خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترين منبع شيمي نظام قديم براي تست ؟

رأی دهندگان
    63. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • مبتكران

29 46.03%
    • خيلي سبز

12 19.05%
    • آيكيو

28 44.44%
    • آبي كانون

5 7.94%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 50
    1. Top | #31
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      به نظرتون بهترين منبع چيه ؟
      نظرتون در مورد ايكيو چيه ؟ اونايي كه كار كردن بيان بگن زيادي سخته ؟ جوري نباشه كه از شيمي زده بشم
      درسنامه زياد برام مهم نيست چون اقاجاني ميبينم بيشتر تست مد نظرمه
      ببین عزیزم اولویت کتاب درسیته بین هر موضوعی که فک میکنی میتونه ، ربط بده به هم خب بعدش از منبع پایه ای ترجیحا مبتکران استفاده کن به دلیل کامل بودن درسنامش تا عید همینا بسه بعد عید موج آزمون کار کن فوق العادس الان روند کنکور جوری شده مفاهیم شیمی از مسائلش سخت ترن پس سعی کن اول مفاهیمو خوب یاد بگیری خط ویژه هم خوبه

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahar123 نمایش پست ها
      من هم فیلمای استاد آقاجانی رو دیدم هم پکیج کامل استاد شیروانی ( حرف آخر ) رو دارم و دیدم هر دوشون تدریسشون عالیه فقط تو مسائل شاید استاد شیروانی یه نمه بهتر باشن
      مسائل مستر شیروانی خیلی چرته ... برای مفاهیم و چیزای تئوری شیروانی واقعا خوب و مفهومی توضیح میده ولی مسائل .. نوچ نوچ نوچ
      امروز یا فردا خیلی شبیه "یا زندگی یا مرگ"هستش ... مسئله اینه ما همیشه راه آسون رو انتخاب میکنیم . ترجیح میدیم بمیریم تا اینکه راه سخت زندگی کردن رو به پیش بگیریم ... شاید به خاطر همینه که میخوام از فردا زندگی کردن رو انتخاب کنم

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      • برای درسنامه مبتکران
      • برای تست ای کیوو
      • برای دوران جمع بندی ،مرور بین ازمونها موج ازمون

• این سه تا ترکیب فوق العاده این که شما رو تا بالای 60 میرسونه

مشاوره دوران جمع بندی
      با دانشجوی دانشگاه تهران
      Telegram ID :@Naseri199

" با جمع بندی صحیح درصد درس زیست را میتوان حداقل ۳۰% بهبود بخشید"

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من فقط میتونم واسه 4تا درس نظر بدم چون کنکور97 اینارو درصد خوبی زدم
      ادبیات72. دینی 89.4. ریاضی73.4 وشیمی 62.9
      واسه ی شیمی دو قسمت داریم مفاهیم و مسائل
      مفاهیم رو باید اول کتاب رو بخونی بعد از یه درسنامه ای بخونیش که اگر فیلم میبینی اون درسنامه ته
      فقط حتما باید نکات درسنامه رو حاشیه نویسی کنی تو کتاب
      بعدش مفاهیم عین زیست مرور زیاد میخواد
      مسائل رو هم اول کتاب بعد درسنامه بعد حل مثال های کتاب و درسنامه بعدش تست تا زمانی که به یه تسلط بالا ازش برسی
      بعدش من از اون نوع مسئله روزی 1 دونه حل میکردم
      من سال قبل واسه درسنامه خط ویژه و واسه تست الگو دوم و خیلی سبز پیش و سوم رو استفاده کردم حتی نرسیدم بیشتر فصلا نصف تستاشون رو بزنم
      اول رو یه منبع پایه ساز مثل همینا یا مبتکران ها و گاج نقره ای کارکن و به تسلط برس جوری که هر سوالی از اون کتاب رو بتونی حل کنی بعدش واسه ایده های بیشتر برو سراغ آیکیو یا فار یا موج آزمون

5. Top | #35
      کاربر انجمن

bazande
      نمایش مشخصات
      شیمی فقط گاج جامع والسلام

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      .شما فیلم اقاجانی با ترتیب خودش میخونی؟اگه قلم چی میری چجوری به برنامش میرسی واقا اقاجانی واس سینتیک۲۰تا فیلم داره اون حدودا درحالی که ازمون ۱۸ابان هم سینتیک میاد هم واکنش شیمایی استوکیومتری ترمودینامیک تعادل ترکیب یونی.واقا نمیدونم چجوری پیش برم .شیمیم ضعیفه من فک کردم اروم اروم قلم چی میره جلو تا بتونم مسلط بشم بخوام با ازمون جلو برم باید همشو ناقص بخونم

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان برا شیمی هیچ چی بهتر از فیلم های رضا بابایی نیست البته بنده فقط پیش 1 رو دارم نمیدونم بقیه هم هست یا نه ولی تقریبا 100درصد پیش 1 رو با فیلم هاش میشه زد

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کتاب آیکیو برای اون دسته از سوالات مفهومی و غیرمحاسبه ای واقعا کتاب مناسبی است اما محاسبات چرند زیاد داره . به نظرم برای محاسبات کنکور کافیه اما برای حفظیات و مفهومی ها آیکیوی تالیفی خوبه و اینکه بهترین کتابها موج آزمونن که واقعا ایده آل ترین منبع شیمی نظام قدیمه .
      کتاب خیلی سبز هم برای کسی که پایه ی خوبی نداره و دنبال پایه مناسبه خوبه و درسنامه های خوبی داره
      .H.O.L.D.
      Hold On , Pain Ends

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      مبتکران خوبه
      اگر وقتی هم واست موند یه سر به آیکیو بزن ولی اگر همون مبتکران رو خوب کارکنی باهاش بالای85 درصد هم میشه زد (هرچند از مبتکران خوشم نمیاد بخاطر حجم زیاد و عدم به روز رسانیش)
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بنظر من آی.کیو به دلیل حجم کم و مناسبش و داشتن تمام تست های کنکورهای داخل و خارج تجربی و ریاضی 90-96 میتونه یکی از بهترین انتخاب ها باشه ( البته بیشتر جنبه ی تستی داره و آموزشش آنچنان کامل نیست! )
      آموزش رو از روی فیلمای آقاجانی یا فیل شیمی بخونید و تستها رو با آی.کیو بزنید ( برای کسایی که به درصد 50-70 دل بستن ) کسایی که درصد بیشتری میخوان خب طبیعتاً باید وقت بیشتری بذارن و کتاب های بیشتری بخونن

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      به نظرتون بهترين منبع چيه ؟
      نظرتون در مورد ايكيو چيه ؟ اونايي كه كار كردن بيان بگن زيادي سخته ؟ جوري نباشه كه از شيمي زده بشم
      درسنامه زياد برام مهم نيست چون اقاجاني ميبينم بيشتر تست مد نظرمه
      چون تاپیک مال 4 ماه پیشه نمیدونم به جوابت رسیدی یا نه ( البته بعید میدونم که تاحالا انتخاب نکرده باشی! ) ولی با توجه به چیزایی که گفتی بنظرم توی خرید و کار کردن iq اصلا تردید نکن. خودم هم درسنامه رو با آقاجانی میخونم و تست با آی.کیو و واقعا هم از جفتشون راضیم

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan
      ویرایش توسط HossEin_v : 22 آبان 1397 در ساعت 21:24

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      چون تاپیک مال 4 ماه پیشه نمیدونم به جوابت رسیدی یا نه ( البته بعید میدونم که تاحالا انتخاب نکرده باشی! ) ولی با توجه به چیزایی که گفتی بنظرم توی خرید و کار کردن iq اصلا تردید نکن. خودم هم درسنامه رو با آقاجانی میخونم و تست با آی.کیو و واقعا هم از جفتشون راضیم
      ب نظرتان فیلم تدریس آقاجانی بهتره یا جزوه هاشون یا هردو؟؟؟؟

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تمام کتاب های بازار رو دیدم و تست هاشون رو کار کردم البته بعضی هارو کم و بیش و اصلا سلیقه ای نمیگم
      ایکیو و مبتکران بهترین ها هستن شک نکن واسه سوم خیلی سبز هم خوبه ولی واسه بقیه حتی واسه همون سوم مبتکران و ایکیو کامل و جامع و مشتی ان
      اگه بقیه منابع رو بگیم خوب این دوتا خیلی خوبن تو بحث شیمی

14. Top | #44
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شیمی جامع گاج + ایکیو کار بشه بهتر
      یا ایکیو گاج ب تنهایی ؟

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JAVAD AGHA نمایش پست ها
      شیمی جامع گاج + ایکیو کار بشه بهتر
      یا ایکیو گاج ب تنهایی ؟
      بستگی به سطح درسی شما داره
      آیکیو درسنامه اش ناقص و خلاصه اس
      اگه پایتون قوی نیس هردو رو کار کنید باهم

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن