خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      T.K
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question راهنمایی برای کسب درصد30ادبیات و عربی

سلام
      من در درس عربی قواعد صفر صفرم و امسال حتی ۱ تست عربی هم نزدم.

درس ادبیات هم همینطور،آرایه هارو تقریبا میشه گفت صفرم.

لطفا بگید با این وضعیت من که این دو درس شدن یه غول بی شاخ و دم برام چکارکنم که توی کنکور حداقل(کم کم)بتونم ۳۰درصد بزنم

برای هر دو درس هم سیرتاپیاز گاج دارم.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      برای عربی برید قواعد ترجمه رو بخونید ؛ خیلی راحتن خیلی هم کم هستن..... 8 تا سوال میشه.......32 درصد
      برای آرایه برید سایت آلا ، آموزش آرایه هامون سبطی رو ببنید + جزوه ش رو بخونید

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه کنکوری 97 هستید , جزوه 80% ادبیات رو دانلود کنید و سریع بخونید چون که خیلی عالیه . بهترین پیشنهاد هم برای عربی , جمعبندی عربی در 2 ساعت عمار تاج بخش در سایت آلاء هست
      B.sc: Civil Engineering - Tabriz University

M.sc: Marine Structures Engineering - Tehran University

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام.برای عربی چون تو قواعد صفری بهتره بری سراغ ترجمه.نکاتشو یاد بگیری چیز عجیب غریبی نیست و میتونی بزنی.میتونی از فیلمای همایش ۱۴ ساعته عربی ناصح زاده آلا استفاده کنی.همون چند جلسه اول درمورد ترجمه ست.اونارو ببین بعد چند تا تست از ترجمه های کنکور بزن.
      برای ادبیات اگه آرایه کلا نخوندی نمیدونی چی به چیه بهتره بری سراغ جاهای بهتر.مثلا لغت بخونی.یا اگه قبلا تاریخ ادبیات و قرابت یه کوچولو بلد باشی راحتتر میشه خوند.
      Don't be afraid to fail
      ...Be afraid not to try

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ادبیات اگه ارایه ها رو صفرید و اسمی از بقیه مطالب نبردید یعنی یاد دارید دیگه؟
      ارایه یه توضیح کوچولو ازش بخون بعد یه مشت تست بزن دستت میاد
      عربی اتفاقا درس اسونیه شما اگه قواعد سه سالو بخونید حداکثر میتونید به 13 سوال ج بدید(اعراب گذاری به نقش گلمات بستگی داره تجزیه ترکیبم که قواعده با 8 سوال دیگه میشه 13)
      بره ترجمه عربی هم نیاز چندانی به لغات ندارید اگه وقت کردید یه 10 الی15 نکته که تو همه کتابا هس اونارو بخونید

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام برای عربی کل تمرکزتون بزارید رو ترجمه و تعریب حدود 30 درصد میشه یه دی وی دی عالی با قیمت خیلی کم هم گاج زده که خیلی می تونه بهتون کمک کنه
      ادبیات هم قرابت معنایی خوبه

7. Top | #7
      T.K
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Destiny hope نمایش پست ها
      سلام.برای عربی چون تو قواعد صفری بهتره بری سراغ ترجمه.نکاتشو یاد بگیری چیز عجیب غریبی نیست و میتونی بزنی.میتونی از فیلمای همایش ۱۴ ساعته عربی ناصح زاده آلا استفاده کنی.همون چند جلسه اول درمورد ترجمه ست.اونارو ببین بعد چند تا تست از ترجمه های کنکور بزن.
      برای ادبیات اگه آرایه کلا نخوندی نمیدونی چی به چیه بهتره بری سراغ جاهای بهتر.مثلا لغت بخونی.یا اگه قبلا تاریخ ادبیات و قرابت یه کوچولو بلد باشی راحتتر میشه خوند.
      سال 99کنکور دارم،برای عربی چون خیلی ضعف دارم فکر نکنم کتاب بتونه کمکم کنه باید فیلم ببینم ولی نمیدونم از کدوم دبیر .

برای آرایه ها هم یکی میگه ارایه های ادبی اقای سبطی از الا رو ببین ،یکی میگه لقمه مهر و ماه رو بگیر ،خود سیرتاپیاز هم به صورت فشرده اومده اخر کتاب ارایه هارو توضیح داده. نمیدونم کدوم یکی رو کار کنم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      شما قرابت و ترجمه بزنی که 30 رو میاری....اونم مشکل داری؟
      عربی منصوبات راحت ترین قواعده و توی ادبیات دیگه لغت و املا و تاریخ ادبیات حفظیه،اصن نیاز به فهم خاصی نداره

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کنکور 99؟خخخ میتونی عربی و ادبیات 100هم بزنی انصافا عربی اگه یه ذره بخونی قلقش دستت میاد و اسونه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط T.K نمایش پست ها
      سال 99کنکور دارم،برای عربی چون خیلی ضعف دارم فکر نکنم کتاب بتونه کمکم کنه باید فیلم ببینم ولی نمیدونم از کدوم دبیر .

برای آرایه ها هم یکی میگه ارایه های ادبی اقای سبطی از الا رو ببین ،یکی میگه لقمه مهر و ماه رو بگیر ،خود سیرتاپیاز هم به صورت فشرده اومده اخر کتاب ارایه هارو توضیح داده. نمیدونم کدوم یکی رو کار کنم
      ۹۹ کنکورداری فکر ۳۰درصدی؟!
      من فک کردم یه هفته دیگه کنکور میدی فشرده ترین و موثرترین چیزی که به ذهنم رسید رو گفتم.
      Don't be afraid to fail
      ...Be afraid not to try

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Destiny hope نمایش پست ها
      گز کفین? اقا این هر چی بگه درسته به نظر من دی وی دی میثم فلاح اگه دری ترجمشو ببین نداری هم سایت الا رو ببین

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط T.K نمایش پست ها

سال 99 هستی بعد از الان تو فکر 30 درصدی ||||
      من که هیچی نخوندم هفته دیگه هم کنکورمه این نیز بگذرد
      از الان دارم اماده میشم واسه 98

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

برای حل دوتا سوال"تشکیل"عربی منو راهنمایی کنید لطفا

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دریـا نمایش پست ها

برای حل دوتا سوال"تشکیل"عربی منو راهنمایی کنید لطفا
      یکسری نکات خاص رو باید بدونی با همونا رد گزینه میکنی و یا گزینه غلط رو پیدا میکنی
      عربی ناصح زاده جمع بندی 95 قسمت تشکیل رو دان کن و ببین

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برای درصد30عربی کافیه ترجمه رو بخونی.همایش ناصح زاده رو ببین

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)