امسال گویا حجمش زیاد بوده سر ریز شده ..در ضمن مال اوناییه که حاضرن پول خرج کنن
      موبایل یاب و این داستانا رو هم جای دیگه نگین خیلی خنده داره..من پرسیدم از بچه های کنکوری خندیدن
      نمی دونم چرا یه عده اصرار دارن تقلبی در کار نبوده..خب اینهمه عکس از جلسه کنکور بیرون اومده تازه با پاسخبرگ پس تقلب به چی میگن؟
      از یه صفحه سوال عکس بگیره بفرسته به یکی دیگه جواباشو براش بفرسته 5-6( درصد خوبی میشه تو بعضی درسا ) تا سوال حداقل میزنه تو 30-40 دیقه و رتبه ش چندین نفر جابه جا میشه
      واسه دلگرم کنیه خودمونوه ک اصرار داریم تقلب نشده شوخی نیست زحمته ی ساله و برای بعضیا سه ساله ادم یه روز ب نابودی بره

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      این لو رفتن نیست. تقلبه. بغل دستی من هم ازم پرسید "تبدیل گاز به مایع تصعید میشد؟" منم بش گفتم "میعان "
      خب که چی؟ فک میکنید با این تقلب ها رتبه جا به جا میشه؟

اونی که وسط جلسه گرفتار عکس گرفتنه یعنی سوالا رو قبل از جلسه نداشته. فک میکنید اونی که اونور داره براش حل میکنه چنتا جواب میتونه بفرسته براش؟؟ 10تا ؟ 20 تا؟

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tabrizcity نمایش پست ها
      خب داش ممد به طور میانگین تو هر صفحه 10 سوال باشه طرف از 8 صفحه عکس بگیره بزاره تو یه گروه یا بفرسته واسه خانواده یه یه دانشجو یی که باهاش طی کرده از این 80 سوال 60 تاش هم درست باشه خیلی خیلی جلو میافته
      اره ممکنه. ولی احتمال اینکه یه نفر بره یه رتبه برتر (حتی دانشجو هم نمیتونه سوالات همه درسها رو حل کنه) پیدا کنه، موفق بشه گوشی رو ببره توی جلسه، بتونه یه لحظه که مراقب میره بیرون عکس بگیره و بفرسته، آخرش هم گیر نیوفته چقدره؟ چن نفر همچین کاری میکنن کلا؟ چقد روی رتبه های بقیه تاثیر داره؟

There is enough light
      for one who wants to see

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اين تخلف عينيه
      اينجا تو اين كشور نبايد حرفي از عدالت زد
      نه تو كنكور تو همه زمينه ها
      حكومتي كه الگوش حكومت عليه
      فقط بي عدالتي رو رواج ميده
      پس منتظر ماسمالي باشين
      اينجام احتمالا يه شهرستان كوچيكه
      و طرف با مراقباش اشنا بوده
      ننگ بر شماها

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی جالبه کار به جایی رسیده ک میگن این ک چیزی نی عکس گرفته داده بیرون
      انقد وضع خرابه که به این جور چیزا میگن این که چیزی نیس
      حالا خوبه شونصد بار میگن سر جلسه گوشی ساعت هوشمند و.... تخلف هست
      مشاور

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      این لو رفتن نیست. تقلبه. بغل دستی من هم ازم پرسید "تبدیل گاز به مایع تصعید میشد؟" منم بش گفتم "میعان "
      خب که چی؟ فک میکنید با این تقلب ها رتبه جا به جا میشه؟

اونی که وسط جلسه گرفتار عکس گرفتنه یعنی سوالا رو قبل از جلسه نداشته. فک میکنید اونی که اونور داره براش حل میکنه چنتا جواب میتونه بفرسته براش؟؟ 10تا ؟ 20 تا؟
      سلام دوست عزیز
      اون کسی (کسانی) که عکس میگیره به نظرت واسه چی عکس میگیره؟ ، سه حالت داره 1) تقلب کردن ، 2)انتشار سوالات ، 3)صرفا جهت فان!
      1) تقلب کردن : طرف چون سوادی نداره عکس میگیره که با کسی (کسانی) که هماهنگ کرده بهش جواب سوالات رو برسونن
      2) انتشار سوالات : طرف میگه خب من که تقلبمم کردم فی سبیل الله و رسوله بزار سوالات رو پخش کنیم یه ثوابی هم کرده باشیم!
      3) صرفا جهت فان! : این حالت میشه گفت تقریبا محاله ، طرف خیلی بیکار باشه در جلسه کنکوری که ثانیه هاش ارزشمنده دست به همچنین کاری بزنه
      همه میدونن که گوشی بردن سر جلسه ممنوعه حتی بصورت خاموش ، حالا اون کسی که گوشی میبره سر جلسه حساب شده و با برنامه ریزی اینکار رو میکنه تا اون مواردی که بالا مطرح شد رو عملیاتی کنه
      اینکه بگیم اون کسی که اینور و اونور چنتا سوال رو میتونه جواب بده صرفا پاک کردن صورت مسئلس
      شما بگو اصلا 1 نفر 1 تست حتی درس عمویم رو تقلب کرده باشه ، همین یه تست هم باعث میشه عدالت و برابری و در نتیجه کلیت آزمون زیر سوال بره ، در صورتی که هممون میدونیم بیشتر از 1 نفر و 1 تست تقلب و تخلف و تبانی صورت گرفته
      از طرفی این کنکور سراسری هستش نه تراز قلمچی!

اره ممکنه. ولی احتمال اینکه یه نفر بره یه رتبه برتر (حتی دانشجو هم نمیتونه سوالات همه درسها رو حل کنه) پیدا کنه، موفق بشه گوشی رو ببره توی جلسه، بتونه یه لحظه که مراقب میره بیرون عکس بگیره و بفرسته، آخرش هم گیر نیوفته چقدره؟
      چن نفر همچین کاری میکنن کلا؟ چقد روی رتبه های بقیه تاثیر داره؟

در هر صورت از اونجایی که خلق قهرمان ایران نیست رو مسائل خیلی حساس و دقیق هستند واسه همین میگن عه! ای بابا چیزی که نشده فوقش یکی دو نفر جینگیلی فینگیلی تقلب کردن مگه چقدر میتونه روی رتبه های بقیه تاثیر بگذاره و ...
      اینقدر این موضوع تو آزمون های قلمچی و سنجش تکرار شده که دیگه واسه شخص حداقل اهمیتی نداره و عادی جلوه کرده که بابا مثل اینکه سر جلسه کنکور سراسری همچنین تقلبات و تخلفات گسترده ای رخ داده

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      اون کسی (کسانی) که عکس میگیره به نظرت واسه چی عکس میگیره؟ ، سه حالت داره 1) تقلب کردن ، 2)انتشار سوالات ، 3)صرفا جهت فان!
      1) تقلب کردن : طرف چون سوادی نداره عکس میگیره که با کسی (کسانی) که هماهنگ کرده بهش جواب سوالات رو برسونن
      2) انتشار سوالات : طرف میگه خب من که تقلبمم کردم فی سبیل الله و رسوله بزار سوالات رو پخش کنیم یه ثوابی هم کرده باشیم!
      3) صرفا جهت فان! : این حالت میشه گفت تقریبا محاله ، طرف خیلی بیکار باشه در جلسه کنکوری که ثانیه هاش ارزشمنده دست به همچنین کاری بزنه
      همه میدونن که گوشی بردن سر جلسه ممنوعه حتی بصورت خاموش ، حالا اون کسی که گوشی میبره سر جلسه حساب شده و با برنامه ریزی اینکار رو میکنه تا اون مواردی که بالا مطرح شد رو عملیاتی کنه
      اینکه بگیم اون کسی که اینور و اونور چنتا سوال رو میتونه جواب بده صرفا پاک کردن صورت مسئلس
      شما بگو اصلا 1 نفر 1 تست حتی درس عمویم رو تقلب کرده باشه ، همین یه تست هم باعث میشه عدالت و برابری و در نتیجه کلیت آزمون زیر سوال بره ، در صورتی که هممون میدونیم بیشتر از 1 نفر و 1 تست تقلب و تخلف و تبانی صورت گرفته
      از طرفی این کنکور سراسری هستش نه تراز قلمچی!

در هر صورت از اونجایی که خلق قهرمان ایران نیست رو مسائل خیلی حساس و دقیق هستند واسه همین میگن عه! ای بابا چیزی که نشده فوقش یکی دو نفر جینگیلی فینگیلی تقلب کردن مگه چقدر میتونه روی رتبه های بقیه تاثیر بگذاره و ...
      اینقدر این موضوع تو آزمون های قلمچی و سنجش تکرار شده که دیگه واسه شخص حداقل اهمیتی نداره که بابا مثل اینکه سر جلسه کنکور سراسری همچنین تقلبات و تخلفات گسترده ای رخ داده
      اوکی یه سری مسائل رو باید توضیح بدم...

1-این قضیه تقلب توی کنکور قطعا خلاف قانونه و باید پیگیری بشه.
      2-تقلب با لو رفتن سوال کنکور فرق داره. اونی که سر جلسه از سوال عکس میگیره واضحه که سوالات رو از قبل نداشته. و پخش شدن سوالا سر جلسه فقط به درد اونایی میخوره که از قبل راه ارتباطی با بیرون دارن.
      3-هیچ جای دنیا هیچ ازمونی نیست که اصلا توش تقلب نشه.
      4-این تقلب ها چیز جدیدی نیس. پارسال بود. 2 سال پیش بود. سر امتحان نهایی هم بود... خیلی خوبه که یه سریا کمپین زدن برای پیگیری، ولی خیلیا هم هستن چون کنکورشون رو گند زدن نشستن که براشون کنکور رو باطل کنن و دوباره کنکور برگذار بشه!!!

There is enough light
      for one who wants to see

10. Top | #40
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Heini نمایش پست ها
      واسه دلگرم کنیه خودمونوه ک اصرار داریم تقلب نشده شوخی نیست زحمته ی ساله و برای بعضیا سه ساله ادم یه روز ب نابودی بره
      اتفاقا برعکس برا فریب دادنه خودتونه که بگید چون تقلب شده پس من نتیجه نگرفتم ی طوری توجیه کم کاری وگرنه کسی که خوب آزمونو داده باشه براش مهم نیس این چیزا 3>

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

اوکی یه سری مسائل رو باید توضیح بدم...

1-این قضیه تقلب توی کنکور قطعا خلاف قانونه و باید پیگیری بشه.
      2-تقلب با لو رفتن سوال کنکور فرق داره. اونی که سر جلسه از سوال عکس میگیره واضحه که سوالات رو از قبل نداشته. و پخش شدن سوالا سر جلسه فقط به درد اونایی میخوره که از قبل راه ارتباطی با بیرون دارن.
      3-هیچ جای دنیا هیچ ازمونی نیست که اصلا توش تقلب نشه.
      4-این تقلب ها چیز جدیدی نیس. پارسال بود. 2 سال پیش بود. سر امتحان نهایی هم بود... خیلی خوبه که یه سریا کمپین زدن برای پیگیری، ولی خیلیا هم هستن چون کنکورشون رو گند زدن نشستن که براشون کنکور رو باطل کنن و دوباره کنکور برگذار بشه!!!
      1. غیر از این هم نیست
      2. ظاهرا بله فرق داره ولی باطنا فرقی نداره ، الحمدلله تو قرن 21 زندگی میکنیم و شما خودتم اینو خوب میدونی وقتی n نفر که حالا عکس یکیش بیرون اومده سر جلسه از دفترچه سوالات عکس میگیرن مطمئن باش عملا سوالات در کسری از ثانیه در کل کشور بصورت نسبی پخش میشه ، شاید مدرک در حال حاضر موجود نباشه ولی این موضوع چیزی رو عوض نمکینه و ...
      3. بله حق باشماست عزیز ، 100 مطلقی نداریم ، ولی نه دیگه در این حد گندیده ای که ملاحظه میکنیم
      4. صد در صد ، هر سال این اتفاقات با درصدی بالا و پایین اتفاق میافته ولی تفاوتی که امسال داره اینه که قشنگ علنی شد این موضوع ، اون خیلی ها هم مطابق معمول از این آب گل آلود دارن ماهی میگیرن و خلاصه یه تیری در تاریکی هستش براشون دیگه متوجه منظورم که هستی

من حیث المجموع به نظر من اگر در هر جای دیگری و هر آزمونی دیگری این حد تقلب و تخلف و تبانی صورت گرفته شده باشه مدعی العموم بخاطر جنبه حق الناسی موضوع حکم ابطال همچنین آزمون رو صادر میکنه چون هر طوری هم بخوایم حساب کنیم حق اون کسانی هم که تلاش کردن و زحمت کشیدن دود شده رفته هوا

شما امسال کنکور شرکت کردی محمد؟

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

هجوم کنکوری ها به صفحه وزیر محترم ؛

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خداروشکر همه چیزای منفی همه جای دنیا رو ما هم باید داشته باشیم چون طبیعیه
      اما همه چیزا مثبت بقیه دنیا رو نباید داشته باشیم چون بلاد کفر اند

یدونه تست نمیگم رشته اما دانشگاه طرف رو جابجا میکنه بعد میگن که اونی که نخونده این بهانه رو میگیرن که تقلب شده
      مشاور

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      1. غیر از این هم نیست
      2. ظاهرا بله فرق داره ولی باطنا فرقی نداره ، الحمدلله تو قرن 21 زندگی میکنیم و شما خودتم اینو خوب میدونی وقتی n نفر که حالا عکس یکیش بیرون اومده سر جلسه از دفترچه سوالات عکس میگیرن مطمئن باش عملا سوالات در کسری از ثانیه در کل کشور بصورت نسبی پخش میشه ، شاید مدرک در حال حاضر موجود نباشه ولی این موضوع چیزی رو عوض نمکینه و ...
      3. بله حق باشماست عزیز ، 100 مطلقی نداریم ، ولی نه دیگه در این حد گندیده ای که ملاحظه میکنیم
      4. صد در صد ، هر سال این اتفاقات با درصدی بالا و پایین اتفاق میافته ولی تفاوتی که امسال داره اینه که قشنگ علنی شد این موضوع ، اون خیلی ها هم مطابق معمول از این آب گل آلود دارن ماهی میگیرن و خلاصه یه تیری در تاریکی هستش براشون دیگه متوجه منظورم که هستی

من حیث المجموع به نظر من اگر در هر جای دیگری و هر آزمونی دیگری این حد تقلب و تخلف و تبانی صورت گرفته شده باشه مدعی العموم بخاطر جنبه حق الناسی موضوع حکم ابطال همچنین آزمون رو صادر میکنه چون هر طوری هم بخوایم حساب کنیم حق اون کسانی هم که تلاش کردن و زحمت کشیدن دود شده رفته هوا

شما امسال کنکور شرکت کردی محمد؟
      ۳- ۴- والا این عکس اول تاپیک تنها مدرکیه که من در مورد تقلب دیدم. در این حد سالهای قبل هم بوده و میشه با پیگیری این موارد قضیه رو حل کرد. ولی اگه ثابت بشه تقلب ها بیشتر از اینا بوده، بله باید یه ازمون برا اعتبار سنجی بذارن برای رتبه های برتر...

اره کنکور دادم

There is enough light
      for one who wants to see

15. Top | #45
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اونایی که میگن مهم نیست تقلب شده احتمالا خودشون
      جزء متقلبین هستن
      کانالی که سوالات رو گذاشته بود مدام داره پست میزاره
      نه به کنکور دوباره ،نه به استرس دوباره !
      من خودم قبل از کنکور دیدم بعضی کانال ها سوالات
      رو میفروشن برا اینکه مطمعن بشم با یکی هماهنگ
      کردم سوالات رو بخرم گفتن پولش رو بعد از کنکور
      میگیرن و فقط مدارک خواستن، منم فرصت نداشتم
      مدرک جعلی درست کنم براشون بفرستم ، از طرفی هم
      روش کارشون این طوری بود که باید موبایل سر جلسه
      میبردم،که دیدم ریسکه و بی خیال شدم
      ولی اگه وقت داشتم کارت ورورد به جلسه جعلی براشون
      بفرستم ،مچشون رو میگرفتم
      حالا بعد از اینکه نتایج کنکور اومد معلوم میشه تقلب تو کنکور مهم بوده یا نه !
      به خوبی ات چنگ بزن

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)