خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

💢امیلیا کلارک رسما با سریال Game of Thrones خداحافظی کرد

امیلیا کلارک، بازیگر نقش دنریس تارگرین، با انتشار پیامی رسما با سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) خداحافظی کرد.
      در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، امیلیا کلارک، بازیگر نقش دنریس تارگرین، رسما با انتشار پیامی با دنیای وستروس و سریال Game of Thrones خداحافظی کرده است. او که به مادر اژدها نیز شهرت دارد، با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام رسما با این مجموعه خداحافظی کرد. کلارک گفت:

سوار بر قایقی به سمت جزیره‌ای هستم تا از سرزمینی که تقریبا یک دهه به دور از خانه، برایم مثل خانه بود، خداحافظی کنم. این یک ماجراجویی در سریال Game of Thrones بود و از تمامی کسانی که این رویا را در زندگی من به واقعیت تبدیل کردند و دوستانی که هرگز از آن‌ها جدا نخواهم شد و آن‌ها را فراموش نخواهم کرد، تشکر می‌کنم.
      او پیام خود را با یک ایموجی قلب شکسته و هشتگ #lastseasonitis به پایان رساند. علاوه بر این، کلارک یک تصویر را نیز منتشر کرده است که شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

بیش از یک ماه است که فیلمبرداری صحنه‌های کلارک در سریال Game of Thrones به پایان رسیده است و او از سرنوشت دنریس و صحنه پایانی او در سریال خبر دارد.
      با این حال، با توجه به این موضوع که فیلمبرداری و تولید سریال بازی تاج و تخت هنوز ادامه دارد؛ پایان یافتن فیلمبرداری صحنه‌های کلارک به معنای حذف یا مرگ او پیش از قسمت آخر سریال نیست و تنها صحنه‌های فیلمبرداری او در سریال به پایان رسیده که امری طبیعی و معمول در صنعت سینما و تلویزیون است.

فصل هشتم سریال Game of Thrones که در واقع فصل پایانی سریال است، در ۶ قسمت تولید و در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۱۹ از شبکه HBO منتشر خواهد شد.
      علاوه بر این، یک صحنه نبرد در فصل هشتم این سریال در طول ۵۵ شب فیلمبرداری و تولید شده است.

همچنین هفته گذشته، شبکه HBO سرانجام از سفارش ساخت قسمت آزمایشی (پایلوت) اولین نسخه فرعی و پیش درآمد سریال Game of Thrones خبر داد. فیلمنامه این سریال توسط جین گلدمن، نویسنده فیلم Kingsman: The Golden Circle (کینگزمن: محفل طلایی) نوشته شده است. جرج آر آر مارتین نیز به‌عنوان تهیه کننده اجرایی در سریال پیش درآمد بازی تاج و تخت حضور دارد.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خداروشکر
      بزاربره گمشه
      نمیدونم چرا از این اصلا خوشم نمیومد تو سریال
      خوبی از درون آدم میاد... خوبی انتخابیه... وقتی آدم نتونه انتخاب کنه، از آدم بودن هم دست می‌کشه.
      A Clockwork Orange 1971/Stanley Kubrick

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)