خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

راهنمایی درباره ی مشاور کنکور

سلام دوستان من برسی کردم لیست مشاورای نسبتا خوبو دراوردم واسه 98 حالا نیاز به کمک شما دارم که بنا به برسی و تجربتون بهم کمک کنین ممنون.( لیست مشاورا رو قرار میدم در ضمن من مشهدیم و اگر شخصی غیر این بزرگواران سراغ دارید ممنون میشم بگین)
      1-مکتبستان
      2-سروش اندیشه (در مشهد)
      3-گاماس 20
      4-هیوا ( سایت هیوا گروه ظاهرا متعلق به این موسسه است و دفترشون در مشهد)
      -دکتر میلاد توکلی
      -دکتر افشار

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      اپ

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مکتبستان که اصلا نه ....

از بین اینا افشار بهتره ....

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      هیج کدوم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      باور کن اصلا نیازی ب مشاورم نییست..افشارم خوب نیست من باهاش مشاوره داشتم..خودت بشین با برنامه قلم چی پیش برو..2هفته خودت برنامتو بچین

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      باور کن اصلا نیازی ب مشاورم نییست..افشارم خوب نیست من باهاش مشاوره داشتم..خودت بشین با برنامه قلم چی پیش برو..2هفته خودت برنامتو بچین
      من حقیقتش پارسال برنامه نوشتم به هرکسم نشو دادم گفت فوقالعادس و اینا ولی نتونستم انجام چون نه اطلاعاتی درباره تست زنی دارم نه ازمونها و برنامم بشدت سنگین بود نتونستم انجام بدم دیگه امسالم اخرین فرصتمه نمیخوام ریسک کنم باید حتما یکی بالاسرم باشه..بازم ممنونم از راهنماییتون
      ویرایش توسط Seyed Chester : 02 تیر 1397 در ساعت 14:10

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Darkbeats نمایش پست ها
      من حقیقتش پارسال برنامه نوشتم به هرکسم نشو دادم گفت فوقالعادس و اینا ولی نتونستم انجام چون نه اطلاعاتی درباره تست زنی دارم نه ازمونها و برنامم بشدت سنگین بود نتونستم انجام بدم دیگه امسالم اخرین فرستمه نمیخوام ریسک کنم باید حتما یکی بالاسرم باشه..بازم ممنونم از راهنماییتون
      برنامه قلم چی نگاه کن با اون پیش برو..برنامه اونو ملاک قرار بده و بعدا هم 2فته کار هاتو تقسیم کن

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من حقیقتش پارسال برنامه نوشتم به هرکسم نشو دادم گفت فوقالعادس و اینا ولی نتونستم انجام چون نه اطلاعاتی درباره تست زنی دارم نه ازمونها و برنامم بشدت سنگین بود نتونستم انجام بدم دیگه امسالم اخرین فرستمه نمیخوام ریسک کنم باید حتما یکی بالاسرم باشه..بازم ممنونم از راهنماییتون
      والا منم امسالمو بخاطر دنبال مشاور اینا افتادن از دست دادم ب خودم باور نردم ک خودم میتونم برناممو بچینمم و بخونم..

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      برنامه قلم چی نگاه کن با اون پیش برو..برنامه اونو ملاک قرار بده و بعدا هم 2فته کار هاتو تقسیم کن
      چشم خیلی ممنون از راهنماییتون من تاحالا ازمون اینا شرکت نکردم الان رفتم سایت قلمچی برنامه اش رو برسی کنم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مشاوره چرت ترین چیزه
      اینو کسی بهت میگخ که رتبه 9 کشوری مشاورش بوده
      برات هیچکاری نمیکنه چون براش اصلا اهمیت نداره قبول شی یا نشی تو مسیر کنکور همه تو رو مثل یه کیسه پول میبینن که میخوان بتیغنت
      هیچکی تو رو مثل خودت نمیشناسه....
      تابستون یکی ک رتبش خوب شده پیدا کن .....راهنمایی ها رو که میخوای ازش بگیر
      بقیه مسیر مال خودته.....هیچکی از موفقیتت خوش حال نمیشه هیچکی هم از زمین خوردنت ناراحت نمیشه
      هر چه کنی به خود کردی
      چوكشتي بي ناخدا به سينه ی دريا دلم
      ویرایش توسط _.Reza._ : 02 تیر 1397 در ساعت 14:32

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _.Reza._ نمایش پست ها
      مشاوره چرت ترین چیزه
      اینو کسی بهت میگخ که رتبه 9 کشوری مشاورش بوده
      برات هیچکاری نمیکنه چون براش اصلا اهمیت نداره قبول شی یا نشی تو مسیر کنکور همه تو رو مثل یه کیسه پول میبینن که میخوان بتیغنت
      هیچکی تو رو مثل خودت نمیشناسه....
      تابستون یکی ک رتبش خوب شده پیدا کن .....راهنمایی ها رو که میخوای ازش بگیر
      بقیه مسیر مال خودته.....هیچکی از موفقیتت خوش حال نمیشه هیچکی هم از زمین خوردنت ناراحت نمیشه
      هر چه کنی به خود کردی
      درسته ممنون از راهنماییتون اما من خیلی گنگ و غیر واردم تو ضمینه کنکور نمیدونم کی تست بزنم کی بخونم و کی دوره کنم چه ازمونی شرکت کنم کلاس برم یانرم بنظر شما این مشکلاتمو چیجوری حل کنم؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درسته ممنون از راهنماییتون اما من خیلی گنگ و غیر واردم تو ضمینه کنکور نمیدونم کی تست بزنم کی بخونم و کی دوره کنم چه ازمونی شرکت کنم کلاس برم یانرم بنظر شما این مشکلاتمو چیجوری حل کنم؟
      اینا جوابشون خیلی طولانی میشه اگر بخوام تایپ کنم
      اگر بتونی حضوری با یکی صحبت کنی خیلی بهتره
      اگرم خواستی بگو برات شماره میفرستم بزنگ بگم بهت
      چوكشتي بي ناخدا به سينه ی دريا دلم

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببین به هیچ عنوان مشاور نگیر.نه از توی شهر خودتون نه اینترنتی.من تا دلت بخواد ادم کنکوری دورم بوده خودمم امسال کنکور دارم از ابانم مشاور داشتم تمام شهرمونم زیر و رو کردم تا مشاورمو از بین بقیه انتخاب کردم هی من میگفتم تموم نمیکنم درسامو هی اون میگفت اعتماد کن به من همه دانش اموزام اعتماد کردن تو فقط اعتماد نمیکنی گفتم من مشاور زیاد دیدم نتونستنن جمع کنن درسارو درسا مونده هی گفت من از اون مشاورا نیستم قول میدم تموم میکنی همه رو دوباره هم میخونی تو خردادم ۲۰۰۰۰تا تست میزنی.با تمام استرسی که داشتم گفتم من بیخودی استرس دارم طرف کارش اینه این همه دانش اموز داره حتما من الکی نگرانم.بهش گفتم بعضی درسا تستاش مونده تست کم زدم میگفت نگران نباش حتما میزنی تستاشو.همین شد ک تا خرداد من کلی از درسام موند و بازم میگفت نگران نباش.بعدم گفت اونایی ک مونده رو ول کن کنکورارو بزن تحلیل میکنی اوناهم یاد میگیری اخه مگه میشه با چندتا تست ی مبحثو یاد گرفت؟از خرداد بیخیالش شدم نشستم با برنامه خودم پیش رفتم دیدم خودم از اون اولم اگه خودم میخوندم خیلی بهتر بود.اینکه فکر کنی ایراد از من بود یا کم میخوندم نه اینطور نبود من کم کم روزی ۱۲ساعت رو میخوندم این ۱ماهه اخرم چون دیدم خیلی برنامم بهم ریخته روزی ۱۵ساعتم میخوندم از ساده ترین تفریحاتمم زدم ولی بازم بخاطر ی اعتماد اشتباه عقب افتادم.این از مشاور من ک اینجور بود بعضی از دوستامم مشاور از تهران گرفته بودن دانشجو پزشکی بود به عید ک رسید کلا ولشون کرده بود.شاید منم اگه نمیگرفتم مشاور تا اخرش حسرت میخوردم ک کاش مشاور داشتم و باور نمیکردم حرف بقیه رو ولی واقعا دیوونگیه هیچکس بهتر از خود شما شمارو نمیشناسه.روش های تست زنی و اینجور چیزا هم یادت نمیده مطمین باش اینا همه چیزایی بود ک قبل اینکه برم مشاوره بهم میگفت یادت میدم ولی واقعا فقط ی برنامه ی هفتگی بود.ببخشید طولانی شد فقط میخواستم شما اشتباه منو نکنین.

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم مثل تو نمیدونم کی دوره باید کنم چی بخونم اگه پیدا کردی به منم خبر بده

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام سلام

بعضی ها بدون مشاور موفقن بعضی ها هم نیاز به مشاور دارن
      پس ی چیز شخصیه و نمیشه برای همه ی نسخه پیچید

دیدی مشاوری از خودش خیلیی تعریف میکنه بدون بدرد نمیخوره

درکل باید مشاور بهت برنامه ریزی رو یادت بده و نه یک برنامه از پیش نوشته شده بهت بده :/ اگه دیدی میاد ی برنامه تایپ شده و خوشگل میده بهت بدون بدرد بخور نیست... برنامه هرکس شخصیه و متفاوت با بقیه هست و نمیشه یک برنامه رو نوشت و به صد نفر داد :/

مهم ترین اصل تو برنامه ریزی تقسیم کار هست

حالا سعی میکنم بعد از انتخاب رشته ها یک پست در مورد این موضوع بذارم...

موفق باشید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)