خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اقا من برنامه ریزی میکردم و فاگو رو تو برنامه قرار داده بودم .... صبر کنین بگم.فقط 10 ساعت در یک هفته فاگوزیست از من وقت میگیره.

میگین چیکار کنم. هیچ جوره برنامه جمع جور نمیشه.

37 ساعت فقط زیست میشه تو یک هفته ! Lol

بذارین بگم چیا: مطالعه فصل 1 تا 3 زیست 1: 5 ساعت +10 ساعت مطالعه فاگوزیست+12 ساعت تست الگو+10 ساعت تست ای کیو.

! !!!!!!!!!!!!!!!

میگین چیکار کنم؟
      نهایت باید بشه 15 ساعت در یک هفته.

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BoskabadiHamed نمایش پست ها
      سلام فاگو رو ول نکن به منم خیلی کمک کرد اینکه میگی 70 صفحه برای برخی از فصلاش چون شکل زیاد داره و فونتش بزرگه زیاد شده در کنارش آی کیو عالی میشه در مورد شیمی همینکه آی کیو رو داری از نظر تستی اوکی ولی از نظر آموزش بستگی به خودت داره اگه با مهروماه میفهمی و یاد میگیری همون خوبه هیچوقت دنبال تعدد منابع نباش مثل بعضیا که تا روز قبل کنکور سوال از منبع میپرسن یاعلی
      شمابافاگوچن زدی؟فاگوزیست بهترازهمایش عمارلوعه؟

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اصلا به نظرم این همه بحث لازم نیست
      شما یه کتابشو از کتابخونه قرض بگیرید و واسه یه ازمون بخونین
      مطمئن باشین بیشتر از ۱۰ درصد توی نتیجتون اثر نداره !
      من نظر خودمو و تجربه خودمو گفتم ولی شما میتونین قبول نکنین و خودتون امتحان کنین

نکته های کاملا پیش پا افتاده و تکرار هزارباره شون که فقط و فقط وقتتونو هدر میده

به جای هزاربار تکرارکردن یه نکته ،خودتون یه نکته از کتاب پیدا کنین و با دلیلش یاد بگیرید و مطمئن باشین به این راحتیا یادتون نمیره

4. Top | #19
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neurosurgeon نمایش پست ها
      اقا من برنامه ریزی میکردم و فاگو رو تو برنامه قرار داده بودم .... صبر کنین بگم.فقط 10 ساعت در یک هفته فاگوزیست از من وقت میگیره.

بذارین بگم چیا: مطالعه فصل 1 تا 3 زیست 1: 5 ساعت +10 ساعت مطالعه فاگوزیست+12 ساعت تست الگو+10 ساعت تست ای کیو.

! !!!!!!!!!!!!!!!

میگین چیکار کنم؟
      باتوجه به تجربه ای که دارم
      میگم تا میتونی کتاب رو بخون جایی رو که رو شکل یا متن کتاب شک داشتی برو رو فاگوزیست بخون ولی نه اینکه از ب بسم الله تا ن الظالین بخونیش اینجوری هیچی یاد نمیگری
      فاگوزیست بدرد برطرف کردن شبهات کتاب درسی میخوره که موضوعات کتاب درسی رو با شکلای بهتر برای دانش آموزا باز کرده

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز با این منابعی که شما انتخاب کردی(فاگو الگو ای کیو)کل سال رو فقط باید زیست بخونی!پس باقی درسا چی؟نمیدونم چرا انقدر وسواس دارن بچه ها سر زیست!ببینید فرق بین ۵۰ زدن و ۱۰۰ زدن توی زیست این نیست که اون کسی که ۵۰ زده سوادش نصف اونی هست که صد زده!فرقشون توی این هست که کسی که ۱۰۰ زده سر جلسه با خوندن صورت سوال منظور طراح رو متوجه میشه ولی اونی که ۵۰ زده تو سوالایی که غلط زده یا نزده منظور طراح رو متوجه نمیشه!چون لحن سوالات کنکور لحن عامیانه نیست لحن کتابی و رسمی و علمی هست!
      مشکل کتاب فاگوزیست و جزوه های امثال اون فقط زیاده گویی نیست!عادت دادن ذهن شما به یاد گرفتن زیست به زبان عامیانه اس که باعث میشه ازون لحن کتابی و رسمی ذهنتون دور شه ومثل خیلی از بچه های با سواد نتونید به درضدای خیلی خوب برسین!سعی کنین زیست رو با خوندن کتاب درسی و حل تست یاد بگیرین نه جزوه و این جور کتابا!اولش سخته ولی راه میوفتین فقط با دیدن اینکه تستارو غلظ میزنین جا نزنین یا اعتماد بنفستونو از دست ندین اتفاقا با همین غلط زدن ها وتحلیل علتشونه که شما زیست خوندن رو یاد میگیرین.
      در اخر هم بگم مرور چند باره یک مطلب با دفعات بالا از خوندن عمیق ولی با دفعات کمتر خیلی مفیدترهست وقتی این همه تست و جزوات مفصل رو دور خودتون جمع کردید شاید همون موقع به درک عمیقی ازون مطلب برسید و حتی تو ازمون دو هفته ای هم موفق ظاهر شید ولی چون مرور هاتون ناچارا بدلیل حجم زیاد و وقت کم کمتر میشه روز کنکور در یاداوری مطالب به مشکل می خورین چون کنکور دو هفته دیگه نیست ۱۰ ماه دیگس…
      موفق باشی

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همه نکاتی که توی ایکو هست تو الگو هست و بر عکس یکی شونو حذف کن از منابعت!خوندن فاگوروهم حذف کن!به همه درسات اهمیت بده فدای زیست نکنشون!من زیستو امسال ۸۵ درصد زدم ولی رتبه ام ۲۰۰۰ شد!چون عمومیام همه زیر ۵۰ بود!الان یک نفر با عربیو دینی بهتر میره بهشتی و تهران میخونه درحالی که زیستشو خیلی از من پایین تر زده
      زیست همه چیز نیست تضمین قبولی هم نیست!شما همه اینارو که داری رو کار کنی نهایت می خوای ۸۰-۹۰ بزنی دیگه؟وقتی نرسی درسای چرت و ساده عمومی رو بخونی با این زیستم به جایی نمیرسی….
      ازماگفتن

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neurosurgeon نمایش پست ها

! !!!!!!!!!!!!!!!

میگین چیکار کنم؟
      همه نکاتی که توی ایکو هست تو الگو هست و بر عکس یکی شونو حذف کن از منابعت!خوندن فاگوروهم حذف کن!به همه درسات اهمیت بده فدای زیست نکنشون!من زیستو امسال ۸۵ درصد زدم ولی رتبه ام ۲۰۰۰ شد!چون عمومیام همه زیر ۵۰ بود!الان یک نفر با عربیو دینی بهتر میره بهشتی و تهران میخونه درحالی که زیستشو خیلی از من پایین تر زده
      زیست همه چیز نیست تضمین قبولی هم نیست!شما همه اینارو که داری رو کار کنی نهایت می خوای ۸۰-۹۰ بزنی دیگه؟وقتی نرسی درسای چرت و ساده عمومی رو بخونی با این زیستم به جایی نمیرسی….
      ازماگفتن

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)