خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات

آیا میشه ادبیاتو تو این چند روز باقی مونده بالای پنجاه آورد؟

سلام بر همه. اقا برم سر اصل مطلب. من از ادبیات متنفرم! واسه همین نخوندم. فقط آرایه و قرابت میزنم حدودا 40 50 میشه درصدم همیشه. میشه تو این چند روز باقی مونده بالای 50 آورد؟
      پ ن: سال 95 کنکور ریاضی ادبیاتو 68 زدم. البته نمیدونم چرا! عربی که هشتاد میزدمو زدم 49 و ادبیاتم شد 68. البته فرداش ادبیات زبانو 26 درصد زدمو عربیشو 92
      ممنون میشم ی راهنمایی کنین ی تست هم ی تسته. مرسی

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      منم همینطور یم یه عمومی رو خوب میزنم یکی رو بد یکی متوسط
      فقط دعا میکنم هفته دیگه رو دور خوب زدن باشم
      خدایا کمکمون کن

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masoomejaliliyan نمایش پست ها
      منم همینطور یم یه عمومی رو خوب میزنم یکی رو بد یکی متوسط
      فقط دعا میکنم هفته دیگه رو دور خوب زدن باشم
      والا من فقط این ادبیات لعنتیه ک می لنگه این وسط. وگرنه عربیو دینی و زبان اوکی اوکیم. این ادبیات درس تو ذهن نروی ******!

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      لغت و املا رو بخونین خودش میشه ۲۰درصد. و اگه مسلط باشید حتما می‌تونین جوابشون بدین

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برای لغات لغات اخر سه کتابو بخونید حله زبا فارس هم ویرایش و انواع جملش اسونه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ادبیات که آسونه
      حفظیاتشو بخون قرابت هم که میزنی به ۷۰ - ۸۰ میرسی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط king of konkur نمایش پست ها
      سلام بر همه. اقا برم سر اصل مطلب. من از ادبیات متنفرم! واسه همین نخوندم. فقط آرایه و قرابت میزنم حدودا 40 50 میشه درصدم همیشه. میشه تو این چند روز باقی مونده بالای 50 آورد؟
      پ ن: سال 95 کنکور ریاضی ادبیاتو 68 زدم. البته نمیدونم چرا! عربی که هشتاد میزدمو زدم 49 و ادبیاتم شد 68. البته فرداش ادبیات زبانو 26 درصد زدمو عربیشو 92
      ممنون میشم ی راهنمایی کنین ی تست هم ی تسته. مرسی
      سلام.تو یک هفته میشه لغات رو خوند .الویتت با لغات اخر کتاب باشه بقیه لغات رو هم اگه کتاب دریافت رو داری ازاون بخون.همایش هامون سبطی در الا هم میتونه کمک کننده باشه.

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      لغت و املارم بخون ..تستای چند سال اخیر 4رشته رو هم بزن ..اوکی میشی ..

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      مرسی از همه. پس لغات اخر کتابو بخونم . واسه املا چی باید بخونم؟همون گروه کلمه های زبان فارسی؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      علاوه بر گروه کلمات زبان فارسی متشابهات املایی هم حتما باید بلد باشی

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad7824 نمایش پست ها
      علاوه بر گروه کلمات زبان فارسی متشابهات املایی هم حتما باید بلد باشی
      خب پس املا رو نمیشه کاری کرد تو این چند روز. لغات اخر کتابارو فقط بخونم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من 96 یه هفته خوندم 60 زدم برو تو کارش هر شب لغات و تاریخ ادبیات بخون، من لغاتی که به نظرم مهم تر بود و تو مخم نمیرفت رو تو یه برگه نوشتم شب کنکور دوره کردم خیلی کمک کرد. یه ذره بی دقتی نمیکردم بالاتر هم میشد زد.

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matrix M نمایش پست ها
      من 96 یه هفته خوندم 60 زدم برو تو کارش هر شب لغات و تاریخ ادبیات بخون، من لغاتی که به نظرم مهم تر بود و تو مخم نمیرفت رو تو یه برگه نوشتم شب کنکور دوره کردم خیلی کمک کرد. یه ذره بی دقتی نمیکردم بالاتر هم میشد زد.
      جدددددی؟اقا لغات و تاریخو رو چی خوندی؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط king of konkur نمایش پست ها
      جدددددی؟اقا لغات و تاریخو رو چی خوندی؟
      شبی نیم ساعت لغت میخوندم روز آخر هم دو ساعت وقت گذاشتم رو همون برگه ای که لغات مهم تر رو نوشتم، تاریخ ادبیات هم همه ش رو خوندم یه سری چیزا که سخت تر بود مثل جلال آل احمد رو علامت میزدم اونا رو هر روز دوره میکردم و روز آخر هم خیلی وقت گذاشتم روش و دوره کردم کامل. البته قرابت بلد بودم و هیچ وقت کار نکردم ولی یه دونه ش رو غلط زدم فکر کنم، اگه مشکل داری نیم ساعت بیست سی تا تست قرابت کنکور رو بزنی فکر کنم اوکی بشه. املا هم وقت کردی یه نگاهی بنداز شاید یه تستش ساده باشه بزنی.راستی اینا رو از خط ویژه میخوندم الان که نگاه میکنم جمع بندی مهر و ماه هم خیلی خوبه یکی از این دوتا رو داشته باشی حله.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matrix M نمایش پست ها
      شبی نیم ساعت لغت میخوندم روز آخر هم دو ساعت وقت گذاشتم رو همون برگه ای که لغات مهم تر رو نوشتم، تاریخ ادبیات هم همه ش رو خوندم یه سری چیزا که سخت تر بود مثل جلال آل احمد رو علامت میزدم اونا رو هر روز دوره میکردم و روز آخر هم خیلی وقت گذاشتم روش و دوره کردم کامل. البته قرابت بلد بودم و هیچ وقت کار نکردم ولی یه دونه ش رو غلط زدم فکر کنم، اگه مشکل داری نیم ساعت بیست سی تا تست قرابت کنکور رو بزنی فکر کنم اوکی بشه. املا هم وقت کردی یه نگاهی بنداز شاید یه تستش ساده باشه بزنی.راستی اینا رو از خط ویژه میخوندم الان که نگاه میکنم جمع بندی مهر و ماه هم خیلی خوبه یکی از این دوتا رو داشته باشی حله.
      قرابت ارایه بلدم ولی لغت نخوندم املا هم همینطور. مهر و ماه دارم. املارو از رو چی بخونم؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن