خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 35
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NeeIou نمایش پست ها

رحمانی تهران؟؟؟
      من از قیمت های کرج رحمانی خبر داشتم اینقدر بالا نبود.
      توی آموزشگاه خود ما برای اختصاصیا 400 میگیرن.
      اونی که میگی احتمالا کلاس 3،4 نفرس.
      من امسال مدرسه میرفتم، کلاس فیزیک و شیمی و دیف و هندسه گسسته و مشاوره هم میرفتم! به درسم هم میرسیدم!!!

آره به موسسش زنگ زدم

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بنظرمن اینکارو نکن.چون زندگی تو یه شهر دیگه مخصوصا تهران دردسرای خودشو داره و امسال سال سرنوشت سازیه واست
      نمیدونم خودت تنهایی میخوای بیای یا آشنایی تو تهران دارید یا خونوادتم هستن؟
      مخصوصا اگه تنها هستی اینو در نظر بگیر که کلی از وقتت تو ترافیک و شلوغی و کارهای حاشیه ای میره و دیگه چه وقتی رو میخوای بذاری به درس خوندنت؟

راستی بچه ها یه سوال داشتم؟چطوری میشه یه تاپیک خودت ایجاد کنی؟من تازه عضو شدم و آشنایی ندارم

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط negar1 نمایش پست ها
      بنظرمن اینکارو نکن.چون زندگی تو یه شهر دیگه مخصوصا تهران دردسرای خودشو داره و امسال سال سرنوشت سازیه واست
      نمیدونم خودت تنهایی میخوای بیای یا آشنایی تو تهران دارید یا خونوادتم هستن؟
      مخصوصا اگه تنها هستی اینو در نظر بگیر که کلی از وقتت تو ترافیک و شلوغی و کارهای حاشیه ای میره و دیگه چه وقتی رو میخوای بذاری به درس خوندنت؟

راستی بچه ها یه سوال داشتم؟چطوری میشه یه تاپیک خودت ایجاد کنی؟من تازه عضو شدم و آشنایی ندارم

راستش بالای هر صفحه بود ایجاد موضوع جدید چند وقته نیست یا شایدم ما کور شدیم!!!

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببین تو تهران اینها بهترین ها هستند به نظرم ریاضی: آریان حیدری (علوم نوری) فیزیک : مهدی باباخانی(قلمچی) شیمی : بابایی و بیرکی (هدف) زیست : دکتر امیر قیمت کلاسها روهم به خود آموزشگاهها باید زنگ بزنی موفق باشی

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببینید فله ای نرو توی یه آموزشگاه و ثبت نام کن. آخه هر آموزشگاهی ممکنه یه معلمش خوب باشه ولی بقیه خوب نباشند.
      ایته به نظرم از همه توی تهران بهترند. من رتبه ام 130 شد تو کنکور تجربی. معلمهای من از آموزشگاههای مختلف بودند. شیمی : بیرکی فیزیک باباخانی زیست دکتر امیر

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فک می کنم این بنده خدا الان دیگه باید یه بچه بغلش باشه...

A SONG OF ICE AND FIRE

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها فصلای مهم شیمی کجاهاس؟

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان میخوا ستم ببینم بهترین دبیران و اموزشگاه های تهران کدومان؟ واسه دروس اختصاصی و اینکه در چه سطحی تدریس میکنن.طبق تحقیقاتی که کردم اموزشگاه هدف خوبه اما نمیدونم دبیراش توی چه سطحی تدریس میکنن . دوستانی که توی این اموزشگاه یا اموزشگاه های دیگه با استادی کلاس داشتن ممنون میشم در مورد تجربشون بگن و سطح کلاس چون توی اختصاصیا مشکل دارم و میخوام کلاس برم

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shayan. نمایش پست ها
      سلام دوستان میخوا ستم ببینم بهترین دبیران و اموزشگاه های تهران کدومان؟ واسه دروس اختصاصی و اینکه در چه سطحی تدریس میکنن.طبق تحقیقاتی که کردم اموزشگاه هدف خوبه اما نمیدونم دبیراش توی چه سطحی تدریس میکنن . دوستانی که توی این اموزشگاه یا اموزشگاه های دیگه با استادی کلاس داشتن ممنون میشم در مورد تجربشون بگن و سطح کلاس چون توی اختصاصیا مشکل دارم و میخوام کلاس برم
      اگه تجربی ای ظهریانو بردار
      زیستو میبنده برات

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کلاسهای قلمچی خیلی خوب هستند البته بستگی به شعبه شم داره من پارسال نمایندگی میدون صادقیه اش ( آموزشگاه یوسف ) میرفتم دبیر ریاضی ش اقای ثابتی تقریبا خوب بود . فیزیکش آقای باباخانی واقعا فوق العاده عالی بود. شیمی هم اقای نیک پیما متوسط بود. میتونی همه درسها را یک جا نری کلاس مثلا فیزیک رو یک جا بری و شیمی رو یک جای دیگه موفق باشید

11. Top | #26
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام من کلاس نرفتم از دی وی دی استفاده کردم دی وی دی آموزشی موسسه آفبا خدایی دبیراش خیلی عالین من واقعا، نیاز به کلاس نداره ادم چون صفر تا صد تدریس میکنن هزینه راه نمیدی تو ترافیک تهرانم ادم روانی نمیشه بنظرم امتحان کن

12. Top | #27
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام هزینه کلاس که خیلی بالاست
      کلاس چیه من از دی وی دی آموزشی استفاده کردم دینی کریمی شیمی بابایی ریاضی مویینی زو مقدم نیا زیست هم عمار لو تدریسشون عالیه از آفبا گرفتم جزوه هم همراش داره تماس بگیر یا برو رو سایتشون قیمت هاشونم خدایی خیلی منصفانه اس

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ..............................

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فقط اینو میتونم بگم دزد کبیر : بابک سادات .. گول این اخلاقش رو نخورید
      اومد یه همایش 0 تا 50 گذاشت حدود 400 نفر توی کلاسش بودن یعنی ضرب 150000 هزار بشه میشه 50-60 میلیون
      اولش توی یه کلیپ 1 ساعتی گفت من کل ریاضی تجربی رو درس داد منم قبول دارم درس داد ولی چه درس دادنی !!!! با سرعت نور همش رو گفت که فک کنم خودشم نمیفهمید چی میگه
      بعدش 6 ساعت اومد یه همایش گذاشت تست حل کرد :/ یعنی دزدی به شیوه نوین و حلال اینه

تازه تازه اون تستای احتمالی که توی همایشش حل کرد 94 درصدشون توی کتابشم بود

ولی آریان حیدری اگه یه چیز میگه حتما یه چیز پشتش هست الکی حرف نمیزنه
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃
      ویرایش توسط MehranWilson : 28 خرداد 1398 در ساعت 15:59

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      فقط اینو میتونم بگم دزد کبیر : بابک سادات .. گول این اخلاقش رو نخورید
      اومد یه همایش 0 تا 50 گذاشت حدود 400 نفر توی کلاسش بودن یعنی ضرب 150000 هزار بشه میشه 50-60 میلیون
      اولش توی یه کلیپ 1 ساعتی گفت من کل ریاضی تجربی رو درس داد منم قبول دارم درس داد ولی چه درس دادنی !!!! با سرعت نور همش رو گفت که فک کنم خودشم نمیفهمید چی میگه
      بعدش 6 ساعت اومد یه همایش گذاشت تست حل کرد :/ یعنی دزدی به شیوه نوین و حلال اینه

تازه تازه اون تستای احتمالی که توی همایشش حل کرد 94 درصدشون توی کتابشم بود

ولی آریان حیدری اگه یه چیز میگه حتما یه چیز پشتش هست الکی حرف نمیزنه

من هنگ کردم! شما مگه طرفدار بابک سادات نبودی؟و ضد اریان حیدری که مسخره اش میکردی؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن