خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دانشجوی خسته

سلام من دوساله به اصرار خانواده دانشگاه پیام نورشهرمان هستم ورشته روانشناسی میخوانم اما هیچ علاقه به این رشته ودانشگاه ندارم امسال میخواهم در کنکور 98شرکت کنم وبه رشته بینایی سنجی علاقه دارم به نظر شما میتوانم به هدفم برسم و همچنین از نظر سربازی به مشکل نمیخورم ممنون میشوم اگر راهنماییم کنید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نه عزیزم از لحاظ سربازی مشکلی پیش نمیاد...قطعا میتونی واس کنکور نود و هشت به رشته های بزرگتری فکر کنی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پس چرا یکی از دوستام میگفت تونیمی ازمعافیت تحصیلی را استفاده کردی دیگه نمیتونی کنکور بدی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nerd_Girl نمایش پست ها
      تو رو خدا بینایی سنجی نه . بازار کارش خوب نیست .با وجود چشم پزشک کی میره پیش بینایی سنج. من یه هم کلاسی داشتم با 1200 بینایی سنجی شهید بهشتی قبول شد اما الان برگشته دندان پزشکی پردیس میخونه
      حداقل ازاین رشته ای که الان میخونم بهتره

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza12 نمایش پست ها
      پس چرا یکی از دوستام میگفت تونیمی ازمعافیت تحصیلی را استفاده کردی دیگه نمیتونی کنکور بدی
      عجب دروغی بهت گفته نامرد

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام من دوساله به اصرار خانواده دانشگاه پیام نورشهرمان هستم ورشته روانشناسی میخوانم اما هیچ علاقه به این رشته ودانشگاه ندارم امسال میخواهم در کنکور 98شرکت کنم وبه رشته بینایی سنجی علاقه دارم به نظر شما میتوانم به هدفم برسم و همچنین از نظر سربازی به مشکل نمیخورم ممنون میشوم اگر راهنماییم کنید
      سلام دوست عزیز من اطلاعی ندارم چند واحد پاس کردین توی پیام نور ولی یه قانونی جدیدا اومده که میگه اگر نیمی از واحد های کارشناسی رو گذرونده باشی دیگه واست معافیت جدید صادر نمیشه بخوام خودمونی تر بگم باید بری از دانشگاهت سوال کنی ببینی شما اگر انصراف بدی شما رو با مدرک پیش دانشگاهی آزاد میکنن یا مدرک معادل بهت میدن (اگر معادل بدن دیگه واست معافیت صادر نمیشه)

ولی چون یه موضوع خیلی حیاتی هست و هر اشتباهی تو این مسیر میتونه باعث تغییر تو روند کلی زندگی شما بشه حتما حتما قبل از هر اقدامی واسه کنکور 98 برو نظام وظیفه شهرتون و قشنگ توضیح بده وضعیتت قطعا راهنمایی میکنن
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز من اطلاعی ندارم چند واحد پاس کردین توی پیام نور ولی یه قانونی جدیدا اومده که میگه اگر نیمی از واحد های کارشناسی رو گذرونده باشی دیگه واست معافیت جدید صادر نمیشه بخوام خودمونی تر بگم باید بری از دانشگاهت سوال کنی ببینی شما اگر انصراف بدی شما رو با مدرک پیش دانشگاهی آزاد میکنن یا مدرک معادل بهت میدن (اگر معادل بدن دیگه واست معافیت صادر نمیشه)

ولی چون یه موضوع خیلی حیاتی هست و هر اشتباهی تو این مسیر میتونه باعث تغییر تو روند کلی زندگی شما بشه حتما حتما قبل از هر اقدامی واسه کنکور 98 برو نظام وظیفه شهرتون و قشنگ توضیح بده وضعیتت قطعا راهنمایی میکنن
      سلام خیلی ممنون از پاسختون من یه ترم مرخصی گرفتم وترم های دیگر صرفا انتخاب واحد کردم ودرشهرمان کار میکردم فقط برای امتحانات پیام نور میرفتم بنابراین بسیاری از واحدها راپاس نکردم بنظرتون میتونم 98شرکت کنم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سلام خیلی ممنون از پاسختون من یه ترم مرخصی گرفتم وترم های دیگر صرفا انتخاب واحد کردم ودرشهرمان کار میکردم فقط برای امتحانات پیام نور میرفتم بنابراین بسیاری از واحدها راپاس نکردم بنظرتون میتونم 98شرکت کنم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط es.abolfazl77 نمایش پست ها
      عجب دروغی بهت گفته نامرد
      خدا کنه دروغ گفته باشه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بله دوست عزیز میتونید شرکت کنید ولی باز هم برای محکم کاری یه بار که بیکار شدین یه سری هم به نظام وظیفه بزنید چون خودتون بهتر در جریان هستین که قوانین نظام وظیفه ثانیه ای عوض میشه
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

12. Top | #12
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فقط اومدم عرض کنم خسته نباشید!

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1378 نمایش پست ها
      فقط اومدم عرض کنم خسته نباشید!
      خیلی ممنون اما وقتی عکس آرسن ونگر را دیدم متوجه شدم که شماخیلی ازمن خسته تر هستید هههه

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله دوست عزیز میتونید شرکت کنید ولی باز هم برای محکم کاری یه بار که بیکار شدین یه سری هم به نظام وظیفه بزنید چون خودتون بهتر در جریان هستین که قوانین نظام وظیفه ثانیه ای عوض میشه
      خیلی ممنون دوست عزیز حتما یه سری به پلیس +10میزنم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nerd_Girl نمایش پست ها
      تو رو خدا بینایی سنجی نه . بازار کارش خوب نیست .با وجود چشم پزشک کی میره پیش بینایی سنج. من یه هم کلاسی داشتم با 1200 بینایی سنجی شهید بهشتی قبول شد اما الان برگشته دندان پزشکی پردیس میخونه
      درهمین حد بگم لطفا تا اطلاعات کامل درباره چیزی ندارید نظر ندید... فیلد کار این دوتا کاملا مجزا از هم و مشخص هستند و مکمل هم هستند ! گرچه برای چشم پزشکا خوشایند نیست و چندین ساله در تلاشن مارو زیر سلطه خودشون ببرن ولی نتونستن ما حق تاسیس مطب عینک سازی و فروش عینک و لنز طبی داریم و عینک ساز جدا بدون مجوز اپتومتریست نمیتونه کار کنه.
      فقط متاسفانه تقریبا نیمی از دانشجوهاش علاقه ندارن به رشته برای همین به هر بهانه ای دنبال سیاه نمایین.. تو تهران با روزی 6 7 ساعت کار ماهی 7 الی 8 تومن درامد دارن 2 الی 3برابر یه شیفت 7 ساعته یه پرستار که اینقد سنگشو ب سینه میزنن...
      سود بینایی سنجی اصلا تو دیدن مریض نیست این در صورتیه که مطب نداشته باشی و هیچی نداشته باشی.. سود بینایی از عینک و لنزه ک قابل گفتن نیست.
      دوست شما دلش نخواسته بخونه که ازینا هم کم نیستن دو تا از همکلاسای ما صرفا بخاطر دکترا نبودن و بی علاقگی رفتن پزشکی و دارو ازاد.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن