خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 17 نخستنخست ... 678 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 91 به 105 از 252
    1. Top | #91
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مشکل ما پنج درصدی ها با 25 درصدی هاست چون دارن حق ما رو با تنبلی هاشون می خورن ما با مناطق کاری نداریم این طرح که به 97 نمیرسه ولی امیدوارم 98 يه فکری به 5 درصدی ها بکنن چون اون 25 درصدی ها ناحق دارن قبول میشن این دعواي بین 5 درصدی ها و 25 درصدی ها هم فقط برای کنکور هست چون کسی که وارد دانشگاه بشه چه 25 چه 5 درصد ایثارگر تلقی ميشه و تفاوتی بينشون نیست

2. Top | #92
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      اقا من فایل و کامل گوش دادم.
      طبق گفته برخی از دوستان هیچ هیچ تغییری تصویب نشده نه ادغامی صورت گرفته ، نه کف تراز زیاد شده ، فقط یک تغییر جزیی انجام شده که اونم اینه خود فرد جانباز زیر 25 درصد ، میره تو سهمیه بالای 25 درصد.(نه همسر یا فرزندش ، فقط خودش). اگرم میگن ادغام شده منظورشون همینه فقط فرد جانباز زیر 5 رفته تو سهمیه بالای 25.
      طرحم ارجاع دادن کمیسیون تا باز بررسی بشه.
      پس عملا با همون کنکور 96 مواجهیم. تمام.
      منم دو ساعته همینو میگم

3. Top | #93
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash123 نمایش پست ها
      مشکل ما پنج درصدی ها با 25 درصدی هاست چون دارن حق ما رو با تنبلی هاشون می خورن ما با مناطق کاری نداریم این طرح که به 97 نمیرسه ولی امیدوارم 98 يه فکری به 5 درصدی ها بکنن چون اون 25 درصدی ها ناحق دارن قبول میشن این دعواي بین 5 درصدی ها و 25 درصدی ها هم فقط برای کنکور هست چون کسی که وارد دانشگاه بشه چه 25 چه 5 درصد ایثارگر تلقی ميشه و تفاوتی بينشون نیست
      ببینید ما اول از همه انسانیم دوست.قرار نیست دعوای بینمون باشه به اون خدای که میپرستی منم خوندم تلاشمو کردم چرا فکر میکنید ماها هیچکدوممون درس نخوندیم والا بخدا ماهم داریم تلاش میکنیم من شبها شاید 6 ساغت بخوابم این دو روز نتونستم هیچی بخونم یعنی انقدر فشار رومون زیاده .یکم به ماها هم حق بدید
      من دیگه برم سر درسم دو روز سر این سایت نشستیم کلی از بقیه عقب افتادیم روزتون زیبا دوستان دعا میکنم به خواسته هاتون برسید رشته خوبی قبول شید.فقط یادتون باشه توکلتون به خدا باشه من هر موقع توکل کردم بهترین چیز نصیبم کرده خدا نگهدارتون

4. Top | #94
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      اقا من فایل و کامل گوش دادم.
      طبق گفته برخی از دوستان هیچ هیچ تغییری تصویب نشده نه ادغامی صورت گرفته ، نه کف تراز زیاد شده ، فقط یک تغییر جزیی انجام شده که اونم اینه خود فرد جانباز زیر 25 درصد ، میره تو سهمیه بالای 25 درصد.(نه همسر یا فرزندش ، فقط خودش). اگرم میگن ادغام شده منظورشون همینه فقط فرد جانباز زیر 5 رفته تو سهمیه بالای 25.
      طرحم ارجاع دادن کمیسیون تا باز بررسی بشه.
      پس عملا با همون کنکور 96 مواجهیم. تمام.
      داداش پس زحمت بکش بگو به ادمین سایت مجلس خبرشو اصلاح کنه

https://www.parliran.ir/majles/fa/Co...13970330133842

سهمیه ورود با 5 درصد، سهمیه اختصاصی برای همسران و فرزندان جانبازان زیر 25 درصد و همسران و فرزندان رزمندگان با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه به 30 درصد افزایش یافت.

بریم درس از این حرفا چیزی در نمیاد نظر من اینه که ادغام شد نظر بقیه هم محترم بعد کنکور مشخص میشه همه چی

5. Top | #95
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هرسال با روح روان داوطلبا دم کنکور یجور بازی میکنن خدا لعنتشون کنه

6. Top | #96
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط انیشتن نمایش پست ها
      داداش پس زحمت بکش بگو به ادمین سایت مجلس خبرشو اصلاح کنه

https://www.parliran.ir/majles/fa/Co...13970330133842

سهمیه ورود با 5 درصد، سهمیه اختصاصی برای همسران و فرزندان جانبازان زیر 25 درصد و همسران و فرزندان رزمندگان با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه به 30 درصد افزایش یافت.

بریم درس از این حرفا چیزی در نمیاد نظر من اینه که ادغام شد نظر بقیه هم محترم بعد کنکور مشخص میشه همه چی
      گفته با پنج درصد اونا میشه سی درصد نگفته برای اونا سی درصد سهمیس اگه ادغام شده بود خیلی واضحتر میتونست بگه.کلا اون کلیاتی که تو وویسای دیروز مطرح کردن همه چیو مشخص میکنه کلیاتش برا خود جانبازاس که پارسال اشتباها خودشونم پنج درصد سهمیه داشتن جانبازایی که زیر بیس پنج درصد بودن این در مورد خودشونه نه خانوادشون.ایشالا که ادغام شه .ما بریم پی زندگیمون هر چی شد شد

7. Top | #97
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برای شفاف سازی کامل موضوع ب خبرگزاری تسنیم مراجعه کنید و تا آخر خبر مربوطه رو بخونید.و نظرات شخصیتون رو تحمیل نکنید...

8. Top | #98
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بله خود شخص جانباز۵ درصدی رو از امسال میذارن تو سهمیه ۲۵ درصد

و مثل قبل مازاد ۲۵ میرسه به ۵

9. Top | #99
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sheyda3000 نمایش پست ها
      بله خود شخص جانباز۵ درصدی رو از امسال میذارن تو سهمیه ۲۵ درصد

و مثل قبل مازاد ۲۵ میرسه به ۵
      ببخشید خود جانبازی که مثلا 60 سالشه چ نیازی ب این سهمیه داره الان !!!!!!
      Tel
      Nabze_avaz@

10. Top | #100
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RealMohsen نمایش پست ها
      ببخشید خود جانبازی که مثلا 60 سالشه چ نیازی ب این سهمیه داره الان !!!!!!
      ۶۰ که نیستن اما خب دیگه اره مثلا ب خاطر اینکه اونا هم جانباز بودن

11. Top | #101
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sheyda3000 نمایش پست ها

۶۰ که نیستن اما خب دیگه اره مثلا ب خاطر اینکه اونا هم جانباز بودن
      خداییش خودتونم مودین چی میگین این همه رفت و امد شد و خدایی داشت خودشو اون وسط .... میکرد که بگه بیاین جانباز های 5 درصدی رو بذارین تو 25 درصدی ها واقعا مساله مهمی بوده هر ساله حدود 60 هزار نفر جانباز !!!!! داریم که اینا تو سن و سال بالا میرن کنکور بدن !! اینم از عجایب روزگاره

اینو به مرغ پخته بگی برات بندری میرقصه

12. Top | #102
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      wooooooooooooooooooooooooooooooooooow
      باو هر کدومتون ک ی چی میگین
      یکی میگ خوبه یکی میگ بده
      اما بنظرم ب نفع 5 درصدیا شد چون 25 درصدیا اغلب ضعیفن

13. Top | #103
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببخشید این حد نصاب 85درصد برا رشته های پرطرفدار چی؟اونم تصویب شد برا کنکور97؟؟

14. Top | #104
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      همه چی به نفع 5 درصدیا و به ضرر 25 درصدیا شد , عملا مناطق تفاوتی نکرد!!!
      B.sc: Civil Engineering - Tabriz University

M.sc: Marine Structures Engineering - Tehran University

15. Top | #105
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بچه ها سهمیه 5% کاملا به نفعشون شد خبرگزاریا قشنگ گذاشتن خبرو برید بخونید تا متوجه بشید هی تحلیل میکنید خودتون

صفحه 7 از 17 نخستنخست ... 678 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن