خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترين منبع شيمي نظام قديم براي تست ؟

رأی دهندگان
    63. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • مبتكران

29 46.03%
    • خيلي سبز

12 19.05%
    • آيكيو

28 44.44%
    • آبي كانون

5 7.94%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 50
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahed. نمایش پست ها
      دوستان میتونین یک کار دیگه هم بکنید شاید جواب بگیرید منبع درسنامه مبتکران منبع تست آبی کانون
      در کل برای همه درسا آبی کانون به عنوان منبع تست عالیه ولی درسنامه آبی کانون پاک تعطیله پاسخنامه هم همچنین
      همه میدونن کتابای قلمچی چیه دیگ
      کتابای ابی سوالای 30سال کنکور اخیره که تو هرکتاب دیگ ای پیدا میشه
      در ضمن الان با این سطح سوالات فقط زدن تستای کنکور خوب نیست و باید تست تالیفی زیادی زده بشه مخصوصا برای زیست و شیمی

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درس نامه مبتکران وبعد تسلط فارازمون

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من هلاک اون عده ام که گفتن ابی کانون

4. Top | #19
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      مبتکران + اقاجانی

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط VPN نمایش پست ها
      خیلی سبز خوبه یا مبتکران برای تست؟
      ترکیب دوم مبتکران و سوم و پیش خیلی سبز و بعدش فار خوب چیزیه؟
      یا همون دوم و سوم و پیش مبتکران و بعد فار؟
      خیلی سبز خوبه به نظرم و درسنامه اش ب اندازه مبتکران طولانی و مفصل نیست
      گزینه 1 ب نظرم خوب باشه

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دلناز نمایش پست ها
      من هلاک اون عده ام که گفتن ابی کانون
      منم همین نظر رو داشتم ولی نظرم عوض شد...کتاب ابی بهترین کتاب کانونه ولی یه نکته ای که هست اینه که اگه واسه منبع دوم یا سوم استفاده بشه خوبه ولی بدرد منبع اول نمیخوره

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      به نظرتون بهترين منبع چيه ؟
      نظرتون در مورد ايكيو چيه ؟ اونايي كه كار كردن بيان بگن زيادي سخته ؟ جوري نباشه كه از شيمي زده بشم
      درسنامه زياد برام مهم نيست چون اقاجاني ميبينم بيشتر تست مد نظرمه
      سوم و پیش : خیلی سبز
      دوم : مبتکران یا الگو ( البته جوری که شنیدم الگو دیگه چاپ نمیشه اگر هم باشه دست دوم هستش )
      ببین الان تقریبا 50 درصد سوالای کنکور شیمی یا به طور مستقیم کل سوال محاسباتیه یا غیر مستقیم حداقل تو گزینه هاش داره پس باید کتابی بخری که روی مسائل محاسباتی تمرکز بیشتری داشته باشه
      خیلی سبز درسنامه های محاساباتیش خیلی بهتر و مفصل تر از مبتکرانه مثلا مبتکران توی درسنامه اش یکی دوتا مثال آموزشی اورده ولی خیلی سبز بعضی وقتا تا 10 تا مثال هم اورده و خیلی مفصل و مفهومی توضیح داده به طور مثال توی فصل یک پیش دانشگاهی یعنی سینیک به نظرم مبتکران خیلی ضعیف عمل کرده و و فقط فرمول هارو اورده بدون آموزش ولی خیلی سبز مسائل رو پله پله توی شش تا درسنامه توضیح داده
      یا مثلا توی فصل دو سال سوم ترمودینامیک توی قسمت محاسبه ی تغییرات آنتالی مبتکران یه درسنامه اورده ولی خیلی سبز توی دو تا درسنامه و با حدود 10 تا مثال آموزشی
      در کل به نظر من خیلی سبز چند لِوِل بالاتر از مبتکران هم توی تست ها هم درسنامه

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در کل خیلی سبز بهترینه که به نظرم جای یه شیمی 2 خیلی خالیه تو کتاباش

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      هلاک نباش اینو کسی میگی که خودش شیمی 65 زده
      اکثر کتابای تست رو کار کردم همه تست سراسری دارن ولی هدف فقط سراسری نیست تستای خود آزمونای کانون هدف اصلیه
      البته میتونین به جاش از سه سطحی استفاده کنید من کشته مرده سه سطحیم

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اینطور جلو برید :
      منبع اول و اصلی : مجموعه کتاب های مبتکران یا خیلی سبز برای پایه و پیش ( وسواس نسبت به خرج ندید ، کتاب ها رو نگاه کنید و با متن هر کدوم بیشتر ارتباط برقرار کردید اون رو تهیه کنید ، تو این مرحله واقعا نباید وسواس داشته باشید . مهمترین چیز تو این مرحله باید این باشه که این کتاب ها رو به طور کامل تموم کنید و بهش کامل مسلط بشید . حالا خودتون تصمیم بگیرید برای هر پایه چه کتابی رو میخواید تهیه کنید . ) که من خودم بیشتر با کتاب های مبتکران ارتباط برقرار کردم . این رو هم بگم که بله شما میتونید مثلا برای دوم الگو ، سوم گاج ، و پیش خیلی سبز رو تهیه کنید که در تک مبحثی در بهترین ها قرار دارند ، اما بحث مهم اینه که بتونید در اون کتاب ها به تسلط کامل برسید و مثلا کتاب هایی مثل الگو و گاج با توجه به حجم و سنگینی بالاترشون اگه تازه بخواید شروع کنید وقت تون رو تا حدودی میگیرند و فرصت کمتری برای مراجعه به منابع مراحل بعدی خواهید داشت . در مورد پیش هم ببنید با خیلی سبز ارتباط بیشتری برقرار میکنید یا مبتکران ، اصلا تو این مرحله به کیفیت شون فکر نکنید ، به دو کتاب نگاه کنید و ببینید کدوم کتاب رو میتونید کامل مسلط بشید و جذب اش میشید .

وقتی این منابع اصلی رو مسلط شدید اونوقت برید سراغ منابع بعدی و گرنه همین ها رو کار کنید و سراغ کتاب دیگه ای نرید

منبع دوم : شامل کتاب حل مسائل شیمی نشر دریافت (اقای علمداری ) هستش که یک کتاب جدید هستش با طبقه بندی بسیار خوب مسائل و روش های مختلف حل مسئله شیمی . هم چنین باید تست های سراسری ، ازمایشی سنجش و قلمچی و گزینه 2 رو هم در این مرحله بررسی کنید ، که برای تست های سراسری و سنجش میتونید iq گاج ( حتما چاپ 95 چون 96 سوالات سنجش حذف شده ) رو تهیه کنید و تست های قلمچی و گزینه 2 رو هم از روی اینترنت پیدا کنید .

اگه منابع بالا رو به اتمام رسوندید اونوقت این منبع رو کار کنید
      منبع سوم ( کتاب موج آزمون پایه و پیش ).

اما در مورد دی وی دی یا اموزش تصویری :
      برای بخش مسائل آقاجانی فیلم های داخل کلاسش و برای مفاهیم هم اقای صنیعی خوب کار کردند . اگه همه اش رو هم از اقاجانی ببینید اوکیه .
      اما روش تون نباید این باشه که تازه درس رو برای اولین بار و شروع و فهمیدن بخواید با دی وی دی یا حتی کلاس یاد بگیرید .(خیلی دلایل داره و حتما توجه کنید به این موضوع ) اون مبحث رو قبلش باید خودتون از روی منبع اول و اصلی که در بالا معرفی کردم بخونید و حداقل تا 40 درصد مطلب رو یاد گرفته باشید و در این زمانه که کلاس یا فیلم آموزشی میتونه خیلی کمک تون کنه .

براتون بهترین ها رو آرزو میکنم و امیدوارم در کنار همدیگه امسال یک کنکور عالی رو بدیم

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      راستش من يه كم تو مسائل مشكل دارم
      ميترسم برم سراغ ايكيو از شيمي زده بشم
      برا شيمي ٢ كه قويم احتمالا آيكيو بزنم ولي مسائلو نميدونم چيكار كنم حس ميكنم آيكيو زيادي سختش كرده

من دارم دارم ای کیو رو تو بخش مساعل فوق العاده سخت و پیچیده کار کرده و محاسباتش هم فقط با ماشین حساب حل میشه
      تو بخش مفاهیم هم تستاش در سطح مبتکرانه نه بیشتر نه کمتر

12. Top | #27
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هیچ وقت تو این انجمن به نتیجه نمیرسی کدوم خوبه چون هردو رو میکوبونن فقط این وسط مسایل شیروانی میگن بد نیست
      نقل قول نوشته اصلی توسط VPN نمایش پست ها
      شیمی فیلم آقاجانی خوبه یا حرف آخر یا چی؟

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      برای شیمی سال دوم به نظرم مبتکران بهتره
      اما برای سال سوم و چهارم خیلی سبز کامل تر و بهتر از سایر نشریات
      همچنین کتاب های لقمه ی مهر و ماه(حفظیات-مفاهیم-مسایل)خیلی خوب کاربردی هستند
      برای مرور و خواندن اجمالی خیلی خوبه

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتاب شیمی فقط آیکیو
      فقط آیکیو
      و فقط آیکیو !

آیکیو برای تست کار کردنه و درسنامه های آنچنانی نداره فقط نکته نوشته . اگه نیاز به درسنامه هم دارین درسنامه متبکران بهترین درسنامه س .

البته برای شروع عرض میکنم . آیکیو به تنهایی فقط 60 70 درصد شما رو تامین میکنه و برای درصدای بالاتر باید از سه سطحی و موج آزمون و شیمی پیشرفته مبتکران استفاده کنین !

15. Top | #30
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DrEaM 050 fAbLe نمایش پست ها
      شیمی فیلم آقاجانی خوبه یا حرف آخر یا چی؟
      من هم فیلمای استاد آقاجانی رو دیدم هم پکیج کامل استاد شیروانی ( حرف آخر ) رو دارم و دیدم هر دوشون تدریسشون عالیه فقط تو مسائل شاید استاد شیروانی یه نمه بهتر باشن

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن