خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

Question شروع تابستان و منابع کنکوری دهم یازدهم ( رشته ریاضی )

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه کاربران و تازه کنکور داده های عزیز
      تابستون شروع شده و قصد خرید کتاب کمک اموزشی هستم
      از دوستانی که از متاب ها استاده کردن یا به هر نحوی میدونن کدوم کتاب ها بهتر هستن خواهشمندم که نظر خودشون رو اعلام کنم تا به یک جمع بندی برسم
      راستی ! نظرتون درباره کتاب های قلم چی چیه ؟
      با تشکر

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیزازکتاب های قلمچی فقط آبی وسه سطحی خوبه.

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      براریاضی نشرالگووخیلی سبزبراشیمی نشرالگوومیکروبرافیزیک خیلی سبزومیکرو

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      براادبیات طالب تباربراعربی ودینی خیلی سبزو وبرازبان مبتکران شهاب اناری

5. Top | #5
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه چیز مضخرفی که من تازگیها دیدم این بود که انتشاراتی ها برای هر درسی کتاب پایه و پیش جدا چاپ کردن! مثلا دینی پایه و دینی پیش البته اینکه "کتابهای دوازدهم هنوز چاپ نشدن" بهانه ای برای انتشاراتی ها هست تا بیشتر پول بگیرن...
      قیمت هر کدومشون هم به اندازه یه کتاب جامع زمان ما نظام قدیمی هاست

نمیدونم قراره این دو نوع کتابو (پایه و پیش) با هم قاطی کنن یا نه ولی اینطور که معلومه شما باید تقریبا یک و نیم یا دوبرابر نظام قدیمی ها پول کتاب بدین

ما یه کتاب "حساب دیفرانسیل و انتگرال و ریاضیات پایه" نشرالگو داشتیم همه چی تقریبا داشت. دیفرانسیل ، ریاضی 2 ، حسابان ، آمار
      کامل حدود 24-25 تا تست کنکورو پوشش میداد..
      کتاب های جامع به نظرم خیلی بهترن.. خصوصا توی درسهای عمومی
      هر چی میخوای بخری سعی کن تا جای ممکن جامع باشه که خرج اضافه نذاره روی دستت. میتونی یکمم صبر کنی تا کتابهای جامع رو چاپ کنن

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دقیقا
      خرج خیلی میره بالا ولی بالاخره دهم و یازدهم رو چون ما تو دوره دوازدهم فرصت نمیکنیم که بخونیمشون و البته اینکه ما دوازدهم نهایی میشیم و و باید چهارشنبه هم بریم مدرسه پس سر جمع من نمیتونیم تو مدرسه زیاذ برم سراغ دهم و یازدهم پس مجبورم الان یه کتاب دهم یازدهم ( میگن پایه ) بگیرم و تو تایستون جمعشون کنم تا خیالم راحت بشه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام

اول از همه سعی کن تحت تاثیر تبلیغات قرار نگیری

تا آخر تابستون کتاب های مبحثی ادبیات نشرالگو آماده میشن که قطعا کتاب های خوبی هستن(در حال حاضر قرابت موجوده و آرایه نظام قدیم هم قابل استفادست گرچه گفتن آرایه برای نظام جدید هم چاپ میکنن)

کتاب عربی پایه خیلی سبز که توسط خانم موسوی(واسه نظام قدیم کتاب جامع خوبی نوشته بود) و آقای آهویی(در آلا هم تدریس میکنن) و ۲ شخص دیگه که تو خاطرم نیست، بسیار کتاب خوبیه

کتاب زبان پایه مبتکران شخصا از آقای اناری پرسیدم گفتن شهریور منتشر میشه که باتوجه به اینکه همیشه کتاب های درجه یکی تالیف کردن این کتاب هم کتاب درجه یکی خواهد بود

واسه دینی اطلاعی ندارم(دنبالش هم نرفتم)

((((هنوز کنکور ۹۸ برگزار نشده و هنوز همهء نتشارات و مولفان کتاب هاشونو منتشر نکردن و درحال تالیفشن، هیچ چیز مشخص نیست ولی این کتاب ها که گفتم کتاب های خوبین فعلا با اینا شروع کنید تا بقیهء کتاب ها هم برسه))))

نظرمو دربارهء اختصاصی های رشته ریاضی هم حتما تا فردا قرار میدم(بدون غرور، مخلص شما)

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      من کتاب های جدید انتشارات رو ندیدم ک بخوام نظر دقیق بدم
      ولی به نظرم اصلا توی خرید کتاب عجله نکنید چون خیلی کتاب ها هنوز بیرون نیومده
      من کتاب های میکرو گاج رو برای شروع دوست داشتم که شما میتونید استفاده کنید

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستای خوبم
      واسه دروس اختصاصی رشته ریاضی و حتی عمومی هاش خواهش میکنم از دوگانگیه خیلی سبز و گاج بیاید بیرون، کتاب های دیگه ای هم هستن که بسیار بهترن

ریاضی: واسه ریاضیات پیشنهاد من ریاضیات پایهء مهروماه هستش، این کتاب که مطالب ریاضی دهم و حسابان۱ رو در بر میگیره با درسنامه های عالی و روش های تستی و سوالات بسیار باکیفیتی که گفته واقعا شاهکاریه واسه خودش

فیزیک: فیزیک پایهء مبتکران از مجموعهء مرشد کتاب بسیار خوبیه و اون هم روش ها و تکنیک هایی توشه که میتونه بسیار به سرعتی تر شدن شما کمک کنه

شیمی: شیمی پایهء خیلی سبز یه کتاب عالی با طراحی و درسنامه و سوالات عالی هستش، روش های تستی(مثل استوکیومتری) رو هم میتونید بعدا با یه لقمه یا جزوه هایی که تو سطح اینترنت هست بیشتر بیاموزید

هندسه: آقای محمدطاهر شعاعی از دبیرای بسیار خوب هندسه کتابی تالیف کردند تحت عنوان "سیرتاپیاز هندسهء پایه" از انتشارات گاج، کتاب خوبیه میتونید ازش کمک بگیرید(کتاب های خوب هندسه متاسفانه زیاد نیستن تو بازار)

آمار و احتمال: متاسفانه اطلاعی ندارم

دوستان همونطور که گفتم کتاب ها هنوز کامل نیومدن و انتظار نداشته باشید حالا حالا ها کامل بیان، باید بهترین های حال حاضر رو بگیرید و شروع کنید چون صبر کردن فقط وقت تلفیه

ضمنا این کتاب ها شرط نیستن، برید ببینید ورق بزنید تا بفهمید کدوم کتاب بیشتر برا شما قابل فهم تره

خواهش میکنم ازتون از یه انتشارات همهء کتاب هاتونو نگیرید، همش خیلی سبز یا همش میکرو یک اشتباه محضه چون همه چیز رو همگان دانند

موفق باشید

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mkhoshzat نمایش پست ها
      سلام دوستای خوبم
      واسه دروس اختصاصی رشته ریاضی و حتی عمومی هاش خواهش میکنم از دوگانگیه خیلی سبز و گاج بیاید بیرون، کتاب های دیگه ای هم هستن که بسیار بهترن

ریاضی: واسه ریاضیات پیشنهاد من ریاضیات پایهء مهروماه هستش، این کتاب که مطالب ریاضی دهم و حسابان۱ رو در بر میگیره با درسنامه های عالی و روش های تستی و سوالات بسیار باکیفیتی که گفته واقعا شاهکاریه واسه خودش

فیزیک: فیزیک پایهء مبتکران از مجموعهء مرشد کتاب بسیار خوبیه و اون هم روش ها و تکنیک هایی توشه که میتونه بسیار به سرعتی تر شدن شما کمک کنه

شیمی: شیمی پایهء خیلی سبز یه کتاب عالی با طراحی و درسنامه و سوالات عالی هستش، روش های تستی(مثل استوکیومتری) رو هم میتونید بعدا با یه لقمه یا جزوه هایی که تو سطح اینترنت هست بیشتر بیاموزید

هندسه: آقای محمدطاهر شعاعی از دبیرای بسیار خوب هندسه کتابی تالیف کردند تحت عنوان "سیرتاپیاز هندسهء پایه" از انتشارات گاج، کتاب خوبیه میتونید ازش کمک بگیرید(کتاب های خوب هندسه متاسفانه زیاد نیستن تو بازار)

آمار و احتمال: متاسفانه اطلاعی ندارم

دوستان همونطور که گفتم کتاب ها هنوز کامل نیومدن و انتظار نداشته باشید حالا حالا ها کامل بیان، باید بهترین های حال حاضر رو بگیرید و شروع کنید چون صبر کردن فقط وقت تلفیه

ضمنا این کتاب ها شرط نیستن، برید ببینید ورق بزنید تا بفهمید کدوم کتاب بیشتر برا شما قابل فهم تره

خواهش میکنم ازتون از یه انتشارات همهء کتاب هاتونو نگیرید، همش خیلی سبز یا همش میکرو یک اشتباه محضه چون همه چیز رو همگان دانند

موفق باشید
      اخه چیزی که واضح و مبرهن! هستش اینه که نظام جدید فقط رو خیلی سبز و گاج میچرخه به ویژه خیلی سبز؛
      مثلا کسی که با خیلی سبز فیزیک قلم چی میزنه 70/80 طبیعتا نمیاد فیزیک مرشد رو بگیره حالا من هی بگم این کتاب خوبه یا چی!(این مثال از دوست خودم بود منظورم به ایشون نیست)
      و واقعا الان فقط همین دو تا انتشارات دارن کتاب میزنن،من به شخصه علاقه مندم کتاب های محمد مهربان رو بخونم، ولی کو کتابش؟! یا به خاطر اینکه کلا روحیه ام با شیمی سازگار نیست وجود یه کتابی مثل کتب بهمن بازرگان که نظام قدیم از 1 تا n تاییدش کردن واقعا لازمه،ولی کو؟ اینه که در واقع برای جلوگیری از با سر رفتن تو حواشی ،سعی کردم در حد دست و پا تو حواشی بمونم
      ولی سیر تا پیاز هندسه رو که اشاره کردی حتما چک میکنم،ممنون.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله من هم عاشق کار آقای مهربان(صداش بهم انرژی میده) و بازرگان هستم ولی خب دیگه چی میشه کرد

ریاضیات پایهء مهروماه رو هم چک کن(همینجوری واسه دل خودت)

امیدوارم تهش خوب باشه واسه همه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      از همه دوستان خیلی تشکر میکنم که وقت گذاشتن و جواب دادن

مشکلی که اینجا پیش میاد اینه که نظرات زیاد و و بهتره من برم بررسیشون کنم ولی اگه کسی کتابی خونده و درصد بالای درس رو توی قلم چی اورده هم یه توضیحی بده ( منطه 3 )

من خودم تو سال تحصیلی با کتاباهای قلم چی رفتم جلو که فیزیک رو تا 60 و حسابان رو تا 60 و شیمی رو تا 40 و آمارو هم بالا میزدم ولی هندسه که هیچ ( یه بار 30 )

متچکر

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نظام قدیم رشته ریاضی پیشنهاد شما چیه در مورد منابع(درس ریاضی)؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست خوبم
      اولا که میتونی سرچ کنی و پیشنهاد ها رو ببینی

دوما مولف مهمه، مثلا خانم سمیعی عارف کتاب میکرو دینی رو واسه نظام قدیم نوشتن و خیلیا هم نتیجه گرفتن ازش، اما الان ایشون واسه خیلی سبز کتاب دینی پایه(دهم و یازدهم) رو تالیف کرده

سوما به شما پیشنهاد میکنم ۲ کتاب رو بررسی کنید و از بین این دو بخرید(حالا دوست نداشتید هم نداشتید)

کتاب ریاضیات پایه مهروماه (اولویت اول)
      کتاب ریاضیات پایه خیلی سبز (اولویت دوم)

ممنون که نظرات دوستامونو نخوندی و کتاب هایی معرفی کردن رو بررسی نکردی
      موفق باشی

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من شخصا در طول سال تحصیلی آزمون های قلمچی رو می دادم , میانگین ترازم هم 8050 بود .
      منابعم در طول سال تحصیلی :
      حسابان : نشر الگو
      آمار و احتمال : آبی قلمچی
      هندسه : خیلی سبز
      فیزیک : نشر الگو ( البته خیلی سبز هم استفاده می کردم و به نظرم خیلی سبز بهتر از نشرالگو بود )
      شیمی : خیلی سبز
      ادبیات : خیلی سبز
      دین و زندگی : قلم چی
      عربی : خیلی سبز
      زبان : مبتکران ( کتاب دکتر شهاب اناری )

برای تابستون هم قصد دارم از این منابع استفاده کنم :
      هندسه : آی کیو گاج
      ریاضیات پایه ( حسابان ) : خیلی سبز
      آمار :-------------
      فیزیک : خیلی سبز ( البته احتمالا از موج آزمون هم استفاده کنم )
      شیمی : خیلی سبز ( منبع تکمیلی : میکرو گاج )
      ادبیات : درسنامه : میکرو طبقه بندی پایه گاج تست : پایه خیلی سبز
      دینی : میکرو طبقه بندی گاج ( کتاب خیلی خوبی هست )
      عربی : خیلی سبز
      زبان : پایه خیلی سبز
      زمین شناسی : میکرو طبقه بندی گاج

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن