خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کتاب پایه یا کتاب مجزا ، مسئله این است !

سلام دوستان
      من یازدهم تجربی هستم یعنی دیگه سال تحصیلی پیش رو ، سال دوازدهم من میشه !!!!
      برای تابستون قصد دارم مطابق برنامه قلم چی دهم و یازدهم رو جمع بندی کنم .
      دو تا سوال دارم ، 1-قلم چی واسه عمومی دهم برنامه نذاشته تابستون به نظرتون چیکار کنم ؟؟؟؟ ینی نخونم تا اول دوازدهم ؟؟؟
      2- من در بسیاری از دروس هم کتاب پایه دارم هم واسه دهم و یازدهم مجزا دارم ، به نظرتون پایه رو بخونم ؟؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      1.سعی کن با توجه به حجم مطالب خودت توی سه ماه جمعش کنی (بیشتر از 1 بار اگه شد)

2.پایه. چون حجمش کمتره و تنوعش بیشتره تستاش. میتونی بیشتر از 1 بار تمومشون کنی.

برای کنکور مرور مهم هستش نه بیشتر خوندن.

*البته اگر بخونی نه که فقط مثل من اطلاعات در مورد کنکور و شیوه ی خوندن کسب کنی.

Mehdi Is Back

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مورد اول رو نفهمیدم

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه پایه اومده مباحث مشابه مثل تابع دهم و یازدهم رو یکی کرده و ترکیبی بیشتر آورده پایه کار کن. کتابای مجزا تست تکراری هم زیاد دارن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farshad0732 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      دو تا سوال دارم ، 1-قلم چی واسه عمومی دهم برنامه نذاشته تابستون به نظرتون چیکار کنم ؟؟؟؟ ینی نخونم تا اول دوازدهم ؟؟؟
      2- من در بسیاری از دروس هم کتاب پایه دارم هم واسه دهم و یازدهم مجزا دارم ، به نظرتون پایه رو بخونم ؟؟؟؟
      1-بنظرم صرفا عربي دهم رو بخونيد تا تموم شه نه بيشتر
      دليل:توي برنامه مهر به بعد نيمسال اول دهم يا يازدهم هس نيم سال دوم اون يكي فرقي نميكنه كدومش باشه شما وقتي تابستون يكي از پايه ها رو خونده باشي حالا چه نيمسال دوم عمومي اي كه خوندي رو بذارن چه اول ميتوني موازي باهاش پايه ي ديگه ت هم مرور كني چون پايه اي رو كه تابستون خوندي اكثر تستاشو زدي و با مرور مطالب و زدن تستاي مارك ميتوني پيشروي خوبي داشته باشي
      2-بستگي به خود كتاب، سبك كتاب و مولف و حتي سطح شما و حجم كتاب داره خب! ضمن اينكه بعضي از كتاباتون رو ناشر ها فقط ادغام كردن و تغييري نكردن
      ولي اگه بخوام يه حرف كلي بزنم كتاباي پايه چون يه مدتي گذشته خامي مطلب توشون كمتر ديده ميشه چون بالاخره مولف يكسال يا بيشتر بعد تاليف با محتواي كتاب آشناتر شده و شايد مطالبي كه از ديدش دور موندن رو حالا ببينه و با تست يا توضيح مورد عنايت قرار بده واسه همين ترجيحا كتاباي پايه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کتاب های پایه رو بخون بهتره : ))

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      تابستون قلم چی رو بیخیال!
      برو رتبه های 5 و 14 و ... منطقه 3 رو ببین هیچکدوم از تابستون نیومدن
      تابستون بهتره خودت با یه رنامه شخصی کا رکنی
      2 ماه اول نقاط ضعفت رو بخون و قوی شو درشون و یک ماه آخر نقاط قوتت رو مرور و دوره کن

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      سلام.کتاب پایه به نظرم بهتره چون مباحث مرتبط رو یکجا میاره.

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      همیشه وابسته بخودت باش ..نه ازمون ...نه موسسه!
      تابستون ترجیحا ازمون نرو ... میتونی از برنامه موسسات ایده بگیری و یه برنامه تر وتمیز برا خودت بریزی و بخونی ..یا اگه حرف منم گوش ندادی عمومیا رو خودت بخون که دلت قرص شه ! کتاب های پایه هم بخون شیک و مجلسی تره !

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      مورد اول رو نفهمیدم
      با درس های شما آشنایی ندارم ولی مثالی از دوره ی قدیم میزنم.

مثلا زیست سال دوم 8 فصله. منم 3 ماه فرصت دارم. اینجا با توجه به توانایی های خودم میتونی کلش رو توی 1 روز تموم کنم یا اینکه توی هفته 1 درس بیشتر نخونم.
      حالا مثلا شما دینی رو در نظر بگیر... ببین چند فصله و چند صفحست. توانایی تو چطوریه..مثلا چقدر میتونی در طول روز بخونی. بعد تقسیم بندی کن مثلا این هفته دروس 1-5 رو میخونم هفته ی بعد مثلا 6-10 و...
      بعد چند بار پروسه رو منطقی طی کن. معمولا بار های بعد سریعتر مطالب رو میخونی و تسلط بیشتری داری و میتونی بیشتر تست بزنی. و همینطور الی آخر.

منظورم از منطقی برای هر درس هستش مثلا شیوه ی مطالعه ی دینی با ریاضی یکی نیست. مرورشون هم همینطور.

موفق باشی.

Mehdi Is Back

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرا با آزمون های آزمایشی مخالف هستین ؟؟/ میشه بیشتر توضیح بدین

12. Top | #12
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چرا با آزمون های آزمایشی مخالف هستین ؟؟/ میشه بیشتر توضیح بدین
      چه ربطی به آزاد سازی خرمشهر داشت؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جاااان ؟؟؟؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش می خوای موفق شی زیاد درگیر مسائل جزئی نشو اگه دوتا منبع داری نمیدونی کدومشون رو کار کنی خب هردو رو بزن الان خیلی های منتظرن برنامه قلم چی شروع شه تا درس خوندن رو شروع کنن ولی تو همین الان شروع کن من خودم خیلی ذهنم درگیر بود واسه شیمی میکرو بزنم یا خیلی سبز پایع خب تصمیم گرفتم هردوش رو بزنم فعلا دو فصل خیلی سبز رو تموم کردم می خوای از بقیه جلو بزنی همین الان شرو کن

15. Top | #15
      نفر برتر کنکور

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      به طورکلی کتاب های پایه بهتر از کتاب های جدا هستن چون پیش نیاز ها و مباحث مشابه رو رعایت میکنن .
      عمومی رو به هیچ عنوان ول نکن ، درسای عمومی رو باید از روز اول تا یک روز قبل کنکور هم بخونی .
      زیاد هم به این فکر نکن که الان بخونی بعدا یادت میره ، فقط تلاش کن و نتیجه رو به خدا بسپر .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن