خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 60
    1. Top | #46
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط king of konkur نمایش پست ها
      فیزیو هم فک نکنم بیارم. والا از خدامه بیارم که.
      بنظرم الکی نگرانی با این درصدا فیزیو شاید حداقل باشه حتی واسه منطقه امسال کنکور سخت بود لازم نیست درصدارو با درصدای نجومی ۹۶ مقایسه کنی اصلا یه نگاه به شیمی ۹۶ و ۹۷ بندازی و مقایسه کنی همه چی دستت میاد تازه جالبیشم اینجاس کنکور ۹۶ اصلا درصدا نجومی نبودبا اینکه به مراتب اسونتر بود دیگه امسال بماند

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط esiya نمایش پست ها
      اقا
      یه جای کارو اشتباه کردی بگرد دنبال اون...
      یا مداوم نخوندی یک ماه خوندی دوماه نخوندی | یا مداوم خوندی اما ساعت مطالعت پائین بوده | یا سَرسَری خوندی | یا توهم زدی کنکورت میاد ترکوندی خودت حالیت نیست
      بالاخر مطمئن باش ی جای کارت لنگیده وگرنه نگاه غیر ممکنه فردی درصدای بالا تو خونه توی ازمونا و غیره و ذالک بزنه ته ته بدشانسی باشه 20/30 درصد توی کنکور پائین بزنه
      اما سربازی بری دنیات عوض میشه باور کن داداشم رفته میدونم | توی سربازی درس خوندن یعنی عجیب سخته/ در حد غیره ممکن
      باور کن سرجلسه خودم نبودم. بخدا. ینی من وقت هدر ندادم تو طول سال. سر جلسه عمومیا خوب بود. تخصصیا نمیدونم چرا اصلا خودم نبودم. خیلی یهو واسم سخت و نامفهوم بودن.

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer1 نمایش پست ها
      آقا ما که داریم میریم دوازدهم پس با چه امیدی بخونیم : | شما فارغ التحصیل بودید کلی زمان داشتید بالاخره تو همون کنکوره ریاضی ی چیزایی خونده بودید
      ما مدرسه داریم تازه هم شروع کردیم : | یعنی با ی سال تلاش و برنامه نمیشه رسید؟
      میشه بابا. نگران نباش. شانس من بوده. تقدیرمه دیگه. چی بگم.

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط santorini نمایش پست ها
      بنظرم الکی نگرانی با این درصدا فیزیو شاید حداقل باشه حتی واسه منطقه امسال کنکور سخت بود لازم نیست درصدارو با درصدای نجومی ۹۶ مقایسه کنی اصلا یه نگاه به شیمی ۹۶ و ۹۷ بندازی و مقایسه کنی همه چی دستت میاد تازه جالبیشم اینجاس کنکور ۹۶ اصلا درصدا نجومی نبودبا اینکه به مراتب اسونتر بود دیگه امسال بماند
      خدا از دهنت بشنوه . ایشالله

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      یه مستند از مسی دیدم اونجا که بهش گفتن تو دیگه رشد نمیکنی آیندشو دید 《وقتی رویایی واسه دنبال کردن داری هیچ چیز نمیتونه متوقفت کنه》
      هنو درصدا نیومده که
      خیلیا رو دیدم میگن خراب کردیم ولی پزشکی آوردن جدی میگم یه جو عادیه ایشالا که ورودی همین امسال باشید
      ♡Be your Own HERO

6. Top | #51
      RGA
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جالبه!!استارتر روضه میخوانه و بقیه هم گریه میکنن !! ایشون با این درصدها صد در صد قبوله. هزار درصد حتی !!

7. Top | #52
      RGA
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اونی هم که بگه نه و فلان،مطمئنا از این فتوشاپ کارهای کارنامه است !! همین پارسال با این درصدا خوب قبول شدن.چه رسد به امسال.

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بخدا خوندم. نمیدونی از همه چیم زدم و خوندم. اینقد بیداری کشیدم. ولی نشد. نمیدونم چرا
      داداش ماذا فاذا؟ هنوز حتی نتایج اولیه نیومده چی میگی نشد؟ % هات که خوبه. به نظرم زیر 2000 میشی

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer1 نمایش پست ها
      آقا ما که داریم میریم دوازدهم پس با چه امیدی بخونیم : | شما فارغ التحصیل بودید کلی زمان داشتید بالاخره تو همون کنکوره ریاضی ی چیزایی خونده بودید
      ما مدرسه داریم تازه هم شروع کردیم : | یعنی با ی سال تلاش و برنامه نمیشه رسید؟
      شما ها که دیگه از همه عالم بدبخت ترید
      شوخی میکنم ایشالا موفق باشین

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام خدمت همه. شاید دلیل نوشتن این متن بیشتر ب خاطر آروم شدن خودم باشه. نمیدونم. همه چی داشت خوب پیش میرفت تا اینکه تصمیم گرفتم پزشک شم. نه بخاطر درامد بود نه چیز دیگه ای...علاقه داشتم و فکر کردم مسیرمو بد انتخاب کردم. تو یکی از سه تا دانشگاه تاپ ایران درس میخوندم. انصراف دادم. نشستم ی سال مردونه خوندم. دور همه چیو خط کشیدم. درصدام تو آزمونای آزمایشیم فوق العاده بود( حتی تا ماه اخر سوالای کنکورو تو هیچ درسی نگاهم نکرده بودم که سوالاش جدید باشه واسم)
      جدی جدی باور کرده بودم هفته آخر که بعد کنکور میشم اقای دکتر. خب زحمت کشیدم واسش. ولی الان بعد تصحیح سوالا میبینم که نه. ناامیدم. شدید دلم مرگ میخواد. این ب قول دوستان ** ناله و اینا نیست. واقعا زحمت کشیدم. شما نمیدونین واسه کسی که حتی نمیدونسته rna چی هست تو کمتر از یه سال هر سه تا زیستو خوندن ینی چی. فک کنم خراب کردم همه چیو. هم پلای پشت سرم و هم جلو راهم. نمیدونم چیکار کنم دیگه. بدجور بریدم. من همیشه ادمی بودم که بخاطر درس از خیلی از خوشی هام زدم. از ابتدایی تا الان. ولی الان 21 سالمه و هیچی به هیچی. فکر نکنم ب هیچکدوم از آرزوهام برسم. از طرفی تو عمرم فقط درس خوندم و هیچ کار مفیدی نکردم. عوف. ببخشید اگه تاپیکم چیز جالبی نیست. فقط ازتون خواهش میکنم نمک روی زخمم نپاشید. ممنون
      یه موضوعی...توی تجربی دروس ریاضی و زیست سخت بود و فیزیک و شیمی خیلی سخت ...پس تو اگر قبلا یک درسی رو میزدی 60 الان میزنی 20...اونی هم که صد میزده قطعا درصدش کم شده و باز هم حدودا اختلافتون مساویه...پس هنوز امکان قبولی داری ... چون امسال سخت بود اصلا نترس برای همه افت درصد داشتیم...تو داری با سالای قبول خودتو مقایسه میکنی...همچنان امید داشته باش

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خوب نشد داداش. من خب ناامید نشدم. ولی راهی جز سربازی واسم نمونده. درصدامم خوب نشد
      ادب 60 عربی 90 دینی 70 زبان 90
      ریاضی 50 فیزیک 55 زیست 48 شیمی 40-50
      یه لحظه که درصداتو دیدم میخواستم هرچی از دهنم در بیاد بهت بگم
      قطعا با این درصدا قبولی ... پارسال که سوالا آسونتر بود میدادی قبول بودی وای به حال امسال با اون سطح سوالا قطعا قبولی...

12. Top | #57
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حالا چجوری هست این؟ دفترچه پست کنم و کنکور ثبت نام کنم؟میشه ی توضیحی بدی داداش؟
      اگر بخوام توضیح کامل بدم نه من نای نوشتن دارم نه تو حوصله خوندن
      نمیدونم کدوم شهری
      دفترچه که پست کنی یا میوفتی ارتش یا سپاه یا انتظامی
      اگر افتادی ارتش و انتظامی که دور خوندنو خط بکش چون بلایی سرت میارن که ارزو مرگ میکنی خیلی این دوتا ارگان با ادم بد رفتاری میکنن
      سپاه خیلی خیلی بهتره...من سپاه بودم.....سپاه هم خودش زمینی ...دریایی...هوایی داره...شهر ما هر 3 رو داشت ولی زمینی راحت تر بود من خودمو انداختم زمینی.....ولی راحت نبود افتادن تو سپاه اونم زمینی که سرباز خیلی کم میگیره....تو سربازی هم ممکنه هزار جا بیوفتی تازه....24 باشی که باید پست بدی و سرباز قرار گاه هستی ولی همه ازت کار میکشن....اگر پارتی داشته باشی میتونی تا حدودی جای خودتو خودت تایین کنی ....ولی اگر نداری هرکجا دلشون بخواد میفرستنت....من با هزار جور بدبختی خودمو انداختم یه جای خوب ک اداری خوب بود واقعا ....البته بعضی روزا خیلی فشار میومد ولی درکل بهم سخت نگدشت نسبت به بقیه.....من یادمه کتاب بردم یروزی بخونم مسخرم کردن گفتن ادمه که تا دیپلم بیشتر نخونده حالا اومده سربازی میخواد بخونه....خلاصه اگر میخوای جای خوب بیوفتی باید شبو روز زحمت بکشی
      چوكشتي بي ناخدا به سينه ی دريا دلم

13. Top | #58
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اقا من 98 سال پنجم کنکورمه.

14. Top | #59
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خدا ایشالله کمکمون کنه

15. Top | #60
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      واقعا آدم اینجور تاپیک هارو میبینه نمیدونه بخنده گریه کنه چیکار کنه

دوست عزیز نه نتایج کنکور اومده نه نتایج انتخاب رشته و نه هیچ چیز دیگه ای اونوقت شما از حالا عزا عمومی اعلام کردی؟

دم بقیه هم گرم که اونام پا به پای شما تو مراسم عزا شرکت کردن و با شور حسینیشون جو فوق العاده ای به تاپیک بخشیدن (اجرکم عندالله)

استارتر محترم شما اول از همه بشین قشنگ بررسی کن کنکور رو و درصد هاتو دقیق بدست بیار اینکه نوشتی شیمی 40-50 خب عزیزه من همین 3 تست شیمی خودش کلی رتبه جا به جا میکنه
      بعدش که نشستی درصد هاتو قشنگ حساب کردی بشین بررسی کن با کنکور سال های قبل که رتبت حدودا چقدر میشه (البته اینم بگم 97 واقعا نسبت به 96 چند لول بالاتر بود) پس باز هم عملا نتیجه ی دقیقی دستت نمیاد و باید تا اعلام نتایج صبر کنی...
      من جات بودم اول از همه بررسی میکردم که چرا این یه سالی که خوندم و به قول خودت همه جوره مایه گذاشتم چرا نتیجم باب میلم نبوده و دقیقا دلایل شکستمو میفهمیدم تا حداقل خدای نکرده اگر شکست خوردی حداقل درس اون شکست رو از دست نداده باشی

راستی آیا واجب بود شما از دانشگاه انصراف بدی؟
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن