خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کنکور 98 و منابع نظام جدید

سلام به نظرتون کدوم کتب مناسبه برای دوازدهم و پایه؟ هرکس تجربشو بگه ، مثلا من به نظرم زیست میکرو و خیلی سبز خوبن و نشر الگو اصلا حال نکردم چون سوال متوسط اصلا نداره و یه جورایی واقعا واسه هرکسی قابل تحمل نیست ، ریاضی هم من خیلی سبز و ای کیو داشتم ، هر دو خوبن ولی ای کیو سخت ترو نکته دارتره و خیلی سبز روان تر
      راستی کنکور 98 واسه ما نظام جدیدا به نظرتون چه طوری میشه؟ سخت؟ و اینکه تاثیر امتحان نهایی مثبته یا قطعی؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsa01 نمایش پست ها
      سلام به نظرتون کدوم کتب مناسبه برای دوازدهم و پایه؟ هرکس تجربشو بگه ، مثلا من به نظرم زیست میکرو و خیلی سبز خوبن و نشر الگو اصلا حال نکردم چون سوال متوسط اصلا نداره و یه جورایی واقعا واسه هرکسی قابل تحمل نیست ، ریاضی هم من خیلی سبز و ای کیو داشتم ، هر دو خوبن ولی ای کیو سخت ترو نکته دارتره و خیلی سبز روان تر
      راستی کنکور 98 واسه ما نظام جدیدا به نظرتون چه طوری میشه؟ سخت؟ و اینکه تاثیر امتحان نهایی مثبته یا قطعی؟
      والا نمیدونم حرفم درسته یا نه ولی ی جا دیدم انگار میخوان تاثیر معدلو ۳۵ درصد کنن اما مثبته
      سختی و آسونی به نظره من نسبیه ولی به نظرم فیزیکو یکم شل کنن دیگه دو سال دارن بچه هارو فشار میدن برا کتاب هم که تاپیک زیاد زدن بچه ها ی بسرچی پیدا میکنی جواب سوالاتو

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      زیست: پایه خیلی سبز+میکرو یازدهم+ابی پایه رو هم یه نگاهی بهش بندازی بد نیس
      فیزیک :خیلی سبز
      شیمی:میکرو
      ریاضی:iq+سیرتاپیاز
      زمین:خیلی سبز

دینی:خیلی سبز پایه
      عربی:خیلی سبز
      زبان: منتظر شهاب اناریم
      ادبیات:فقط کتاب بعدا موضوعی گاجو میگیرم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa-p80 نمایش پست ها
      سلام
      زیست: پایه خیلی سبز+میکرو یازدهم+ابی پایه رو هم یه نگاهی بهش بندازی بد نیس
      فیزیک :خیلی سبز
      شیمی:میکرو
      ریاضی:iq+سیرتاپیاز
      زمین:خیلی سبز

دینی:خیلی سبز پایه
      عربی:خیلی سبز
      زبان: منتظر شهاب اناریم
      ادبیات:فقط کتاب بعدا موضوعی گاجو میگیرم

کاربر انجمنکاربر انجمن

البته ادبیات استاد عبدالمحمدی نشر الگو عالیه موضوعیش ، زبان هم اره شهاب اناری خیلی خوبه من یازدهمشو داشتم و منتظر پایه هستم ، من شیمی هر دو سال خیلی سبز داشتم خوب بود ، میکرو به نظرت سطح سوالاش چه جوره؟ شیمی خیلی سبز رو دیدی؟

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      میکرو عالیه اصن حرف نداره
      من اصلا نتونستم خیلی سبز و نشر الگو بخونم میکرو هم سوالات سخت داره هم بیانش خیلی خوبه
      امتحان کن پشیمون نمیشی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa-p80 نمایش پست ها
      میکرو عالیه اصن حرف نداره
      من اصلا نتونستم خیلی سبز و نشر الگو بخونم میکرو هم سوالات سخت داره هم بیانش خیلی خوبه
      امتحان کن پشیمون نمیشی
      خیلی ممنون ، راستی شما سه سطحی قلمچی زدید تا حالا؟ تستاش خوبه؟

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      والا من اصلا با قلم چی اشنایی ندارم واس دوازدهم ثبت نام کردم فقط واس زیست کتاب ابیشو دارم
      ولی همون میکرو به نظرم بهترینه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم قلمچی امسال تابستون ثبت نام کردم ، میگن سه سطحی سوالاش چالشیه ، زیست اره میکرو و خیلی سبز بهترینن و شما 22 تیر شرکت میکنید؟ 15 تیر که اصلا تراز نداد

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم قلمچی امسال تابستون ثبت نام کردم ، میگن سه سطحی سوالاش چالشیه ، زیست اره میکرو و خیلی سبز بهترینن و شما 22 تیر شرکت میکنید؟ 15 تیر که اصلا تراز نداد
      سلام
      احتمالا شما کارنامه اولیه رو دیدی که تراز نداره ، الان مجدا چک کن ببین داره
      درمورد 22 تیر هم من خودم شرکت میکنم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بهترین منابع برای نظام جدیدی ها کتاب پرسمان همه درساست که بتونن امتحانارو 20 بشن!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط andrea1990 نمایش پست ها
      بهترین منابع برای نظام جدیدی ها کتاب پرسمان همه درساست که بتونن امتحانارو 20 بشن!
      واسه 20 شدن تو نهایی؟ درسته 30 درصد مستقیمه ولی نباید زیاد واسه تشریحی وقت گذاشت نهایتا 1 ماه به نظرم کافیه ، البته باید کتاب تشریحی هم بخریم! حرف شما درسته

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_Ghost نمایش پست ها
      سلام
      احتمالا شما کارنامه اولیه رو دیدی که تراز نداره ، الان مجدا چک کن ببین داره
      درمورد 22 تیر هم من خودم شرکت میکنم
      سلام دوست عزیز ، نه منظورم اینه که تراز بالایی نداد و چون تعیین سطح بود و تعداد سوالات کم و نسبتا متوسط بود ، تراز بالا نداد مثلا شیمی 73 ، تراز 6100 داد

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام ، برای کسی که تا حالا زیست نخونده بهترین کتاب آموزش زیست چیه ؟؟
      البته طبق کتابای نظام جدید

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واسه 20 شدن تو نهایی؟ درسته 30 درصد مستقیمه ولی نباید زیاد واسه تشریحی وقت گذاشت نهایتا 1 ماه به نظرم کافیه ، البته باید کتاب تشریحی هم بخریم! حرف شما درسته
      البته من کنایه زدم به تاثیر معدل که یعنی خیلی مهم شده متاسفانه.
      درمورد کتاب پرسمان:
      قدیما که دبیرستان بودیم برای امتحان دادن جزوات بنی هاشمی بود نمونه سوالای خوبی داشت.
      بعد رسیدیم پیش دانشگاهی سال 89 , کتاب پرسمان رو اواخر شناختم و باهاش نمره های بهتری گرفتم.
      الان نمیدونم چی خوبه برای امتحان.
      ولی هرچی باشه حتما کتاب به درد بخوریه. تشریحی خوندن به اندازه, به تست هم کمک میکنه. ولی خب زمان گیره دیگه متاسفانه.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط andrea1990 نمایش پست ها
      البته من کنایه زدم به تاثیر معدل که یعنی خیلی مهم شده متاسفانه.
      درمورد کتاب پرسمان:
      قدیما که دبیرستان بودیم برای امتحان دادن جزوات بنی هاشمی بود نمونه سوالای خوبی داشت.
      بعد رسیدیم پیش دانشگاهی سال 89 , کتاب پرسمان رو اواخر شناختم و باهاش نمره های بهتری گرفتم.
      الان نمیدونم چی خوبه برای امتحان.
      ولی هرچی باشه حتما کتاب به درد بخوریه. تشریحی خوندن به اندازه, به تست هم کمک میکنه. ولی خب زمان گیره دیگه متاسفانه.
      ینی کتابو خوب بلد باشی. تمریناشم همه حل کرده باشی. توی سال تستی هم کار کرده باشی. 20 نمیشی نهایی ؟؟
      ینی انقد سخته ؟
      باید حتما پرسمان گاج کار بشه ؟؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن