خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

دوران مدرسه کلاس خودتون

جو کلاس شما چجوری بود؟همه پایه بودن یا همه ...معلم بودن؟
      کلاس ما که پایه پایه از تبلت و اهنگ گرفته تا روشن کردن شمع تو کلاس و گذاشتن گورجه رو صندلی معلم و کبدی بازی کردن با معلما تونمازخونه مدرسه ساعت 12(اینا همش تو همین 6ماه ساله چهارم بود)

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هیچکس تو جو درس نبود چه برسه کنکور
      معلم ها هم هیچی سرشون نمیشد
      امسال خیلی از این موضوع ضربه خوردم کاش اصلا نمیرفتم
      حالا چهار تا میگن اونی که مدرسه میره بهتره از پشت کنکوریه
      این حرف وقتی درسته که مدرسه شما تیزهوشان باشه یا معلم های خوبی داشته باشه ....
      احتمالا امسال نشه اما
      سال بعد ببینید چیکار میکنم ....

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mostafaaa نمایش پست ها
      جو کلاس شما چجوری بود؟همه پایه بودن یا همه ...معلم بودن؟
      کلاس ما که پایه پایه از تبلت و اهنگ گرفته تا روشن کردن شمع تو کلاس و گذاشتن گورجه رو صندلی معلم و کبدی بازی کردن با معلما تونمازخونه مدرسه ساعت 12(اینا همش تو همین 6ماه ساله چهارم بود)
      سلام.
      جو کلاس ما والا معلم درس میداد ما این تهه لیگ بازی منچ و شطرنج میزارشتیم نفر وسط داور بود سمت چپ و راست بازیکن کسی که میبرد یا میباخت اسم شو مینوشتیم بعد زنگ بعد جا به جا میشدن اونا بازی میکردن تا اینکه لیگ و مدرسه و هر چی بود تموم شد

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دبیر زیاد مهم نیس (نظر شخصیه)مدرسه من تیزهوشان بود از معلمای ما فقط یه دیف و هندسه و زبان فارسی نکته اضافی میگفتن بقیشون فقط کتابو میگفتن(البته حقم دارن تا اول عید میخوام بریم مدرسه و باید اون کتابارو تموم کنن به تعطیلی هم که میخوردن)دانش اموز خودش باید اهل کار باشه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خخ ما بره هر کلاس و هر معلم یه برنامه خاص داشتیم متنوع بود

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      کلاس من همه پایه بودن از مدرس تعطیل میشد تا نصف شب گیم نت بودن ولی من باهاشون نمیرفتم و میرفتم خونه و همین باعث شد منم یکم تنبل شم از جو درس بیام بیرون

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوران دبیرستان خیلی خوب بود. بچه ها واقعا پایه بودن و چاپلوس نداشتیم.
      روز معلم بود، سال سوم بود! ساعت 7 صبح اومدیم برای شادی روح بچه ها یه حرکتی بزنیم.
      قبل اینکه دبیر بیاد تو کلاس یه کاغذ کادو برداشتیم، تخته پاک کن پر از گچ رو انداختیم توش + عکس این شهیدا که برای هر کلاسی یکی میزنن.
      دبیر اومد تو کلاسو بچه ها همونو دادن بهش، بدبخت کلی خوشحال شد که روز معلم به فکرشیم.
      تا باز کرد کلاس رفت رو هوا، قاطی کرد که احمقای بز روز معلم معلمو مسخره می‌کنین و فلان. خلاصه پاچمونو کلی گرفت ولی جلسه بعدش با کادو اومدیم سر کلاس
      اولش فکر میکرد باز اذیت میکنیم قبول نمیکرد ولی با کلی اصرار قبول کرد.
      دورانی داشتیم...
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من سال اول و دوم دبیرستان همه زیاد از حد خودمونی بودن و عملا کلاسمون رو هوا بود همیشه سال سوم مدرسم عوض کردم اونجا به شدت همه دستمال کش معلم بودن ولی خداروشکر سال چهارم تونستم درستشون کنم و به راه راست هدایتشون کنم تا حدی که مدیر و معاون بهم میگفتن ابوبکر بغدادی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن