خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 115
    1. Top | #16
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      بچه ها يه سوال
      به نظرتون بهتره اول بيام مباحث ساده و تست خيزو بخونم كه خيالم از بابت تقريبا ٥٠ درصد تو هر درس راحت بشه بعد برم سراغ مباحث سنگين مثل ژنتيك و ديناميك و اسيد باز و اينا يا برعكس اول بيام اونارو تو تابستون كار كنم بره پي كارش ؟
      لطفا راهنمايي كنيد ������������
      بله بله معلومه که بله
      قطعا اون مباحثی که گفتید تا 50 درصد
      مثلا تو ریاضی و فیزیک همونا رو بخونید حتی شاید در طول سال تصمیم بگیرید همونا رو دوره کنید و وقتتون رو بیشتر روی زیست و شیمی بزارید
      این کاری که گفتید بهترین کار ممکن هست
      ولی معمولا اول سال و تابستون بچه ها همه جو گیر هستند و میگند بابا من خیلی خوب میخونم و امسال میترکونم و 100 درصد از کل مطالب رو مسلط میشم
      ولی آواز چی چی از دور خوش است
      اینا توهمی بیش نیست
      ولی اگه شما همچین کاری رو پیش ببرید مطمئن باشید موفق میشید و حتی اگه بخوایید بعدا مباحث سنگین رو هم بخونید فشار روانی ناشی از نخوندن مباحث دیگه رو ندارید میدونی چی میگم الهه؟
      فکرکن 50 درصد فیزیک رو بستی حالا اومدی حرکت و دینامیک بخونی! میتونی خیلی با حوصله و دقیق مطالعه کنی و اون آرامشی که به خاطر در دست داشتن 50 درصد داری باعث میشه خیلی خوب همین دو مبحث رو هم یاد بگیری ....
      راستی همون 50 درصد ها هم زیاد وقت نمیبرند هااا اگه یکمی پایه ات قوی باشه تو تابستون به خاطر اون انرژی و انگیزه ای که داری براحتی میتونی ببندی(اشتباه نکن که بگی خب پس اگه قراره بتونم 3 ماهه همینا رو ببندم نگه دارم بعدا!! من گفتم به علت اون انگیزه و انرژی و حالت روانی توپی که تابستون داری این کار امکان پذیره)
      اگه این کار رو کردی و خدای نکردی موفق نشدی(که اصلا احتمالش صفر هست) توف کن تو صروت خدایی ! :// والا
      موفق باشی

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      بعد کنکورم میگم. باید ببینم نتیجه میگیرم از خوندنم یا ن

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بهترین کار ممکنه..خیلیا ک دیر شروع میکنن یا نمیخوان بالای 40 50بزنن ریاضی فیزیک رو ساده هارو میخونن..شما 50درصد فول باشی انقد روحیه داری حتی دینامیک مدارم بترکونی...ولی برسی دی ماه ببینی 3تا مبحث خوندی 1تستم شاید نزنی مثلا حرکت دینامیک خوندی هیچی بلد نیستی ممکنه رو کل دروست اثر بزاره.....
      بچه ها يه سوال
      به نظرتون بهتره اول بيام مباحث ساده و تست خيزو بخونم كه خيالم از بابت تقريبا ٥٠ درصد تو هر درس راحت بشه بعد برم سراغ مباحث سنگين مثل ژنتيك و ديناميك و اسيد باز و اينا يا برعكس اول بيام اونارو تو تابستون كار كنم بره پي كارش ؟
      ما دوباره سبز میشویم

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بچه ها فیزیک گیجم کرده
      مثلا من تصمیم دارم از ۱۰ تیر شروع کنم و ۱۱ هفته وقت دارم میتونم ۲۰ فصل زیست بخونم مثلا دوم و سوم و ۴ فصل اخر پیش دو
      یا هفته ایی یه فصل شیمی و دو فصل ریاضی
      ولی واسه فیزیک موندم
      میخوام فیزیک دومو با آزمون پیش ببرم بجاش سوم و پیش رو بخونم و نصف حرکت و دینامیک.خوبه؟
      ♡Be your Own HERO

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      اینکه کی شروع میکنی خب بستگی به پایه ت داره
      ولی حتما آزمون برو
      و تابستون درسای سنگین و وقت گیر رو بخون

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من خودم ميخوام از مرداد شروع كنم
      ميخوام بيشتر وقتمو بذارم رو زيست و شيمي و از مهر رياضي و فيزيك و عموميارو شروع ميكنم
      آزمون هم نميرم ������
      شما بياين بگين برنامتون چيه ؟
      برا تابستون: مباحث پایه ای از ریاضی ( مثل تابع و معادله و این چیزا ) + فیزیک سال اول و دوم دبیرستان با تست هاش + شیمی 2 ( کامل با تست ای.کیو ) + یک دور زیست کامل از روی کتاب درسی و بعضی جاها هم از روی فاگوزیست ( برای یادآوری، نه اینکه مو به مو بخونم و تستش هم بزنم! چون نمیرسم ) + ژنتیک + مباحث مهم از زبان فارسی + آرایه های ادبی فول!!
      از مهر هم همه درس ها رو میخونم با برنامه ی خودم نه قلمچی و این چیزا، قلمچی خیلی دیر تموم میکنه! بنظرم باید برا اواخر فروردین تموم بشن که 2ماه هم بمونه برا جمع بندی. اگه اواخر اردیبهشت تموم بشه ( مثل قلمچی ) دیره و اگه قبل از عید هم تموم بشه خیلی اشتباهه! چون آدم سرد میشه ....

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه ها يه سوال
      همش بستگی به خودت داره!

اگه میخوای از اون درس هیچی رو حذف نکنی و میخوای یه درصد خیلی خیلی خوب ازش بگیری ( مثلا زیست ) پس بنظرم همین الان بشین سخت هاشو بخون که میشه ژنتیک و شاید هم گیاهی
      ولی اگه احتمال میدی که قراره یه سری مباحث رو بعدا حذف کنی ( مثلا بعضی مباحث فیزیک ) پس از آسون تر هایی که به قول خودت تست خیز هستن شروع کن که جا پای خودت رو محکم کرده باشی ...

دیگه میل خودته
      من که دارم همین کار رو میکنم چون زیست و شیمی واقعا حیفن و البته ترکیبی!! ولی بعضی از فصل های سختِ ریاضی و فیزیک رو میشه یجورایی از زیرش در رفت

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _.Reza._ نمایش پست ها
      جسارتا شما هم عشق پزشکی هستید
      یا بخاطر باز کار مهندسی تصمیم گرفتید
      من واقعا پزشکی رو دوست دارم و از ترس قبول نشدن کنکور ده سال پیش ریاضی و فیزیک رفتم قبلا

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      فقط محض اطلاع چون مدرک ارشد دارین ، دانشگاههای روزانه نمیتونین پزشکی بخونین . البته باز هم قانونش و پیگیری کنید شاید تغییراتی کرده باشه.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
      خب تا اونجایی که من اطلاع دارم دیوان عدالت اداری تا پارسال رای داده بود که میشه خوند.. در هر صورت قبول شدن بین الملل یا ازاد هم اصلا الان کار ساده ای نیست رتبه زید سه هزار میخواد...

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seda67 نمایش پست ها
      من واقعا پزشکی رو دوست دارم و از ترس قبول نشدن کنکور ده سال پیش ریاضی و فیزیک رفتم قبلا
      آها پس که این طور این دیگه خداییش خیلی بهونه جدید و جالبی بود

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من که تا دو ماه خداییش فقط میخوام call of duty ww2 _ totalwar warhammer_company of heroesبازی کنم حالا تابعدش بینم چی میشه

12. Top | #27
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      دمت گرم همین که بعد این همه سال شهامت کردی بیای
      حتی اگه به خاطر بازار کارش باشه بازم خیلی شهامت میخواد
      ایشالا موفق باشی
      چون فکر نمیکنم جای کس دیگه ای رو تنگ کرده باشی اگه هر کسی دلش میخواد قبول بشه.میخونه و قبول میشه )

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من هم مطمئنم باید بمونم دوباره-.-
      یا از بعد از اعلام نتایج شروع میکنم یا از شهریور
      در کل از هر تایمی که شروع کردم تا آخرِ تابستون فقط زیست میخونم-.-

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بهونه اخه كنكور دادن و درس خوندن كه بهونه نميخواد به نظرم شجاعت ميخواد ...من الان هم شغل خيلي خوبي دارم ولي بعد از اين همه سال دوست دارم پزشكي بخونم

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بهونه اخه كنكور دادن و درس خوندن كه بهونه نميخواد به نظرم شجاعت ميخواد ...من الان هم شغل خيلي خوبي دارم ولي بعد از اين همه سال دوست دارم پزشكي بخونم
      من فکر کنم طبق رای دیوان در شهریور ۹۶ کسانی که ارشد دارن اجازه خوندن پزشکی روزانه ندارن. مگه این که بعد شهریور ۹۶ باز رای جدیدی صادر شده باشه.
      با توجه به این که میگید شغل خیلی خوبی دارید ، بازم حاضرین مثلا پزشکی پردیس یا ازاد بخونین ؟ هر سال باید حداقل ۲۰ الی ۲۵ میلیون هزینه کنین.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
      ویرایش توسط Janvaljan : 04 تیر 1397 در ساعت 02:27

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)