خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 65
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی یار نمایش پست ها
      اشکال ما با دوستانی است که هرقدر هم هم این کلاهبرداران پولشان را بخورند، این ها نمیفهمند هیچ کس پیش از آغاز کنکور نمیتواند سوالات را به ایشان بدهد!
      وقتی سال 83 سوال ها قبل کنکور لو رفت و یک عده داشتن پس واژه نمیشه رو باید حذف کرد
      در مملکتی که مدیر یا ریس برای خودش نامه میزنه هیچ چیز قانونمند وجود ندارد
      بدرود
      مشاور

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه عده از عزیزان یه جووووری اصرار دارن که آقا اصن امکان نداره سوالا لو بره و این حرفا که انگار نه انگار ما داریم تو ایران زندگی میکنیم
      یا ایهالناس اینجا ایران است
      سرزمین بی قانونی
      بی شرافتی
      دزدی
      کلاهبرداری
      اینجا هیچی از هیچ کس بعید نیست
      اینجا ایرانه
      لو رفتن سوالا کاملا امکان پذیره
      تو حوزه ای که من امتحان میدادم یارو انقد ناشیانه وسایل منو گشت که اگه حتی اگه موبایل با خودم برده بودم بازم نمیفهمید فقط داشت از سرش وا میکرد ...من جلو تر ازهمه نشسته بودم مراقب هم جلوی من بود ،مراقبمون رفت سالن ، نیم ساعت بعد برگشت ینی کلا تو کلاس مراقب هم نداشتیم یه لحظه سرمو برگردوندم ببینم کجاس مراقب دیدم پشت سرم طرف موبایل دستشه
      تعجب نکنید عزیزان هست این مسائل ...قبلا هم سوالات دکترا لو رفته بود ، نهایی که دیگه کشک شده هر سال لو میره و همچنین سوالات کنکورای مختلف
      اتفاقیه که افتادع چاره ای هم نداریم ...تو ایران چیزی به اسم قوه قضائیه و اجرای عدالت و اینها بیشتر شبیه افسانه س تا زمانی که خودشون نفع میبرن هیچ کاری نمیشه کرد ...مگه برا سوالای نهایی چیکار کردن؟
      خُــــــ ~ بآ طُ بودَنْ زِ هَمــه‍ دَست کِشیـدَن دآرَدْ ~ دا

3. Top | #18
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها
      تو حوزه ما که ازمون نیم ساعت دیر شروع کردن به بهانه واهی
      تو نیم ساعت هم که خیلی کارا میشه کرد. در جریانید که !!!!
      زور بدید به کنکور خارج از کشور!
      گویا از 4 ام سوالا اومده بیرون .دختره تو کتابخونه میگفت سوالا رو داده چنتا تا دبیر هم براش حل کردن .
      خواستم سوالا رو یا اینکه از کجا گرفته رو ازش بگیرم که گفت من دوست پسر دارم
      سوالای خارج هم که همه اطلاع دارند در رابطه با میزان شباهت و حتی یکسان بودن جواب سوالا.ک اگه درست باشه باید کل کنکور چه اینور چه اونور بره رو هوا و گرنه رتبه ها میره رو هوا
      این خارج از کشور هم محتمل تر از کنکور داخل کشور لو رفتنش
      دوستانی که دوست پسر دوست دختر دارند یا ندارند اگه در این مورد اطلاع دارند ارئه کنند
      نمیخوام درگیر این جو بشم ولی قضیه رفته رو مخم.حالا یا به خاطر وجنات دختره بوده یا اصل قضیه نمیدونم .
      کلا همه چیزم بهم خورده
      دوست عزیز بالا توضیح دادم دو سه تا از دوستام سوالارو از اشخاص به اصطلاح خودشون معتبر میلیونی خریداری کرده بودن دقیقا یکی از دوستام سوالات رو سه چهاار روز قبل کنکور داشت واسه بقیشونم شب کنکور دادن اما نکته ای وجود داشت وقتی رفتن سرجلسه دیدن همه سوالا فیک بوده و الکی
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BoskabadiHamed نمایش پست ها
      دوست عزیز بالا توضیح دادم دو سه تا از دوستام سوالارو از اشخاص به اصطلاح خودشون معتبر میلیونی خریداری کرده بودن دقیقا یکی از دوستام سوالات رو سه چهاار روز قبل کنکور داشت واسه بقیشونم شب کنکور دادن اما نکته ای وجود داشت وقتی رفتن سرجلسه دیدن همه سوالا فیک بوده و الکی
      خب برادر من شما سوالای فیک رسیده دستت این ینی سوالا لو نرفته؟ این چه منطقیه؟ خب شما نتونستی اورجینال گیر بیاری این دلیل نمیشه که
      خُــــــ ~ بآ طُ بودَنْ زِ هَمــه‍ دَست کِشیـدَن دآرَدْ ~ دا

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BoskabadiHamed نمایش پست ها
      من خیلی حرف زدم سر این قضیه دوست عزیز امسال دفترچه a b نداشتیم اصلا کلیدا همش الکیه من خودم شب کنکور خیلی پیگیر بودم مدرکی گیرم بیاد برم شکایت چندتا از دوستام میلیونی خرج خرید سوال کرده بودن ولی همش فیک بود ولییییییی نکته ای که هست اینکه تقلب وجود داره خصوصا تو حوزه های مناطق3
      شما هر چه قدرم بگی. یه تعدادی از دوستان برا پوشش کم کاری خودشون میان میگن سئوالات لو رفته و حق ما خورده شده

6. Top | #21
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samareh نمایش پست ها

خب برادر من شما سوالای فیک رسیده دستت این ینی سوالا لو نرفته؟ این چه منطقیه؟ خب شما نتونستی اورجینال گیر بیاری این دلیل نمیشه که
      حرف شما کاملا درسته ممکنه یکی سوالای ایزو دستش رسیده باش منم نگفتم اصلا دیگه احتمال لو رفتن سوالا نیس بله هست میگم یه مدرک معتبر باید باش ما بریم شکایت من خودم 2سال سربازی خاش خدمت کردم دلخوشیم از مملکت و....... ندارم.....ام پاره شد تو خدمت ولی میگم منطقی باشیم
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه عده از عزیزان یه جووووری اصرار دارن که آقا اصن امکان نداره سوالا لو بره و این حرفا که انگار نه انگار ما داریم تو ایران زندگی میکنیم
      یا ایهالناس اینجا ایران است
      سرزمین بی قانونی
      بی شرافتی
      دزدی
      کلاهبرداری
      اینجا هیچی از هیچ کس بعید نیست
      اینجا ایرانه
      لو رفتن سوالا کاملا امکان پذیره
      تو حوزه ای که من امتحان میدادم یارو انقد ناشیانه وسایل منو گشت که اگه حتی اگه موبایل با خودم برده بودم بازم نمیفهمید فقط داشت از سرش وا میکرد ...من جلو تر ازهمه نشسته بودم مراقب هم جلوی من بود ،مراقبمون رفت سالن ، نیم ساعت بعد برگشت ینی کلا تو کلاس مراقب هم نداشتیم یه لحظه سرمو برگردوندم ببینم کجاس مراقب دیدم پشت سرم طرف موبایل دستشه
      تعجب نکنید عزیزان هست این مسائل ...قبلا هم سوالات دکترا لو رفته بود ، نهایی که دیگه کشک شده هر سال لو میره و همچنین سوالات کنکورای مختلف
      اتفاقیه که افتادع چاره ای هم نداریم ...تو ایران چیزی به اسم قوه قضائیه و اجرای عدالت و اینها بیشتر شبیه افسانه س تا زمانی که خودشون نفع میبرن هیچ کاری نمیشه کرد ...مگه برا سوالای نهایی چیکار کردن؟
      این حجم از ضعف اعتماد به نفس و تخریب کشور برای من جدا مایه ی اندوه است. آدم یک لحظه میماند شما درباره یک کشور افریقایی کوچک گمنام صحبت میکنید یا کشور 80 میلیونی ایران با این حجم از قدرت و امنیت و نفوذ در منطقه. محض اطلاع، در جنگی ترین و پرتنش ترین منطقه ی جهان یعنی خاورمیانه، امن ترین کشور دنیا را دارید و جز چند قدرت موشکی برتر جهان هستید. تمام ضعف عملکرد مسئولین و سؤ مدیریت سرجای خود اما دقیقا به همان دلیل که شما در خیابان راه می روید بدون آنکه ترس داشته باشید نکند همین لحظه یک بمب در نزدیکی شما عمل کند، دقیقا به همان دلیل تا الان حتی یک آزمون کنکور سراسری نیز، پیش از برگزاری فاش نشده است. ضعف عملکرد دستگاه های اجرایی مختلف، به این معنی نیست که هیچ کس نمیتواند درست و دقیق کار کند و همه باید یک اشکالی در کارشان باشد. متاسفانه یا خوشبختانه سازمان سنجش پیش از شروع ساعت آزمون، به هیچ عنوان تا به الان اجازه نداده است که سوالات کنکور لو برود و من روی این بسیار پافشاری میکنم. دلیل پافشاری من هم به دلیل دفاع از مسئولین کشور یا انکار ضعف ایشان نیست و منفعتی هم در گرو این ندارم تنها دلیل اصرار من بر عدم لو رفتن سوالات قبل از زمان برگزاری این است؛
      ایجاد این باور و توهم در ذهن کنکوری ها بسیار مخرب و آسیب زا است. باعث سرخوردگی و ناامیدی ایشان می شود و انگیزه مطالعه و تلاش را از او میگیرد. در این حین افرادی که بی توجه به این مزخرفات، با جدیت تلاش میکنند و مطالعه میکنند، مزد زحماتشان را میگیرند و کسانی که این دروغ را باور کردند و تلاش نکردند، از قافله عقب مانده و شکست خورده و سرخورده می شوند. برای افراد کم تلاش و بی استعداد نیز بهانه ی خوبی خواهد شد که توجیهی برای کم کاری و تلاش نکردن خود به خانواده ی از همه جا بی خبر بدهد و ایشان را مجاب کند که گناهی گردن او نیست و تقصیر سازمان سنجش و ... است!

در کنکور و در زندگی کسانی موفق می شوند که کمتر به شایعات و حاشیه ها گوش میدهند و با تمام توان برای اصل هدف خود تلاش میکنند. در همان حین بازنده ها و شکست خوردگان فقط "غر میزنند و شکایت میکنند...
      هر که از خویش فرمان نبرد، بر او فرمان می رانند! چنین است سرشت زندگان...

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شما یک نفر را پیدا کنید که بتواند اثبات کند قبل از ساعت شروع کنکور یا روزهای قبل، به حتی یکی از سوالات دسترسی داشته است. بنده خودم شخصا قول میدهم که موضوع را در مرجع ذی ربط پیگیری کنم و مسئولین قوه قضاییه را مجاب به رسیدگی جدی نمایم! فقط یک نفر را پیدا کنید !

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      حاجی می گم ی وقت ساندیس خونت کم نشه معلومه با سهمیه ای چیزی رفتی دانشگاه که انقدر ازشون دفاع می کنی

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      این حجم از ضعف اعتماد به نفس و تخریب کشور برای من جدا مایه ی اندوه است. آدم یک لحظه میماند شما درباره یک کشور افریقایی کوچک گمنام صحبت میکنید یا کشور 80 میلیونی ایران با این حجم از قدرت و امنیت و نفوذ در منطقه. محض اطلاع، در جنگی ترین و پرتنش ترین منطقه ی جهان یعنی خاورمیانه، امن ترین کشور دنیا را دارید و جز چند قدرت موشکی برتر جهان هستید. تمام ضعف عملکرد مسئولین و سؤ مدیریت سرجای خود اما دقیقا به همان دلیل که شما در خیابان راه می روید بدون آنکه ترس داشته باشید نکند همین لحظه یک بمب در نزدیکی شما عمل کند، دقیقا به همان دلیل تا الان حتی یک آزمون کنکور سراسری نیز، پیش از برگزاری فاش نشده است. ضعف عملکرد دستگاه های اجرایی مختلف، به این معنی نیست که هیچ کس نمیتواند درست و دقیق کار کند و همه باید یک اشکالی در کارشان باشد. متاسفانه یا خوشبختانه سازمان سنجش پیش از شروع ساعت آزمون، به هیچ عنوان تا به الان اجازه نداده است که سوالات کنکور لو برود و من روی این بسیار پافشاری میکنم. دلیل پافشاری من هم به دلیل دفاع از مسئولین کشور یا انکار ضعف ایشان نیست و منفعتی هم در گرو این ندارم تنها دلیل اصرار من بر عدم لو رفتن سوالات قبل از زمان برگزاری این است؛
      ایجاد این باور و توهم در ذهن کنکوری ها بسیار مخرب و آسیب زا است. باعث سرخوردگی و ناامیدی ایشان می شود و انگیزه مطالعه و تلاش را از او میگیرد. در این حین افرادی که بی توجه به این مزخرفات، با جدیت تلاش میکنند و مطالعه میکنند، مزد زحماتشان را میگیرند و کسانی که این دروغ را باور کردند و تلاش نکردند، از قافله عقب مانده و شکست خورده و سرخورده می شوند. برای افراد کم تلاش و بی استعداد نیز بهانه ی خوبی خواهد شد که توجیهی برای کم کاری و تلاش نکردن خود به خانواده ی از همه جا بی خبر بدهد و ایشان را مجاب کند که گناهی گردن او نیست و تقصیر سازمان سنجش و ... است!

در کنکور و در زندگی کسانی موفق می شوند که کمتر به شایعات و حاشیه ها گوش میدهند و با تمام توان برای اصل هدف خود تلاش میکنند. در همان حین بازنده ها و شکست خوردگان فقط "غر میزنند و شکایت میکنند...

داداش اره واسه بعضیا که قدرتشون زیاده امنه ......

ولی حداقلش واسه من نیس.....هر وخ میرم بیرون ترس اینو دارم که اسید بپاشن روم ......درسته براتون مسخره بیاد این ترس ولی این ترسو من همیشه دارم.....از اون ور میترسم گگشت ارشاد منو بگیره کتکم بزنه ....اینه امنه .....

امنیتو دیدیم دیگه ....به مجلس هم حمله کردن ......

تو این ممملکت همه چی مممکنه .....لو روفته ....حالا شما قبول نکن .....چون در هر صورت تموم شد رفت اینام بودجه جدیدی برا برگزاری کردنش ندارن ...چاره جز قبول نکردن ندارن .....

بنظر شما ما کنکور خراب کردیم بهانه میاریم ........

ولی اینا چی میگن ...سوالای دستیاری هم پارسال لو رفته

https://www.fardanews.com/fa/news/67...88%DB%8C%D8%B1

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط civ6 نمایش پست ها
      حاجی می گم ی وقت ساندیس خونت کم نشه معلومه با سهمیه ای چیزی رفتی دانشگاه که انقدر ازشون دفاع می کنی
      زود قضاوت کردن و تهمت زدن از اخلاق و از عقل به دوره. من از کسی دفاع نمیکنم. کسی نمیتواند از فساد و ضعف مدیریتی دفاع کند. من تمام حرفم این است که تمام بی مسیولیتی و ضعف سرجای خودش، جایی که درست کار میشود و ضعفی نداشته، نباید برای جبران کم تلاشی و ضعف خودمان، آن را هم تخریب کنیم.

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pardis1 نمایش پست ها
      داداش اره واسه بعضیا که قدرتشون زیاده امنه ......

ولی حداقلش واسه من نیس.....هر وخ میرم بیرون ترس اینو دارم که اسید بپاشن روم ......درسته براتون مسخره بیاد این ترس ولی این ترسو من همیشه دارم.....از اون ور میترسم گگشت ارشاد منو بگیره کتکم بزنه ....اینه امنه .....

امنیتو دیدیم دیگه ....به مجلس هم حمله کردن ......

تو این ممملکت همه چی مممکنه .....لو روفته ....حالا شما قبول نکن .....چون در هر صورت تموم شد رفت اینام بودجه جدیدی برا برگزاری کردنش ندارن ...چاره جز قبول نکردن ندارن .....

بنظر شما ما کنکور خراب کردیم بهانه میاریم ........

ولی اینا چی میگن ...سوالای دستیاری هم پارسال لو رفته

اول از همه اینکه کشور برای مردم امنه نه برای افرادی که قدرت دارد. البته خب انسان ضعیف هیچ جای دنیا امنیت ندارد و محکوم به نابودی است.
      دوم آنکه شما در دنیای خیالی و موهوی خود زندگی میکنید که تصور می کنید کسی میخواهد به شما اسید بپاشد یا گشت ارشاد میبرد کتک میزند! کمی واقع بینی و عاقل بودن ترس و حس ناامنی شما را درست میکند.
      سوم من در مورد آن اطلاعی ندارم من حرفم در مورد کنکور سراسری بود. در کنکور سراسری از اولین دوره تا به حالا، قبل از برگزاری آزمون سوالات فاش نشده است.

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Freedom Fighter نمایش پست ها
      شما هر چه قدرم بگی. یه تعدادی از دوستان برا پوشش کم کاری خودشون میان میگن سئوالات لو رفته و حق ما خورده شده
      فکر کنم از تک بعدی ترین مردم دنیا باشیم ما

چرا به سنجش اعتراض میکنن؟-->میخوان کم کاریشونو پوشش بدن
      چرا وضعمون خرابه؟---> کار آمریکاس
      چرا بلایای طبیعی؟---> بخاطر گناه مردم
      مشکلات دینی؟---> مراجع میدونن کار ما نیس
      مشکلات شخصی؟---> ی حکمتی توشه
      باقی مشکلات کشف شده و نشده---> عوضش امنیت داریم

البته منظور من شما نیستی و من از طرز فکر شما آگاهم ولی میگم شما هم مثل این ارزشی ها همه چیزو تک بعدی نبین از شما بعیده دیگه...

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      اول از همه اینکه کشور برای مردم امنه نه برای افرادی که قدرت دارد. البته خب انسان ضعیف هیچ جای دنیا امنیت ندارد و محکوم به نابودی است.
      دوم آنکه شما در دنیای خیالی و موهوی خود زندگی میکنید که تصور می کنید کسی میخواهد به شما اسید بپاشد یا گشت ارشاد میبرد کتک میزند! کمی واقع بینی و عاقل بودن ترس و حس ناامنی شما را درست میکند.
      سوم من در مورد آن اطلاعی ندارم من حرفم در مورد کنکور سراسری بود. در کنکور سراسری از اولین دوره تا به حالا، قبل از برگزاری آزمون سوالات فاش نشده است.
      به نظر من شما دارین تو یه عالم خیالی و یه کشور گل و بلبل زندگی می کنین موضوعاتی هم که pardis 1 اشاره کردن تو جامعه کم نیست ولی مشکل سنگ مغزانی هستن که فک می کنن فقط خودشون درست میگن درست مثل داعشی ها

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عاقا اصلا فرمایشات شما درست

این پزشکا هم لابد این پزشا هم میخاستن کم کاریشونو جبران کنن

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن