خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 65 از 65
    1. Top | #61
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      مدیر لطفا تاپیک رو ببند تا بیشتر از این ملت رو الاغ فرض نکردن
      شما که خودت مخالف بستنی داداش

2. Top | #62
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مدیر لطفا تاپیک رو ببند تا بیشتر از این ملت رو الاغ فرض نکردن
      کسانی که عقل و شعور مردم را نادیده میگیرند بیشتر به دنبال فرار و بستن و جلوگیری از گردش آزاد اطلاعات هستند. کسی که حرفش منطبق واقع و حقیقت است، ابایی از گفتگو و صحبت و بحث ندارد.
      هر که از خویش فرمان نبرد، بر او فرمان می رانند! چنین است سرشت زندگان...

3. Top | #63
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      چون دموکراسی خیلی زیاده میترسم رودل کنیم همگی
      آهان از اون بابت! : ))

پ.ن : در هر صورت اینجا یه فضای عمومیه که همه جور آدم با طیف تفکرات و اعتقادات و باورهای متفاوتی درش حضور دارن ، اون چیزی که مهمه اینه که همه و همه واقعیت ها و حقیقت ها رو ببینیم و در این راستا هم به نظرات و تفکرات و برداشت های یکدیگر اگرچه مخالف نظرمون بودن احترام بگذاریم

4. Top | #64
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      استدلال شما به معنی کلی کلمه آره منطقی هستش عزیز و قابل احترام طبیعتا
      ولی من متصورم شما منظور واقعی بنده رو
      بصورت دقیق متوجه نشدید
      عرض بنده این هستش که اولا ما داریم در مورد احتمالات صحبت میکنیم نه حکم به قطعیت دادن یا ندادن ، من نمیگم سوالات کنکور لو رفته ، از اون طرف هم نمیگم قطعا لو نرفته ، اما در باب تقلبات و سایر مسائل خودم در جلسه سالی که کنکور داشتم موردی که بالا عرض کردم رو به چشم دیدم و ...
      بیاید
      فرض کنیم و احتمال بدیم که به تعداد مثلا 60 نفر یا بیشتر سوالات کنکور رو به هر طریقی چه از راه مافیایی که وجود داره و ژن برتر و این داستانا ک هممون زیاد شنیدیم بدست آوردن ، حالا چه قبل آزمون چه حین برگزاری آزمون ، طبیعتا من و شما و ما که مدرکی دال بر این موضوع که نمیتونیم و اصولا نداریم که ارائه بدیم که سوالات مثلا لو رفته (حالا بحث تقلبات و تخلفات جدا اصلا) ، اصلا واس چین مواردی اصلا مدرکی واسه ارائه وجود نداره که شما بخوای از طریق مراجع ذی ربط پیگیری کنید ، حرف من اینه
      بزارید مثالی براتون بزنم دوست گرامی ، وقتی شما مدرکی برای اثبات حرفتون ندارید ولی احتمال میدید یا حتی یقین دارید که تخلفی صورت گرفته چطوری میخواید حرفتون رو ثابت کنید؟ آیا چون سندی برای ارائه توسط مردم وجود نداره یعنی تخلفی اتفاق نیافته به معنی خاص کلمه؟! ، بحث متمرکز رو این بعد از قضیه هستش
      دوست گرامی! دوباره تاکید میکنم. اینکه ما از تبعیض ها و ناعدالتی ها ناراضی ایم. اینکه در کشور فساد اداری وجود دارد، هیجکدام دلیلی بر این نیست که ادارات و موسسات و هر چیزی که در این سیستم است، فاسد و ناکارآمد است. شما اگر هزاران مدرک و دلیل و سند رو کنید اما هیچکدام از اینها قطعا اثبات نکند که تقلب و جرمی رخ داده است، حق نداریم بگوییم که احتمالا این جرم اتفاق افتاده. شما اگر خلاف اصل ادعایی دارید، موظفید آن را اثبات کنید. ادعای شما نه تنها خلاف اصلا صحت و برائت است، خلاف ظاهر هم ا
      هست. ظاهر این است که سازمان سنجش تمام تلاش و محافظت را انجام میدهد و تاکنون هیچ شخص مسئول و جدی در محکمه شکایتی دال بر لو رفتن سوالات قبل از برگزاری نکرده است. پس اگر فکر میکنید که سوالات قبل از برگزاری لو می رود، باید قطعا مدرک و دلیلی ارائه دهید و شما آن را ثابت کنید. و الا تهمت و افترا نادرست و عیر اخلاقی و غیر قانونی است.
      هر که از خویش فرمان نبرد، بر او فرمان می رانند! چنین است سرشت زندگان...

5. Top | #65
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نه خب پاک کردن افاقه نکرد

تاپیک بسته شد

سلام!

حال همه‌ی ما خوب است

ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،

که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويند

با اين همه عمری اگر باقی بود

طوری از کنارِ زندگی می‌گذرم

که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد و

نه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن