خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

فیزیوتراپی یا علوم آزمایشگاهی؟؟؟؟

سلام بچه ها خسته نباشید
      من امسال برای دومین بار کنکور دادم و طبق محاسباتم و کلید دبیرای کانون و تخمین گزینه دو رتبم طوریه که میتونم فیزیو تراپی و علوم آزمایشگاهی قبول بشم
      میشه یه اطلاعات جامع درباره درآمدش و بازارکارش و همه جوانبش بهم بدید متخصصای این رشته ها؟
      و اینکه بنظرتون کدوم بهتره
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها
      سلام بچه ها خسته نباشید
      من امسال برای دومین بار کنکور دادم و طبق محاسباتم و کلید دبیرای کانون و تخمین گزینه دو رتبم طوریه که میتونم فیزیو تراپی و علوم آزمایشگاهی قبول بشم
      میشه یه اطلاعات جامع درباره درآمدش و بازارکارش و همه جوانبش بهم بدید متخصصای این رشته ها؟
      و اینکه بنظرتون کدوم بهتره
      ممنون
      علوم ازمایشگاهی فکرشم نکن.
      اگ میخوای پراپزشکی بزنی اول پرستاری بعد اتاق عمل
      اگه توانبخشی میزنی فیزیوتراپی و بینایی سنجی شنوایی شناسی....
      قطعا فیزیوتراپی با علوم آز قابل قیاس نیست.
      بعدشم هنوز رتبه نیومده فعلا به این قطعیت نگو چیا میاری شاید پزشکی دارو اووردی حتی شایدم رشته پایین تر از فیزیو ... درباره همه گزینه هات تحقیق کن.
      علوم ازمایشگاهی اشباعه ازمایشگاه زدن علی الحساب اینقد سخت شده که عملا غیر ممکنه حقوقش با کارشناسی خیلی پایینه...یه کارشناسی فیزیوتراپی خیلی خیلی بهتر از علوم آزمایشگاهیه هم پرستیژی هم درامدی هم راحتی کار... با کارشناسی فیزیو هم میشه مطب زد هرچند یه مقدار سخت شده جدیدا برای جلوگیری از اشباع شدنش.

علوم آزمایشگاهی فقط یه اسمه خواهش میکنم ازتون هرکی میبینه اینارو کور کورانه نزنه بره تو بطن کار ببینه اینارو. متاسفانه همه فکر میکنن علوم ازمایشگاهی مساوی با ازمایشگاه زدنه... ولی از حقیقت چیزی نمیدونن.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      بعدشم هنوز رتبه نیومده فعلا به این قطعیت نگو چیا میاری شاید پزشکی دارو اووردی حتی شایدم رشته پایین تر از فیزیو ... درباره همه گزینه هات تحقیق کن.
      علوم ازمایشگاهی اشباعه ازمایشگاه زدن علی الحساب اینقد سخت شده که عملا غیر ممکنه حقوقش با کارشناسی خیلی پایینه...یه کارشناسی فیزیوتراپی خیلی خیلی بهتر از علوم آزمایشگاهیه هم پرستیژی هم درامدی هم راحتی کار... با کارشناسی فیزیو هم میشه مطب زد هرچند یه مقدار سخت شده جدیدا برای جلوگیری از اشباع شدنش.

علوم آزمایشگاهی فقط یه اسمه خواهش میکنم ازتون هرکی میبینه اینارو کور کورانه نزنه بره تو بطن کار ببینه اینارو. متاسفانه همه فکر میکنن علوم ازمایشگاهی مساوی با ازمایشگاه زدنه... ولی از حقیقت چیزی نمیدونن.

حرفتو تا حدی قبول دارم داداچ!!
      ولی جوری میگی انگار اینکه علوم آزی همینجوری دس و پا در آورده و هیچی نی
      ولی واقعنی به نظر من از نظر بازار کار فیزیوتراپی توی اولویته
      ولی آز اگه تا دکترا(اگه!)ادامه داد میشه روش در حد یه تخصص حساب باز کردمیدونم که میگم
      ولی دکترای علوم آز کار هرکسی نیست قبول شدنش

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

والا نمیدونم تو بسته مشاوره انتخاب رشته موسسه حرف آخر میاد توضیح میده بعد درآمدش رو 3 میلیون به بالا اعلام میکنه و میگه با دکترای این رشته میشه آزمایشگاه زد و درآمد بالای ده میلیون داشت
      بنظرتون از کجا و از چه منبعی میتونم درباره رشته ها دقیق و جامع تحقیق کنم؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      پدر بنده خودش علوم آزمایشگاهی خونده
      وضع حقوق بشدت ضعیفه
      اصلا پیشنهادش نمیکنم چون میشناسم طرف رفته سمتش ولی پشیمونه چرا نرفته مثلا پرستاری
      فیزیوتراپی قطعا بهتره

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.e.a نمایش پست ها

حرفتو تا حدی قبول دارم داداچ!!
      ولی جوری میگی انگار اینکه علوم آزی همینجوری دس و پا در آورده و هیچی نی
      ولی واقعنی به نظر من از نظر بازار کار فیزیوتراپی توی اولویته
      ولی آز اگه تا دکترا(اگه!)ادامه داد میشه روش در حد یه تخصص حساب باز کردمیدونم که میگم
      ولی دکترای علوم آز کار هرکسی نیست قبول شدنش
      متاسفم که این حرفارو میزنم با قصد نمیگم واقعا مشکلات اینه.
      دقیقا افرین همین حرف منه... طرف باز میگه خب کاری نداره دکترا میگیرم...
      دکترا گرفتن خیلی سخته اونم تو یه رشته پر متقاضی با درسای بشدت سخت و ظرفیت کم... ۹۵ درصد به دکترا نمیرسن...

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      والا نمیدونم تو بسته مشاوره انتخاب رشته موسسه حرف آخر میاد توضیح میده بعد درآمدش رو 3 میلیون به بالا اعلام میکنه و میگه با دکترای این رشته میشه آزمایشگاه زد و درآمد بالای ده میلیون داشت
      سوپر مارکت که نیست هر کی خواست بزنه حداقل شما یه 10 سالی باید درس بخونی که دکترا بگیری بعد تازه بری دنبالش بعد میبینی که مجوز نمیدن
      شهر کوچیک ما سه تا آزمایشگاه داره و همینم زیادشه حالا یه دکترا علوم آزمایشگاه بیاد به نظرت میدن بهش مجوز رو در این حالت؟
      فیزیوتراپی رو بزن تموم کن کار رو
      ویرایش توسط Churchill : 09 تیر 1397 در ساعت 22:27

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      متاسفم که این حرفارو میزنم با قصد نمیگم واقعا مشکلات اینه.
      دقیقا افرین همین حرف منه... طرف باز میگه خب کاری نداره دکترا میگیرم...
      دکترا گرفتن خیلی سخته اونم تو یه رشته پر متقاضی با درسای بشدت سخت و ظرفیت کم... ۹۵ درصد به دکترا نمیرسن...
      ببخشید من از کجا میتونم یه تحقیق جامع و کامل در مورد رشته های پیرا مثل اینا بکنم
      یه منبع قابل اعتماد میخوام
      پک انتخاب رشته حرف آخر ظاهرا کلا اطلاعات غلط میده نمونش میگه از کاردرمانی به فیزیوتراپی رسید
      بعد ببخشید میشه تو پست قبلی که گذاشتم اگه درمورد درآمد و بازار کار کاردرمانی اطلاعی دارید زحمتی بکشید و جواب بدید

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یسری بیسواد که با زندگی بچه ها بازی میکنن و پول حروم میخورن... واقعا ازشون حالم بهم میخوره. یه مشاور با اطلاع درست حسابی نداریم. غلط کرده همچین حرفی زده کارشناسای ازمایشگاه از ۱۷۰۰ ۱۸۰۰ هستن تا نهایت ۲و نیم ۳ تومن... نه ۳ تومن به بالا !! ازمایشگاهم خیلی خیلی سخته زدنش و حق تاسیسشم تقریبا داره واگذار میشه به دکتر پاتولوژیست.

عزیز من کاری نداره میتونی از تجربیات بقیه استفاده کنی به شرطی که واقعا قابل اعتماد باشن... و اینکه خودت بری تو بازار کار ببینی دو تا ازمایشگاه بری دو تا بیمارستان بری و با روابط عمومی خوب جوری که به طرف برنخوره ازش درباره رشتش سوال کنی و بگی ک کنکوری هستی و ایندت برات مهمه...
      مثلا نری یکاره از طرف بپرسی اقا حقوقت چنده...

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من خودم کارشناس آزمایشگاهم تمام چیزایی ک دوستان در ارتباط با حقوق و آینده این رشته گفتن کاملا درسته، در کل حقوق پایینی داره بین این دو رشته قطعا فیزیوتراپی بهتره

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Raz97 نمایش پست ها
      سلام من خودم کارشناس آزمایشگاهم تمام چیزایی ک دوستان در ارتباط با حقوق و آینده این رشته گفتن کاملا درسته، در کل حقوق پایینی داره بین این دو رشته قطعا فیزیوتراپی بهتره
      ممنون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)