خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

راهنمایی درمورد خواندن ترکیبات و اصطلاحات زبان انگلیسی

سلام.
      دوستانی که دیروز آزمون سنجش دادن احتمالا متوجه شدن که سطح زبانش نسبت به همیشه بالاتر بود. توی چند سوال روی ترکیب ها و اصطلاحات یا حرف اضافه دست گذاشته بودن, مثل go healthy, go strong, until recently و...
      من از روی کتاب شهاب اناری خوندم و نمیدونم اون اینا رو نداشت یا داشته و من بهش توجه نکردم! به هرحال سوالم الان اینه که کسی راهکاری داره برای تسلط به اصطلاحات کتاب درسی توی این چند روز؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonnet نمایش پست ها
      سلام.
      دوستانی که دیروز آزمون سنجش دادن احتمالا متوجه شدن که سطح زبانش نسبت به همیشه بالاتر بود. توی چند سوال روی ترکیب ها و اصطلاحات یا حرف اضافه دست گذاشته بودن, مثل go healthy, go strong, until recently و...
      من از روی کتاب شهاب اناری خوندم و نمیدونم اون اینا رو نداشت یا داشته و من بهش توجه نکردم! به هرحال سوالم الان اینه که کسی راهکاری داره برای تسلط به اصطلاحات کتاب درسی توی این چند روز؟؟
      این سوالای زبان سنجش اصلا استاندار نبودن.... از کنکور خیلی فاصله گرفته بود.
      این ترکیبا رو فقط میشه با استفاده از زبان به صورت روزمره یاد گرفت یا مثلا کلاس زبان رفتن. کنکور اصلا اینطوری نیست. چرا بعضی سوالا واقعا خوب بودن مثل سوال اول که چالشی بود یا بعضی سوالای دیگه که خیلی خوب بودن.

در کل: بیخیال. ترکیبایی که تا الان خوندی مرور کن کنکور میتونی بزنی.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neurosurgeon نمایش پست ها
      این سوالای زبان سنجش اصلا استاندار نبودن.... از کنکور خیلی فاصله گرفته بود.
      این ترکیبا رو فقط میشه با استفاده از زبان به صورت روزمره یاد گرفت یا مثلا کلاس زبان رفتن. کنکور اصلا اینطوری نیست. چرا بعضی سوالا واقعا خوب بودن مثل سوال اول که چالشی بود یا بعضی سوالای دیگه که خیلی خوب بودن.

در کل: بیخیال. ترکیبایی که تا الان خوندی مرور کن کنکور میتونی بزنی.
      راستش من فکر میکنم که احتمالا این زبان دیروز, خبر از زبان جمعه میده! مثل پارسال که دینی یهو سخت شد. به خصوص که توی پاسخنامه برای این اصطلاحا توی کتاب آدرس داده, پس خارج از کتاب نبوده.

من کلاس زبان رفتم و زبانم تا حدودی خوبه. همیشه درصد بالا میزدم. ولی دیروز سر این اصطلاحا شک داشتم. میگم خب از این فرصت استفاده کنیم و درسی رو که ممکنه خیلیا سرش شوکه شن, ما الان تمرینش کنیم. بعید میدونم این ترکیبا زیاد باشن. اگه یه جا جمع و جور گیرشون بیاریم اصولا باید سریع بخونیمشون

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonnet نمایش پست ها
      راستش من فکر میکنم که احتمالا این زبان دیروز, خبر از زبان جمعه میده! مثل پارسال که دینی یهو سخت شد. به خصوص که توی پاسخنامه برای این اصطلاحا توی کتاب آدرس داده, پس خارج از کتاب نبوده.

من کلاس زبان رفتم و زبانم تا حدودی خوبه. همیشه درصد بالا میزدم. ولی دیروز سر این اصطلاحا شک داشتم. میگم خب از این فرصت استفاده کنیم و درسی رو که ممکنه خیلیا سرش شوکه شن, ما الان تمرینش کنیم. بعید میدونم این ترکیبا زیاد باشن. اگه یه جا جمع و جور گیرشون بیاریم اصولا باید سریع بخونیمشون
      زبان که لغاتش و کالوکیشن هاش هیچوقت تمومی نداره! فک نکنم بشه تو این چند روز همشو خوند! ضمنا بیشتر استرس میگیری که بتونی زود همرو بخونی و بخودت میگی ممکنه یچیز بدن که تو اینا نباشه و ... بنظرم از خیرش بگذریم بهتره! و منبع جامعی موجود نیست که مختص کنکور اینارو گرداوری کرده باشه. البته سوالای وکب از دیکشنری لانگمن میان. متن های ریدینگ و کلوز هم که از نت کپی میزنن!
      باید مراقب تستای گرامر باشیم بخصوص که اخیرا کلوز یکم نامتعارف و بالاتر از سطح کتابه (البته که منظورم اون گرامرای فرمول محور آبکی نیست!)
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir
      ویرایش توسط amin1441 : 02 تیر 1397 در ساعت 23:13

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)