خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مشکل فوق العاده جدی من با تست

سلام
      سرعت و غلط هام خیلی خیلی زیاده؛ تا حالا تست نمیزدم خیلی اما یک هفتست کمتر شروع کردم، میگن باید تست زیاد بزنی تا سریع شی و غلط هات کم شه.
      اما این حد از وضعیت داغون خیلیه میترسم تا موقع کنکورکم روون نشم خستم کرده، واقعا دارم نا امید میشم؛ دوازدهم تجربیم و خیر سرم ۹۸ هم کنکور دارم.

زیست میکرو میزنم، هر تست ۵۰ تا ۶۰ ثانیه
      فیزیک میکرو، هر تست ۳ تا ۴ دقیقه
      شیمی میکرو، هر تست (مسئله و مفهوم) ۳ دقیقه
      ریاضی خیلی سبز، ۳ تا ۵ دقیقه

واقعا باورم نمیشه، خیلی نا امیدم شدم
      منی که اون همه انرژی داشتم، حالا...
      چیکار کنم دوستان
      ویرایش توسط iamAmir : 09 تیر 1397 در ساعت 12:51

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iamAmir نمایش پست ها
      سلام
      سرعت و غلط هام خیلی خیلی زیاده؛ تا حالا تست نمیزدم خیلی اما یک هفتست کمتر شروع کردم، میگن باید تست زیاد بزنی تا سریع شی و غلط هات کم شه.
      اما این حد از وضعیت داغون خیلیه میترسم تا موقع کنکورکم روون نشم خستم کرده، واقعا دارم نا امید میشم؛ دوازدهم تجربیم و خیر سرم ۹۸ هم کنکور دارم.

زیست میکرو میزنم، هر تست ۵۰ تا ۶۰ ثانیه
      فیزیک میکرو، هر تست ۳ تا ۴ دقیقه
      شیمی میکرو، هر تست (مسئله و مفهوم) ۳ دقیقه
      ریاضی خیلی سبز، ۳ تا ۵ دقیقه

واقعا باورم نمیشه، خیلی نا امیدم شدم
      منی که اون همه انرژی داشتم، حالا...
      چیکار کنم دوستان
      سلام .ببین تا میتونی تست بزن .حرف منو نمیفهمی مگر زمانی که بری سرجلسه کنکور و ببینی چقدر وقت کم آوردی .حالا من با این همه دبدبه و کبکبه مهندسی داشتنم دیروز کلی وقت کم آوردم .اونم همه س بخاطر این بود که فکر میکردم برا من مشکلی نیست و چون خود درسا رو بلدم قطعا تستاشم جواب میدم سریع .واقعیتش این که درس رو بلد باشی مهم نیست تا زمانیکه نتونی تست رو در مدت زمان معین پاسخ بدی .پس از همین امروز تست زماندار بزن .

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      سلام .ببین تا میتونی تست بزن .حرف منو نمیفهمی مگر زمانی که بری سرجلسه کنکور و ببینی چقدر وقت کم آوردی .حالا من با این همه دبدبه و کبکبه مهندسی داشتنم دیروز کلی وقت کم آوردم .اونم همه س بخاطر این بود که فکر میکردم برا من مشکلی نیست و چون خود درسا رو بلدم قطعا تستاشم جواب میدم سریع .واقعیتش این که درس رو بلد باشی مهم نیست تا زمانیکه نتونی تست رو در مدت زمان معین پاسخ بدی .پس از همین امروز تست زماندار بزن .
      میدونم افتضاحه وضعم
      تست زماندار چه شکلی میشه؟
      یعنی واقعا دارم میترسم وضعیت درست نشه
      روزی چند تست باید بزنم واسه هر درس؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن