خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 60
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظرم اگه یه نگاهی به خیلییی از افراد ک وضعیت تورو دارن ( تو همین انجمن ) بندازی یه مقدار ارامش میگیری . خیلی از کنکوریای همین امروز بارِ سوم بعضا چهارمشون بوده که شرکت میکردن و خیلیاشونم موفق نشدن . هرچند من بازم میگم الان هنوز زوده برا قضاوت باید کارنامه بیاد ولی در در هر حال زندگیو خیلی جدی نگیر وقتی سی چهل سالت بشه فقط اثار غصه های الکی ای ک خوردی رو چهرت میمونه و بقیش یادت میره
      پ.ن : دوستان ایشون که انصراف دادن مگه میتونن باز یه رشته بنویسن انصراف بدن ؟ قبلش نباید برن سربازی ؟؟؟

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir_95 نمایش پست ها
      درصداتون چند شد؟ من هم مثل شما از ریاضی اومدم تجربی و امسال سالم سوم کنکورم و سال دوم کنکور تجربیم بود هرگز ناامید نشین دیر و زود داره ولی دست از تلاش نکشین
      خوب نشد داداش. من خب ناامید نشدم. ولی راهی جز سربازی واسم نمونده. درصدامم خوب نشد
      ادب 60 عربی 90 دینی 70 زبان 90
      ریاضی 50 فیزیک 55 زیست 48 شیمی 40-50

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      داداش من اومده بودم اکانتمو ببندم واسه همیشه اما یهو تایپک شمارو دیدم..برادر غمت نباشه...داداش گلم من 20سالمه امسال کنکور سومم بود دوساعت داشتم بررسی میکردم ک دیدم زیست 75 زدم شیمی 21درصد ریاضی 17درصد فیزیک 20درصد...عمومی ها 45تا50....بعد کنکور فک کردم خیلی بهتر زدم خیلی اما خب یکم داغ بودم الانم جز زیست خیلی بد بینانه گفتم...داداش کنکور سومم بود خیلی حرف شنیدم اما بخاطر رویام باز میخونم...رویای تو خرید ادامس نیست کفش نیست ک بگذری رویای پزشکی خود من عاشق دندونم ماگه هدف پول باشه میتونم برم رادیو یا پرستاری حقوق خوبی بگیرم نسبت ب معلم مهندس خیلی چیزا اما دوسدارم واقعا عاشقم....ازهمین فردا میخونم برای 98....داداشی دست نکش بجنگ هیچکس حق نداره بقول سرمربی تیم ملی ک نزاره ما رویا داشته باشیم ماهم رویا داریم دیر یا زود بهش میرسیم اما موفقیت ما شیرین تراز هرموفقیتیه حتی اونی ک ی بار خونده قبول شده...موفق باشی یاعلی
      داداش من اگه مشمول نبودم که حرفی نداشتم. من انصرافیم. راهی ندارم. وگرنه از همین فردا واسه 98 میخوندم. هنوزم تواناییشو دارم بخدا

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط king of konkur نمایش پست ها
      خوب نشد داداش. من خب ناامید نشدم. ولی راهی جز سربازی واسم نمونده. درصدامم خوب نشد
      در میای پسر (:
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ToPHaTt3aR نمایش پست ها
      داداش من رشته ریاضی ام و سال دیگه کنکور دارم،باور کن این دو روز کلی ناراحت شدم واسه بچه ها با توجه به وضعیت سوالا که گفتن خودشون؛چند وقتیه شروع کردم به خوندن و تو همه دروس از ٠ شروع کردم چون هیچ معلمی تو سال های پایه بهم خط نشون نداد و منم عید با انجمن آشنا شدم . الانم یکی از مشکلات شدیدم تضاد روحی شدید با شیمی عه!
      اینارو برا چی میگم؟ چون میدونم همیشه مشکلات بزرگ هستن و هرچی میری جلو تر بزرگ تر هم میشن ،همه همینن فقط جنس سختی ها فرق میکنه .
      شمام ٢۴ ساعت از کنکورت گذشته ؛ بنظرم اصلا وقت قضاوت نیست . تا اعلام نتایج ریلکس باش مشتی سکه میفته هوا بار ها میچرخه تا مشخص شه رو میاد یا پشت !
      خالی کن خودتو از فشار و استرس،حداقل واسه یه ماه!
      مرسی داداش. ایشالا هرچی صلاحه همون پیش بیاد.

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      یه حرف دارم همیشه ک میگم"پزشکی اومدن خوشحالت نمیکنه اما پزشکی نرفتن بدجور ناراحتت میکنه"او
      ن بخش اولشو تا نیاید نمیفهمید
      یکی از عادت های ما ایرانیا اینه ک هر کی میاد از بدبختیاش میگه ،بقیه سعی میکنن بیشتر از بدبختیاشون بگن خب منم بگم
      والا منم یه رویا دارم ۸ ماهه دنبالشم والا تو بگو اگه یه درصد پیشرفت کرده باشم همش شکست اما بعد از ه شکست پر رو تر میرم سراغ بعدیتو این سن رفتم زیر قرض چند میلیون و به خاطر این کار غیبت سر کلاسا هم دو واحدو بهم صفر دادن
      بعد این شکست اخریه گفتم خدایی دیگه هیچ نایی ندارم اما صبحش ک پاشدم دیدن پررررو تر میخوام ادامه بدم
      همون جمله ای ک اول نوشتم واقعیت خیلیاس.اگه مشکلت سربازیه ی دانشگاه الکی بنویس و بشین بخون سال بعد
      هر جند هنوز چیزی معلوم نیس از نتایج
      چون جوری ک میگی پزشکی اوردن برات ممکنه پس بمون
      موفق باشی
      داداش من ب قله ریاضی رسیده بودم. ولی راهم ی چی دیگه بود. بخدا بخاطر درامد نیست. نمیدونم. ایشالا همه چی خوب شه

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seyyed98 نمایش پست ها
      داداش ناامید نباش که نا امیدی سمه
      خدا رو چه دیدی شاید قبول شدی آخه اون جور که من برداشت کردم درصدات خیلی هم بد نیستن
      بخدا ازادم بشه حرفی ندارم.

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش درصدات خوبه انشاالله همین امسال به هدفت می رسی.
      موفقیت های بزرگ با تلاش های بزرگ و صحیح به دست می آیند.

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wild Rose نمایش پست ها

نمیدونم چه سری وجود داره که همه میخوان پزشک بشن!!
      حتی دست کشیدن از موقعیتهای قبلی برا رسیدن به ارزویی که شاید فقط یک ارزو میموند بهتر بود!!
      دوست عزیز...
      اولا... ناامیدی معنایی نداره...
      به هرحال نمیشه کسی تلاش کنه و به همون نسبت نتیجه نگیره... مگر اینکه تستها رو جا به جا بزنه!!!
      خودت رو درگیر کردی...
      درگیر یک ارزویی که شاید نشه!!!
      خب فرض کن که پزشکی نتونی بری!!
      دنیا به آخر میرسه؟؟؟
      زندگی جریان داره!!!
      انقدر پستی و بلندی تو مسیر زندگی بوجود میاد که بعدا میخندی به امروزت... میگی دردی نداشتم که... بخاطر سربازی و پزشک نشدن مینشستم گریه میکردم
      میگی کاش دردم همونا میموند...
      ولی نمیمونه....
      تو کل زندگی ادم بارها شکسن میخوره...
      قبول دارم ناراحت کننده است...
      و میفهمم این حس و حال رو!!
      اما باید یه چیزی رو قبول کنی...
      ما قرار نیست به همه ی رویاهامون برسیم...
      برای رسیدن بهشون تلاش میکنیم...
      ولی قرار نیست همه رویاهات به حقیقت برسن!!
      ناراحت نباش
      زندگی هنوز هم جریان داره... هنوز هم امتحانای سختی وجود داره که موفقیت تو اونا از کنکورت مهم تره!!!
      پدر و مادر هیچوقت از بچه های خودشون ناامید نمیشن
      اونا فقط پیشرفت و خوشحالی و سعاتمندی فرزندانشون رو میخوان...
      با گریه کردن دل اونا رو هم نشکن...
      اینا رو نگفتم ناامیدت کنم...فقط میگم که کنار بیا با واقعیت!!
      امید همیشه هست...و ادمیزاد به امید زنده است...
      ان شاالله رتبه ات میاد... و بهترین نتیجه حاصل شه برات
      ولی اگه نشد....
      یه انتخاب رشته درست انجام بده و وارد دانشگاه شو و یه رشته تجربی رچ دنبال کن...
      و سعی کن تو رشته ات موفق بشی و بهترین بشی!!
      پزشکی همه زندگی نیست...
      اینهمه ادم که دارن زندگی میکنن و موفق هستن مگه پزشکن؟؟؟
      آروم باش و امیدوار... به خدا توکل کن
      والا نمیدونم. سپردم به خدا دیگه. هرچی خواست واسم دیگه راضیم

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seyyed98 نمایش پست ها
      داداش درصدات خوبه انشاالله همین امسال به هدفت می رسی.
      انشالله داداش. انشالله

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kurdish boy نمایش پست ها
      هه پایان یک رویا !!مگه میشه مگه داریم !
      من بیست سالمه پرستاری میخونم هنوزم رویای پزشکی رو دارم و میخوام بهش برسم تو تو اولین مرحله نا امید شدی
      و این از خود شکست بدتره خودتو نباز با نا امیدی چی گیرت میاد هیچ فقط اعصابت خورد میشه
      خیلی ها بهم میگن همین پرستاری رو سفت بچسب پزشکی میخوای چیکار تو توانایی شو نداری
      سخن یکی از دوستام : تو ریاضی دوم دبیرستان هفت شدی با مستمر قبول شدی میخوای پزشکی قبول شی تویی که رریاضی کنکورت بیشتر از چهل نبوده
      سخن دایی ام : میدونی؟چرا پزشکی قبول نشدی :
      من چون زیاد نخوندم دایی : نه چون سوادشو نداشتی
      و خیلی های دیگه که شعر میگفتن و نا امید میکردن اما با این حال میخوام ادامه بدم بخونم شاید نابغه نباشم تیز هوش نباشم خرخون نباشم ولی هنوز یه رویا دارم باید بهش برسم
      حتی اگه بعد از اعلام نتایج نا امید شدی دوباره شروع کن استارت بزن یکی اون بالا هس داره تلاشتو میبینه رفیق من با سن 27 سال داره با من پرستاری میخونه تو هنوز 21 سالته
      خیلی فرصت داری اگه قبول نشدی برو یه رشته تو علمی کاربردی ثبت نام کن و بخون دوباره
      با این وضعیت درسی که تو داری میتونی قبول شی
      داداش اگه میشد که حرفی نداشتم. اگه ی بار دیگه انصراف بدم محروم از تحصیلم. الانم ک سربازیه. خب! نمیدونم. سربازیم برم نظام جدید و معدل و هزار دردسر دیگه

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​منطقه دو هستی؟
      ما دوباره سبز میشویم

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      ​منطقه دو هستی؟
      منطقه دو و این 5 درصدیه...

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش بین کدوم شهری چ بومی هستی ..برحال ی تحقیق کن..چ رتبه ایی میخواد دانشگاه شهرت
      منطقه دو و این 5 درصدیه...
      ما دوباره سبز میشویم

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      داداش بین کدوم شهری چ بومی هستی ..برحال ی تحقیق کن..چ رتبه ایی میخواد دانشگاه شهرت
      کلن به هیچ دانشگاه ازادی امید نیست؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن