خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 17 از 17
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yekadam نمایش پست ها
      منم مثل شما اپلای ابراد رو کامل خوندم
      ولی از نظر تجربه شخصی عرض میکنم که فاند با حقوق فرق داره ، تو دوران مستر حقوق نمیدن اون چیزی که شما بهش میگی حقوق همون فاند ta/ra در حد بخور و نمیری هست و تو امریکا ایالت به ایالت متفاوت (بر اساس living cost هر ایالت تعریف میشه). حقوق رو به دانشجویان دکترا میدن. شاید 10 درصد بتونن ta/ra بگیرن (مخصوص امریکا و کانادا است این مورد) بقیه خیر که ta/ra گرفتن هم نیاز به نمرات بالای زبان ، سابقه پژوهش زیاد و مکاتبه داره (کانادا) . تو اروپا بحث ta/ra وجود نداره به دانشجوی مستر حقوق کسی نمیده لطف میکنن گهگداری و به افراد با رزومه ی خارق العاده (معدل بالا و زبان بالا کافی نیست حتی) فاند میدن.
      در مورد gre : من خودم چندباری نمره آزمونم رو ریپورت کردم و روندش عینا مثل تافل هست و از طریق ets انجام میشه و ابدا دخلی به سنجش نداره.
      این بحث فاند رو من تاکید دارم که کسی فکر نکنه کسی صرفا از شریف و تهران فارغ التحصیل شدن و معدل الف براتون فرش انداختن و سریعا بهتون فاند میدن ، چینی ها و هندی ها و شرق آسیایی ها هزار برابر بهترن با رزومه های عالی ، پر تلاش ترم هستن و واقعا تو رقابت با اون ادما شاید خیلی عقب باشید. نا امید نباید شد البته و باید متداوم تلاش کرد .
      ترجیحا برای پایان نامه لیسانستون موضوع به روز بردارین که شانستون بالا بره
      شما درست ميگي بهتره از كلمه حقوق استفاده نكنم ولي من بنويسيم ta ميگيريد يا ra بعد بشينم باهم مقايسه شون كنم و ... به نظرت كسي از حرفام چيزي ميفهمه
      نكته بعدي من نگفتم مهاجرت اسونه گفتم اولش خيلي ادم سختي ميكشه اما يواش يواش لذت هاشو ميچشي
      قرار نيست فرش قرمز باشه
      قراره بچه هاي برن تو يه خونه ٢٠ متري از شب تا صبح درس بخونن و قرار نيست هر هفته برن ديسكو هر شب بهترين غذا رو بخورن قرارم نيست با ليموزين بيان دنبالشون و اينور و اونور ببرنشون به كلي سختي دارن ولي پايان شب سيه سپيد است

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kazomo نمایش پست ها
      در هیچ کشوری و دانشگاهی به شما به خاطر شرایط بد مالی خودتون و خانوادتون پول نمیدن و اگر شهریه داشته باشه باید پرداخت کنید
      دانشگاه های ایتالیا به دانشجوهایی که از کشورهای جهان سوم می یان، بورسیه استانی می ده. مبلغ بورسش هم بستگی به مقطع تحصیلی داره. برا کارشناسی تو سال 1398 فکر کنم 5500یورو بود که شهریه دانشگاه+خوابگاه رو کاملا ساپورت می کنه و می تونید مبلغ کمی هم پس انداز کنین. این بورسیه ربطی به معدل و ... نداره و به همه دانشجوهایی که درآمد والدینشان کمتر از یه حدی باشه(که برای خانواده های ایرانی هست) این بورسیه رو میده.

برای اطلاعات بیشتر بورسیه استانی ایتالیا رو تو اینترنت سرچ کنید.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)