خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 115
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      من فکر کنم طبق رای دیوان در شهریور ۹۶ کسانی که ارشد دارن اجازه خوندن پزشکی روزانه ندارن. مگه این که بعد شهریور ۹۶ باز رای جدیدی صادر شده باشه.
      با توجه به این که میگید شغل خیلی خوبی دارید ، بازم حاضرین مثلا پزشکی پردیس یا ازاد بخونین ؟ هر سال باید حداقل ۲۰ الی ۲۵ میلیون هزینه کنین.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
      چيزي كه من تو سايت ديوان خوندم اين بود كه به منظور عدالت و فرصت برابر ميشه ...بله راجع به اين قضيه هم فكر كردم و اميدوارم بشه

2. Top | #32
      Pin
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کنار اومدن با اینکه بمونم سخته برام
      نمیدونم برم امسال یا نرم یا کلن قیدشو بزنم!!

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کنکور چهارم. سال اول و دوم مشکلاتی داشتم ک حوصله درس نداشتم سال سومم که کم خوندم

4. Top | #34
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من دینی نمیخونم نهایت بخونم دینی دوم. دینی زمان زیادی نمیخواد با کلیدواژه میخونم

5. Top | #35
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      با این که هیچ میلی، تاکید می کنم هیچچچچ میلی به پشت کنکور موندن و تحمل این زجر کشی دوباره رو ندارم
      و
      افسردگی ، خونه نشینی و انزوا و رکود ، حرف مفت شنیدن از خاله زنکای فامیل و اشنا و در و همسایه ، عدم استقلال کافی بعنوان یه آدم ، خروج از حال عادی یک انسان و تبدیل شدن به یه مهره بیخود تو جامعه ، خودخوری و سرزنش مداوم خودم و غیره و غیره طاقتم رو طاق کرده و دارم خفه میشم ، با اینکه آخرین تراز خوبم رو تو فروردین داشتم و بعدش درست و درمون ازمون ندادم و درس نخوندم زیاد و با اینکه بشدت سختمه دانشگاه نرم و دوباره این جو مزخرف مسخره ی کنکور رو پشت سر بگذارم، با اینکه به دلایل شخصی خیلی مشکله موندن و این تصمیمم رو یه نفر دیگه هم تاثیر میذاره و تاثیر میپذیره ، با اینکه احساس میکنم خستم ، کشش ندارم و دیگه نمیتونم ، با اینکه شک دارم بدتر از اینی بشه که هست، با اینکه تقریبا همه مخالفن ، با اینکه تمام عمر اونها که بیشتر از یکسال موندن پشت رو مسخره کردم (و غلط کردم) و پارسال گفتم من عمرا بیشتر از یکسال بمونم، با اینکه الان هیجده سالمه و نمیخوام هدرش بدم بیشتر از این ، با اینکه امید زیادی ندارم و شک همه وجودمو گرفته ... بازم بازم بازم ! حیفم میاد بعد اینهمه انرژی و هزینه برم پیرا پزشکی بخونم .. خیلی جدی همشو بررسی کردم(البته الان وقتش نبود) خیلی سختمه برم اونجا... سرخورده میشم. داغون میشم. چون ۹۸ اخرین کنکوره نظام قدیمه وسوسه میشم بمونم. نمیدونم.. باید بیشتر فک کنم.

اما اینجوری که دیدم اگه نشه ، من اون خلا رو تو همه ی زندگیم یدک میکشم با خودم. اون عقده همیشه با من خواهد موند.

فعلا نمیدونم اما اگه بمونم چند تا چیز هست :
      دیگه قلمچی نمیرم به هیچ وجه. دلایلش بماند
      برای شیمی و دور نشدن از جو درس حتما کلاس میرم
      برای فیزیک و ریاضی از منابع تکنیکی استفاده میکنم نه مفهومی زیاد که وقتمو بیش از حد بگیره(اشتباه نشه منظورم استفاده از کاو مودب است نیست. منظورم اینه برا فیزیک شهریاری خوندم امسال نتونستم تمومش کنم،یه کتاب سبک تر میخونم)
      زبانو به روش غیر کنکوری پیش میبرم "بیشتر"
      زیستو بیشتر دوره میکنم
      عربی بیشتر تست میزنم تا درسنامه خوانی
      خودمو مقایسه نمیکنم با کسی
      از ماژیک و خودکار رنگی تو درس خوندنم استفاده نمیکنم
      (نخند خودتم مبتلایی :/)
      از اموزش مجازی زیاد بهره نمیگیرم
      و...

بازم میگم احتمال پشت موندنم ۵۰ درصده و احتمال موفق شدنم اگه بمونم هم همینطور. شایدم کمتر.
      هنوز چیزی معلوم نیس..
      ویرایش توسط negin01 : 04 تیر 1397 در ساعت 03:39

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام من دارم واسه کنکور ۹۸ میخونم.. بچه ها واقعا من احتیاج به ی رغیب درسی دارم که باهم بخونیم ی درس خون که واقعا هدف داره. لطفا خصوصی پیام بده
      لطفاااا درس خون باشهههه
      برنده.

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط negin01 نمایش پست ها
      با این که هیچ میلی، تاکید می کنم هیچچچچ میلی به پشت کنکور موندن و تحمل این زجر کشی دوباره رو ندارم
      و
      افسردگی ، خونه نشینی و انزوا و رکود ، حرف مفت شنیدن از خاله زنکای فامیل و اشنا و در و همسایه ، عدم استقلال کافی بعنوان یه آدم ، خروج از حال عادی یک انسان و تبدیل شدن به یه مهره بیخود تو جامعه ، خودخوری و سرزنش مداوم خودم و غیره و غیره طاقتم رو طاق کرده و دارم خفه میشم ، با اینکه آخرین تراز خوبم رو تو فروردین داشتم و بعدش درست و درمون ازمون ندادم و درس نخوندم زیاد و با اینکه بشدت سختمه دانشگاه نرم و دوباره این جو مزخرف مسخره ی کنکور رو پشت سر بگذارم، با اینکه به دلایل شخصی خیلی مشکله موندن و این تصمیمم رو یه نفر دیگه هم تاثیر میذاره و تاثیر میپذیره ، با اینکه احساس میکنم خستم ، کشش ندارم و دیگه نمیتونم ، با اینکه شک دارم بدتر از اینی بشه که هست، با اینکه تقریبا همه مخالفن ، با اینکه تمام عمر اونها که بیشتر از یکسال موندن پشت رو مسخره کردم (و غلط کردم) و پارسال گفتم من عمرا بیشتر از یکسال بمونم، با اینکه الان هیجده سالمه و نمیخوام هدرش بدم بیشتر از این ، با اینکه امید زیادی ندارم و شک همه وجودمو گرفته ... بازم بازم بازم ! حیفم میاد بعد اینهمه انرژی و هزینه برم پیرا پزشکی بخونم .. خیلی جدی همشو بررسی کردم(البته الان وقتش نبود) خیلی سختمه برم اونجا... سرخورده میشم. داغون میشم. چون ۹۸ اخرین کنکوره نظام قدیمه وسوسه میشم بمونم. نمیدونم.. باید بیشتر فک کنم.

اما اینجوری که دیدم اگه نشه ، من اون خلا رو تو همه ی زندگیم یدک میکشم با خودم. اون عقده همیشه با من خواهد موند.

فعلا نمیدونم اما اگه بمونم چند تا چیز هست :
      دیگه قلمچی نمیرم به هیچ وجه. دلایلش بماند
      برای شیمی و دور نشدن از جو درس حتما کلاس میرم
      برای فیزیک و ریاضی از منابع تکنیکی استفاده میکنم نه مفهومی زیاد که وقتمو بیش از حد بگیره(اشتباه نشه منظورم استفاده از کاو مودب است نیست. منظورم اینه برا فیزیک شهریاری خوندم امسال نتونستم تمومش کنم،یه کتاب سبک تر میخونم)
      زبانو به روش غیر کنکوری پیش میبرم "بیشتر"
      زیستو بیشتر دوره میکنم
      عربی بیشتر تست میزنم تا درسنامه خوانی
      از ماژیک و خودکار رنگی تو درس خوندنم استفاده نمیکنم
      (نخند خودتم مبتلایی :/)
      از اموزش مجازی زیاد بهره نمیگیرم
      و...

بازم میگم احتمال پشت موندنم ۵۰ درصده و احتمال موفق شدنم اگه بمونم هم همینطور. شایدم کمتر.
      هنوز چیزی معلوم نیس..
      ميشه بگيد چرا قلمچي نميريد
      من پارسال گزينه ٢ بودم انصافا سوالاي قلمچي بهتر بود

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام من دارم واسه کنکور ۹۸ میخونم.. بچه ها واقعا من احتیاج به ی رغیب درسی دارم که باهم بخونیم ی درس خون که واقعا هدف داره. لطفا خصوصی پیام بده
      لطفاااا درس خون باشهههه
      برنده.

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      احتمالا یه ماه فقط برم تفریح بعدش هم شروع می کنم به خوندن و فقط هدفم اینه اون درس هایی که ضعیفم قوی کنم و از مهر دوباره با قلم چی برم جلو

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      مطمئنی سوالات قلم چی بهتر از گزینه 2 هست؟

11. Top | #41
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      " تاثیر روانی منفی " که قلمچی روی من گذاشت رو نه " کیفیت خوب سوالات" ش ، نه "برنامه ی خوب" ش و نه "جامعه آماری خوب"ش جبران نمیکنه.

تو اون سه تا فاکتور و به طور کل قلمچی خیلی خوبه.

اما
      من تو زندگیم اگه از جو چیزی خوشم نیاد دلیلم کافیه برای خط زدنش. شاید برای بقیه اینطور نیست.

12. Top | #42
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash123 نمایش پست ها
      مطمئنی سوالات قلم چی بهتر از گزینه 2 هست؟
      اتفاقا از شانس بد من امسال گزينه ٢ چرت و پرت سوال ميداد برو زيستشو ببين هيچ شباهتي با زيست كنكور نداره
      شيميش يه سري سوالا خييييييلييي اسونه يه سري واقعا سخت غير استاندارده
      ولي قلمچي امسال خيلي خوب شده بود
      در ضمن برنامه قلم فوق العادست

13. Top | #43
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط negin01 نمایش پست ها
      " تاثیر روانی منفی " که قلمچی روی من گذاشت رو نه " کیفیت خوب سوالات" ش ، نه "برنامه ی خوب" ش و نه "جامعه آماری خوب"ش جبران نمیکنه.

تو اون سه تا فاکتور و به طور کل قلمچی خیلی خوبه.

اما
      من تو زندگیم اگه از جو چیزی خوشم نیاد دلیلم کافیه برای خط زدنش. شاید برای بقیه اینطور نیست.
      اره واقعا قلم جو بدي داره مخصوصا اينكه پشتيباناش ميرن رو مخ ادم
      ولي خب انتخاب ديگه اي نداريم

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زده میشی از یکنواختی
      .بقیرم بخون یا اون مباحثیشونو بخون که مشکل داشتی

15. Top | #45
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      احتمالن قلم چی ثبت نام کنم ..
      چون به برنامه اش واقن نیازدارم و بودجه بندی خوبی داره ولی تنهامشکلی. که دارم جوو قلم چیع و پشتیبانش ازاین میترسم که به روحیم لطمه بزنن
      ᵞᴱ ᴰᴼᴷᴴᵀᴬᴿᴱᴴ ᴷᴼᴺᴷᵁᴿᴵ :/

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)