خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78
    نمایش نتایج: از 106 به 115 از 115
    1. Top | #106
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      والا من لیسانس بودم از شانسم دیوان عدالت اداری باطل کرد منم دولتی رایگان میخونم.سطح رقابت و جامعه اماری بالاست ولی سنجشش زیاد معتبر نیست مگر اینکه امسال تقلب نشه.در کل کسی که نمیتونه برنامه بریزه بره قلم چی .ولی اگه بتونه خودش برنامه ریزی کنه تا عید تموم کنه بعد عیدم کلا جامع بزنه.

2. Top | #107
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      به نظرت خوب نيست به جاي ازمون رفتن مباحثو بخونيم از كتابايي كه فقط ازمون دارن تو مباحث مختلف ازمون بگيريم
      مثل موج ازمون شيمي
      يا ازمون زيست خيلي سبز و ...
      والا منم منظورم همینه.کسی که پشت کنکوره دیگه نباید دوباره بشینه فصل به فصل به اون معنا بخونه.کنکور فقط خوندن نیست.سرعتم هست.سرعت خیلی مهمه که با تست زیاد حل میشه

3. Top | #108
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      به نظرت خوب نيست به جاي ازمون رفتن مباحثو بخونيم از كتابايي كه فقط ازمون دارن تو مباحث مختلف ازمون بگيريم
      مثل موج ازمون شيمي
      يا ازمون زيست خيلي سبز و ...
      والا منم منظورم همینه.کسی که پشت کنکوره دیگه نباید دوباره بشینه فصل به فصل به اون معنا بخونه.کنکور فقط خوندن نیست.سرعتم هست.سرعت خیلی مهمه که با تست زیاد حل میشه

4. Top | #109
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      سلام
      نمیدونم شما کدوم شهری ولی اینجا هم میتونی ثبت نام کنی و دولتی بگیری ( البته برا امسال دیگه نمیشه! ولی سال های قبل میتونستی ) و هم چاپ آزادش هست میتونی تهیه کنی ولی خب قیمتش یخورده زیاده! مثلا من کتاب درسی زیست پیش رو گرفتم 10 تومن شد! شیمی 12 تومن ... ناچاریه دیگه! ولی اگه چونه بزنی ارزونتر هم میدن ... دست دوم هم هست که چاپ پارسالن ولی خیلی تمیز هستن و قیمتشون رو دو/سوم حساب میکنن. درکل همه جوره گیر میاد!
      کتاب درسی هم فقط برا زیست و شیمی و تاحدودی فیزیک اهمیت داره! وگرنه کتاب ریاضی که بدرد شیشه پاک کردن میخوره کتاب های ادبیات و معارف رو که شما اصلا بهش نیاز نداری چون اگه کتاب های کمک درسی مناسب رو گیر بیاری نه تنها ازشون بی نیاز میشی بلکه حتی خیلی خیلی بهتر هم یاد میگیری! برا زبان و عربی هم اگه شما مبتکران (زبان) و خیلی سبز (عربی) داشته باشی اصلا نیازی به کتاب درسی نداری!

پس برا کتاب درسی فقط زیست ها و شیمی ها رو بگیر، اگه خیلی پول اضاف آوردی و خواستی الکی خرج کنی میتونی فیزیک ها رو هم بگیری
      وای خوش بحالتون پس چرا شهر ما همچین چیزی نداره آخه؟
      زیست و شیمی که واجبه حتما میگیرم کتاب درسیشو
      آیا واسه فیزیکم واجبه؟
      آخه من واسه فیزیک گاج نقره ای دارم بنظرم همونو دوبار آدم بزنه کافیه آخه من یه کوچولو تنبلم
      برای ریاضی که دیگه اصلا نمیخواد بقول شما
      برای دینی هم گاج نقره ای واقعاااا کامله خط به خط کتابو اندیشه تحقیق ها همه رو اورده
      برای عربی از همون خیلی سبز استفاده میکنم
      برای زبان هم مبتکران دارم هم کیاسالار مبتکران خیلی کثیف شده اما کیاسلارو نو نو نگه داشتمپس از همون کیاسالار میخونم
      با زبان مشکلی ندارم

5. Top | #110
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هیچ عدالتی تو کنکور وجود نداره..دوست خودم 900منطقه سه شد ساکن جنوب کشور هستند اونوقت آزاد پزشکی هم نیاورد اما کافیه تهران کرج باشی 1300منطقه سه باشی دارو سازی شهر تهرون قبولی درصورتی کسی ک تهران کرج نباشه بخواد دارو بیاره باید تومنطقه سه رتبه ش حداقل 400بشه...حالا اگه کسی تهران کرج باشه 400بشه میتونه دندون پزشکی دانشگاه تهران بخونه چیزی ک اون دانش اموز شهر دور باید رو رقمی یا تک رقمی بشه.برید قبولی های کانون رو ببینید با رتبه 530پزشکی ایران 448 دندون تهران اخه چرا؟ بعد خیلی جالبه کسی ک رتبه ش تومنطقه دو 900 حتی 1000میشه درصداش بهتر از 400منطقه سه هستش اما اگه تهرونی نباشه هیچ شانسی برای تهران نداره ....خوش بحال اونایی ک تهرانن ومنطقه سه هستن 10ماه مفید تلاش کنن تهران قبولن ...6ماه بخونن دارو تهران رو در دست دارن...اما طرف 600منطقه سه شده ساکن ارومیه س ب زور تعهدی اورده........حالا تا صبح بشین تست بزن...گناه ما چیه ساکن جنوب کشوریم یا غرب کشور....یعنی فقط کافیه زیست رو قوی بزنن سه درس عمومی70 راحت تهران میارن..نیاز نیست شیمی فیزیک ریاضی باا 50بزنن حتی برید ببنید...
      ادبیات 70
      عربی73
      دینی72
      زبان25
      ریاضی 42
      زیست 78
      شیمی54
      فیزیک46
      رتبه شده 322منطقه سه دندون پزشکی شهید بهشتی نیمسال اول
      از شهر کرج
      ظلم نیست؟
      ویرایش توسط amir.arsalan77 : 11 تیر 1397 در ساعت 01:17

6. Top | #111
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amvaff نمایش پست ها

وای خوش بحالتون پس چرا شهر ما همچین چیزی نداره آخه؟
      زیست و شیمی که واجبه حتما میگیرم کتاب درسیشو
      آیا واسه فیزیکم واجبه؟
      آخه من واسه فیزیک گاج نقره ای دارم بنظرم همونو دوبار آدم بزنه کافیه آخه من یه کوچولو تنبلم
      برای ریاضی که دیگه اصلا نمیخواد بقول شما
      برای دینی هم گاج نقره ای واقعاااا کامله خط به خط کتابو اندیشه تحقیق ها همه رو اورده
      برای عربی از همون خیلی سبز استفاده میکنم
      برای زبان هم مبتکران دارم هم کیاسالار مبتکران خیلی کثیف شده اما کیاسلارو نو نو نگه داشتمپس از همون کیاسالار میخونم
      با زبان مشکلی ندارم
      شهر ما خیلی شهر خوبیه فقط حیف که درصد بیکاریش مثل درصدهای کنکور رستگار رحمانیه

خرید کتاب های فیزیکو بذارید برا آخر ببینید پولتون اضاف میاد یا نه! اگه با هزینه ش مشکلی ندارید تهیه کنید ولی در غیر این صورت بنظرم ضرورتی نداره ...

فقط حواستون باشه که درسنامه های گاج نقره ای هم مثل سایر کتاب های میکرو یجورایی خلاصه و چکیده س! من داشتمش و بخاطر همین نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم، فروختمش و بجاش فیزیک مبتکران ( شهریاری ) گرفتم که آموزشش واقعا کامل و بی نقصه!!

فیزیک مبتکران ( شهریاری ): درسنامه ی کاملتر و دقیق تر + تست های گلچین شده و کافی
      فیزیک گاج نقره ای: درسنامه ی چکیده + تست های متنوع و بیشتر ( نسبت به مبتکران )

دیگه خودتون با توجه به سطحی که دارید انتخاب کنید. دلیل این که رتبه های 1 و 2 و 3 رقمی تقریبا همشون میگن فیزیک گاج کار کردیم اینه که اونا نیازی به درسنامه ندارند!! فقط یه چیزی میخوان برا تست زدن ... منم گول همین حرفای رتبه ها رو خوردم که رفتم میکرو گاج خریدم بعدش دیدم که چه اشتباهی کردم! اصلا مناسب من نبود ...

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

7. Top | #112
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      حرف مفت اینجا واسه من نزن.من 33 سالمه دوبار دانشگاه رفتم سه بار کنکور دادم دوسال پیش دندون کرج قبول شدم هم کارمندم هم بچه های کنکوری میان مشاوره میگیرن از ما .چندنفریم.فهمیدی کوچولو؟تاریخ عضویتم تو انجمن مشخصه.هرکسم تهران کرجه بیاد دانشکده دندون کرج باغستان راهنماییش کن.نقل قول هم نگیر.تعاونیه سنجش و خود سازمان با این کاراشون سود میلیاردی دارن میکنن.سال 94 سوالات شکل عربی عین الخطا شد تو سنجش .عینا تو کنکور تکرار شد.امسال ترتیب فیزیک ازمون سنجش بهم ریخت کنکور هم بهم ریخت.هنوز خیلی بچه ای خیلی چیزارو درک کنی.برو بشین سوالای کنکورو با جامع های سنجش مقایسه کن ببین شبیهن یا نه.باقلم چیم مقایسه کن میفهمی چقد قلم چی پرته.
      داغ نکن.
      به عنوان کسی که دوبار دانشگاه رفتی کاش یاد میگرفتی مودب حرف بزنی.
      چشم حرف مفت نمیزنم مشاور عزیز با سابقه پرملات مشاوره در سرتاسر کشور! به همراه تیم فاخرتون.
      حرف مفت نمیزنم ولی یادت باشه 2 سال پیش دنبال پیش پا افتاده ترین منابع کنکوری بودی.
      پس شما یه دانشجوی دندون پزشکی هستی نه مشاور .
      فقط با احترام میتونیم به پیشرفت مملکتمون امیدوار باشیم.

8. Top | #113
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تابستون بیشتر پاییز و تو پادگانم ولی وای به اون روزی که شروع کنم

9. Top | #114
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط andrea1990 نمایش پست ها
      داغ نکن.
      به عنوان کسی که دوبار دانشگاه رفتی کاش یاد میگرفتی مودب حرف بزنی.
      چشم حرف مفت نمیزنم مشاور عزیز با سابقه پرملات مشاوره در سرتاسر کشور! به همراه تیم فاخرتون.
      حرف مفت نمیزنم ولی یادت باشه 2 سال پیش دنبال پیش پا افتاده ترین منابع کنکوری بودی.
      پس شما یه دانشجوی دندون پزشکی هستی نه مشاور .
      فقط با احترام میتونیم به پیشرفت مملکتمون امیدوار باشیم.
      توام سعی کن حرف مفت نزنی.مفت حرف زدن راحته.دوسال پیش خودم منبع معرفی میکردم پس حرف مفت نزن.کلا حرف اضافی نزن.

10. Top | #115
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من از تیر ماه شروع کردم زیست و شیمی خوب پیش رفتم ولی فیزیک و ریاضی داغوونم -_- نمیدونم واقعا کدوم استادا بهترن بنظرتون برا فیزیک و ریاضی و شیمی چه استادایی خوبن برا زیست استاد امینی راد واقعت عالیه

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)