خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

سوال درمورد برنامه ریزی کنکور98 و قرابت معنایی

سلام به همه خسته ها کسایی که چند سال کنکور رو سرویس کردن عین من دس برنداشتن از هدفشون و دور شدن از ادمای منفی باف و مرده های متحرک اطرافشون که فک می کنن زندگی یعنی یه پراید و یه زن که شبیه میمونه با یه بچه نخود مغز که نهایت سفرشون شماله . اقا تو رو جون مادر پدر جون عزیزتون به قران دیگه خسته شدم یکی بیاد این نحوه خوندن قرابت رو بهم یاد بده به خدا عبدالمحمدی دیدم هامون سبطی خوندم ۵۰ صفحه اولشو ولی لامصب درک ادبیم خستس اصن نمیفهمه تستایی هم که میزنم شانسیه . یه سوال دیگه شیمی زیست عربی ادبیات رو تا اخر شهریور بخونم از مهر دینی و زبان رو هم بیارم وسط تا دی بخونم همه رو تموم کنم از دی تا خرداد ۹۸ ریاضی فیزیک بخونم ۳۰ درصد ایا این کار خوبیست یا بدیست هدفم داروسازیه یا فیزیو تراپی . دندون نمی خوام برم حالا اگه قسمت شد با یه دندون پزشک تو این انجمن اشنا میشمو بقیش ... مولتی میلیادر شدم رفت البته این هدف نهاییم بود که گفتم

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

سلام به شما خسته عزیز : ))
      شما که هدفت داروسازیه زمین شناسی رو کی میخوای بخونی؟

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

سلام به شما خسته عزیز : ))
      شما که هدفت داروسازیه زمین شناسی رو کی میخوای بخونی؟
      زمین رو از دی تا خرداد روزی یه صفحه میخونم یادم رف بگم در ضمن شما که انقد اغایی چرا جواب سوالامو ندادی

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      سلام به همه خسته ها کسایی که چند سال کنکور رو سرویس کردن عین من دس برنداشتن از هدفشون و دور شدن از ادمای منفی باف و مرده های متحرک اطرافشون که فک می کنن زندگی یعنی یه پراید و یه زن که شبیه میمونه با یه بچه نخود مغز که نهایت سفرشون شماله . اقا تو رو جون مادر پدر جون عزیزتون به قران دیگه خسته شدم یکی بیاد این نحوه خوندن قرابت رو بهم یاد بده به خدا عبدالمحمدی دیدم هامون سبطی خوندم ۵۰ صفحه اولشو ولی لامصب درک ادبیم خستس اصن نمیفهمه تستایی هم که میزنم شانسیه . یه سوال دیگه شیمی زیست عربی ادبیات رو تا اخر شهریور بخونم از مهر دینی و زبان رو هم بیارم وسط تا دی بخونم همه رو تموم کنم از دی تا خرداد ۹۸ ریاضی فیزیک بخونم ۳۰ درصد ایا این کار خوبیست یا بدیست هدفم داروسازیه یا فیزیو تراپی . دندون نمی خوام برم حالا اگه قسمت شد با یه دندون پزشک تو این انجمن اشنا میشمو بقیش ... مولتی میلیادر شدم رفت البته این هدف نهاییم بود که گفتم
      در مورد قرابت باید بگم که هیچ راهی نداره! به جز اینکه اولا تک تک بیت های کتاب رو دونه دونه بررسی کنی تا مفهوم ها دستت بیاد ، میتونی از روی کتاب خط ویژه که مفهوم ها رو گفته بخونی و این قسمت رو اوکی کنی ، بعدش بری سمت تست زدن ، فقط و فقط هم تست های سراسری رو کار کن ، سوالات ادبیات 10 12 سال گذشته همه رشته ها رو گیر بیارو بشین حل و بررسیشون کن ، با اینکار قول میدم درصد ادبیاتت زیر 90 نباشه

در مورد دروس هم کلی عرض کنم که شما تو تابستان یعنی از تیر تا قبل مهر بشین مطالب پایه با اولویت بیشتر +پیش1 با اولویت کمتر رو بخون ، خصوصا دروس زیست و شیمی رو تا از مهر به بعد کارت راحت تر باشه از مهر به بعد هم عمومی ها رو استارت بزن ولی تو تایم تابستون از ادبیات و عربی به هیچ وجخ غافل نباشی

از مهر ماه چون هدفت داروسازیه حتما زمین شناسی رو بخون و تو برنامت بزار

از الان با توجه به تایمی که تا کنکور 98 هستش باید به فکر ربته حداقل دو رقمی باشی عزیز نه درصد 30 ریاضی و فیزیک! ، زیادی خسته بودن هم کار دست آدم میده!

زمین رو از دی تا خرداد روزی یه صفحه میخونم یادم رف بگم در ضمن شما که انقد اغایی چرا جواب سوالامو ندادی
      صحیح که اینطور ، بالا جواب دادم عزیز

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

سلام.ببین 2تا کتاب خیلی معروف برای قرابت داریم الگو ونشر دریافت.الگو بر اساس تست هست وخود مولف گفته هرشب یک صفحه تست بزنید 4ماهه اوکی میشید.کتاب دریافت هم که خودت دیدیش ولی با خوندن 50صفحه اول تغییری ایجاد نمیشه.وقتی کامل کتاب خوندی وبازم فرقی نکردی اونوقت جای بحث هست
      ویرایش توسط reza2018 : 30 خرداد 1397 در ساعت 11:00

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      در مورد قرابت باید بگم که هیچ راهی نداره! به جز اینکه اولا تک تک بیت های کتاب رو دونه دونه بررسی کنی تا مفهوم ها دستت بیاد ، میتونی از روی کتاب خط ویژه که مفهوم ها رو گفته بخونی و این قسمت رو اوکی کنی ، بعدش بری سمت تست زدن ، فقط و فقط هم تست های سراسری رو کار کن ، سوالات ادبیات 10 12 سال گذشته همه رشته ها رو گیر بیارو بشین حل و بررسیشون کن ، با اینکار قول میدم درصد ادبیاتت زیر 90 نباشه

در مورد دروس هم کلی عرض کنم که شما تو تابستان یعنی از تیر تا قبل مهر بشین مطالب پایه با اولویت بیشتر +پیش1 با اولویت کمتر رو بخون ، خصوصا دروس زیست و شیمی رو تا از مهر به بعد کارت راحت تر باشه از مهر به بعد هم عمومی ها رو استارت بزن ولی تو تایم تابستون از ادبیات و عربی به هیچ وجخ غافل نباشی

از مهر ماه چون هدفت داروسازیه حتما زمین شناسی رو بخون و تو برنامت بزار

از الان با توجه به تایمی که تا کنکور 98 هستش باید به فکر ربته حداقل دو رقمی باشی عزیز نه درصد 30 ریاضی و فیزیک! ، زیادی خسته بودن هم کار دست آدم میده!

صحیح که اینطور ، بالا جواب دادم عزیز
      در مورد واژه ها نظرت چیه من از روی الگو خوندم بعدش یادم میره هی مرور می کنم کلمه ها رو قاتی می کنم شما چطور میخونین یکی از دوستام گفت واسه هر واژه یه کلمه حفظ کن ایا این کار خوبیست یا بدیست؟؟

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام.ببین 2تا کتاب خیلی معروف برای قرابت داریم الگو ونشر دریافت.الگو بر اساس تست هست وخود مولف گفته هرشب یک صفحه تست بزنید 4ماهه اوکی میشید.کتاب دریافت هم که خودت دیدیش ولی با خوندن 50صفحه اول تغییری ایجاد نمیشه.وقتی کامل کتاب خوندی وبازم فرقی نکردی اونوقت جای بحث هست
      داش دلیل به اینکه ۵۰ صفحه خوندم چون الکی وقتمو میگرفت مثلا ۲ ساعت میخوندم فقط بهت حال میده نشر دریافت یعنی چی یعنی اینکه یه چیزایی یادت میده که اصلا توتست زدن به دردت نمیخوره الکی کیف میکنی یه چیزی بلدی

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      در مورد واژه ها نظرت چیه من از روی الگو خوندم بعدش یادم میره هی مرور می کنم کلمه ها رو قاتی می کنم شما چطور میخونین یکی از دوستام گفت واسه هر واژه یه کلمه حفظ کن ایا این کار خوبیست یا بدیست؟؟
      چاره واژه تست زدن زیاد هستش ، همون راهکاری که بالا هم بهش اشاره کردم بعلاوه مرور
      ببین شما واسه حل یه تست لغت نیاز نیست معنی همه واژه ها رو بدونی ، هر تیپ تستی سبک خودش رو داره
      وقتی تست میزنی واژه ها رو بهتر یاد میگیری تا بخوای یکی یکی واژه ها رو از داخل درسنامه حفظ کنی

9. Top | #9
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      چاره واژه تست زدن زیاد هستش ، همون راهکاری که بالا هم بهش اشاره کردم بعلاوه مرور
      ببین شما واسه حل یه تست لغت نیاز نیست معنی همه واژه ها رو بدونی ، هر تیپ تستی سبک خودش رو داره
      وقتی تست میزنی واژه ها رو بهتر یاد میگیری تا بخوای یکی یکی واژه ها رو از داخل درسنامه حفظ کنی
      میشه بگی چطوری یعنی بخونم درس رو بعد تست بزنم الگو خوبه برا وازه یا لقمه مهر و ماه? هر دوشو دارم ولی مهر و ماه نخوندم تا حالا

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش دیگه یه سال درس خوندن 30درصد زدن خیلی کمه ها
      ما دوباره سبز میشویم

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      داداش دیگه یه سال درس خوندن 30درصد زدن خیلی کمه ها
      بستگی داره چه کسی باشه من حتی معادله دو مجهولی ساده رو هم نمیتونم حل کنم ۳۰درصد از سرمم زیاده عوضش زیست ۹۰ میزنم شیمی هم ۶۰ حتی زیست کنکور الانم ۹۰ میزنم ولی تنها با زیست نمیشه داروسازی دراومد

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منطقه چندی؟اره خب زیست 80 ب بالا شیمی 60ریاضی فیزیک 30 عمومی 65تا70بزنی ک زیر300میشی فک کنم تو سه
      بستگی داره چه کسی باشه من حتی معادله دو مجهولی ساده رو هم نمیتونم حل کنم ۳۰درصد از سرمم زیاده عوضش زیست ۹۰ میزنم شیمی هم ۶۰ حتی زیست کنکور الانم ۹۰ میزنم ولی تنها با زیست نمیشه داروسازی دراومد
      ما دوباره سبز میشویم

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      منطقه چندی؟اره خب زیست 80 ب بالا شیمی 60ریاضی فیزیک 30 عمومی 65تا70بزنی ک زیر300میشی فک کنم تو سه
      منطقه ۱ نه داش ۳۰۰ نمیشه با تخمین رتبه کلمچی زدم ۸۰۰ ۹۰۰ میشه من زیستم واقعا خوبه ولی حالا بگیم مثل ۹۴ بدن سوالارو ۸۰ میزنم حداقلش ولی از شیمی مطمعن نیستم بستگی به تلاشم تو سال بعد داره ولی زمین شناسی رو هم بخونم فک کنم داروسازی در اومدنم قطعی بشه
      ویرایش توسط God_of_war : 30 خرداد 1397 در ساعت 22:11

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من سه هستم....عب نداره تلاش کن..منم امسال فقط زیست شیمی ادبیات خوندم...بقیه رو ول کردم واقعا اما ی توشه خوبی دارم
      منطقه ۱ نه داش ۳۰۰ نمیشه با تخمین رتبه کلمچی زدم ۸۰۰ ۹۰۰ میشه من زیستم واقعا خوبه ولی حالا بگیم مثل ۹۴ بدن سوالارو ۸۰ میزنم حداقلش ولی از شیمی مطمعن نیستم بستگی به تلاشم تو سال بعد داره ولی زمین شناسی رو هم بخونم فک کنم داروسازی در اومدنم قطعی بشه
      ما دوباره سبز میشویم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      آقا برنامه ت خوب نیس
      همه رو با هم باید بخونی....نمیشه که یه چیزی رو بخونی بعد چند ماه بذاریش کنار
      واسه قرابتم مثلا ادبیات موضوعی خوبه....قرابت رو تیپ بندی کرده و از هر مفهوم چندتا سوال داده میتونی یاد بگیری

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)