خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 60
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات

پایان یک رویا...

سلام خدمت همه. شاید دلیل نوشتن این متن بیشتر ب خاطر آروم شدن خودم باشه. نمیدونم. همه چی داشت خوب پیش میرفت تا اینکه تصمیم گرفتم پزشک شم. نه بخاطر درامد بود نه چیز دیگه ای...علاقه داشتم و فکر کردم مسیرمو بد انتخاب کردم. تو یکی از سه تا دانشگاه تاپ ایران درس میخوندم. انصراف دادم. نشستم ی سال مردونه خوندم. دور همه چیو خط کشیدم. درصدام تو آزمونای آزمایشیم فوق العاده بود( حتی تا ماه اخر سوالای کنکورو تو هیچ درسی نگاهم نکرده بودم که سوالاش جدید باشه واسم)
      جدی جدی باور کرده بودم هفته آخر که بعد کنکور میشم اقای دکتر. خب زحمت کشیدم واسش. ولی الان بعد تصحیح سوالا میبینم که نه. ناامیدم. شدید دلم مرگ میخواد. این ب قول دوستان ** ناله و اینا نیست. واقعا زحمت کشیدم. شما نمیدونین واسه کسی که حتی نمیدونسته rna چی هست تو کمتر از یه سال هر سه تا زیستو خوندن ینی چی. فک کنم خراب کردم همه چیو. هم پلای پشت سرم و هم جلو راهم. نمیدونم چیکار کنم دیگه. بدجور بریدم. من همیشه ادمی بودم که بخاطر درس از خیلی از خوشی هام زدم. از ابتدایی تا الان. ولی الان 21 سالمه و هیچی به هیچی. فکر نکنم ب هیچکدوم از آرزوهام برسم. از طرفی تو عمرم فقط درس خوندم و هیچ کار مفیدی نکردم. عوف. ببخشید اگه تاپیکم چیز جالبی نیست. فقط ازتون خواهش میکنم نمک روی زخمم نپاشید. ممنون

2. Top | #2
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط king of konkur نمایش پست ها
      سلام خدمت همه. شاید دلیل نوشتن این متن بیشتر ب خاطر آروم شدن خودم باشه. نمیدونم. همه چی داشت خوب پیش میرفت تا اینکه تصمیم گرفتم پزشک شم. نه بخاطر درامد بود نه چیز دیگه ای...علاقه داشتم و فکر کردم مسیرمو بد انتخاب کردم. تو یکی از سه تا دانشگاه تاپ ایران درس میخوندم. انصراف دادم. نشستم ی سال مردونه خوندم. دور همه چیو خط کشیدم. درصدام تو آزمونای آزمایشیم فوق العاده بود( حتی تا ماه اخر سوالای کنکورو تو هیچ درسی نگاهم نکرده بودم که سوالاش جدید باشه واسم)
      جدی جدی باور کرده بودم هفته آخر که بعد کنکور میشم اقای دکتر. خب زحمت کشیدم واسش. ولی الان بعد تصحیح سوالا میبینم که نه. ناامیدم. شدید دلم مرگ میخواد. این ب قول دوستان ** ناله و اینا نیست. واقعا زحمت کشیدم. شما نمیدونین واسه کسی که حتی نمیدونسته rna چی هست تو کمتر از یه سال هر سه تا زیستو خوندن ینی چی. فک کنم خراب کردم همه چیو. هم پلای پشت سرم و هم جلو راهم. نمیدونم چیکار کنم دیگه. بدجور بریدم. من همیشه ادمی بودم که بخاطر درس از خیلی از خوشی هام زدم. از ابتدایی تا الان. ولی الان 21 سالمه و هیچی به هیچی. فکر نکنم ب هیچکدوم از آرزوهام برسم. از طرفی تو عمرم فقط درس خوندم و هیچ کار مفیدی نکردم. عوف. ببخشید اگه تاپیکم چیز جالبی نیست. فقط ازتون خواهش میکنم نمک روی زخمم نپاشید. ممنون
      هنوز که چیزی مشخص نیست ناامید نباش
      و هر روز منتظرتر از دیروز

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRAIN SURGEON نمایش پست ها
      نه مهندس ناامیدنشیدمیدونم درکتون میکنم شماهم حرف دل من روزدیداین همه توآزمونهاوبررسی هایی که خودم میکردم انگلیسی روزیر70نمیزدم ولی جاموندقسمت شدتوکارنامم 0باشه زیست روفکرمیکردم ترکوندنم ولی نمیدونمچه غلطی کردم البته هنوزکلیدهاروهم ندیدم ولی فکرکنم خراب شده شیمی هاهم افتضاح شده منم توزندگیم تاحالابغیرازدرس هیچ کاردیگه ای نکردم حتی بلدنیستم یه نیمروساده درست کنم فیزیک که همیشه معلممون بهم امیدداشت وفکرمیکردم اگه دیگه کم کم بزنم 50درصده ولی فقط1تست دینامیک وچندتافیزیک3زدم که اوناروهم بررسی نکردم الان حالم داغونه ولی واسه98امیددارم کنکوراولم بودتجربه نداشتم والانمیدونم چی بگم ولی یه چیزی که هست فکرکنم واسه بچه هاعین94بوده (سخت بوده)چیزی که میخوام به شمابگم امیدنیست چون خودمم ناامیدم از97ولی هنوزم روحرفم هستم درموردتون:شماکاربزرگی کردیدواسه کسی که1خط هم زیست نخونده تاحالااینطوری بااین تسلط سوال زیست بپرسه واقعاامیدوارکننده است
      اینم بدونیداگه رویایی ازآن شمامیشه واسه اینه که اون رویاتواناییشودرشمادیده که بهش برسیدمن خودم خوب یابدنتیجه کنکور97رونمیدونم ولی ازش درس عبرتی گرفتم که به موقع شروع کنم دنبال کتاباودی وی دی های موسسات نرم سوالای کنکوروکتابای درسی روخوب تحلیل کنم وبه عمومی هااهمیت بدم وخطوط کتاب زیست روبخونم بعدش تست بزنم راستش من هم احوالم خیلی بده حتی اگه چیزی روکه پدرومادرم میخواهندقبول بشم بازم ازرویای خودم نمیگذرم من سال اولم بوداین جربه تلخ روپشت سرگذاشتم شماهم ازرشته ریاضی اومدیدتجربی مثل این یمونه که سال اولتون باشه من هم دیگه حرفی برای گفتن ندارم گفتنی هاروشماخیلی درست ودقیق گفتید
      والا من بخدا حرفی ندارم ی سال دیگه وایسم. ولی باید برم سربازی دیگه. نمیدونم. خستم دیگه. خیلی سخته ی مرد تو سن و سال من گریه کنه. ولی الان کار منه. اصن دیگه دست خودم نیست. من تمام تلاشمو کردم. بخدا کردم. بابام و مامانمو ناامید کردم. ای کاش حداقل سربازی نبود. چون دانشجوی انصرافیم هیچ راه دیگه ای ندارم...

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      والا من بخدا حرفی ندارم ی سال دیگه وایسم. ولی باید برم سربازی دیگه. نمیدونم. خستم دیگه. خیلی سخته ی مرد تو سن و سال من گریه کنه. ولی الان کار منه. اصن دیگه دست خودم نیست. من تمام تلاشمو کردم. بخدا کردم. بابام و مامانمو ناامید کردم. ای کاش حداقل سربازی نبود. چون دانشجوی انصرافیم هیچ راه دیگه ای ندارم...

سلام رفیق
      اولا جوگیر نشو لطفا !!! هیچی معلوم نیس
      طبق بررسی های اولیه اساتید !!! بسیار عالی کانون !!! کنکور 97 از 94 هم سخت تر بوده و این یعنی میانگین به شدت پایین میاد نمی خوام امیدوار کنمت ولی واقعا کنکور سختی بود
      اینایی هم کهمیان درصد میزارن رو ول کنن هیچی معلوم نیس

گفتم نمی خوام امید اضافی بدم ولی امیدوار باش همه اومده پایین

سلام!

حال همه‌ی ما خوب است

ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،

که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويند

با اين همه عمری اگر باقی بود

طوری از کنارِ زندگی می‌گذرم

که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد و

نه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      درصداتون چند شد؟ من هم مثل شما از ریاضی اومدم تجربی و امسال سالم سوم کنکورم و سال دوم کنکور تجربیم بود هرگز ناامید نشین دیر و زود داره ولی دست از تلاش نکشین

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein78 نمایش پست ها
      سلام رفیق
      اولا جوگیر نشو لطفا !!! هیچی معلوم نیس
      طبق بررسی های اولیه اساتید !!! بسیار عالی کانون !!! کنکور 97 از 94 هم سخت تر بوده و این یعنی میانگین به شدت پایین میاد نمی خوام امیدوار کنمت ولی واقعا کنکور سختی بود
      اینایی هم کهمیان درصد میزارن رو ول کنن هیچی معلوم نیس

گفتم نمی خوام امید اضافی بدم ولی امیدوار باش همه اومده پایین
      نمیدونم داداش. امیدوارم جواب زحمتامو بگیرم. شما اطلاع دارین بالاترین رتبه ای که دانشگاه ازاد واسه پزشکی یا دارو میخواد چقدره؟فرقی نداره چ شهری

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRAIN SURGEON نمایش پست ها
      نمیدونم مهندس واقعامن خودم ازهمه بدترم شبایی که تاصبح سحربیداربودم مامان بابام به زورمیخوابوندنم اون همه بدبختی هایی که واسه امتحانام کشیدم وقتهایی که توخونه تنهابودم گریه میکردم ولی همه چیزخراب شدبایدتوفامیل بهم بگن فلانی این همه خرخونی کردآخرشم پشت کنکوری شد20میلیون خرج کردآخرش هیچی نشدنمیدونم من خودم الان نیازبه دلداری گرفتن دارم
      خیلی حس مزخرفیه. نمیدونم. هرچی خدا بخواد دیگه. امروز واقعا بعد کنکور زبان ب جایی رسیدم که دیگه ی بن بست جلو روم دیدم. امیدوارم خود خدا راهو بم نشون بده

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش من اومده بودم اکانتمو ببندم واسه همیشه اما یهو تایپک شمارو دیدم..برادر غمت نباشه...داداش گلم من 20سالمه امسال کنکور سومم بود دوساعت داشتم بررسی میکردم ک دیدم زیست 75 زدم شیمی 21درصد ریاضی 17درصد فیزیک 20درصد...عمومی ها 45تا50....بعد کنکور فک کردم خیلی بهتر زدم خیلی اما خب یکم داغ بودم الانم جز زیست خیلی بد بینانه گفتم...داداش کنکور سومم بود خیلی حرف شنیدم اما بخاطر رویام باز میخونم...رویای تو خرید ادامس نیست کفش نیست ک بگذری رویای پزشکی خود من عاشق دندونم ماگه هدف پول باشه میتونم برم رادیو یا پرستاری حقوق خوبی بگیرم نسبت ب معلم مهندس خیلی چیزا اما دوسدارم واقعا عاشقم....ازهمین فردا میخونم برای 98....داداشی دست نکش بجنگ هیچکس حق نداره بقول سرمربی تیم ملی ک نزاره ما رویا داشته باشیم ماهم رویا داریم دیر یا زود بهش میرسیم اما موفقیت ما شیرین تراز هرموفقیتیه حتی اونی ک ی بار خونده قبول شده...موفق باشی یاعلی
      ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش من رشته ریاضی ام و سال دیگه کنکور دارم،باور کن این دو روز کلی ناراحت شدم واسه بچه ها با توجه به وضعیت سوالا که گفتن خودشون؛چند وقتیه شروع کردم به خوندن و تو همه دروس از ٠ شروع کردم چون هیچ معلمی تو سال های پایه بهم خط نشون نداد و منم عید با انجمن آشنا شدم . الانم یکی از مشکلات شدیدم تضاد روحی شدید با شیمی عه!
      اینارو برا چی میگم؟ چون میدونم همیشه مشکلات بزرگ هستن و هرچی میری جلو تر بزرگ تر هم میشن ،همه همینن فقط جنس سختی ها فرق میکنه .
      شمام ٢۴ ساعت از کنکورت گذشته ؛ بنظرم اصلا وقت قضاوت نیست . تا اعلام نتایج ریلکس باش مشتی سکه میفته هوا بار ها میچرخه تا مشخص شه رو میاد یا پشت !
      خالی کن خودتو از فشار و استرس،حداقل واسه یه ماه!

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه حرف دارم همیشه ک میگم"پزشکی اومدن خوشحالت نمیکنه اما پزشکی نرفتن بدجور ناراحتت میکنه"او
      ن بخش اولشو تا نیاید نمیفهمید
      یکی از عادت های ما ایرانیا اینه ک هر کی میاد از بدبختیاش میگه ،بقیه سعی میکنن بیشتر از بدبختیاشون بگن خب منم بگم
      والا منم یه رویا دارم ۸ ماهه دنبالشم والا تو بگو اگه یه درصد پیشرفت کرده باشم همش شکست اما بعد از ه شکست پر رو تر میرم سراغ بعدیتو این سن رفتم زیر قرض چند میلیون و به خاطر این کار غیبت سر کلاسا هم دو واحدو بهم صفر دادن
      بعد این شکست اخریه گفتم خدایی دیگه هیچ نایی ندارم اما صبحش ک پاشدم دیدن پررررو تر میخوام ادامه بدم
      همون جمله ای ک اول نوشتم واقعیت خیلیاس.اگه مشکلت سربازیه ی دانشگاه الکی بنویس و بشین بخون سال بعد
      هر جند هنوز چیزی معلوم نیس از نتایج
      چون جوری ک میگی پزشکی اوردن برات ممکنه پس بمون
      موفق باشی
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش ناامید نباش که نا امیدی سمه
      خدا رو چه دیدی شاید قبول شدی آخه اون جور که من برداشت کردم درصدات خیلی هم بد نیستن
      موفقیت های بزرگ با تلاش های بزرگ و صحیح به دست می آیند.

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نمیدونم چه سری وجود داره که همه میخوان پزشک بشن!!
      حتی دست کشیدن از موقعیتهای قبلی برا رسیدن به ارزویی که شاید فقط یک ارزو میموند بهتر بود!!
      دوست عزیز...
      اولا... ناامیدی معنایی نداره...
      به هرحال نمیشه کسی تلاش کنه و به همون نسبت نتیجه نگیره... مگر اینکه تستها رو جا به جا بزنه!!!
      خودت رو درگیر کردی...
      درگیر یک ارزویی که شاید نشه!!!
      خب فرض کن که پزشکی نتونی بری!!
      دنیا به آخر میرسه؟؟؟
      زندگی جریان داره!!!
      انقدر پستی و بلندی تو مسیر زندگی بوجود میاد که بعدا میخندی به امروزت... میگی دردی نداشتم که... بخاطر سربازی و پزشک نشدن مینشستم گریه میکردم
      میگی کاش دردم همونا میموند...
      ولی نمیمونه....
      تو کل زندگی ادم بارها شکسن میخوره...
      قبول دارم ناراحت کننده است...
      و میفهمم این حس و حال رو!!
      اما باید یه چیزی رو قبول کنی...
      ما قرار نیست به همه ی رویاهامون برسیم...
      برای رسیدن بهشون تلاش میکنیم...
      ولی قرار نیست همه رویاهات به حقیقت برسن!!
      ناراحت نباش
      زندگی هنوز هم جریان داره... هنوز هم امتحانای سختی وجود داره که موفقیت تو اونا از کنکورت مهم تره!!!
      پدر و مادر هیچوقت از بچه های خودشون ناامید نمیشن
      اونا فقط پیشرفت و خوشحالی و سعاتمندی فرزندانشون رو میخوان...
      با گریه کردن دل اونا رو هم نشکن...
      اینا رو نگفتم ناامیدت کنم...فقط میگم که کنار بیا با واقعیت!!
      امید همیشه هست...و ادمیزاد به امید زنده است...
      ان شاالله رتبه ات میاد... و بهترین نتیجه حاصل شه برات
      ولی اگه نشد....
      یه انتخاب رشته درست انجام بده و وارد دانشگاه شو و یه رشته تجربی رچ دنبال کن...
      و سعی کن تو رشته ات موفق بشی و بهترین بشی!!
      پزشکی همه زندگی نیست...
      اینهمه ادم که دارن زندگی میکنن و موفق هستن مگه پزشکن؟؟؟
      آروم باش و امیدوار... به خدا توکل کن

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین اینو جدی میگم...غم و غصه و به قول خودت ..ناله هیچ فایده ای نداره..تو مردونه واسه هدفت جنگیدی...و تونستی خیلی کارها به خاطرش انجام بدی..اینو یادت باشه موفقیت فقط این نیست بری به هدف برسی..موفقیت خیلی گسترده است... و تو چه امسال قبول بشی چه نشی به موفقیت رسیدی..به خودت و کاری که کردی افتخار کن...تو کاری کردی که من و خیلیای دیگه عرضش رو نداشتیم..ینی عاشقانه واسه هدفت جنگیدی
      نکته دومم اینه که زحمت و تلاش ما مثل انرژیه..هیچ موقع تلف نمیشه فقط تغیر حالت میده...مطمن باش تلاشی که تو برای هدفت کردی رو خدا میبینه و نمیذاره هدر بره...
      اگه واقعن هدفت رو دوس داری سن و سربازی و اینا بهانه است...این تایپیک رو هم حذف کن یا عنوانش رو تغیر بده..یه رویا هیچ وقت تموم نمیشه واگه رویات مرد بدون زندگیت دیگه فایده نداره...
      تو الان خیلی قوی هستی ...قشنگ میشینی میخونی برا سال بعد...و به هدفت میرسی و زندگی تازه شروع میشه...تو که شروعش کردی باااید تمومش کنی...باید کاری کنی که این زحمتات نتیجه بده..باید کاری کنی که اخرش بگی ...خدارو شکر...من خواستمش ...تلاش کردم و به دستش اوردم...و احساس غرور کنی..
      بازم میگم ...خدا نمیذاره زحمت هات هدر بره..باهاش مسیر رو طی کن ..نتیجش رو ببین
      موفق و پیروز باشی دوست خوبم

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها خسته نباشید
      منم از رشته ریاضی تجربی دادم الان کنکور ۴ امم هس
      هرسال بین ۵۰۰۰ تا ۴۰۰۰ میارم خسته شدم ولی یه چیزی تو وجودم میگه فقط بشین بخون از همین فردا .دلم بغیر رشته دندان چیزی نمیخاد .

کنکور امروزمم خوب بود بغیر فیزیک ک خراب کردم

امسالم جوری هس اگه بمونم ازدواجمو باید عقب بندازم .واقعا نمیدونم چ کنم

ولی دلم میخاد ادامه بدم برسم ب هدفم .من این همه عمرمو تلف کردم براش اینم روش بازم میخام بخونم .

کنکور ۹۸ رو در چ حد میاد بچه ها ؟ شنیدم سخت تر طرح میکنن؟

منابع رو برای عمومی و تخصصی همون قدیمیا کافیه ؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هه پایان یک رویا !!مگه میشه مگه داریم !
      من بیست سالمه پرستاری میخونم هنوزم رویای پزشکی رو دارم و میخوام بهش برسم تو تو اولین مرحله نا امید شدی
      و این از خود شکست بدتره خودتو نباز با نا امیدی چی گیرت میاد هیچ فقط اعصابت خورد میشه
      خیلی ها بهم میگن همین پرستاری رو سفت بچسب پزشکی میخوای چیکار تو توانایی شو نداری
      سخن یکی از دوستام : تو ریاضی دوم دبیرستان هفت شدی با مستمر قبول شدی میخوای پزشکی قبول شی تویی که رریاضی کنکورت بیشتر از چهل نبوده
      سخن دایی ام : میدونی؟چرا پزشکی قبول نشدی :
      من چون زیاد نخوندم دایی : نه چون سوادشو نداشتی
      و خیلی های دیگه که شعر میگفتن و نا امید میکردن اما با این حال میخوام ادامه بدم بخونم شاید نابغه نباشم تیز هوش نباشم خرخون نباشم ولی هنوز یه رویا دارم باید بهش برسم
      حتی اگه بعد از اعلام نتایج نا امید شدی دوباره شروع کن استارت بزن یکی اون بالا هس داره تلاشتو میبینه رفیق من با سن 27 سال داره با من پرستاری میخونه تو هنوز 21 سالته
      خیلی فرصت داری اگه قبول نشدی برو یه رشته تو علمی کاربردی ثبت نام کن و بخون دوباره
      با این وضعیت درسی که تو داری میتونی قبول شی
      NEVER...GIVE...UP

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن