خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کلاس کنکور نظام قدیم

بچه ها سلام
      من رفتم واسه تابستون کلاس ثبت نام کنم که هم دچار روزمرگی نشم هم یه چیزایی یاد بگیرم با دبیرش حرف زدم میگه من کلاس واسه نظام قدیم برگزار نمیکنم و فک نمیکنم کسی هم برگزار کنه همون یه پیام نوری چیزی قبول شو برواصن حالم گرفته شد بعد اومدم دیدم بعضی ها هم میگن منطقیش اینه که ظرفیت واسه نظام قدیم و جدید یکی نباشه چون زرنگای نظام قدیم امسال میرن دانشگا و متوسط و ضعیف های نظام قدیم فقط میمونن که خوب تو نظام جدید قوی زیاده پس اونا ظرفیتشون بیشتره اصن اعصابم ریخت به هم احساس میکنم امسالم هیچ اتفاقی نمیوفته انگیزمو به کل از دست دادم کنکور سومم میشه 98 شما چیکار میکنید چجوری خودتونو جمع میکنید؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      واسه کلاس اگه چیزی پیدا نکردی میتونی از سایت آلا استفاده کنی
      درباره ی اون یکی ام نظری ندارم

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neginamiri نمایش پست ها
      بچه ها سلام
      من رفتم واسه تابستون کلاس ثبت نام کنم که هم دچار روزمرگی نشم هم یه چیزایی یاد بگیرم با دبیرش حرف زدم میگه من کلاس واسه نظام قدیم برگزار نمیکنم و فک نمیکنم کسی هم برگزار کنه همون یه پیام نوری چیزی قبول شو برواصن حالم گرفته شد بعد اومدم دیدم بعضی ها هم میگن منطقیش اینه که ظرفیت واسه نظام قدیم و جدید یکی نباشه چون زرنگای نظام قدیم امسال میرن دانشگا و متوسط و ضعیف های نظام قدیم فقط میمونن که خوب تو نظام جدید قوی زیاده پس اونا ظرفیتشون بیشتره اصن اعصابم ریخت به هم احساس میکنم امسالم هیچ اتفاقی نمیوفته انگیزمو به کل از دست دادم کنکور سومم میشه 98 شما چیکار میکنید چجوری خودتونو جمع میکنید؟
      درباره سوال اولت به هیچ وجه کلاس نرو کتاب های کمک آموزشی خوبی وجود دارن از اونا استفاده کن و همون طور که دوست بالایی هم گفت از سایت الا هم دیدن کن در باره قسمت دوم حرف هات باید بگم اونايي که این حرف رو بهت زدن اصلا صلاح تو رو نمی خواستن و قصد داشتن گمراهت کنن اصلا يه این حرف ها گوش نکن و همچنين اعتماد بنفست رو ببر بالا سال 98 صد درصد دو نوع سوال بین نظام قدیم و جدید توضيع ميشه و هر کس منابع درسی مربوط به نظام خودش رو می خونه به حاشیه ها توجه نکن موفق باشی

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اولا که کنکور 98 سهمیه بندی نظام جدید نظام قدیم نداره. همه داوطلبا با هم رتبه بندی میشن. چه بسا مثلا نفر اول کنکور 98 نظام قدیمی باشه نفر دوم کنکور 98 نظام جدید یا برعکس ...

دوما این که اون حضرت استاد طاقچه بالا گذاشته که کلاس برای نظام قدیم برگزار نمیکنه ، شدیدا منطق اقتصادیه طرح و مد نظر داره. خلاصه کنکور 98 اخرین کنکور نظام قدیم و واولین کنکور نظام جدیده. اینم میخاد تمام توانش و بزاره از همین اول کار هر چی میتونه نظام جدیدی شکار کنه ، به درد سالهای بعدش بخوره (چرا بیاد هم نظام قدیم درس بده هم نظام جدید؟؟!! خب خسته میشه دیگه !!!! ، پس بهتر به جای دو تا کلاس برای نظام قدیم ، دو تا کلاس به کلاس نظام جدیداش اضافه کنه))

سوما داوطلب کنکوری که به ضرب ازمون و کلاس کنکور و... بخواد درس بخونه ، خیلی سخت موفق بشه. شما باید الان دنیای انگیزه باشی که 98 جبران مافات کنی. نه این که دنبال کلاس کنکور باشی که بیاردت تو فاز درس خوندن.

چهارما در %90 مواقع کلاس کنکور یعنی حیف نمودن و تلف کردن پول ، زمان ، توان و البته بسیاری حاشیه های دیگر که بگذریم.
      ویرایش توسط Janvaljan : 06 تیر 1397 در ساعت 22:45

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دیگه چی
      کدوم احمقی گفته سهمیه نظام قدیم جدید جداس !!!
      همشون باهم سنجیده میشن. طبق حرف خودشون. وقتی قراره ترازا یکسان سازی بشه دلیلی نداره سهمیه رو جدا کنن.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن