خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

موسسات کنکوری اهواز و اساتید

سلام دوستان .کلاس کنکور واسه ریاضی و فیزیک و شیمی تو اهواز کی خوب و مفهومی تدریس میکنن؟؟واسه سال 98 نظام قدیم
      پایه ای میخوام ک تدریس کنن
      شیمی مرادی
      ریاضی خلیلی یا عباسی
      فیزیک نادری نژاد یا بهداروند یا عباسیان؟؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      سلام دوست گلم !
      اول شما باید در نظر بگیرین که کدوم اساتید، امسال یه کلاس جدا هم واسه نظام قدیمیا تشکیل میدن ! شاید اصلا این کارو نکنن ! بهتره که بعد از کنکور ۹۷ برین به آموزشگاه ها سر بزنین و بپرسین

3. Top | #3
      کاربر انجمن

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      من طبق تجربه‌م معتقدم کلاس شیمی گرفتن با غیر از دکتر مرادی، یه اشتباه بزرگه. فقط در دو صورت بهتون پیشنهاد میکنم کلاسشونو نرید
      ۱. با هزینه کلاسا مشکل دارین.
      ۲. از چهره شون خوشتون نمیاد

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MELORIN نمایش پست ها
      من طبق تجربه‌م معتقدم کلاس شیمی گرفتن با غیر از دکتر مرادی، یه اشتباه بزرگه. فقط در دو صورت بهتون پیشنهاد میکنم کلاسشونو نرید
      ۱. با هزینه کلاسا مشکل دارین.
      ۲. از چهره شون خوشتون نمیاد
      نه مشکلی ندارم.ریاضی و فیزیک؟؟کی خوبن؟؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirreza113 نمایش پست ها
      نه مشکلی ندارم.ریاضی و فیزیک؟؟کی خوبن؟؟
      واسه فیزیک من تدریس آقای عباسیان و نادری نژاد رو دیدم و در نهایت آقای نادری رو انتخاب کردم ! دلایل انتخابم هم این بود که آقای نادری اول یه بیس سازی میکردن و قشنگ مفهومو جا مینداختن و دونه به دونه تست هارو آنالیز میکردن. خوبی دومشونم این بود که خودشون مولف کتاب هستن و به نظر من رگ خواب فیزیکِ کنکور دست خودشون هست.
      آقای عباسیان هم خوب بودن ولی من خوب تر رو انتخاب کردم !

واسه ریاضی اساتیدی که گفتین رو به عنوان آدمای بسیار باسواد میشناسم ولی شاگردشون نبودم‌. نمیدونم دکتر کرمی و دکتر سجادیان واسه پسرانه درس میدن یا نه ولی من تدریس هر دو رو دوست داشتم. هر دو یه جوری درس میدن که صندلی ها هم شیر فهم میشن

در نهایت اگه تلاشتون کم باشه، بهترین استاد هم هیچ تاثیری در نتیجه کنکورتون نداره... این یک تجربه ست .. یه حقیقته !

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن