خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

انصراف پیام نور

اقا سلام به همه ی دوستان امیدوارم کنکور ترکونده باشید.من ورودی مهر 95 پیام نورم .دو ترم مرخصی گرفتم بخونم پیام نور واسه کنکور 96.پارسالم باز موندم پشت کنکور تا بخونم واسه کنکور 97 انتخاب واحد کردم شهریه پرداخت کردم ولی نه سر کلاس رفتم نه امتحان دادم.حالا میخوام کنکور 98 هم شرکت کنم.مرخصی که دیگ ندارم .قاعدتا باید انصراف بدم.اینجور که شنیدم بعد انصراف یه سال فرصت دارم.چ موقعی باید انصراف بدم که واسه سال بعدم مشکل پیش نیاد.یعنی اگر الان انصراف بدم تا سال دیگ 9تیر فرصت دارم ولی نتایج نهایی اوایل مهر میاد .اون موقع تکلیف سربازیم چی میشه؟و اینم بگم من انتخاب واحد کردم پیام نور ولی تا حالا یک واحدم پاس نکردم .این واحد پاس نکردنم واسه انصراف مشکل بوجود نمی آره؟با تشکر

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      اقا سلام به همه ی دوستان امیدوارم کنکور ترکونده باشید.من ورودی مهر 95 پیام نورم .دو ترم مرخصی گرفتم بخونم پیام نور واسه کنکور 96.پارسالم باز موندم پشت کنکور تا بخونم واسه کنکور 97 انتخاب واحد کردم شهریه پرداخت کردم ولی نه سر کلاس رفتم نه امتحان دادم.حالا میخوام کنکور 98 هم شرکت کنم.مرخصی که دیگ ندارم .قاعدتا باید انصراف بدم.اینجور که شنیدم بعد انصراف یه سال فرصت دارم.چ موقعی باید انصراف بدم که واسه سال بعدم مشکل پیش نیاد.یعنی اگر الان انصراف بدم تا سال دیگ 9تیر فرصت دارم ولی نتایج نهایی اوایل مهر میاد .اون موقع تکلیف سربازیم چی میشه؟و اینم بگم من انتخاب واحد کردم پیام نور ولی تا حالا یک واحدم پاس نکردم .این واحد پاس نکردنم واسه انصراف مشکل بوجود نمی آره؟با تشکر
      سلام
      شما بدون اینکه الان انصراف بدی کنکور 98 رو شرکت کن ، نتایجش که اومد قبول که شدی انصراف بده برو دانشگاه جدید ثبت نام کن ولی این دو ترم آینده رو باید شهریه بدی و انتخاب واحد کنی
      الان انصراف بدی اومدی 98 رشته/دانشگاهی که میخواستی قبول نشدی عملا دخلت اومدس
      از بابت عدم حضور سر کلاس و سر امتحان و انصراف دادن هم مشکلی نیست

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز وقت بخیر.

پیام نور نه اخراج میکنه دانشجو خودش رو نه چیزی پس شما اگر 4 سال هم دانشجوی اونجا باشین و حتی یه واحد هم پاس نکرده باشین عملا هیچ اتفاق خاصی نمیوفته

توصیه ام به شما اینه که انصراف ندید
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اره انصراف از پیام نور

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      سلام
      شما بدون اینکه الان انصراف بدی کنکور 98 رو شرکت کن ، نتایجش که اومد قبول که شدی انصراف بده برو دانشگاه جدید ثبت نام کن ولی این دو ترم آینده رو باید شهریه بدی و انتخاب واحد کنی
      الان انصراف بدی اومدی 98 رشته/دانشگاهی که میخواستی قبول نشدی عملا دخلت اومدس
      از بابت عدم حضور سر کلاس و سر امتحان و انصراف دادن هم مشکلی نیست
      میتونم انتخاب واحد کنم و نرم ؟چون سال سوم پیام نورم امسال(کنکور 98)

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      میتونم انتخاب واحد کنم و نرم ؟چون سال سوم پیام نورم امسال(کنکور 98)
      مگر این دو ترم گذشته رو چکار کردی عزیز؟! انتخاب واحد کردی نرفتی دیگه! پس مشکلی نیست ، نگران نباش
      شما باید قبل از اتمام سنوات مجاز تحصیلی از پیام نور انصراف بدی تا دوباره از دانشگاه جدید برات معافیت تحصیلی صادر کنن
      حالا تعداد ترم سنوات مجاز برای کارشناسی پیوسته 8 ترم هستش ، شما ورودی مهر 95 که باشی تا 8 ترم بعدش مهلت داری که انصراف بدی و دوباره دانشگاه جدید ثبت نام کنی
      کسانی که میخوان انصراف بدن دیگه نهایت آخرای ترم 7 یا دیگه اوایل ترم 8 باید انصراف بدن چون باید قبل از اتمام سنوات مجاز انصراف بدید
      برای شما تا الان 4 ترم از سنوات گذشته 2 ترم دیگه هم که برای کنکور 98 بگذره تازه میشی ترم 6 ، حتی میتونی برای کنکور 99 هم شرکت کنی ولی باید قبل از بهمن 98 انصراف بدی دیگه
      اینو کامل گفتم برای شما و سایر دوستان
      بازم شما متوجه نشدی بگو بیشتر بازش کنم برات

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مگر این دو ترم گذشته رو چکار کردی عزیز؟! انتخاب واحد کردی نرفتی دیگه! پس مشکلی نیست ، نگران نباش
      شما باید قبل از اتمام سنوات مجاز تحصیلی از پیام نور انصراف بدی تا دوباره از دانشگاه جدید برات معافیت تحصیلی صادر کنن
      حالا تعداد ترم سنوات مجاز برای کارشناسی پیوسته 8 ترم هستش ، شما ورودی مهر 95 که باشی تا 8 ترم بعدش مهلت داری که انصراف بدی و دوباره دانشگاه جدید ثبت نام کنی
      کسانی که میخوان انصراف بدن دیگه نهایت آخرای ترم 7 یا دیگه اوایل ترم 8 باید انصراف بدن چون باید قبل از اتمام سنوات مجاز انصراف بدید
      برای شما تا الان 4 ترم از سنوات گذشته 2 ترم دیگه هم که برای کنکور 98 بگذره تازه میشی ترم 6 ، حتی میتونی برای کنکور 99 هم شرکت کنی ولی باید قبل از بهمن 98 انصراف بدی دیگه
      سلام سجاد جان

نظر شما کاملا درسته ولی دوستان باید حواسشون باشه جدیدا یه قانونی تصویب کردن که اگر بیش از نیمی از واحد های کارشناسی رو گذرونده باشن براشون معافیت جدید صادر نمیشه یعنی هنگام انصراف مدرک معادل واسه اون شخص صادر بشه
      خود مسعولین پلیس+10 میگن بیش از 5 ترم اگر خونده باشی دیگه معافیت واست صادر نمیشه که دقیقا منظور همین مدرک معادل و گذروندن نیمی از واحد های کل دوران کارشناسیه
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها
      سلام سجاد جان

نظر شما کاملا درسته ولی دوستان باید حواسشون باشه جدیدا یه قانونی تصویب کردن که اگر بیش از نیمی از واحد های کارشناسی رو گذرونده باشن براشون معافیت جدید صادر نمیشه یعنی هنگام انصراف مدرک معادل واسه اون شخص صادر بشه
      خود مسعولین پلیس+10 میگن بیش از 5 ترم اگر خونده باشی دیگه معافیت واست صادر نمیشه که دقیقا منظور همین مدرک معادل و گذروندن نیمی از واحد های کل دوران کارشناسیه
      سلام داداش
      وقتت بخیر

من که اطلاعی ندارم از این قانون ولی طبق گفته شما ، ایشون اصلا هیچ واحدی رو پاس نکرده ، یعنی فقط شهریه پرداخت کرده و انتخاب واحد کرده و سر کلاس و امتحان هم حضور نداشته
      اگر واحد پاس میکرد ، بله به مشکل بر میخورد

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من خیلی از شما ممنونم همه چیز را واضع توضیح دادید اما یکی از دوستان میگفت اگر نیمی از معافیت تحصیلی (یعنی4ترم) را استفاده کرده باشی نمیتونی کنکور بدی

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza12 نمایش پست ها
      سلام من خیلی از شما ممنونم همه چیز را واضع توضیح دادید اما یکی از دوستان میگفت اگر نیمی از معافیت تحصیلی (یعنی4ترم) را استفاده کرده باشی نمیتونی کنکور بدی
      مطمئنید؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      داداش دمت گرم وقت میزاری تایپ میکنی.فقط یه سوالی هست.چون دیگ توی دو سال نمیشه لیسانس گرفت(ورودی 95ام . سال 95 و 96 رو گذروندم با مرخصی و انتخاب واحد و الان عملا 2 -3 سال دیگ دارم تا پایان لیسانس .که لیسانس رو نمیشه توی دوسال گرفت) ایا پیام نورم اجازه میده بمن که بازم انتخاب واحد کنم و نرم؟چون فقط دوسال مونده تا اخر لیسانس با اون فرجه 5 ساله کارشناسی حساب کنی میشه 3سال

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من هم مثل شما میخواهم برای 98 کنکور بدم اما از وقتی که این حرف را شنیدم ناامید شدم مطما نیستم که درست باشه

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      داداش دمت گرم وقت میزاری تایپ میکنی.فقط یه سوالی هست.چون دیگ توی دو سال نمیشه لیسانس گرفت(ورودی 95ام . سال 95 و 96 رو گذروندم با مرخصی و انتخاب واحد و الان عملا 2 -3 سال دیگ دارم تا پایان لیسانس .که لیسانس رو نمیشه توی دوسال گرفت) ایا پیام نورم اجازه میده بمن که بازم انتخاب واحد کنم و نرم؟چون فقط دوسال مونده تا اخر لیسانس با اون فرجه 5 ساله کارشناسی حساب کنی میشه 3سال

عزیز شما به این موضوع کاری نداشته باش
      شما دو ترم دیگه هم شهریه و انتخاب واحد رو پرداخت کن و انجام بده وقتی کنکور 98 قبول شدی برو از پیام نور انصراف بده هیچ مشکلی هم واست پیش نمیاد
      نظام وظیفه کاری نداره شما چند واحد پاس کردی یا نکردی

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      داشی دمت گرم .ممنون بابت زحمتت

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza12 نمایش پست ها
      من هم مثل شما میخواهم برای 98 کنکور بدم اما از وقتی که این حرف را شنیدم ناامید شدم مطما نیستم که درست باشه
      اینکه یکی گفته ملاک نیست .مهم قانونه .بعید میدونم این چیزی که دوستت گفته درست باشه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن