خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 40
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      وایسا رتبه ها بیاد

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad475 نمایش پست ها
      سلام خدمت دوستان. منو شاید بعضی از بچه های انجمن بشناسن... من کنکور 97 میشد کنکور چهارمم. هدفم هم پرستاری بود .. اما متاسفانه شوربختانه من بدبخت عمه ام که شدیدن بهش وابسته بودم تو راه شمال شب جمعه که فرداش کنکور داشتم تصادف کردن و به رحمت خدا رفتن. شبش ساعتای تقریبن 2 شب گوشی خونه زنگ خورد و منم که از استرس خوابم نمیبرد گوشیرو برداشتم و عموم این خبرو داد... انگار یهویی دنیا رو سرم خراب شد.. قفل کردم... تا همین الانم درگیر مراسم و اینا بودیم خیلی گریه کردم خون گریه کردم و واقن داغونم نابودم...روز کنکور که مطمین بودم درصدام به پرستاری میخوره رو همه رو خراب کردم خیلی خراب کردم... واقن عاشق پرستاری بودم...
      ازتون خواهش میکنم بیایید یه راه حلی جلوپام بذارید دولتی و ازاد و پردیس برام مهم نیست فقط پرستاری باشه...خدارو شکر وضع مالیم خوبه.
      هرطور شده امسال باید برم پرستاری... خواهش میکنم بگید چیکار کنم چون مطمینم رتبه ها که بیاد رتبم به پرستاری نمیخوره...
      یه راه حلی جلوپام بذارید .. هر چی باشه خواهش میکنم ازتون.
      سلام
      واقعن اتفاق ناراحت کننده ای افتاده اول از دست دادن ی عزیز بعدشم یجورایی تخریب ی هدف...تسلیت میگم غم آخرتون باشه
      آزاد فیروزآباد استان فارس فک کنم40-50هزار بگیره
      s
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام میلاد جان
      اولا تسلیت میگم و روحشان شاد
      ای کاش حداقل عموتون چند ساعتی صبر می‌کردند و خبر صبح میدادن.در هر صورت کاری که شده و چاره ای نداری.بهترین راه،راه منطق هست.شما آمادگی داشتی و به گفته ی خودت قبول می‌شدی.ولی اتفاقی غیر منتظره رخ میده و مقصر هم نیستی.پس خودتو سرزنش نکن.هر کسی جای تو بود خراب میکرد کنکورشو.شاید هم در این خبر ناگوار و سوزناک،خیری برای تو بوده.پس این طوری به قضیه نگاه کن.به جای ناراحتی هم منتظر بمان تا رتبه ها بیاید.انشالله که قبولی.اگرم نشد به نظر من یک سال توی عمر انسان خیلی زیاد نیست.چه بهتر هم، که برای رسیدن به هدفت باشه
      در هر صورت موفق و پیروز باشی

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sawqe نمایش پست ها
      علوم پزشکی مشهد که محل تحصیلش کاشمره بزن
      متوجه منظورتون نشدم میشه بیشتر توضیح بدین یعنی اگه اینجایی که گفتین بزنم قبولم ایا

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _.Reza._ نمایش پست ها
      شما که خودت نمیدونی با خودت چند چندی چطور توقع کمک داری اخه....
      تا 60هزارم میتونی قبول شی اگر بسیجی فعال داشته باشی....اگر داری که بگو راهنماییت کنم...اگرم نداری که باید بفمی رتبتو بعد ببینی میشه چیکار کرد
      نه اقا رضا بسیجی فعال ندارم ولی شاید بتونم جور کنم تا کی وقت دارم بسیج فعال رو جور کنم چون مسیول نیروی انسانی از اقواممون هستش شاید بتونه کاری کنه...
      شما هردو حالتشو راهنمایی کنی چه داشته باشم چه نداشته باشم ممنونتون میشم

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seven نمایش پست ها
      سلام
      واقعن اتفاق ناراحت کننده ای افتاده اول از دست دادن ی عزیز بعدشم یجورایی تخریب ی هدف...تسلیت میگم غم آخرتون باشه
      آزاد فیروزآباد استان فارس فک کنم40-50هزار بگیره
      s
      خیلی ممنون. ایشا ا... غم نبینید
      نمیدونم امیدوارم بتونم حداقل این رتبه رو بیارم

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
      سلام میلاد جان
      اولا تسلیت میگم و روحشان شاد
      ای کاش حداقل عموتون چند ساعتی صبر می‌کردند و خبر صبح میدادن.در هر صورت کاری که شده و چاره ای نداری.بهترین راه،راه منطق هست.شما آمادگی داشتی و به گفته ی خودت قبول می‌شدی.ولی اتفاقی غیر منتظره رخ میده و مقصر هم نیستی.پس خودتو سرزنش نکن.هر کسی جای تو بود خراب میکرد کنکورشو.شاید هم در این خبر ناگوار و سوزناک،خیری برای تو بوده.پس این طوری به قضیه نگاه کن.به جای ناراحتی هم منتظر بمان تا رتبه ها بیاید.انشالله که قبولی.اگرم نشد به نظر من یک سال توی عمر انسان خیلی زیاد نیست.چه بهتر هم، که برای رسیدن به هدفت باشه
      در هر صورت موفق و پیروز باشی

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
      خیلی ممنونم اقا علی. امیدوارم شما هم موفق باشی

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خواهش میکنم بقیه ی دوستان هم کمک کنن...

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اگه اوضاع مالی خوبی دارین برین مجارستان به نظرم دندون دارو یاپزشکی بخونید چون اقاهستین اینده ش بهتره براتون نسبت ب پرستاری
      ویرایش توسط Negar_B : 11 تیر 1397 در ساعت 10:28

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درصداتو حدودی میشه بگی

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام خدمت دوستان. منو شاید بعضی از بچه های انجمن بشناسن... من کنکور 97 میشد کنکور چهارمم. هدفم هم پرستاری بود .. اما متاسفانه شوربختانه من بدبخت عمه ام که شدیدن بهش وابسته بودم تو راه شمال شب جمعه که فرداش کنکور داشتم تصادف کردن و به رحمت خدا رفتن. شبش ساعتای تقریبن 2 شب گوشی خونه زنگ خورد و منم که از استرس خوابم نمیبرد گوشیرو برداشتم و عموم این خبرو داد... انگار یهویی دنیا رو سرم خراب شد.. قفل کردم... تا همین الانم درگیر مراسم و اینا بودیم خیلی گریه کردم خون گریه کردم و واقن داغونم نابودم...روز کنکور که مطمین بودم درصدام به پرستاری میخوره رو همه رو خراب کردم خیلی خراب کردم... واقن عاشق پرستاری بودم...
      ازتون خواهش میکنم بیایید یه راه حلی جلوپام بذارید دولتی و ازاد و پردیس برام مهم نیست فقط پرستاری باشه...خدارو شکر وضع مالیم خوبه.
      هرطور شده امسال باید برم پرستاری... خواهش میکنم بگید چیکار کنم چون مطمینم رتبه ها که بیاد رتبم به پرستاری نمیخوره...
      سربازی رو چیکار کردی؟ معافیت سربازی داشتی؟

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه اقا رضا بسیجی فعال ندارم ولی شاید بتونم جور کنم تا کی وقت دارم بسیج فعال رو جور کنم چون مسیول نیروی انسانی از اقواممون هستش شاید بتونه کاری کنه...
      شما هردو حالتشو راهنمایی کنی چه داشته باشم چه نداشته باشم ممنونتون میشم
      اگر نداری که نمیتونی جور کنی....چون به شدت سخت شده....باید پارتی کلفت داشته باشی.....وگرنه حفاظت اطلاعات پروندتو میگیره میخوابونه(همه پرونده های فعالی برای تاییدی باید امضای حفاظت رو داشته باشن)حفاظتم تک تک تاریخا و ....رو چک میکنه......حالا تو صحبت کن شاید اقوامتون تونست...ولی بعیده
      اگر فعالی داشته باشی با 60 هزارم یکی از اقوامامون پرستاری زاهدان قبول شد یه سال اونجا بود بعد مهمانی گرفت اومد کازرون بعدم کلا انتقالی گرفت اومد....
      همه چیز بستگی به رتبت داره....اول رتبتو مشخص کن بعدش دنبال راه چاره باش
      چوكشتي بي ناخدا به سينه ی دريا دلم

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به گونه ای ربانی هدایت میشوم.بنابراین ، شغل من سرشار از سعادت ، موفقیت و پیشرفت است.
      بانو لویس هی / کتاب پندار درون
      ببین داداش شما چهارسال تمام تلاشتو کردی و این مهمه
      مرگ یه حادثه خدادادی طبیعیه که برای هرکسی اتفاق میافته ولی مطمئن باش این خدا همون خداست که مصلحت و درست و غلط اعمال ما دست همونه پس خودش ما رو به راه سعادت میرسونه
      فقط بهش اعتماد کن و تو هر رشته ای قبول شدی بدون که خواست خدا و روزنه ای به سمت پیشرفتته
      در موردفوت عمتان هم متاسفم

14. Top | #29
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عمه تو خدا بیامرزه
      قبول نشدی برو آزاد

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها منم این سوال رو دارم میشه منم راهنمایی کنید؟
      من تخمین رتبه با سال 96 میزنم رتبم 40هزار منطقه دو میشه با کنکور 94 میزنم 25 هزار منطقه دو میشه حالا ما وسطش رو در نظر بگیریم حدود 35 هزار منطقه دو بشه آیا ظرفیت مازاد پرستاری قبول میشم؟؟(( هر شهری باشه مهم نیس))
      ((سهمیه کنکورم 5 درصدی هست))

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن