خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: هر ساله رتبه های زیر 1000را کدامیک بیشتر اشغال میکنن؟

رأی دهندگان
    40. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • پشت کنکوری ها

15 37.50%
    • کسانی که مدرسه هم میرن(محصل ها-دوازدهمی ها یا پیش دانشگاهی ها)

16 40.00%
    • به نسبت تقریبا مساوی

9 22.50%
    صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 39
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

پشت کنکوری ها قویترن یا محصل ها؟

یک سوال داشتم اینکه هرساله رتبه های زیر 1000هر منطقرو پشت کنکوریا بیشتر میگیرن یا کسایی که پیش دانشگاهی یا حالا امسال دوازدهم هستنو همزمان مدرسه هم میرن؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بذار یه آمار بهت بگم...هر ساله فقط 3 درصد اون هایی که پشت کنکور میمونن نتیجشون از سال قبل بهتر میشه...(97 درصد بد تر هم میشن)...تازه اون 3 درصد هم به معنی این نیست رتبه خوب میارن...شاید 12 هزار شده سال بعدش شده 11 هزار...از اون سه درصد هم 1 درصد رتبه خیلی خوب میارن و اشتباهشون رو جبران میکنن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman_Hk نمایش پست ها
      بذار یه آمار بهت بگم...هر ساله فقط 3 درصد اون هایی که پشت کنکور میمونن نتیجشون از سال قبل بهتر میشه...(97 درصد بد تر هم میشن)...تازه اون 3 درصد هم به معنی این نیست رتبه خوب میارن...شاید 12 هزار شده سال بعدش شده 11 هزار...از اون سه درصد هم 1 درصد رتبه خیلی خوب میارن و اشتباهشون رو جبران میکنن
      منبع پلیز

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      تلاشگر ها قویترن
      الهی آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم...
      و آنگونه ام بمیران که به وجد نیاید کسی از نبودنم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هیچ کدوم فقط اونایی که تلاش میکنن ....
      هیچ ربطی هم به مدرسه رفتن نداره
      همش به خود اون شخص بستگی داره

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به شخص بستگی داره

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Freedom Fighter نمایش پست ها
      منبع پلیز
      منبع پليز

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg1997 نمایش پست ها
      یک سوال داشتم اینکه هرساله رتبه های زیر 1000هر منطقرو پشت کنکوریا بیشتر میگیرن یا کسایی که پیش دانشگاهی یا حالا امسال دوازدهم هستنو همزمان مدرسه هم میرن؟
      طبق تجربه چند ساله من بچه های محصل در کسب رتبه در این رنج بسیار موفق ترن در حالت کلی.

مگر اینکه کسی پشت کنکوری باشه و خیلی خیلی جدی بخونه که کمتر پیش میاد. به ندرت

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تو که از الان خودتو درگیر این که کی قویه و کی نیست کردی ....

از اول باختی بنظرم

میدونی چرا محصل ها قوی تر بنظر میان ؟

چون بیشتر تو جو درس هستن ...چون مدرسه میرن ...معلم هاشون ازشون امتحان میگیرین .... و از اوایل تابستون جدی درس میخونن...

ولی پشت کنکوری بر اساس تجربش میگه که از مهر شروع کنم هم دو رقمی میشم....میگه حالا بذار نتیجه ها بیاد ...هی پشت گوش میندازه .... واین یه سال به سرعت میگذره ..

بنظرم از الانم شده حتما شروع کنید 4 ساعت هم خوندید خوندید ...خیلی مفید واقع میشه...

طبق تجربه ای که من از کنکور اولم داشتم هر کی از اسفند هم شروع کنه در بدترین حالت 3 رقمی میاره البته شروع درست و حسابی با ساعت مطالعه بالای 10

ولی شل نگیرید شما ...
      ویرایش توسط pardis1 : 03 تیر 1397 در ساعت 12:23

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pardis1 نمایش پست ها
      تو که از الان خودتو درگیر این که کی قویه و کی نیست کردی ....

از اول باختی بنظرم

میدونی چرا محصل ها قوی تر بنظر میان ؟

چون بیشتر تو جو درس هستن ...چون مدرسه میرن ...معلم هاشون ازشون امتحان میگیرین .... و از اوایل تابستون جدی درس میخونن...

ولی پشت کنکوری بر اساس تجربش میگه که از مهر شروع کنم هم دو رقمی میشم....میگه حالا بذار نتیجه ها بیاد ...هی پشت گوش میندازه .... واین یه سال به سرعت میگذره ..

بنظرم از الانم شده حتما شروع کنید 4 ساعت هم خوندید خوندید ...خیلی مفید واقع میشه...

طبق تجربه ای که من از کنکور اولم داشتم هر کی از اسفند هم شروع کنه در بدترین حالت 3 رقمی میاره البته شروع درست و حسابی با ساعت مطالعه بالای 10

ولی شل نگیرید شما ...
      ممنون
      راجع به پاراگراف اولتون بگم که دلیل اینکه این سوالو پرسیدم این بود که کنکور98به دوصورت نظام قدیمو جدیده و تراز بندیا ممکنه خیلی به قوی بودن نظام قدیمیا یا جدیدیا ربط پیدا کنه.چون سوالا متفاوتن و ممکنه نظام قدیمیا به علت سوالات سخت تر یک درس،بادرصدهای پایینتر تواون درس ،نسبتبه نظام جدیدیایی که اون درس براشون ساده تر طرح شده بود و درصدهای بالاتری زدن،نظام قدیمیا با درص کمتر تراز بالاتی بیارن
      این فرآیند دررابطه با قوی یا ضعیف بودن قشر نظام جدید و قدیم هم صدق میکنه.کلا فرآیندش خیلی پیچیدست معلوم نیست سازمان سنجش چجوری میخواد طبقه بندی کنه...
      حتی ممکنه یه حرکتی بزنه و تمام این فرضیات رو از بین ببره
      اگه سهمیه بندی هم کنه که کلا این فرضیات باطل میشه که همه میگن بعیده سهمیه بندی بشه واسه قدیمیا و جدیدا

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بخووون بره باباا....چیکار داری کی قوی هستش..توخودت رو قوی کن بقیه رو بیخیاااااااااال

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پرستو مهرمنش نمایش پست ها
      طبق تجربه چند ساله من بچه های محصل در کسب رتبه در این رنج بسیار موفق ترن در حالت کلی.

مگر اینکه کسی پشت کنکوری باشه و خیلی خیلی جدی بخونه که کمتر پیش میاد. به ندرت
      تلویزیون شبکه 7 فرصت برابر

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      طبق تجربیات دوستانم دانش آموزانی که در طی دوره تحصیل برای کنکور آماده می شوند به مراتب نتایج بهتری را کسب می کنند البته همه چیز بستگی به خود دانش آموز دارد

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman_Hk نمایش پست ها
      تلویزیون شبکه 7 فرصت برابر
      و خب این عبارتی که نوشتید در رد حرف من هست یا تایید؟ من متوجه نشدم

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      محصل ها مهره قوی بیشتری دارن نسبت به پشت کنکوری ها. اونم خیلی بیشتر. پشت کنکوری همون محصلیه که قوی نبوده. حالا میتونه تغییر کنه یا نکنه. خیلی سخته تغییر

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن