خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

عزیز شما به این موضوع کاری نداشته باش
      شما دو ترم دیگه هم شهریه و انتخاب واحد رو پرداخت کن و انجام بده وقتی کنکور 98 قبول شدی برو از پیام نور انصراف بده هیچ مشکلی هم واست پیش نمیاد
      نظام وظیفه کاری نداره شما چند واحد پاس کردی یا نکردی
      سلام دوست عزیز. بنده ورودی 93 پیام نورم و میخوام واسه سال 98 کنکور بدم ، معافیت تحصیلی تا 31 شهریور 98 دارم ، مشکلی واسه کنکور ندارم؟ چون شما گفتی سنوات 8 ترمه ولی واسه من سنوات مجاز 10 ترم صادر شده.

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط abbas20 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز. بنده ورودی 93 پیام نورم و میخوام واسه سال 98 کنکور بدم ، معافیت تحصیلی تا 31 شهریور 98 دارم ، مشکلی واسه کنکور ندارم؟ چون شما گفتی سنوات 8 ترمه ولی واسه من سنوات مجاز 10 ترم صادر شده.
      سلام عزیز
      باید ببینید حداکثر سنوات مجازتون چند ترم هستش ، تا جایی که بنده میدونم الان برای کارشناسی پیوسته 8 ترم هستش
      شما این جدول رو ملاحظه کنید :

با این حساب واسه شما سنوات مجاز 8 ترم هستش باید قبل از اتمام سنوات مجاز انصراف بدید تا بتونید تو کنکور 98 شرکت کنید و دوباره براتون معافیت تحصیلی صادر بشه
      در ضمن باید یه تایمی انصراف بدید تا 1 سال بعدش دقیقا قبل از اتمام این 1 سال دانشگاه ثبت نام کرده باشین تا وارد غیبت نشید
      به عنوان مثال 27 28 شهریور انصراف بدید تا 27 28 شهریور 98 مهلت 1 ساله رو داشته باشید دانشگاه ثبت نام کنید ، اگر الان تو تیر یا مرداد انصراف بدید سال دیگه تیر یا مرداد اون مهلت 1 سال تموم میشه و شما هنوز دانشگاه ثبت نام نکردید که معافیت تحصیلی دوباره واست صادر بشه بنابراین وارد غیبت میشید ، حواستون خیلی خیلی به این موضوع باشه ، پیشنهاد میکنم حتما برید از دانشگاه و پلیس+10 این موضوع رو جویا بشید تا براتون مشکلی پیش نیاد

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام عزیز
      باید ببینید حداکثر سنوات مجازتون چند ترم هستش ، تا جایی که بنده میدونم الان برای کارشناسی پیوسته 8 ترم هستش
      شما این جدول رو ملاحظه کنید :

با این حساب واسه شما سنوات مجاز 8 ترم هستش باید قبل از اتمام سنوات مجاز انصراف بدید تا بتونید تو کنکور 98 شرکت کنید و دوباره براتون معافیت تحصیلی صادر بشه
      در ضمن باید یه تایمی انصراف بدید تا 1 سال بعدش دقیقا قبل از اتمام این 1 سال دانشگاه ثبت نام کرده باشین تا وارد غیبت نشید
      به عنوان مثال 27 28 شهریور انصراف بدید تا 27 28 شهریور 98 مهلت 1 ساله رو داشته باشید دانشگاه ثبت نام کنید ، اگر الان تو تیر یا مرداد انصراف بدید سال دیگه تیر یا مرداد اون مهلت 1 سال تموم میشه و شما هنوز دانشگاه ثبت نام نکردید که معافیت تحصیلی دوباره واست صادر بشه بنابراین وارد غیبت میشید ، حواستون خیلی خیلی به این موضوع باشه ، پیشنهاد میکنم حتما برید از دانشگاه و پلیس+10 این موضوع رو جویا بشید تا براتون مشکلی پیش نیاد
      از پاسخ کامل شما ممنونم. ولی یه سوال ، من وقتی دانشگاه ثبت نام کردم و از پلیس+10 برگه معافیت گرفتم ، توو اون برگه نوشته شده که تا 10 نیمسال یا شهریور 98 معافیت دارم ، با این وجود بازم اواخر شهریور امسال انصراف بدم؟

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اینجا هم گفته شده دوره کارشناسی 10 نیمسال یا همون ترمه
      wsss.jpg

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اینجا هم گفته شده دوره کارشناسی 10 نیمسال یا همون ترمه
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: wsss.jpg
مشاهده: 54
حجم: 172.9 کیلو بایت
      این ماله چه سالی هستش؟ چون سال به سال متفاوته
      شما بهتره برید پیش کارشناس رشتتون و ازش سوال کنید اینطوری خیالتون راحت تره

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      از پاسخ کامل شما ممنونم. ولی یه سوال ، من وقتی دانشگاه ثبت نام کردم و از پلیس+10 برگه معافیت گرفتم ، توو اون برگه نوشته شده که تا 10 نیمسال یا شهریور 98 معافیت دارم ، با این وجود بازم اواخر شهریور امسال انصراف بدم؟
      خواهش میکنم
      تو اون برگه مینویسه منتهی شما باید
      قبل از اتمام سنوات مجازتون انصراف بدید ، این متن رو بخونید متوجه منظور بنده میشید :

پیشنهاد بنده اینه که اول یه سر برید دانشگاه پیش کارشناس رشته ، سپس برید پلیس+10 و موضوع رو مطرح کنید تا مشکل تون رو دقیق تر بررسی کنند
      حتما ازشون بپرسید کی انصراف بدید که برای کنکور 98 به مشکل بر نخورید چون زمان انصراف مهمه

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خواهش میکنم
      تو اون برگه مینویسه منتهی شما باید
      قبل از اتمام سنوات مجازتون انصراف بدید ، این متن رو بخونید متوجه منظور بنده میشید :
      پیشنهاد بنده اینه که اول یه سر برید دانشگاه پیش کارشناس رشته ، سپس برید پلیس+10 و موضوع رو مطرح کنید تا مشکل تون رو دقیق تر بررسی کنند
      حتما ازشون بپرسید کی انصراف بدید که برای کنکور 98 به مشکل بر نخورید چون زمان انصراف مهمه
      با تشکر. من الان وارد اکانت سخا شدم اکانت خودم و استعلام معافیت تحصیلی گرفتم. گفته تا شهریور 98. این یعنی من میتونم بدون انصراف تا بعد از اعلام نتایج 98 دانشجو بمونم و اون موقع یعنی مرداد یا شهریور 98 انصراف بدم؟saf.png

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      با تشکر. من الان وارد اکانت سخا شدم اکانت خودم و استعلام معافیت تحصیلی گرفتم. گفته تا شهریور 98. این یعنی من میتونم بدون انصراف تا بعد از اعلام نتایج 98 دانشجو بمونم و اون موقع یعنی مرداد یا شهریور 98 انصراف بدم؟برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: saf.png
مشاهده: 57
حجم: 996.3 کیلو بایت
      راستیتش خودمم گیج شدم!
      مشکل شما سنوات مجاز هستش ، قانون میگه باید قبل از اتمام سنوات مجاز تحصیلی انصراف بدید
      ممکنه این تاریخی که نوشته با اعمال دو ترم سنوات ارفاقی باشه ، بازم میگم ممکنه چون اطلاع دقیقی ندارم
      شما برای اینکه خیالت راحت بشه برو پلیس+10 از کارشناس نظام وظیفه بپرس اونا دقیق تر شما رو میتونن راهنمایی کنن

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستیتش خودمم گیج شدم!
      مشکل شما سنوات مجاز هستش ، قانون میگه باید قبل از اتمام سنوات مجاز تحصیلی انصراف بدید
      ممکنه این تاریخی که نوشته با اعمال دو ترم سنوات ارفاقی باشه ، بازم میگم ممکنه چون اطلاع دقیقی ندارم
      شما برای اینکه خیالت راحت بشه برو پلیس+10 از کارشناس نظام وظیفه بپرس اونا دقیق تر شما رو میتونن راهنمایی کنن
      اوکی از کمک شما ممنونم دوست عزیز. لطف کردین.

10. Top | #25
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام.دوستان.من دیروز کنکور دومم بود که دادم .فکر نمیکنم اتفاق خاضی بیافته.میخوام برای بار آخر تلاشمو بکنم.برای این که سربازی ام مشکلی نیاد کی باید تو دانشگاه ثبت نام کنم.دانشگاه هم پیام نور میگن خوبه.میشه راهنمایی کنین.ممنون

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      راستیتش خودمم گیج شدم!
      سلام داداش...بعد انصراف دانشگاه باید چ مدارکی رو بهمون پس بده؟من شنیدم بعد ثبتنام مدرسه پرونده تحصیلی رو میفرسته براشون یعنی بعد انصراف باید پرونده رو بهم پس بدن؟
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali__S نمایش پست ها
      سلام داداش...بعد انصراف دانشگاه باید چ مدارکی رو بهمون پس بده؟من شنیدم بعد ثبتنام مدرسه پرونده تحصیلی رو میفرسته براشون یعنی بعد انصراف باید پرونده رو بهم پس بدن؟
      سلام
      همون مدارکی رو که بابت ثبت نام تحویل دادی همون ها رو بهت پس میدن
      یه برگه بهت میدن که از فلان تاریخ از دانشگاه انصراف دادی ، اون برگه رو باید به دانشگاه جدیدی که میخوای ثبت نام کنی تحویل بدی
      در واقع اون برگه مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه شماست

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن