خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات

امکان کاهش سرعت در آزمون دادن در این هفته آخر؟

سلام دوستان
      من کانون ۱ تیر رو ترازم شد ۷۲۰۰، در کل وضعم بد نیست میانگین ترازم ۶۸۰۰ه ، فکر میکنم جمع بندی خوبی کردم اما احساس میکنم یکم سرعتم پایین اومده مثلا شیمی ۹۵ خارج ریاضی که تنها شیمی کنکور بود که نزده بودم رو امروز زدم ۷۲ درصد درحالی که توی همه کنکور هایی که به روش ۳ روز یکبار میزدم رو بالای ۸۰ و در حدود ۹۰ میزدم
      سوال اینه که آیا ممکنه در این ۱ هفته از اون آزمون کانون که مشکلی در زمان بندیش نداشتم تا حالا، ممکنه سرعتم کاهش پیدا کرده باشه؟
      آیا سر جلسه کنکور هم ممکنه وقت کم بیارم؟ بقیه هم این مشکل رو دارن؟
      و در نهایت اگر مشکل جدیه و من واقعا در آزمون دادن کند شدم چطور میتونم در ۱ روز باقی مانده یکاریش کنم ؟
      کنکور های شیمی و فیزیک و عمومی ۹۷ریاضی رو هم ۱۰۰ درصد خواهم زد با زمان بندی ولی آیا خوبه که فردا چند تا آزمون تالیفی فیزیک و ریاضی و شیمی بزنم ؟

آپدیت:

همون کاری که میخواستم رو کردم 2 آزمون تالیفی ریاضی آخر خط ویژه و 2 تالیفی موج آزمون فیزیک جامع و 2 آزمون 94 و 95 خارج شیمی رشته ریاضی رو در 2 روز آخر کنکور زدم
      که در عملکردم در کنکور موثر بود
      اما توصیه میکنم 3 روز قبل از کنکور این کارو بکنید نه روز قبل, توی قلمچی میگن 3 روز قبل یه کنکور بدید اما من میگم وقت بیشتر میگیره و استرس میده فقط آزمون های تکی دروس اختصاصی (به جز زیست چون سرعتش دم آخر پایین نمیاد مثل بقیه) رو بزنید
      یه اثر نامطلوبی که روز قبل کنکور آزمون زدن برای من گذاشت این بود که
      شب قبل از کنکور خوب خوابم نبرد
      , فکر میکنم خیلی هیجان زده بودم مغزم از کار نمی افتاد ولی بلاخره ساعت 3 صبح خوابم برد و 6ونیم هم بیدار شدم و باز همون احساس هیجان نامطلوب رو داشتم که تا پایان وقت عمومی کنکور این حس ادامه داشت ولی خب تست های ریاضی رو که شروع کردم برطرف شد چون خب به ریاضی علاقه داشتم و دیگه تا آخر آزمون غرق بودم... و در نهایت میتونم بگم خوب شد ولی خب اگه فکر میکردم 90 درصد بازدهی داشته باشم 85 درصد بازدهی داشتم
      در مجموع اگر کسی در آینده این رو میبینه بدونه که خواب خوب و 7-8 ساعت بسیار توصیه میشه ولی اگه نباشه هم اونقدرا روتون اثر نمیذاره بازدهتون رو صفر نخواهد کرد و دنیا به آخر نخواهد رسید اما در نهایت از بازدهیتون کم میشه
      شب قبل کنکور اگه 1 ساعت در رخت خواب بودید و خوابتون نبرد اشتباه من رو تکرار نکنید و پاشید لباس هاتون رو بپوشید و برید بیرون قدم بزنید یا بدوید بمدت 1 ساعت یا تا وقتی که احساس خستگی کنید و یک لیوان شیر گرم هم خیلی مناسبه برای این موقعیت و در نهایت اگه خوابتون ببره موفق شدید چون همون 2-3 ساعت خواب هم کافیه برای این که زحماتتون هدر نره
      پس 7-8 ساعت خواب عالیه ولی اگه 2-3 هم خوابیدید خیلی فرقی نداره و بازدهتون نهایتا 20 درصد میاد پایین
      هیچوقت حتی در بدترین حالت و بیشترین استرس هیچوقت تسلیم نشید, کتک بخورید ولی تسلیم نشید و تا آخر بجنگید, پوست کلفت باشید, موفقیت برای شماست
      ویرایش توسط ahmadshamse8 : 08 تیر 1397 در ساعت 20:29

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      UP

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آره داداش ممکنه آنتنت بپره از 4g بیای 3g یه دو سه مگ از سرعتت بیاد پایین
      حرفایی میزنیا سرجلسه کنکور مططمئنا هرکسی باشه بالاخره یکم از ایده آل ترین خودش پایین تره طبیعی هم هس نمیخاد به این چیزا فکر کنی فقط آرامش داشته باش ذهن خودتو با این چیزای چرت و پرت آشفته نکن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadshamse8 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من کانون ۱ تیر رو ترازم شد ۷۲۰۰، در کل وضعم بد نیست میانگین ترازم ۶۸۰۰ه ، فکر میکنم جمع بندی خوبی کردم اما احساس میکنم یکم سرعتم پایین اومده مثلا شیمی ۹۵ خارج ریاضی که تنها شیمی کنکور بود که نزده بودم رو امروز زدم ۷۲ درصد درحالی که توی همه کنکور هایی که به روش ۳ روز یکبار میزدم رو بالای ۸۰ و در حدود ۹۰ میزدم
      سوال اینه که آیا ممکنه در این ۱ هفته از اون آزمون کانون که مشکلی در زمان بندیش نداشتم تا حالا، ممکنه سرعتم کاهش پیدا کرده باشه؟
      آیا سر جلسه کنکور هم ممکنه وقت کم بیارم؟ بقیه هم این مشکل رو دارن؟
      و در نهایت اگر مشکل جدیه و من واقعا در آزمون دادن کند شدم چطور میتونم در ۱ روز باقی مانده یکاریش کنم ؟
      کنکور های شیمی و فیزیک و عمومی ۹۷ریاضی رو هم ۱۰۰ درصد خواهم زد با زمان بندی ولی آیا خوبه که فردا چند تا آزمون تالیفی فیزیک و ریاضی و شیمی بزنم ؟
      حالا همه اش رو نمیخواد 100 بزنی یکم هم واسه ما جا بزار ولی نگران نباش همه همین مشکل رو دارن فقط باید بتونی خوب باهاش کنار بیای وگرنه اگه بگی سرعتم اومده پایین و این چیزا سر جلسه کنکور استرس میگیری خراب میکنی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن