خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

اگه شما جای من بودید چه تصمیمی میگرفتید ؟

سلام
      کنکور اولم بود و هدفم در وهله اول فیزیو بعد سه تا رشته اصلی ، ولی درصدام به ترتیب دفترچه ۴۰ / ۷۷ / ۵۰ /۵۸ / زمین صفر / ۲۱ / ۲۲ / ۲۰ / ۱۸ میشن که با این اوصاف رتبم تو منطقه ۳ خیلی افتضاح میشه ( بالای پونزده هزار ) و باید دور این رشته ها رو خط بکشم ....
      اصرار میکنن با توجه به اینکه ظرفیت فرهنگیان امسال بیشتر شده ، امسال فقط دبیری ها رو انتخاب رشته کنم و برم ولی با احترام به همه معلمای محترم من از شغلشون متنفرم و به رشته هایی مثل پرستاری و اتاق عمل و ... هم علاقه ندارم
      من امسال خیلی مریضی کشیدم و با احتساب چند روزی از خرداد سه چهار ماهی میشد که اصلا درس نخوندم .
      بنظر شما یکبار دیگه کنکور بدم تا دوباره شانسم رو امتحان کنم یا نه ؟
      ویرایش توسط yasaman19 : 02 آذر 1397 در ساعت 01:48

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      آره..یه شانس دیگه به خودت بده..

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      آره..یه شانس دیگه به خودت بده..
      شما تا بحال پشت کنکور بودین ؟ اگه آره ، لطفا یکم از شرایطتتون بگید

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasaman19 نمایش پست ها
      سلام
      کنکور اولم بود و هدفم در وهله اول فیزیو بعد سه تا رشته اصلی ، ولی درصدام به ترتیب دفترچه ۴۰ / ۷۷ / ۵۰ /۵۸ / زمین صفر / ۲۱ / ۲۲ / ۲۰ / ۱۸ میشن که با این اوصاف رتبم تو منطقه ۳ خیلی افتضاح میشه ( ده هزار ) و باید دور این رشته ها رو خط بکشم ، اینو هم بگم من تو آزمونای سه روز یکبار اختصاصیامو بین ۵۰-۶۰میزدم ولی تو کنکور ....
      دو تا از خواهرام معلمن و اصرار میکنن با توجه به اینکه ظرفیت فرهنگیان امسال بیشتر شده ، امسال فقط دبیری ها رو انتخاب رشته کنم و برم ولی با احترام به همه معلمای محترم من از شغلشون متنفرم و به رشته هایی مثل پرستاری و اتاق عمل و ... هم علاقه ندارم
      من امسال خیلی مریضی کشیدم و با احتساب چند روزی از خرداد سه چهار ماهی میشد که اصلا درس نخوندم .
      تا نتایج بیاد اگه روزی 10ساعت خوندی نتایج اومد انتخاب رشته نکن برو برا سال بعد نتونستی بزن

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه سال بمون و به خودت فرصت بده.
      درسته سخته ولی ارزشش رو داره.

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام
      کنکور اولم بود و هدفم در وهله اول فیزیو بعد سه تا رشته اصلی ، ولی درصدام به ترتیب دفترچه ۴۰ / ۷۷ / ۵۰ /۵۸ / زمین صفر / ۲۱ / ۲۲ / ۲۰ / ۱۸ میشن که با این اوصاف رتبم تو منطقه ۳ خیلی افتضاح میشه ( ده هزار ) و باید دور این رشته ها رو خط بکشم ، اینو هم بگم من تو آزمونای سه روز یکبار اختصاصیامو بین ۵۰-۶۰میزدم ولی تو کنکور ....
      دو تا از خواهرام معلمن و اصرار میکنن با توجه به اینکه ظرفیت فرهنگیان امسال بیشتر شده ، امسال فقط دبیری ها رو انتخاب رشته کنم و برم ولی با احترام به همه معلمای محترم من از شغلشون متنفرم و به رشته هایی مثل پرستاری و اتاق عمل و ... هم علاقه ندارم
      سلام
      مسئله راحتی نیست. 1 سال تمام از زندگیت هست و همه چیز بستگی به تلاشت داره. من خیلی کم افرادی رو دیدم که سال دوم رو بهتر بدم. البته در همین سایت پر از کسانی رو می تونی پیدا کنی که حرف من رو نقض کردن ولی من در حالت کلی گفتم.

در نهایت من باشم هرگز 1 سال دیگه از عمرم رو نمی ذارم. هرچی قبول می شدم می رفتم به جز آزاد ها.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین من خودم پشت کنکوریم فقط برای پزشکی و من بهت میگم با اوضاع نابه سامان کنکور اصلا معلوم نیست سال بعد چی میشه.فکر نمیکنم شما مناسب پشت کنکور بودن باشید چون از الان که هنوز شروع هم نکردید دارید نظر بقیه رومیپرسید. این شک از دی تا اسفند قراره چند برابر بشه چون زمانی میرسه که مث همه ی پشت کنکوریها دچار افت روحیه بشید (یک جور افسردگیه) اگر رشته ای هست که با این رتبه بتویند برید و بهش علاقه هم داشته باشید نمونید ولی اگه هیچی نیست خب بمونید.موندنتون هم نباید به خاطر کلاس رشته ی رویایی تون باشه چون انگیزه کافی برای یکسال نمیاره
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دادا نگاه کن وقتی تصمیم میگیری پشت بمونی به خودت میگی فلان میکنم بهمان میکنم اما واقعیت یه چیز دیگه اس
      من خودت 96 رتبه ام ده هزار شد و پشت موندم الان هم فکر کنم حدودا 3000 اینا بیاد اگه اشتباه نکنم
      اما خیلی از دوستانی که داشتم و پشت موندن وضع شون بدتر شد
      حالا خودت نگاه کن ببین پشتکار داری پشت بمون اما اگه از اونایی هستی که دو روز بعد تصمیم کنار میکشی نه پشت موندن کار خوبی نیس
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      سلام
      من امسال برای دومین بار بود که کنکور میدادم
      سال پیش 25 هزار بودم و امسال حدودا میشم 6 هزار البته شیمی رو خراب کردم نکرده بودم دوروبر هزار میشدم
      در کل پشت کنکور موندن سختی هایی داره که اونایی که من کشیدم اینان
      دوری از هرگونه مهمونی و عدم حضور در جمع خانوادگی و از صبح ساعت 4 و نیم بلند شدن و تا ساعت 12 شب یکسره خوندن و حتی دوری از تعطیلات عید و حتی سیزده بدر و فقط درس و فقط درس و فقط درس
      ولی ته اینهمه زجری که حاضرم خدمت مقدس سربازی برم ولی دوباره پشت نمونم رسیدن به رویاته
      اگرچه دیگه فک نکنم من به رویارم بتونم برسم ولی درباره رشته های بهتر تحقیق میکنم
      شما تا موقع اعلام نتایج همین مدلی که بالا گفتم درس بخون و تو یه آزمون هم شرکت کن
      اگه دیدی که تغییر کردی و بهتر شدی که بمون و به آرزوهات برس
      وگرنه از یه راه کوتاه و کوچک تر و گاها کم ارزشتر از رویات به رویاهات برس

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظر من برو دنبال علاقت همین، حتی اگه رسیدن به علاقت باعث میشه پشت کنکور بمونی، بمون هیچ اشکالی نداره
      به شرطی که علاقت اونقدری برات مهم باشه که به خاطرش از هیچ تلاشی دریغ نکنی
      به حرف یه سریا هم که فقط میخوان به زور آدمو بنا به هر دلیلی هل بدن تو یه رشته یا شغل خاص گوش نده
      موفق باشی
      منتظر فرصت مناسب نباش...همین فرصتو بگیرو و مناسبش کن...

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها
      سلام
      من امسال برای دومین بار بود که کنکور میدادم
      سال پیش 25 هزار بودم و امسال حدودا میشم 6 هزار البته شیمی رو خراب کردم نکرده بودم دوروبر هزار میشدم
      در کل پشت کنکور موندن سختی هایی داره که اونایی که من کشیدم اینان
      دوری از هرگونه مهمونی و عدم حضور در جمع خانوادگی و از صبح ساعت 4 و نیم بلند شدن و تا ساعت 12 شب یکسره خوندن و حتی دوری از تعطیلات عید و حتی سیزده بدر و فقط درس و فقط درس و فقط درس
      ولی ته اینهمه زجری که حاضرم خدمت مقدس سربازی برم ولی دوباره پشت نمونم رسیدن به رویاته
      اگرچه دیگه فک نکنم من به رویارم بتونم برسم ولی درباره رشته های بهتر تحقیق میکنم
      شما تا موقع اعلام نتایج همین مدلی که بالا گفتم درس بخون و تو یه آزمون هم شرکت کن
      اگه دیدی که تغییر کردی و بهتر شدی که بمون و به آرزوهات برس
      وگرنه از یه راه کوتاه و کوچک تر و گاها کم ارزشتر از رویات به رویاهات برس
      شاید اگ اینقد ب خودت سختی نمیدادی رتبت دو رقمی.میشد ! حاجی درس خوندن زیاد ب تنهایی ملاک نیس ! کتاب در دس گرفتن درس خوندن نیس! 4.5 صب تا 12 واس دوماه اخر شاید بشه ولی.بخوای10ماه شبی 4 ساعت بخوابی رتبه کنکورت نجومی میشه.ب جای.تک رقمی !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط last shot نمایش پست ها
      ببین من خودم پشت کنکوریم فقط برای پزشکی و من بهت میگم با اوضاع نابه سامان کنکور اصلا معلوم نیست سال بعد چی میشه.فکر نمیکنم شما مناسب پشت کنکور بودن باشید چون از الان که هنوز شروع هم نکردید دارید نظر بقیه رومیپرسید. این شک از دی تا اسفند قراره چند برابر بشه چون زمانی میرسه که مث همه ی پشت کنکوریها دچار افت روحیه بشید (یک جور افسردگیه) اگر رشته ای هست که با این رتبه بتویند برید و بهش علاقه هم داشته باشید نمونید ولی اگه هیچی نیست خب بمونید.موندنتون هم نباید به خاطر کلاس رشته ی رویایی تون باشه چون انگیزه کافی برای یکسال نمیاره
      دقیقا خیلی هارو دیدم پشت کنکور موندن هیچی به هیچی اخرم بدتر شده وضعیتشون

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز اگه رشته تاپ مورد نظرت نیست پس نمون. ولی یاذت باشه اگه رشته های تاپ رو دوست داری و نخونی و تلاش نکنی براشون، چند سال دیگه به شدت خودتو شماتت میکنی. تجربه دیگران رو بهت گفتم. موفق باشی

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام
      اکثریت مطلق کسایی که پشت کنکور میمونن نتیجه ای بدتر از سال قبل میگیرن اما تو همین انجمن بودند کسانی که سال دوم نتیجه ای درخشان گرفتن و به هدفشون رسیدن , برو مصاحبه یکی دوتاشون رو بخون ( مثل مصاحبهدرسا20 ) که متوجه بشی چقدر تلاش کردن و سختی کشیدن و ببین خودت این پتانسیل رو داری که 1 سال سختی بکشی و ببین واقعا میتونی که درست و حسابی درس بخونی یا نه , به خودت دروغ نگو فقط ...

اگه تصمیم گرفتی بخونی از همین امروز شروع کن و حتی تا فردا صبر نکن چون واسه کنکور دقایق هم ارزش دارن چه برسه به روزها و هفته ها و باید زود شروع کنی , گول یه سری تاپیک ها که گفتن 6 ماهه یا 4 ماهه میشه رتبه خوب تو تجربی آورد رو هم نخور , احتمال اینکه در زمان کمتر از 9 ماه بتونی رتبه خوب بیاری در حد صفر هست , برو تاپیک هاشون رو ببین , تمام اونایی که خط و نشون میکشیدن که 6 ماهه و 4 ماهه میتونن رتبه بشن بعد از کنکور جیکشون در نیومده چون دچار توهم و جوگیری شده بودن اون موقع و الان سرشون به سنگ خورده ...
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام
      برای رسیدن به علاقه ی واقعیت تلاش کن
      اگه معلم بشی و علاقه بهش نداشته باشی، سی سال فحش میخوری و هر روز همه دعا میکنن فلج شی نیای سر کلاس:/
      هم اعصاب دانش آموزاتو خراب میکنی، هم اونا اعصاب تو رو

برو سراغ شغلی که هر روز صبح با عشق از خواب بلند شی و بری سر کار
      پشت کنکور موندن کار سخته
      اما اگه هدفت برات مهم باشه
      ارزش داره یه سال دیگه هم تلاش کنی

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن