خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

بیش از ۸۳۰۰۰ نفر دانشجو و فارغ التحصیل غیر مرتبط در کنکور تجربی ۹۷

http://www.tabnak.ir/fa/news/812122/...B1%D8%A8%DB%8C

متاسفانه من هم جزو این دسته ام البته برای کنکور ۹۸ که تعدادمون بیشترم میشه.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
      ویرایش توسط Janvaljan : 07 تیر 1397 در ساعت 17:53

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فک‌نکنم‌بیشتر از این‌بشه
      ♡Be your Own HERO

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      فک‌نکنم‌بیشتر از این‌بشه
      چرا مطمئن باش بیشتر میشه. چون 98 اخرین کنکور نظام قدیم خواهد بود و از طرفی دانشجوها و مدرک دارا هم همه نظام قدیمی اند . پس سال دیگه خیلیا برای اخرین بار شانس کنکور (نظام قدیم) دارن.
      سال دیگه به نظر من الان که 97 ، 83000 تا دانشجو و فارغ التحصیل دانشگاهی هستن ، میشن بالای 100000 نفر.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      چرا مطمئن باش بیشتر میشه. چون 98 اخرین کنکور نظام قدیم خواهد بود و از طرفی دانشجوها و مدرک دارا هم همه نظام قدیمی اند . پس سال دیگه خیلیا برای اخرین بار شانس کنکور (نظام قدیم) دارن.
      سال دیگه به نظر من الان که 97 ، 83000 تا دانشجو و فارغ التحصیل دانشگاهی هستن ، میشن بالای 100000 نفر.
      من تا جایی که یادم میاد این تجربی هایی که امسال میان انتخاب رشتشون زوری بود و خیلیا مجبور شدن برن رشته های دیگه حتی فنی حرفه ای و بعدش دیگه نمیدونم این قانونو برداشتن یا نه ولی اگر برنداشته باشن که فکر میکنم همینطور موند و زوری موند تعدادشون کم بود که این باعث میشه سال دیگه تعداد تجربی افت کنن به اضافه اینکه امسال خیلی از زرنگا انتخاب رشته میکنن و میرن

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این بدبختا از چاله در میان میفتن تو چاه

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نمیدونم از کی و کجا شنیدم که امسال دانشگاه تهران یه ورودی پزشکی داشته با 29 سال سن که این آقا یا خانم بدون احتساب طرح تخصص و پشت کنکور موندن تخصص سر جمع باید 13 سال درس بخونه که میشه 42 سالش که در حین تحصیل یه حقوق بخور بمیر بهت میدن بعد وارد بازار کار میشه ایشون بعد باید بیاد خرج مطب کنه (اگه مجوز بدن)بعد چند سال کار و تبلیغات مستمر که بشه 50 سالش تازه بیاد درآمد اون پزشک های نجومی بگیر رو داشته باشه(بر فرض عدم اشباع بازار کار ودر نظر نگرفتن پزشکان تعهدی)

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تماشا | بیکار بودن 40 درصد پزشکان | آپاراتچی
      آمار خیره کننده از پزشکان بیکار در کشور
      من مشکلی ندارم با جامعه پزشکان یا کنکوری ها فقط میخوام از این کار و بارشون که به ....ختم میشه دست بردارن تا مثل من نیفتن تو راهی که بزور یا ترس از انگشت نما شدن واردش شدن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن