خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

یه سوال بزررررررررررگ

اقا چند وقته با خودم میگم چرا اکثر افراد (رستگار رحمانی-علیرضا بیرانوند-انتونی رابینز-مهران مدیری-....) موفق فقیررررررررر بودند؟ یعنی ایا موفقیت در فقر است؟؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه داداش دلشونه+یک رازی که بهش دست پیدا کردن

3. Top | #3
      RGA
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بعضی ها هم عادت دارن تا موفق میشن بگن ما از صفر شروع کردیم.حتی خودمم گاهی این حس میاد سراغم ! شما رو نمیدونم ! به نظر من،ما انسان‌ها،معمولا دوست داریم بگیم با ورودی کم ،خروجی زیاد داشتیم . نمیگم اینا که گفتی میلیاردر بودن،ولی خیلی از این معروفای گذشته فقیر،وضعشون معمولی بوده.نه در حد کارتن خواب.

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      موفقیت در فقر نیست
      فقر در موفقیت است

#سنگین

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      دوست عزیز علت اینکه موفق بودن اینه که فقر باعث میشه ادم سختی بکشه باعث میشه از تو اشغالا مداد دفتر پیدا کنه باعث میشه خیلی کارا رو بکنه که الان من و شما راحت صاحبش هستیم اونی که از تو اشغال به پولداری میرسه دقیقا قدر همه چیزشو میدونه من یا شما اکثریت دور و برمونو پر امکانات کتاب زیاد که روش رو یه بارم ورق نزدیم بعضی هاشو خدا شاهده همکار پدر من پسرش از کتابای ۵ سال پیش استفاده می کرد کنکور ۹۵ رتبش ۸۹۳ منطقه ۱ شد پس علت تو فشار و اجباره خیلی از ما الکی تو این سایت پلاسیم هیچ فایده ای هم برامون نداره توش پر از ادمای نا امید که تو رو نا امید می کنن به خدا اگه من کارتون خواب بودم الان فیلسوف بودم چون خود منم درس خون نبودم وقتی فهمیدم اگه تو درس زیست پیش دانشگاهی قبول نشم باید برم خدمت چون بیش از حد واحد مانده شده بود منی که ۰ می گرفتم گرفتم ۲۰ بعد امتحان به خودم گفتم به این میگن موفقیت اگه از ۱۰۰ درصد توانت استفاده کنی به هر چیزی میرسی یاعلی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بنظرم افراد فقیر چون گزینه هاشون محدودتره ممکنه برا هدفشون بیشتر تلاش کنن مثلا یه پولدار بخواد کنکور بخونه یه مدت که سختی کشید ممکنه بگه من که وضعم خوبه چرا انقد سختی میدم به خودم یا حتی اینم نباشه بعضی چیزا هستن ممکنه حواسشو پرت کنه ولی افراد فقیر چون میگن حتما باید کنکور قبول شیم بیشتر تلاش کنن

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سختی کشیدن باعث موفقیت میشه نه فقر

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmr نمایش پست ها
      اقا چند وقته با خودم میگم چرا اکثر افراد (رستگار رحمانی-علیرضا بیرانوند-انتونی رابینز-مهران مدیری-....) موفق فقیررررررررر بودند؟ یعنی ایا موفقیت در فقر است؟؟؟؟
      از یه چیزی یا کاری خوششون اومده ولی امکانات نداشتن
      اونقدر زحمت کشیدن که امکانات جور بشه و با استفاده از همون امکانات محدود به جاهایی رسیدن که اسمشون زبونزد خاص و عامه

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نظرتون درباره اون بچه نابغه ای که سر چهار راه گل می فروشه چیه؟؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmr نمایش پست ها
      این همه فقیر که موفق نیستند رو چطوری توضیح میدی پس

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه! خیلی آدم ثروتمند موفق هم هست. اما فقیرها چون داستان پر پیچ و خمی دارن, بولد میشن.

موفقیت در هدف گذاری و خودباوری است.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این نمونه هایی که گفتی رو نمیدونم،ولی اینجور افراد یه انگیزه عجیبی تو زندگیشون دارن! اون جنس از انگیزه رو هیچوقت نمیشه به صورت اکتسابی نگاه کرد بهش، فقط شرایطی مشابه با اونا رو میطلبه؛نمونه های خیلی نزدیکی هم دیدم خودم در این مورد.
      در ضمن یه چیزی که هست اینه که میشه با قاطعیت گفت هر کس موفق شده سختی کشیده، به هر شکلی و اندازه ای و تو هر حیطه ای؛ غیر این باشه نمیشه اسمش رو گذاشت موفقیت چون فاکتور های بولد شده واسه رسیدن به مقصد،ممکنه هیچکدوم از یه مسیر سخت نگذرن! در نتیجه چیزی بدست نیاوردی

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اتفاقا به نظر من اکثرا انسان های فقیر نمی تونن حقشون رو از زندگی بگیرن و این کاملا مشخصه. اینقدر ادم فقیر هست که با تدبیر مسولین هر روز فقیر تر دارن میشن.اینایی که گفتی فقط کسایی هستند که خودشون به معنای واقعی کلمه خواستن شرایط شون رو تغییر بدن.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      می‌خوای n+1 نفر آدم پولدار واست ردیف کنم که اتفاقا جز موفق‌ترین انسان‌های کره‌ی زمینن!

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راز موفقیت عزم و اراده فولادینه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن