خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

نظر شما درباره ژنتیک مندلی خیلی سبز!

سلام
      من با کتاب های خیلی سبز خیلی راحتم(حال میکنم) تستاش عالی درسنامه هاشم عالی خیلی هم خوب جواب میدم
      واسه همین ژنتیک مندلی خیلی سبز رو خریدم
      خواستم نظرتونو درباره این کتاب بدونم و مقایسه ش با بقیه کتاب های ژنتیک مخصوصا تخته سیاه
      اخه یکم حجمش زیاده سخت هم هست..... راهنمایی کنید لطفا

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همینی که داری عالیه
      من خودم تخته سیاه هم داشتم ولی این بهتره

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من که با داشتن ژنتیک تخته سیاه تونستم تمامی تست های ژنتیک کنکور امسال رو پاسخ صحیح بدم.

یه بار ژنتیک خیلی سبز رو باز کردم دیدم اومده آنالیز ترکیبی ریاضی یاد میده اولش برای حل مسائل ژنتیک! در صورتی که من بدون به کار بردن آنالیز ترکیبی ریاضی در مسائل ژنتیک تونستم از پس ژنتیک بر بیام.

ممنون.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دوستان میشه من رو هم یک راهنمایی کنید؟ احساس میکنم عمقی ژنتیک رو بلد نیستم و یزره توش مشکل دارم به نظرتون بهترین منبع ژنتیک چیه؟ من تخته سیاه رو دارم ولی خیلی اسون و راحته و درسنامه هاش خیلی خلاصه هستش و خیلی هم مفهومی نیست . به نظرتون درسنامه های خیلی سبز با تست های الگو خوبه یا این که اتلاف وقته؟؟

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط e r f a n نمایش پست ها
      دوستان میشه من رو هم یک راهنمایی کنید؟ احساس میکنم عمقی ژنتیک رو بلد نیستم و یزره توش مشکل دارم به نظرتون بهترین منبع ژنتیک چیه؟ من تخته سیاه رو دارم ولی خیلی اسون و راحته و درسنامه هاش خیلی خلاصه هستش و خیلی هم مفهومی نیست . به نظرتون درسنامه های خیلی سبز با تست های الگو خوبه یا این که اتلاف وقته؟؟
      سلام فامیل جان :d

ژنتیک الگو خیلی سطح بالا گفته شده ، حداقل برای من و اطرافیانم اینطوریه . هر وقت میخونمش یک جوری میشم :d

پیشنهادم اینکه کاملا رو تخته سیاه مسلط بشی ، بعد بری تستای 10 سال اخیر ژنتیک بزنی !

من الان تخته سیاه 3 بار خوندم ، اما میترسم برم سمت تست نمیدونم برای چی !

حالا انشالله دور دنیا که گرفتم میرم واسه تستای چند ساله اخیر ژنتیک

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط E R F A N نمایش پست ها
      منم اوایل مشکل شماروداشتم امامهروماه خریدم مشکلم برطرف شد.من خودم مهروماهوخوندم وتستای الگوروزدم.الگودرسنامش یکم سنگینه.یعنی برای صفرشروع کردن سخته.
      من خودم امسال خودآموزعالی کرامت ومهروماهوخوندم خیلی بهم چسبید!
      خیلی سبزوندیدم اما

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Immortal King نمایش پست ها
      سلام فامیل جان :d

ژنتیک الگو خیلی سطح بالا گفته شده ، حداقل برای من و اطرافیانم اینطوریه . هر وقت میخونمش یک جوری میشم :d

پیشنهادم اینکه کاملا رو تخته سیاه مسلط بشی ، بعد بری تستای 10 سال اخیر ژنتیک بزنی !

من الان تخته سیاه 3 بار خوندم ، اما میترسم برم سمت تست نمیدونم برای چی !

حالا انشالله دور دنیا که گرفتم میرم واسه تستای چند ساله اخیر ژنتیک
      تنکیو سو ماچ!!!
      منم عین شمام. 2 دور تخته سیاه خوندم . تست جدید طولانی مبینیم ازش رد میشم حتی بعضی وقت ها احساس میکنم هیچی بلد نیستم و صرفا یک خط برام کشیدن میگن از این راه برو بدون هیچ دلیل و منطقی. خلاصه میخوام یاد بگیرم نه حلش کنم (نمیدونم چجوری دیگه توضیح بدم)

نقل قول نوشته اصلی توسط doctor reza نمایش پست ها
      منم اوایل مشکل شماروداشتم امامهروماه خریدم مشکلم برطرف شد.من خودم مهروماهوخوندم وتستای الگوروزدم.الگودرسنامش یکم سنگینه.یعنی برای صفرشروع کردن سخته.
      خیلی سبزوندیدم اما
      اخه خیلی سبز درسنامه هاش رو رایگان گذاشته . مهر و ماه رو ندیدم. درسنامه هاش مفهومی و خوب هست یا صرفا یه سری فرمول و تعریفه؟؟ درسنامه ی الگو رو کارش ندارم . تست هاش برام مهمه. به نظرتون کتاب بهتری تو تست هست؟

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      تنکیو سو ماچ!!!

http://www.mediafire.com/download/1fd2yazzv6f2c2c/asb.mp3

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor reza نمایش پست ها
      خیلی سبزوندیدم اما
      از نظر شما کدام؟! :
      1- خود آموز کانون علی کرامت؟
      2- مهروماه به زبان آدمیزاد؟
      3- تخته سیاه؟
      ...

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تنکیو سو ماچ!!! منم عین شمام. 2 دور تخته سیاه خوندم . تست جدید طولانی مبینیم ازش رد میشم حتی بعضی وقت ها احساس میکنم هیچی بلد نیستم و صرفا یک خط برام کشیدن میگن از این راه برو بدون هیچ دلیل و منطقی. خلاصه میخوام یاد بگیرم نه حلش کنم (نمیدونم چجوری دیگه توضیح بدم) اخه خیلی سبز درسنامه هاش رو رایگان گذاشته . مهر و ماه رو ندیدم. درسنامه هاش مفهومی و خوب هست یا صرفا یه سری فرمول و تعریفه؟؟ درسنامه ی الگو رو کارش ندارم . تست هاش برام مهمه. به نظرتون کتاب بهتری تو تست هست؟
      آره مفهومین.من ازش خیلی راضیم.البته سلیقه فرق میکنه///بنظرمن بهترین تستابرای ژنتیک،تستای گاجه. خودم خیلی باتستای گاج جلوافتادم

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      از نظر شما کدام؟! : 1- خود آموز کانون علی کرامت؟ 2- مهروماه به زبان آدمیزاد؟ 3- تخته سیاه؟
      بنظرم خودآموزعلی کرامت ب تنهایی شایدکافی نباشه/امابایه کتاب خوب مث مهروماه خیلی خوب مچ میشه یعنی 1و2باهم.تازه کتاب علی کرامت چندان هم زیادنی که بگی تموم نشه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من تابستون یه بار ژنتیک مندلی خیلی سبزو خوندم و تا الانم دیگه نخوندم ولی قشنگ تو ذهنمه چون مفهومی و عمیق آموزش میده ولی خوب طبیعیه با این روند یکمی وقت گیر باشه . البته الان که دیگه چاپ نمیشه . خیلی سبز تست هاشو اورده تو زیست 2 جدیدش . درسنامه هاشم فک کنم ریختن تو سی دی با زیست 2 میدن .

13. Top | #13
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من دو بار کنکور دادم . هم سال اول هم سال دوم سوالای ژنتیکو زدم ... کلا جزو مباحثی بود که خیالم راحت بود ازش ... چون تستاش روتین و تکراریه و با تمرین میشه بهش کامل مسلط شد . خیلی سبز خیلی خیلی اضافات داره و میپیچونه . و شاید یه سوال از سه - چهار تا سوال ژنتیک خیلی سخت و جدید باشه . بازم میگم شاید .چون احتمالش خیلی کمه ... من تابستون پیش ژنتیک رو از خوداموز کرامت خوندم عااالی بود . بعدشم تخته سیاه کار کردم ...البته اونم فقط تستاش .. که اغلب تستای کنکور بود ..‌ ژنتیک به زبون ادمی زاد هم داشتم که بعد عید فقط درسنامه هاشو خوندم و تستای دوره ای شو زدم . ولی درسنامه کرامت خیلی خیلی قابل فهم و بهتر بود ...وقتتو با خیلی سبز تلف نکن ..

Sent from my HTC Desire X using Tapatalk
      ویرایش توسط mehrdadlord : 10 اردیبهشت 1394 در ساعت 19:22

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن