خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نظر سنجی در مورد برنامه ریزی برای قلمچی

سلام... یک سوالی که به ذهنم میرسه این هست که در حقیقت قلمچی تو برنامه ازمون های تابستونش فقط پایه هستش.

به نظرتون چیکار کنم؟ پیش رو هم تو برنامه تابستون بیارم؟ من فارغ التحصیلم یا فقط پایه رو با همین برنامه قلمچی برم؟

چون که وقتی داشتم برنامه ریزی میکردم خیلی دروس پیش وقت گیر بودن وقتی که با دوم و سوم همراه میشدن.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از طرفی بعضی دوستان میگن که بهتره تو تابستون حرکت شناسی و زیست پیش 1 رو بخونی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سحر بیگی نمایش پست ها
      به نظرم تابستون قلم چی نرو.. روی دروس پیش 2 و یکی از پایه هایی که مشکل داری با دو درس اختصاصی که مشکل داری وقت بذار
      ممنون ولی بزرگترین اشتباه سال گذشته ام این بود که قلم نرفتم بجاش سنجش رفتم واقعا بزرگترین اشتباه بود.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نگفتم کلا نرو..اتفاقا حتما برو..توی تابستون امسال نرو.. توی تابستون برای اختصاصیات وقت بذار

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سحر بیگی نمایش پست ها
      نگفتم کلا نرو..اتفاقا حتما برو..توی تابستون امسال نرو.. توی تابستون برای اختصاصیات وقت بذار
      سلام نمیدونم چرا هر چی فکر میکنم با چیزایی که شما میگید و از بقیه میشنوم برعکس در میاد.
      خیلیا میگن تابستون بیشتر رو پایه کار کن و بیشتر رو عمومی ها که از مهر تمرکزت بیشتر رو اختصاصی باشه و دوباره از عید تمرکزت بیشتر رو عمومی باشه.

بازم یکی از اشتباهات گذشته ام این بود که تابستون قلم نرفتم. به نظرم فرصت خوبیه برای پیشرفت تو تابستون چرا که نه؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آپ .... دوستان نظرات دیگه ای دارین؟ بحث اینه که پیش رو صلاح میدونین با دوم و سوم تابستون بخونم یا نه؟ چون حجمش زیاد میشه. از طرفی ترس از این هست که از مهر به مشکل بربخورم چون برخلاف دروس پایه که تابستون خونده میشن دروس پیش 1 خونده نشدن.

من تو فکرم هست مثل همین برنامه قلم پیش برم و فقط پایه رو بخونم. ولی مطمعن نیستم درست هست یا نه. لطفا راهنمایی کنید

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      والا برنامه کانون من دراوردی نیست روش نشستن فک کردن خیلیا طبق برنامه کانون پیش میرن

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mostafaaa نمایش پست ها
      والا برنامه کانون من دراوردی نیست روش نشستن فک کردن خیلیا طبق برنامه کانون پیش میرن
      خب منم همین فکر رو میکنم و مطمعنم. بحث اینجاست که پیش رو که تو برنامه نیست خودم بخونم ؟(من تابستون باید کل پایه رو تموم کنم) ولی پیش 1 رو نیم نگاهی بهش دارم. ولی خب وقت زیادی میگیره.

مثلا شیمی مهر و ماه 109 تست و شیمی ای کیو 150 تست هستش. و جمعا با تحلیل هاشون و مطالعه متن کتاب درسی 12 ساعت برام وقت میبره. تو یه هفته 14 ساعت.

و هفته دوم باید دوم سوم رو کامل اجرا کنم که خیلی میشه(منظورم تسلط کمتر میشه چون تمرکز کمتر میشه)
      ولی از طرفی نگران مهر به بعد هستم.

مثلا حرکت شناسی ضعیفم و دینامیک نوسان هم همینطور.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من الان داشتم برنامه ریزی میکردم که شروع کنم به خوندن. ولی اینجا به مشکل برخوردم که پیش رو حذف کنم یا بخونم؟ و مشکل تایم هست. من هر روز میخوام 7 ساعت بخونم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن