خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 18 نخستنخست ... 34514 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 264
    1. Top | #46
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دینی افتضاح تغییرکرد و اون سوال عربی سوالا سلیقه ای جواباسلیقه ای تر.تنهاراهش اعتراض ب کلیده فعلا

2. Top | #47
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Negar_B نمایش پست ها
      دینی افتضاح تغییرکرد و اون سوال عربی سوالا سلیقه ای جواباسلیقه ای تر.تنهاراهش اعتراض ب کلیده فعلا
      شما هم 10 درصد کم شدی؟

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عربی جوابش خیلی سلیقه ای بود ....
      الکی اشتباه گرفتم

4. Top | #49
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ebrahim999 نمایش پست ها
      شما هم 10 درصد کم شدی؟
      متاسفانه بله

5. Top | #50
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      متاسفانه بله
      خوب اگه همه کم شدن زیاد تاثیری نباید بزاره

6. Top | #51
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها
      سلام
      الان داشتم کلید اولیه سنجش رو بررسی میکردم که چندتا کلید اشتباه دیدم که تقریبا با همه کلیدای دبیرای برتری که تو سایت کانون یا تلگرام گذاشتن مغایره و بعضا واقعا از لحاظ محتوا غلطه
      لطفا برید در سایت سازمان سنجش بخش اعتراض به کلید اولیه و اعتراض خودتونو اعلام کنید تا حذفشون کنند
      1. سوال 31 (مفهوم عربی) کلید سنجش 2 / پاسخ صحیح گزینه 1
      2. سوال 54 دینی که از لحاظ محتوایی هم کلید سنجش غلطه چون ما حق تصرف نداریم ، کلید سنجش 1 / پاسخ صحیح 2
      3. سوال 102 زمین شناسی که باز هم از لحاظ محتوایی غلطه کلید سنجش 2 / پاسخ صحیح 3

من تا اینجا اینا رو دیدم هرکی باز پیدا کرد تو همین پست بذاره چون حق ما خورده میشه
      سنجش خیلی به ندرت زیر بار حذف کردن سوالات میره .
      تو کنکور سال 95 یکی از سوالات ریاضی دامنه تابع کسری رو خواسته بود که توی جوابی که سنجش اعلام کرد ریشه مخرج وجود داشت و حذف هم نشد در نهایت .
      سوالات حفظیاتی‌ای مثل دین و زندگی و ... که خیلی می تونن سلیقه ای باشن رو که دیگه بدتر .

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.arvin نمایش پست ها
      سنجش خیلی به ندرت زیر بار حذف کردن سوالات میره .
      تو کنکور سال 95 یکی از سوالات ریاضی دامنه تابع کسری رو خواسته بود که توی جوابی که سنجش اعلام کرد ریشه مخرج وجود داشت و حذف هم نشد در نهایت .
      سوالات حفظیاتی‌ای مثل دین و زندگی و ... که خیلی می تونن سلیقه ای باشن رو که دیگه بدتر .
      لابد طراحش imaginary solution رو هم جز جواب ها در نظر گرفته!
      ویرایش توسط hopluk : 11 تیر 1397 در ساعت 01:39

8. Top | #53
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خوب اگه همه کم شدن زیاد تاثیری نباید بزاره
      ادم عصبی میشه خب اون ازکنکورشون اینم از طرز ج دادنشون واقعا سوالای چرت ک چی حالا

9. Top | #54
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ادم عصبی میشه خب اون ازکنکورشون اینم از طرز ج دادنشون واقعا سوالای چرت ک چی حالا
      درست میگی شما
      من خودم سر جلسه صندلی روبروی درب ورودی بود خیلی اذیت شدم در حالی قوانین میگه نباید کنار در صندلی باشه

10. Top | #55
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      درست میگی شما
      من خودم سر جلسه صندلی روبروی درب ورودی بود خیلی اذیت شدم در حالی قوانین میگه نباید کنار در صندلی باشه
      ماهم مراقبامون بلند بلندباهم حرف میزدن تویکی از ساختمونای دانشگاهی ک بودیمم عمومیارا شش مین دیرتر شروع کرده بودن اونم بازم نمیخواسن بچه هاخودشون به زور برداشتند

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      طراح عقده‌ای دینی ورداشته سوال شخمی طرح کرده، بعد هم کلید رو شخمی تر از اون داده بیرون. خدایا نسل هر چی مردم آزار رو منقرض کن.
      یه سلامی هم به عمه طراح شیمی می‌کنم. دلاور خدایی خودت تو ۳۵ دقیقه چندتا از تستای خودتو حل میکنی؟

12. Top | #57
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran123 نمایش پست ها
      زیستو چند زدین?
      هفتاد به نظرتون خوبه؟
      این سوال مسخره که چی واقعا میخوای بگی من مخم? این چیزاباعث استرس به بچه هایی میشه که حتی ۴۰هم زدن زیستو وگرنه رتبه اخر کنکورم احتمالا میدونه خیلیا که پزشکی میارن اصلا درصد زیستشون ۷۰م نبوده

13. Top | #58
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو کره کنکورشون حدود صد نفر طراح دارن ایران احتمالا یه طراح داره که معمولا هم آگاه به حذفیات نیستند مثلا تو بخش یک شیمی ۳ نوشته نباید از واکنشا بطور حفظی سوال بیاد حتی برای کنکور ولی طراحان اصلا کاریش ندارن یا همین سوال بافر امسال ولی اتفاقا خیلی خوب میدونن چیا اضافه شده مثلا جدول توی زیست بجز پیش چند ساله که ازاد شده واسه کنکور بیاد امسال اومد منظورم همون کانیس لوپوس ایناس

14. Top | #59
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط santorini نمایش پست ها
      این سوال مسخره که چی واقعا میخوای بگی من مخم? این چیزاباعث استرس به بچه هایی میشه که حتی ۴۰هم زدن زیستو وگرنه رتبه اخر کنکورم احتمالا میدونه خیلیا که پزشکی میارن اصلا درصد زیستشون ۷۰م نبوده
      داش من ميگم زيست هفتاد خوبه يني بقيه رو ٤٠ زدم وگرنه خوب معلومه كه خوبه
      فقط ميخواستم ببينم بقيه چجوري دادن كه ايا ٧٠ زيست تراز ميده

15. Top | #60
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      طراح گیج سوال 201 زیست گزینه 4 نیس گزینه 2 است اگه گزینه 4 بود اون به طور معمول رو واسه چی نوشتی اخه یه مش بی سواد شدن طراح مسخره ها به جای این همه هزینه که واسه ثبت نام کنکور گرفتین یه اب معدنی و بیسکوییت دادین کیفیت سوالا رو درست کنین بی وجدان

صفحه 4 از 18 نخستنخست ... 34514 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن