خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 49
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tabrizcity نمایش پست ها

ممنون ازت
      من الان بر فرض مثال نمی تونم زیست و ریاضی + دینی رو برسونم به برنامه منظورم اینه بودجه بندی قلمچی برای هر آزمون یکم زیادیه بقیه درسا رو هم به زور میرسونم اونم سرسری نمی دونم دوستان برنامشون چطوریه اما اگه یه برنامه مثلا دو هفته ای که سال پیش برای آزمون 21 مهر یا هر کدوم از آزمون ها داشتن نمونش رو بزارن خیلی ممنونشون میشم @asalshah
      میتونی از نمونه برنامه های گذاشته شده استفاده کنی....تو این سایت برو من خودم چند بار ازشون گرفتم عالی بود بعد راه افتادم.....
      نمونه رایگان برنامه ریزی روزانه کنکور متناسب با آزمون های قلم چی | مشاوره و برنامه ریزی کنکور کمک

2. Top | #17
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شما رو به خدا برین آزمون غیر از قلم چی هم نرین جایی شما رو به هر کی میپرستین قسم
      آزمون های دیگه نه مدیریت درستی دارن نه خدمات درستی نه جامعه آماری بالایی دارن نه کسی که حتی بخواین باهاش رقابت داشته باشین به خدا من امسال گزینه 2 بودم در حد چی پشیمونم نه برنامه درستی دارن نه زمانبندی م نه خدمات مناسبی یعنی اگه 1 تومن هم میدادم قلم چی و امسال نمیآوردم انقدر بهم زور نداشت. جلسه بود 3 نفر بودیم آزمون میدادیم که یکی انسانی دو تا تجربی بودیم
      رک بهتون بگم نتیجه گرفتن با گزینه 2 شاخ غول شکستنه واسه خودش که حتی به قویترین دانش آموز ها هم توصیه نمیشه برنامش که هیچی سر و تهش معلوم نیست و تعداد دوره و مرورش هم کمتره و نه مراقبی داره که سرکشی کنن سر آزمون نه چیز دیگه جاش با برنامه و آزمون قلم چی جلو برین که بهترینه تو آزمون ها (انتخاب بین بد و بدتر) /کارتون هم به لو رفتن سوالات نباشه بجاش تو کنکور نتیجه اصلی تون رو میگیرید نهایتا 1000 نفر بتونن بخرن آزمون ها ر که به جایی بر نمیخوره و صرفا خودشون رو گول زدن /خواهشا تو این سال آخر که قراره کنکور نظام قدیم برگزار بشه اشتباه نکنید منم این حرف رو که غیر از قلم چی آزمون دیگه به درد نمیخوره و همین حرف رو ده ها بار بهم گفتن ولی قبول نکردم تا این که یکی دو جلسه این آخر ها جای یکی از دوستام (دیگه بماند چطوری)رفتم و من که هر سه ازمون رو(سال اول گاج سال دوم تا آخر گزینه 2 و همین سال چند جلسه قلم چی)رفتم و واقعا میخواستم جفت پا برم تو صورت اونی که اینقدر از آزمون ها ی دیگه تعریف الکی میکرد .
      خواهشا آزمون برید باعث میشه غلط هاتون رو پیدا کنید و ازمون و خطا های لازم رو همین جا انجام بدید نه سر جلسه کنکوربعد هم اینکه با ازمون دادن تو جو درسی هستین و اینکه یکی میگه من نمیرم و همین برنامه رو تو خونه اجرا میکنم یه کم خنده داره و بهتره بگم نشدنی

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asalshah نمایش پست ها

میتونی از نمونه برنامه های گذاشته شده استفاده کنی....تو این سایت برو من خودم چند بار ازشون گرفتم عالی بود بعد راه افتادم.....
      نمونه رایگان برنامه ریزی روزانه کنکور متناسب با آزمون های قلم چی | مشاوره و برنامه ریزی کنکور کمک
      رایگان برنامه میدن؟
      از اینا که یه چیزی رو به همه میدن؟
      بعد منظورتون از عالی چیه؟

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آزمون آزمایشی باعث میشه اگه مشکلی تو مطالعه و تست زنی و مرور داشته باشی قبل از کنکور مشخص بشه و اونها رو برطرف کنی

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      up

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش بزن رتبه برتری ب حرفات گوش بدن خیلیا نمیدونن
      نقل قول نوشته اصلی توسط INFERNAL نمایش پست ها
      اره لازمه
      اگه نمیرسی باید ساعت مطالعه ببری بالا و خوب برنامه ریزی کنی
      ما دوباره سبز میشویم

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تگ شدم تو این تایپیک باید بگم که
      والا من نه تاحالا ازمونی رفتم نه دوستدارم برم لپ کلام تنبلی خودمو هیچ ربطی ب ازمون رفتن یانرفتن دی وی دی دبیر کلاس نمیدم...
      اما بخوام بگم فقط میگم ببین خودت چجوری دوسداری ایا همه ازمون رفتن رتبه شدن؟ایا کسی بوده نره موفق شه؟از هر دوتاش بوده...پس این ربط ب خود ادم داره...وقتی من میدونم درس نخوندم قبول نشدم چرا باید بگم چون ازمون نرفتم نشدم....خود ادم پیشرفتش حس میکنه...برای مثال من شهریور 96 نمیتونستم ی تست ای کیو بزنم الان همشو حفظم....یعنی زدم تحلیلی کردم رفته رفته عادت کردم بهش....اما ازمون ی حالتیه میاد خارج عرف سوال میده ممکنه شما در ادامه مسیر ب اون تسلط برسی اول سال میری ازمون خراب میکنی درسو میزاری کنار....همین امید محمدی میگفت اگه اوایل قلم چی میرفتم زیست 5درصد میزدم اما اصلا نرفتم تا ماه های اخر ک 60 65 70 میزدم کنکورم زدم 80......
      ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به این تاپیک توجه کنید. تو هیچ آزمون آزمایشی شرکت نکرده

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      داداش بزن رتبه برتری ب حرفات گوش بدن خیلیا نمیدونن
      والا من تا جایی که بتونم میگم....ولی کسی نخواد گوش نمیده...کاریش نمیشه کرد

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان سوالم خیلی واضحه آیا نیاز می بینین تو آزمون آزمایشی شرکت کنین یا نه من مثلا نمی تونم با قلمچی ریاضی و زیست + دینی رو به بودجه بندیش برسونم ولی بقیه درسا رو میتونم تاحدودی برسونم حالا به نظرتون خودمون بخونم با برنامه ریزی شخصی بهتر نیست؟ یا حتما لازمه که آزمون برم؟
      سلام
      1-آزمون چیز لازمی نیست. اگه ازمون نبود رتبه 1 نمیداشتیم؟
      2-تمام نقاط قوتی که آزمون برات فراهم میکنه تا وقتی سر جاش هست که بهش مقید باشی. اگه نرسی به ازمون اون نقاط قوت ازمون به نقاط ضعف تبدیل میشه.
      3-میتونی با برنامه خودت جلو بری یا اینکه همون برنامه ازمون رو بگیری توی خونه جلو بری. ولی یه نکته. اگه تصمیم گرفتی ازمون نری یه جاهایی خیلی دستت بازه. میتونی دروس رو هر جور دلت میخواد بخونی. میتونی فله ای درس بخونی... فقط حواست باشه هیچ مبحثی رو بدون آزمون جمع بندی رها نکنی و برای همه دروسی که نیاز به مرور دارن وقت مرور بذاری.

موفق باشی

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان سوالم خیلی واضحه آیا نیاز می بینین تو آزمون آزمایشی شرکت کنین یا نه من مثلا نمی تونم با قلمچی ریاضی و زیست + دینی رو به بودجه بندیش برسونم ولی بقیه درسا رو میتونم تاحدودی برسونم حالا به نظرتون خودمون بخونم با برنامه ریزی شخصی بهتر نیست؟ یا حتما لازمه که آزمون برم؟
      سلام.ممنون بابت تگ.تجربه ی سالم رو میگم نتیجه گیری با خودتون.
      خب این به خودتون بستگی داره.من تا تیر پارسال خیلی اهل درس و کنکور نبودم به همین خاطر تصمیم گرفتم آزمونای کانون رو برم تا حداقل تابستون کنکور رو به بطالت نگذرونم.در کل تابستون پارسال ی ماه درس خوندم روزی 4 5 ساعت و در بهترین حالت بعضی روزا 6 ساعت.با اینکه ریاضی و عربی رو کلا توی آزمونا (از همون تابستون تا خرداد) اصلا نخوندم ولی بیشتر درسا رو مخصوصا عمومی ها رو طبق برنامش پیش اومدم.هر از گاهی زیست و شیمی رو هم عقب می افتادم ولی جبران میشد.کلا تابستون کانون واسه من خیلی فایده داشت.ولی از بعدش سود و فایده که برام نداشت هیچ ضرر هم ازش دیدم.
      امسال که دیگه هیچ آزمونی تا قبل از عید نمیرم.بعد از عید هم جامع های کانون رو میرم.البته نا گفته نمونه که تابستون با برنامه کانون پیش میرم.سوالاش رو هم دانلود میکنم و حل میکنم.دیگه سرم به سنگ خورده و پس فردا هم ضررش رو میبینم و واسه سال بعد هر جور شده با برنامه درست و حسابی پیش میرم.
      از خیلیا که پرسیدم گفتند یه پشت کنکوری حتما باید ی آزمونی رو بره که ول نشه.ولی به نظر خودم خیلی هم اجبار نیست.بستگی به خود طرف داره.شمام اگه میبینید میتونید به ی برنامه که خودتون مینویسید تمام و کمال بهش پایبند باشید و تحت هر شرایطی اجراش کنید لازم نیست دیگه آزمون برید.سوالاش رو دان کنید و حل کنید.
      آزمون هم اگه خواستید برید همون قلمچی با سوالات غیر استانداردش (البته بعضی درسا) و نا امید کنندش شرف داره در مقایسه با بقیه آزمونا.خودم ی آزمون گزینه دو رفتم افتضاح بود.زبان و زیستش پایین ترو خیلی خیلی راحت تر از کنکور بود مخصوصا زبان.ادبیات سوالات چرت و پرت.مثلا یه جمله از کتاب آورده بود گفته بود مرجع ضمیر به کدوم شخصیت داستان بر میگیرده.فیزیک و شمیمیش بد نبود.ریاضی نظری ندارم.دینی هم یه جوری بود نچسب و مزخرف.کلا با سبک کنکور یکم فرق داشت.عربی هم نظری ندارم.
      سنجش هم یه آزمون جامع بیشتر نرفتم.ولی دوستام که کلا سنجشی بودند میگفتند فقط 4 تا آخری که جامع بوده مفید بوده بقیش بیخود بوده.گاج هم اطلاع ندارم.در کل آزمون خوب نداریم که تقلب نشه،سوالای درسا همه استاندارد باشه و..... ولی باس بین بد و بدتر بده رو انتخاب کرد که همون قلم چی میشه.بهترین برنامه رو هم قلمچی داره.
      بازم از دوستان دیگه که با تجربه تر هستند و بهتر میتونند راهنماییتون کنند بپرسید و بعدا نتیجه گیری کنید.

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نظرتون در مورد ازمون هاي گاج چيه ؟
      بين گاج و قلمچي موندم

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      بين گاج و قلمچي موندم
      قلمچی بهتره..از تابستون با کانون پیش بری فشار نمیکشی

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      بين گاج و قلمچي موندم
      تا عید با قلمچی برو بعد عید با سنجش

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arya200 نمایش پست ها
      تا عید با قلمچی برو بعد عید با سنجش
      خیر درست نیتس.چون برنامه کانون ت عید کامل تموم نشده...ولی سنجش جامع هاش شروع میشه

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن