خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 49
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      خیر درست نیتس.چون برنامه کانون ت عید کامل تموم نشده...ولی سنجش جامع هاش شروع میشه
      بعد عید خودش میتونه برنامه ریزی کنه مبحثایی که مونده رو جمع کنه دیگه

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arya200 نمایش پست ها
      بعد عید خودش میتونه برنامه ریزی کنه مبحثایی که مونده رو جمع کنه دیگه
      هرکسی نمیتونه...ازمون های کانون ککامل پیش برن..فقط اگر بخوان میتونن اخریت جامع سنجش شرکت کنن

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان منم چون سال های پایه خوب نخوندم خودم برنامه ریزی کردم واسه تابستون؛قصدم نداشتم تابستون آزمون برم ولی الان حس میکنم بهتره برم ! نظرتون چیه؟
      برنامه خودمو میرم جلو ولی ازمونا رو هم شرکت کنم که بیفتم تو جو قلم چی ؛این بهتره یا از مهر شروع کنم ازمونو؟

4. Top | #34
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ToPHaTt3aR نمایش پست ها
      دوستان منم چون سال های پایه خوب نخوندم خودم برنامه ریزی کردم واسه تابستون؛قصدم نداشتم تابستون آزمون برم ولی الان حس میکنم بهتره برم ! نظرتون چیه؟
      برنامه خودمو میرم جلو ولی ازمونا رو هم شرکت کنم که بیفتم تو جو قلم چی ؛این بهتره یا از مهر شروع کنم ازمونو؟
      من با بیش از 20 تا ازمون تا الان
      سر کنکور داشتم مثله چی از ترس میمیردم :/
      با اینکه اینقدر تجربه داشتم
      هر چقد بیشتر ازمون بدی بیشتر به نفعته
      حتما اینکارو بکن

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پس شرکت کنم و کاری به بودجه بندیش نداشته باشم دیگه؟ اولویت ام فقط برنامه خودمه

6. Top | #36
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ToPHaTt3aR نمایش پست ها
      پس شرکت کنم و کاری به بودجه بندیش نداشته باشم دیگه؟ اولویت ام فقط برنامه خودمه
      اول ببین برنامه خودت خیلی ماورایی نباشه!
      نشه که تو نصفشو بری نصفشو نری و ...
      اگه به برنامه خودت اعمتاد داری با برنامه خودت برو تو تابستون
      ولی از مهر به بعد حتما قلم چی : )

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatme_m نمایش پست ها
      اول ببین برنامه خودت خیلی ماورایی نباشه!
      نشه که تو نصفشو بری نصفشو نری و ...
      اگه به برنامه خودت اعمتاد داری با برنامه خودت برو تو تابستون
      ولی از مهر به بعد حتما قلم چی : )
      سعی کردم اولویت بندی کنم کارا رو و نم نم اومدم جلو ، امیدوارم بتونم برسم تا تهش تابستون؛
      ممنون

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها شما كه اكثرا مي گيد قلم چي و براي جامع ها سنجش، مي شه يه راهنمايي كنيد، من زنگ زدم كانون گفتن قلم چي نمي شه دونه اي كنكورها رو ثبت نام كرد، كنكورهاي قلم چي و سنجش هم كه بيشترشون به خصوص بعد عيد تداخل زماني دارن، چه طور هردو رو مي شه داد؟

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      خیر درست نیتس.چون برنامه کانون ت عید کامل تموم نشده...ولی سنجش جامع هاش شروع میشه
      مگه برنامه كانون تا كي كلا تموم ميشه؟

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من میگم سنجش بهتره

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      الان مت سر كانون مشكل دارم ك نميتونم فقط ازمون خام ثبت نام كنم ميگن همايش و كتاب اجباريه ولي ديگه پولي واسم نمونده خودم بهترين كتابا بازارو خريدم اينام ميخوان كتاباشونو بفروشن موندم چكار كنم امسالمم داره ميره ...ميتونم برم گزينه دو ولي با برنامه كانون پيش برم؟

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط painterzx نمایش پست ها
      من میگم سنجش بهتره
      سنجش برای نظام قدیم در طول سال داره؟

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tabrizcity نمایش پست ها
      سلام
      دوستان سوالم خیلی واضحه آیا نیاز می بینین تو آزمون آزمایشی شرکت کنین یا نه من مثلا نمی تونم با قلمچی ریاضی و زیست + دینی رو به بودجه بندیش برسونم ولی بقیه درسا رو میتونم تاحدودی برسونم حالا به نظرتون خودمون بخونم با برنامه ریزی شخصی بهتر نیست؟ یا حتما لازمه که آزمون برم؟
      سلام
      این سوالتون ی سوالی هست که نمیشه واسه جواب دادن ی نسخه پیچید واسه همه...هدف از شرکت تو ازمون ازمایشی داشتن ی مسیر روشن و منظم ومدریت زمان هست حالا اگه خودتون بتونید این کارو انجام بدید یا مشاور داشته باشید لازم نیس شرکت تو کل آزمونها ولی از ی بازه ای به بعد مثلن اسفند به بعد یجورایی واجبه...بنظرم اگه محصل هستید بطور منظمم شرکت کنید اگه نه لزومی به شرکت از اول اولش نیس
      موفق باشین
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amvaff نمایش پست ها

سنجش برای نظام قدیم در طول سال داره؟
      شنیدم که برا نظام قدیم ها فقط 4تای آخرو داره، البته فقط شنیدم! مطمئن نیستم
      یه سرچ میزنم ببینم چطوریاس ... اگه چیزی دستگیرم شد توی امتیاز بهتون میگم ( متاسفانه پ.ب ندارین )

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اول بگم ک تابستون اصلا نیازی نیست ازمون دادن ازمهرم ب نظرم بستگی داره ب اینکه مدرسه میرین یانه اگه برین چون من "شنیدم" هفته ای ۵روز باید مدرسه برین قلم چی بدترین انتخاب ممکنه قلم چی هردوهفته یه باره جمعه هارو کامل میسوزونه بعدازازمون اصلا نمیشه درس خوند بشه هم خیلی کم ادم خسته ازمونه بعداگه ترازات بالاپایین بشه تادوشنبه سه شنبه بعدازمون نشستی عزای تراز گرفتی وچشم به هم بزنی هفته اولت تموم شده قلم چی رو بچه ها برچسب میزنه میادترازبالاهاراازبقیه جدامیکنه حوزه شونو اسامیشونم بُلدمیکنه میزنه توسایت ب طرف القامیکنه ت باترازپایین هیچی نمیشی اینجوری فشارکنکورو واقعامضاعف میکنه سوالای هیچ ازمونیم هیچ شباهتی باسبک وسیاق کنکور نداره پس ب امید شباهت ازمونی باکنکور چیزیوانتخاب نکن پیشنهادمن گرفتن یه مشاورخوب باگزینه دو یاسنجش یاگاجه هرازمونیم رفتی تاقبل عیدبرو بعدازعید فقط جامعای سنجشو بده چون تنهاازمونیه ک جامعاش زودشروع میشه و ب ادم تلنگر میزنه ک زودتردرساتوجمع کنو جمع بندیو شروع کن درنهایت هرازمونی رفتی ن ازترازپایینت ناراحت شو نه ازتراز بالات خوشحال شو فقط هدفت ازازمون دادن رفع اشکال باشه وپیداکردن روشای درست هردرس.نتیجه ش میشه اینکه یک نفر باتراز۵۷۰۰ قلم چی پزشکی دانشگاه تیپ یک بدون هیج سهمیه ای قبول میشه یک نفرم باتراز۷ میره پردیس یاپشت کنکوری میشه‌.یک نفر بارتبه صد جامع سنجش میشه دوهزارکنکوریک نفر باسه هزارش میشه سیصدکنکور.
      ویرایش توسط Negar_B : 11 تیر 1397 در ساعت 03:49

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن